Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pridavam se se stejnym terminem :-) ja osobne zacinam plasit kvuli pocasi, obrad ma byt venku a ja se zacinam desit ze zmrznu :-( jinak z priprav uz jsem na prasky a zacinam mit pocit, ze vsechno je naplanovano spatne a ze to bude katastrofa :-S a to nam do toho jeste na posledni chvili vlezlo neplanovane stehovani, takze pristi vikend se musime prestehovat, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg Ahoj :-) Počasí se taky bojím, sice máme obřad uvnitř, ale v rotundě kde se netopí. Takže by se během toho měsíce mohlo trochu oteplit. Musíme doufat :-) I by se mohlo začít aspoň trochu zelenat :-) Proč naplánované špatně? Hrůza věcí se dá kdyžtak ještě předělat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Ja kdyz tady koukam na napady nekterych nevest, tak si rikam jak hrozne nudna, neoriginalni a nekreativni nase svatba bude :-D mame svatbu 300 km daleko, takze se nam to planuje trosku hur, ale mozna je to dobre, protoze jinak bych byla obden v hotelu a porad manazera s necim otravovala, takhle si to vzdycky rozmyslim nez mu poslu mail s dalsimi dotazy a napady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg Tak to mě přijde taky,že některé to mají až moc tip ťop... Pár věcí jsem udělala,ikdyž jsem je původně nechtěla a to tombolu, svatební strom, darovací srdce a svatební noviny. Pač mi to nedalo,když jsem to tady četla. Ale i tak se bojím že bude nuda, nemám kapelu,jen cd, nevymýšlela jsem žádné hry, promítání, tančit přítel netančí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Ja si nedelam sama vubec nic :-D vyuzila jsem nekolika profiku tady z beremka na vyvazky, jmenovky, apod., zvyky jako strom, truhlicka, mandlicky, atd. vubec neznam, tak to jsem ani nechtela zavadet.. ale nechala jsem se inspirovat fotobudkou, takze jsem se domluvila s fotografkou na fotokoutek, nicmene rekvizity zaridi z vetsi casti ona :-) jinak veskere zvyky jsme zatrhli, mame DJ na cely den a i kdyz zenich netanci, tak mame pozvanych par kamaradu, co to vezmou za nej :-) a jinak na pripadne dalsi zabaveni hostu spolehame na "hernu hotelu" ktera je hned u naseho salu, takze misto poznavani zenicha/nevesty bude bowling, kulecnik, apod. V porovnani s vetsinou nevest tady jsem hrozne lina a nicnetvorici nevesta az se skoro stydim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg tak ono je jedno zda si to vyrobíš sama nebo někdo jiný. Spíš jde o to,že to je pak levnější když si to člověk udělá sám... Tak to máš super,že máš DJ, fotobudku, bowling...to bude o zábavu postaráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Ja kdyz zapoctu cas straveny u vlastni vyroby, tak jsem nakonec na vyssi cene nez kdyz to nekomu zaplatim a navic mne tyhle veci nebavi a predevsim mi cokoliv vytvarneho vuuuubec nejde :-D ale uznavam, ze alba nekterych nevest s vlastni tvorbou jsou uzasna :-) a muzu jen zavidet kreativni napady dotazene do dokonalosti, jako napr. svatba s motivem paviho pera, steampunk, puntiky, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak opět přidávám nějaký ten příspěvek, dnes to máme přesně za 4 týdny, když už touto dobou budeme mít skoro vše za sebou :D hrozně to letí, a já ani nevím, ale myslím, že vše minimálně napůl zařízené. Jen čekáme na prstýnky, které by měly dorazit někdy koncem března, tak doufám, že tomu tak opravdu bude :D jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se 4 tydny pred svatbou prestehovali, takze polovina pripravenych veci je neznamo kde a ja doufam, ze je do svatby stihneme najit :D ale prstynky a boticky jsem si hlidala a vim kde jsou :-) jinak vyvazky a jmenovky jsem uz konecne objednala, tak snad stihnout dorazit vcas.. jeste mi chybi vybrat saty na prevleceni, ale to vubec netusim jestli stihnu
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka @martaveg No letí to hrozně,teď o víkendu mám rozlučku se svobodou a už se začínám nervovat :-) Taky ji budete mít? A v jakém stylu? Bojím se aby nebyla nuda... A co květiny ty už máte domluvené? Mě v květinářství řekli že stačí 14 dní před svatbou, přijde mi to na poslední chvílu,chtěla jsem to mít už z krku,ale budou pak aspon aktuálnější ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys já budu mít rozlučku 30.3., takže mě to taky čeká příští týden :D každopádně květiny já už mám domluvené, paní mi minulý týden říkala, že jdu tak akorát. Ale pokud budeš mít nějakou tradiční kytice z lehce sehnatelných květin, tak si myslím, že to není pozdě dojít 14 dní před svatbou. Letí to šíleně, opravdu ano :D největší strach mám z prstýnků, co když nám nepadnou :D a to mají dorazit za týden ..... no jinak dnes jedu vybírat šaty pro družicku, takže zase nějaký posun .... ale vážně začínám mít hodně velké nervy
