Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
Zdravím, my plánujeme svatbu také v dubnu ale 27.4.2013. Svatbu chceme mít na hradě Krupka. My máme jen kapelu ale máme jen nezávaznou rezervaci, protože taky čekáme až vypíšou v listopadu termíny na obřad :-( . Chtěla jsem už vše raději zarezervovat ale čeká se prostě jen na ty termíny na obřad, nemůžeme si ani zarezervovat penzion, tak čekáme :-p . A už víš kolik budete mít lidí a v jaký barvě budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaanka12 Ahoj, no je to blbé když termín není ještě uplně stoprocentní,taky mě to brzdí,snad to ale v tom listopadu bude stačit. Svatbu chci do fialova,kdyžtak se podívej do mojeho alba, dala jsem tam pár foteček podle kterých se chci inspirovat. Ty chceš jakou barvu? A lidí plánuji 30. Chceme mít obřad až odpoledne a mít pak už jen večerní raut. Zaprvé nechci takové to tradiční pojídání polévky a za druhé to vyjde levněji :-) Ty to chceš jak? i s obědem?
Odpovědět
Profilova fotka
Také zdravím, my měli původně naplánované datum na 30.3.2013, ale před pár dny jsem jaksi zjistila, že jsou Velikonoce, tak nevím, jestli nám vyjdou vstříc s termínem. Chceme to na zámku Tovačov !!! pro jistotu jsme si zatím "blokli" termín 13.4.2013 a jak se vrátí kompetentní osoba z dovolené, termín snad doladíme a budeme moci vše rozjet naplno. Jinak totiž vůbec nic nemáme, jen vytipovaná dvě místa na svatební hostinu. Hostů předpokládáme kolem 40 se vším všudy. A chtěla bych mít taky vše do fialova :DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Fialová teď frčí :-) Chtěla jsem termín v květnu,ale kvůli škole nemůžu,tak doufám že duben bude taky hezký. Snad nebude pršet... Ten zámek Tovačov vypadá moc hezky. Kde udělat hostinu taky váháme, přemýšlíme bud nad chatou kde si necháme dovézt cateringem raut nebo se nám líbí Kamínka a Bunč.
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no je fakt že fialová teď frčí, já mám i kuchyň takhle zařízenou a ložnici. Takže momentálně je to u mě číslo jedna!!no my nemáme moc možností, kde hostinu uspořádat, takže zabrousíme po obřadu zpět do rodného města a uspořádáme to v restauraci Bečva. Jinak ty Kamínka vypadají moc dobře !!!! co máš jinak už zařízeno ?? já totiž kromě termínu a místa hostiny, které obojí nemáme na 100% jistý, vlastně nic :DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Také jsem chtěla hostinu v rodné vesnici,ale přítel a jeho rodina jsou od tud vzdáleni 80km,tak budem vše dělat na půl cesty :-))) No termín mám taky nejistý,ale počítám s ním :-)) Co se týče hostin tak obepisuju cateringi a psala jsem na ten Bunč a Kamínka at nám udělají předběžnou nabídku,at mám přehled o cenách a podle toho se asi rozhodnem. Jinak jsem psala fotografovi,s tím že mu ještě potvrdím zda je termín už jistý a na podrobnostech ohledně focení se domluvíme asi až po novém roce na to je času dost :-) Byla jsem ve Zlíně ve 2 salonech si vyzkoušet šaty,a docela jsem byla nemila překvapená z cen :-( Myslela jsem že budou v rozmazí 3-5 tisíc a byly spíš 6-9tisíc. Líbí se mi jedny za 6300kč a v ceně půjčení je i závoj,bolerko,kožíšek,paraplíčko,deštník a spona do vlasů. Rozhodlá ještě nejsem ale zaujali mě,půjdu tam ještě v listopadu to mají mít novou kolekci tak třeba mě zaujme ještě něco jiného.. No a v tom druhém saloně byli šaty všechny od 8 tisíc a nic jiného v ceně nebylo,takže tam už nepůjdu :-D Jinak se tak dívám po netu a inspiruji se...Objednala jsem si pár drobností, ozdobné ubrousky,stuhy,organzy,svíčky... Docela mě zarazili ceny ozdob na auta,většinou jsem našla na jedno tak za 500-800kč,což je přehnané. Koupila jsem si polystyrenové srdce za 29kč a umělý cylindr za 100kč a sama si je nazdobím :-D Tak asi tak :-) Ty už víš kam a kdy půjdeš vybírat šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem nad tímto vůbec nepřemýšlela, celkově vůbec ani nad výzdobou a tak !!! takže