Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, predpovedi zacinaji vypadat celkem nadejne :-) i kdyz u nas dnes zase snezilo, ale od ted se ma jen oteplovat, tak treba to vyjde... Jinak jsem dnes malem omdlela, kdyz jsem si uvedomila, ze uz jen 19 dni! Vzdyt to nedavno bylo jeste pul roku a na vsechno byl cas =-) A o vikendu budeme mit uz rok od zasnub, to tak hrozne leti..
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg 11.4.-18.4.2013 – Období sucha i tepla – nejpěkněji z dubna od 10.4.2013 pokračuje oteplení 14.-13.4. ustálení počasí na slunečno 14. 4. větrné počasí přinese další změnu Takže super :-) Ještě by mohla tráva zezelenat a stromy vypučet :-)
Odpovědět
taky jsem dneska malem spadla, kdyz sem projela kalendar....tento tyden sobota, za tyden dalsi a pak uz je svatba!! panebozeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo To mi povidej, tenhle vikend posledni zkuska satu a sedanek se svedkyni, pristi vikend rozlucka, pak posledni tanecni, ve stredu odjezd k rodicum, tam to bude srumec, kosmetika, nehty, kadernice, v patek vyzvednutni satu a kolacku, prejezd na misto svatby a je to tady !!! A samozrejme pany kolegy v praci nenapada nic lepsiho nez mit poznamky, "uz jen dva tydny cas si to rozmyslet", apod.
Odpovědět
Jo, to mi v praci taky rikaji, ze mam jeste dva tydny cas na rozmyslenou.-))))
Odpovědět
Nejsem nervozní, nejsem nervozní, nejsem nervozní ...už jen 2 týdny...pomooooooooooooooooooooooooc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ariellaida @ivaflo @martaveg @gerys holky tak moje nervy jsou už opravdu na pochodu ..... :D ale zároveň se strašně těším :D
Odpovědět
@urbousinecka já ted resim makeup, má me licit ségra, ale moc se mi to nelíbí, tak nevím, co ted :( a to dnes ještě musim nakreslit svatební strom a zítra tiskneme jmenovky a menu. Pak už snad budou dva týdny klidu...i když .. . mě asi klepne pepka ...uááá...už mi to ani nemyslí.. :DD
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se vcera malem uz sesypala na kosmetice, kdyz mi zacala kosmeticka cosi tvorit na ksichtu a jeji kolegyne pozamenala, ze do dvou tydnu do svatby se to snad zahoji. To vazne potesilo :-S No snad cela procedura cisteni a masazi k necemu byla a na svatbu bude tvaricka hladka jak detska prdelka :D Dnes jdu na posledni zkousku satu, chci si na nechat dodelat raminka na zakryti tetovani na ramenou, tak snad neco vymyslime..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se naštěstí nesesypávám, ale spíš se mi začínájí třást kolena, nevím, co je ještě potřeba, jestli jsme na něco nezapoměli ... :D ale holky, hlavně ať to vše dobře dopadne
Odpovědět
14 dni holky....uff :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky porad premyslim zda jsem na nic nezapomela..a furt mi srotuje v hlave liceni. .od moji vizazistky se mi to nelibi a jit jinam uz nestihnu..tak nevim jesti se mam spokojit s jejim licenim nebo se namalovat sama podle sebe...nebo me napadlo ze ji reknu at mi da jen zaklad (make up,pudr,tvarenku a rasenku) a oci si dodelam..A furt premyslim nad pocasum...ted jsem na chalupe v beskydech a napadlo tu za den pul metru,vic jak na silvestra :-D tak nevim jesti si nemam zacit shanet misto lodicek snehule a misto bolerka kozich :-D v cem pujdete vy?
Odpovědět
Článek se načítá
@gerys řekni si kosmetičce jak to chceš a ať tě nalíčí tak, jak se cítíš dobře, ať z tebe nedělá velikonoční vajíčko, ty přeci máme teď. Počasí nás trápí, ale hlavně že se máme rádi i když bude padat nevím co :-) :-) :-) :-) . Když se před 2 lety vdávala moje dcera tak bylo v červnu vedro - cukroví teklo- přišel svatební den a od rána lilo, bylo jen 12 st , svatební scénář se úplně zhroutil protože nikdo nepočítal se zimou a deštěm. ;-( A když se na nějakou drobnost zapomene? To přeci vůbec neva, nikdo není dokonalý :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no to počasí mě taky začíná děsit a dle předpovědí žádné velké oteplení ani očekávat nemůžeme :D já mám teda kožíšek doma, ale nevím, jak bych v tomto počasí vyřešila boty :( asi bych šla v těch gumáčkách co mám na focení, jinak fakt nevím. No jestli nejsi spokojená s barvou stínu od vizážistky, udělej to opravdu tak, jak jsi psala ..... od ní základ a zbytek dle svého gusta .... ať máš dobrý pocit
Odpovědět
Profilova fotka
@aljirov no ja ji rekla ze chci tuzku a ona ze mi ju neda,ze se to na svatbu nedava,pak jsem ji rejla ze nechcu stiny pod spodni rasy a ona ze to tam musi byt,ze by to bylo nedodelane...takze domluvit se s ni na tom co chcu ja je nemozne :-( taky si rikam ze mi to pocasi nezkazi,ale mrzi me ze nebudou hezke jarni fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka no asi to tak dopane ze ji reknu jen o zaklad...:-) tak to mas dobre ze mas aspon ty gumacky :-D ja nemam do snehu ani botky ani kozisek...