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka A jak tu rozlučku uděláš? Doma, v restauraci, ..? Já to budu mít doma,bude tu cca 13 holek. Tak nachystám jídlo, pití a pokud se to rozjede,tak pak někam vyrazíme na disko :-) Tak snad ti prstýnky dojdou včas a sednou,přinejhorším by jste si je na svatbu nechali ikdyž by 100% nesedli a nechali je upravit až po ;-) Kytku budu mít z růží a frezií,takže ty se seženou lehce :-) Družičky mít nebudu,tak mám o starost míň :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martaveg budeš mít šaty na přeslečení jo? Já právě nevím zda si mám nějaké pořídit :-( Chtěla bych vydržet ve svatebních do konce,je mi líto je pak vysléct,ale zas jesti v nich vydržím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no tak rozlučku mi plánují moje kámošky, vím jen datum a tak trošku svou zvědavostí jsou odhalila, že to budeme mít v prostorách restaurace, v soukromí a téma budou 30. léta :D takže uvidíme, jak se to podaří .... no tak prstýnky sednout musejí, protože tohle bych asi nedala, dva týdny před svatbou zjistit takovou věc :D no každopádně jak čtu níže, já zatím popůlnočky nemám, ale dnes v tom salonu si je nejspíš domluvím, mám je v ceně půjčovného a to jen kvůli tomu, kdyby náhodou bych se opravdu převléct musela :DDD což doufám, že nebudu muset, protože ty šaty ze sebe jen tak sundat nechci :DDDD a kytičku budu mít skoro stejnou, jen tam budu mít i kaly ještě
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg no tak kdybychom se teď ještě stěhovali, tak to bych nedala už vůbec. Jinak zatím se mi nic neztratilo, spíš pořád přemýšlím, jestli není něco, co jsem zapoměla řešit :D šatičky na převlečení dnes taky nejspíš pořeším .....
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka to máš dobré,že máš po půlnočky v ceně :-) I máš fajn,že ti holky rozlučku pořádají samy, Já vykoumala,že společně chtěly udělat nějaký zajímavý program,ale prej se nemůžou shodnout,že má každá na to jiný názor. Tak si myslím,že stejně nic nevymyslí a o zábavu se budu muset starat já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no tak dle toho, co zatím vím a co mi holky říkají, tak přípravy jdou dobře :D vzaly to do svých rukou dvě, organizují to a zbytek se hold musí přizpůsobit :D každopádně s těmi popůlnočky je to fajn, to máš pravdu :D tak uvidíme, jestli něco objevím vůbec :D dnes se to rozlouskne a tobě držím palce, ať si rozlučku užiješ a ať to stojí za to ...
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka dík :-) tak dobře pořiď ;-) A až dojdou prstýnky dej info jesti jsou ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys jj, to určitě info dám .... :D a dám vědět aji jak jsem dopadla s těmi popůlnočkami :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys @urbousinecka Zenich bude mit rozlucku vikend pred svatbou a ja ten vecer zajdu se svedkyni na nejakou luxusnni veceri s dobrym vinke :-) vzhledem k tomu ze jsem menila floristku, tak taky budu domlouvat kytky az 2 tydny pred svatbou, ta ksnad to bude stacit.. ja taky mela v planu ve svatebnich vydrzet az do noci, i jsem podle toho vybirala saty pohodlne, ale zacinam plasit co kdyz se neco stane a ja nebudu mit co na sebe, tak bych radsi chtela nejake sehnat..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám,snad bude dobré počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg Tak je pravda,že je asi lepší mít něco náhradního, kdyby jsme se třeba polily :-D Nebo nemohly v korzetu dýchat :-D Ale kdyžto nebudenutné,se asi nepřesleču.. Přemýšlím že si asik vemu šaty co jsem si koupila na rozlučku. Fialové za krk s flitrama pod prsy :-) A jakou budeš mít kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 No když se dívám z okna,tak začínám mít obavy :-( Ale na seznamu psali,že pěkně se má udělat až druhý týden v dubnu,tak snad to předpovídají dobře :-D Ale kvéct asi nic ještě nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
Já těm meteorologům nic nevěřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 no to já doufám, přežiju i déšť, hlavně ať nejsou žádně fujavice a tak, samozřejmě jsem nám dámy objednala slunné počasíčko :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ať je venku třeba vichřice,pro nás to bude jeden z nejkrásnějších dnů.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Za ty prachy bych v nich chtela vydrzet cely den :-D a pripadne na prevleceni kdyztak vyuziji v lete na jine svatbe jako host :-) Tmave rude ruze, jsou proste moje nejoblibenejsi, to byla jasna volba uz kdyz jsem byla mala holka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Den to bude krásný ikdyž počasí nevyjde,to jo,ale kvůli focení,které máme venku musí svítit sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obrad mame sice planovany venku a kdyztak by se dal presunout do salu, ale byla by to hrozna skoda :-( toho pocasi se zacinam hrozne bat, loni touhle dobou uz bylo krasne..
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg jo že,už bylo zeleno :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?