bych měla asi zavčas začít. Jen jsem promýšlela tak nějak svatební oznámení, které si udělám sama. Výzdobu a ubrousky budu řešit až po tom, co se sejdu s vedoucí té zvolené restaurace, podle toho co oni tam nabízejí a nenabízejí. No já se šatů děsně děsím, zaprvé mám trošku rovnou postavu a navíc k tomu ještě skoro 180cm :D chtěla bych krásné princeznovské šatičky, ale obávám se, že se to k mojí postavě moc hodit nebude. Zítra ale jdu se svou "svědkyní" do města, tak možná do jednoho salónu nakoukneme. Ono nebude naškodu zjistit co a jak. A s cenou jsi mě taky docela nemile potěšila, měla jsem tak nějak cenově představu max. 6500,-Kč, ale všechno se tak nějak zdražuje !! no od zítra sedám k internetu a začínám nad vším pořádně přemýšlet !!! a měla bych možná taky začít pomaličku začít nakupovat !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka tak já byla jen v salonech ve Zlíně,a říká se že zlín je drahý,tak třeba jinde jsou jiné ceny,těžko říct. Možná se zajedu podívat i jinam..:-) No já si říkala že je asi brzo jít 8 měsíců předem na šaty,ale když jsem si tu četla jak všecky vše mají dopředu tak jsem šla :-D V jednom salonu se divila že je čas ale v druhém říkali,že už na duben mají rezervace,tak že jsem došla akorát :-D Já myslím, že na tvoji postavu nebudeš mít problém, myslím si že by ti slušely šaty které jsou přes přicho uplé a pak se až u zadku rozšiřují,tip mořská pana :-) To já mám velké přicho,takže se mi musí pořádně stáhnout korzetem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já kromě toho že jsem rovná mám i břicho :D takže super kombinace. Dnes jsem šla s kamarádkou okolo jednoho salonu a tak jsme do neho vlitly :D nakonec jsem vyzkousela par satu a ty co se mi libily mi docela tu postavu udelaly :D ale musim si je kdyztak zavcas rezervovat, takze zitra vyrazime do salonu u Olomouce, nejvetsi asi tak tady v okoli a kdyztak se budu muset rozhoupat. Protoze jak rikala dnes pani, jsem vysoka a kdyz prijde a vybere si ty saticky nejaka mensi holcina, upravi se podle ni a ja mam smulu :D takze dekuji za nakopnuti a uvidime, jak zitra uspeji. Vezmu s sebou fotak a dam se fota urcite :D jinak jsem uz zacala premyslet pomalu nad samovyrobou svatebniho oznameni, aspon nejaky dalsi krucek !!! :D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se v tom salonu pohybovali ceny? Dnes mě zaujali jedny šaty ze salonu EL,ale půjčovné je 10tisíc,tak nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, téééda jak tady čtu tak vy už jste se byli podívat i na šaty? Jaj tak to jsem pěkně pozadu :-) . Já jsem taky pro fialovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaanka12 Ahoj,jojo byla jsem,ale jen díky beremku,protože když to tady tak čtu,kolik toho má každá už zařízeného,tak mi to nedá :-D A taky se bojím,aby na mě nezbyly jen nějaké škaredé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hezký večer všem :-) my máme termín teda 27.4.2013 a zatím máme zamluvené místo a hotýlek.... šaty nechávám pro jistotu až na leden... přece jen ty Vánoce a Silvestr :-D :-| spíš se tady po netu rozhlížím po dekoracích a jsem děsně nerozhodná do jaké barvy mám tu svatbu nakombinovat...... asi vyhraje fialová, stejně jako u vás ostatních :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, my máme termín 19.4.2013 a mám zatím zamluveného jen fotografa a čekám na rozpočet z hotelu Akademia -Hrubá Voda, tak jsem také zvědavá. Uvidíme kolik si řeknou a pak se rozhodneme :-) a jak to tak vidím asi bych se taky měla jít podívat po šatech, mám pocit, že už nějak nestíhám. Každopádně barva svatby bude určitě má oblíbená zelená :o)
Odpovědět
@gerys o Bunči jsme loni na dubnou svatbu taky hodne uvazovali - na dovolene se nam tam moc libilo - krasne prostredi, terasa, ubytování - ale celkova kalkulace pak hodne prevysila nas rozpocet :( ale misto je to kouzelne :) :)
Odpovědět