Odpovědět
@gerys já mám v Ol užasnou kadeřnici i kosmetičku, tak s tímto u mě problém není. Jestli máš šikovnou kamarádku která má trochu cit pro jemnost, tak ať ti pomůže, ale ještě máš 2 týdny, zajdi někam jinam a zkus to u jiné kosmetíčky. Počasí? Včera u nás svítilo slunko a dnes padá sníh!
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli bude tohle pocasi i za dva tydny, tak mne v satech ven nikdo nedostane! Nastesti jsme na hotelu uz od patku a budu se pripravovat primo tam, takze teoreticky bych fakt ven nemusela vystrcit ani spicku nosu :-D ale byla by to hrozna skoda mit obrad i foceni uvnitr :-( boty mam otevrene a zadny kozisek jsem si nezajistila, tak to mozna budu shanet jeste na posledni chvili v tom tydnu pred svatou, no uvidime co si to "jaro" na nas jeste vymysli
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg no je fakt, že předpovědi moc růžově nevypadají, ale těší mě skutečnost, že se meteorologům v poslední době moc věřit nedalo. Takže my stále pevně věříme ve velký zvrat. Anebo alespoň částečný, abychom nemuseli mít sněhule a vaťáky :D
Odpovědět
Profilova fotka
taky věříme :-) přítel říká že se počasí musí vyřádit teď, aby na svatbu bylo hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vetyver krásně řečeno .... a doufám, že to přesně takto bude. I když je u nás pořád trochu sněhu, dnes tu svítí krásně sluníčko, takové počasí by mi tedy nevadilo ....
Odpovědět
Tak nevím, děvčata, asi fakt začnu shánět zimník - nebo aspon závoj, at mi netáhne na lopatky.. :D
Odpovědět
To je trochu v p*****. Svatba za pár dní (taky 13.4.2013) a venku halda sněhu. Chtěli jsme mít obřad venku a nejspíš nic. Budu nakonec ráda, když bude aspoň trochu teplo. Vůbec nevím co přes ruce, chtěla jsem jen nějaký šátek. Asi nakonec kožíšek, který jsem původně nechtěla. Vždyť mělo být jaro :-( Kytičku budu mít krásnou, jarní - fialové tulipány a bílé konvalinky...a k tomu ten kožich? :-( co vy?
Odpovědět
Kožíšek jsem nechtěla ani bolerko - přijde mi to usedlé a staromodni, ale když vidím to počasí, tak asi budu muset něco nahonem pořídit. Jsem z toho všelijaká, ale nechci si nechat počasím tento den zkazit. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja porad verim, ze nam to pocasi jeste nakonec vyjde! Shaneni kozisku nechavam az na posledni dny tesne pred svatbou, zatim porad verim :-) Kdyz bude chladneji tach by to klidne i prekousla, hlavne at neprsi noc predtim, jinak nevim jak by vypadala vlecka nez bych dosla k oltari, kdyz bych s ni setrela uzasne mustky pres jezirko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg mám bolerko a tenký svetřík...tak kožíšek taky pořád odkládám...a spíš si říkám že kdyžtak si na ramena hodím kabát a při focení ho jen vždy shodím....nechce se mi za něj už utrácet...a taky furt věřím že nebude potřeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuji radu, chci koupit kamarádce nějaký dáreček,nějakou maličkost za její pomoc. Byla totiž semnou všude,na zkoušce šatů, líčení,účesů, nakoupit botky, hostinu mi bude pomáhat vyzdobit..atd...Ale vůbec mě nenapadá co...Objednávatz nějaké ty popískované skleničky už nestihnu, parfém nevím jaký se jí líbí, náušnic a přívěsků má hafo, a nějaké lapače prachu jako svíčky se mi kupovat nechcou :-( máte nějaký nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
co ji koupit poukaz třeba na masáž, nebo třeba nějaký pěkný prstýnek. nebo ji pozvi někam na večeři.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacbal spíš jsem chtěla něco hmotného na památku...a prstýnků má hodně,navíc nosí zlaté...tak nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to blíží holky ! Taky vám leze na nervy okolí ? Ty jejich duchaplné poznámky typu :Máš to už za pár,jak se těšíš .Jako bych byla retard :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?