@urbousinecka ahojky, čtu tu že chcete tovačov, my taky :-) jen termín máme až 4.5. :-) máte to tam už rezervované?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule123 nám udělali na Bunči kalkulaci 500/osobu,ale bez pití. Pokud by to ještě zkrouhli i s pitím,tak budu nad tím uvažovat,jinak ne :-) A kde jste nakonec měli tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám dnes zkoušku šatů za sebou a už mám i jedny rezervované :D s mou velikostí č.42 by to mohlo být o hubu nechat to na později a aspoň mám o jednu starost méně :D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl ahojky, tak termín mám rezervovaný tak, že jsem tam volala minulý týden a paní, která to má na starosti, má až do začátku září dovolenou. Ale paní která to vyřizovala za ni mi říkala, že už na tento termín jedna svatba je, tak doufám, že to klapne. Ale potvrzovat to budu teda až přespříští týden. Musí to vyjít :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka A jaké? Máš je vyfocené? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys jj, mám je vyfocené, hodně jsem váhala, ale nakonec jsem se nechala přemluvit !!! zítra sem hodím celé albíčko !!! možná jsem to moc vyhrotila, ale ted jsem fakt rada, ze tuhle vec uz nebudu muset resit a mam vybrano :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.To my máme svatbu 6.dubna v zámku v Jaroměřicích.Termín zamluvenej,tak snad tam námi už počítají :-) Jinak svatba také fialová,už mám tolik nápadů,jak si to spestřit,včetně her,že to snad ani všechno nestihnem :-) Šaty zatím vybrané mám,budu si kupovat,jinak zatím jen tak prouzdím po netu a vymyšlím si další věci.Jinak hostinu si teprve zamlouvat budeme,ale je to v restauraci,kde kde pracuji(momentálně jsem na mateřské),takže to problém nebude.A tabuli si nachystám taky sama,aby byla přesně podle mích představ :-) Úplně se na to těším!!!A hudbě jsem už poslala 2 maily a pořád nic.Dám jim ještě pár dní a už zavolám!!
Odpovědět
@urbousinecka takže zaplacené zatím nemáš nic? Je divné, že už tam mají na váš termín svatbu, když mě říkali, že to budou rezervovat nejdřív od září, volala jsem tam někdy v létě... No jsem zvědavá :-D Jo a máme barvu taky do fialkova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikirobi Ahoj,máš to dobře vymyšlené ;-) A jaké hry tam chceš mít? Mě kromě tomboly a ohňostroje nic zajímavého nenapadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
gerys:Na hodně svatbách se hrají židličky,jak se vždycky jedna ubere a na hudbu se chodí dokola,tancování s pomerančem mezi čelama,balonky u nohou tančicích párů a snážíš se těm ostatním je rozdupnout,novomanželský strom(to teda hra není,ale moc se mi to líbí) a v noci pak budem pokud nebude foukat vítr pouštět lampiony štestí :-) Tolik jich ale hrát zase nebudem,aby ze svatby nabyla nakonec olympiáda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Zapoměla jsem dát :odpověz :-) Tak jsem napsala pod diskuzi!
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys A ještě mě teď napodlo poznávání nevěsty mezi ostatními ženami ženichem a zase naopak,a nebo něvsta i ženich vyplní dotazníky o tom druhém a někdo jiný to potom čte,jestli o sobě odpověděli dobře.To je taky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikirobi Olympiáda z toho určitě nebude :-D Ale zní to moc dobře,dík za tipy ;-) Navrhnu to mojemu a třeba tam taky něco z toho zařadíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl no jak jsem psala, budu si to potvrzovat také až po příchodu té paní, která to má na starost. Takže oficiální datum ještě nemáme !!! ale věřím, že to vyjde !! a ta fialová je teď hodně trendy jak si tak všímám !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za vzácné tipy na svatební hry. Já mám zatím v rukávu pouze tu tombolu a poznávání ženicha a nevěsty dle noh !!! takže budu to tady sledovat a vaše rady si brát k srdci
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?