Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys No tak já mám místo obřadu již zamluvené, na hostinu taky, ale nejspíš budu řešit ještě jednu variantu na hostinu. No botičky jsem si objednala a už je mám nachystané na prodejně. Šperky zatím neřeším a teď se mi do popředí zájmu dostala výzdoba stolů. Mám hrubý náčrt svatebních novin a doma máme už i oznámení. Ale jinak ještě žádné velké nákupy :DD a co šatičky ? už máš definitivně rozhodnuté nebo stále ještě objíždíš salony ?
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Na stoly už mám výzdobu nakoupenou,ale nevím zda dělat zasedací pořádek nebo ne,ty ho budeš dělat? Jedny šaty mám zamluvené (z Bonetky),ale ještě mám v plánu zajet někdy do Slavičína,nejsem si jimi uplně jistá,jsem nerozhodná :-D Ty co sis vybrala budeš teda mít? Nebo se taky ještě rozhlížíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no já si je nakonec asi vezmu, i když jsem měla jinou představu, na moji postavu toho moc nenabízí a navíc ty co jsem zvolila jsem opravdu nejvíc "pohodlné". A o to asi taky jde !!! no já se výzdobu bojím kupovat, protože ač mám vytyčenou barvu, den ze dne měním názor jak by měla vypadat. Takže tohle budu řešit asi až po Novém roce. No a zasedací pořádek dělat budu, protože bych si přála, aby se tam bavil každý s každým. Jinak by se mi naskupinkovali jak je všechny znám :DDD dlouho jsem se rozhodovala o tvaru svat. tabule, a nakonec mi přišlo nejvíc vhodné ji udělat do tvaru T. Slavičín ?? tam nějaký hezký salon ?
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Kamarádka si půjčovala z tama krásné šaty,a dívala jsem se na webovky a líbí se mi jich tam hodně. Otázka je zda budou v mojí velikosti :-D Ten salon se jmenuje Michaela. Do tvaru T? Já přemýšlela na U,a že bych na jednu stranu dala moji rodinu a na druhou mojeho. Ale zaprvé moji rodiny bude víc,tak by to nevišlo a za druhé by se mezi sebou nebavili všichni...tak to musím rozvrhnout ještě jinak... Jak to v tom T poskládáš? nastřídačku?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys vetsinou tam budu mit pary, takze fakt na stridacku, vime kdo se zna a kdo ne, takze bychom to chteli prohazet tak, aby se tak nejak seznamili vsichni. Jeste jsem to nezkousela nejak navrhovat, ale uvidime. No na webovkach maji nadherne saty, mne se jich tam libi taky strasne moc. Ale zase jezdit nekam na saty 70 km mi prijde fakt zbytecny :( ale preji ti hodne stesti, ja bych si tam urco vybrala, kdyby meli mou velikost. Hrozne se mi libi ty, co jsou ted "IN". Ty co maji ty organzove sukne :D ( jestli to je teda organza, ale spousta nevest je ted voli), ale tady to nikde nemaji v moji velikosti, takze jsem se s takovymi saty rozloucila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys mimochodem ty sis je take zkousela a mas u nic komentar ze byly krasne, ale na tebe uz moc drahe :D
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka jojo vím které myslíš,ty mi seděli dobře. Jesti tam pojedu se ti můžu zeptat,jakou potřebuješ velikost? Já to mám 30minut autem,nejblíž to není,ale chci to omrknout :-D Asi to taky budu muset rozházet na střídačku,at se všeci seznámí. Ty šaty co sis ale vybrala ti sluší,k tvojí postavě ideální:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no prave ze k moji postave idealni :D ja mam velikost 42 mensi bych asi nerozdychala. Zeptat se mi klidne muzes, aspon budu mit dalsiho broucka v hlave :D dekuji moc moc moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme termín 13.4.2013, máme zatím zamluvený úřad, místo hostiny. Jinak nic. Ale já mám spoustu známých, kteří mi udělají kytice, další kamarádka je vizážistka, která mě asi i učeše. Další kamarádka mi udělá vývazky a ozdoby na auta. Oznámení a jmenovky si vyrobím sama a na šaty jdu poprvé mrknout teď ve čtvrtek :-) Zatím si říkám, že je snad celkem čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Ahoj,v tom Slavičíně jsem nakonec nebyla. Nechávám si na zkoušku ušít šaty z Madory,pořád něco měním :-D Jak jsi na tom s prstýnkama,už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys ahojky, to nevadí .... já nakonec nejspíš stejně zůstanu u těch, co jsem si už vybrala :DD no prstýnky zatím nemám, ale už mám nějaké tipy ... teď ještě přítele dotáhnout někam na zkoušku velikosti a už můžu vesele objednávat. Jinak už mám domluvenou i květinářku, takže teď už jen čekat na svatbu nanečisto, kde domluvím cukroví a dortík :DDD a šatičky si budeš nechávat ušít ty, co jsi vkládala naposledy ???
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Ahoj,no my byli včera se dívat v zlatnictví a žádné nás nezaujaly :-( Na netu mají pěkné,ale z netu se je bojjím objednávat,tak musíme pochodit ještě pár zlatnictví a snad najdem ty pravé :-D Svatbu na nečisto budeš dělat? Tý jo,a v kolika lidech? Ale je fakt,že je dobré si dort a cukroví vyzkoušet.. Jo nechávám si šít,ty poslední co jsem přidala,s tím že když mi nesednou,tak mi je paní bud upraví,nebo je můžu i vrátit,takže super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, take bychom se chteli brat 13.4. a zarizeno nemame vubec nic. Kostel nam jsou ochotni zarezervovat az na zacatku prosince, misto na vecerni raut jeste take nemame (a stejne ani nevime, na kdy udelat rezervaci), do satu musim jeste zhubnout :-D a budu si je nechavat sit, aspon ze vime, jake chceme prstynky :-) Souhlasim s pajlou, ze je snad jeste cas... ale je mi trochu nevolno pri pomysleni, ze vetsinu toho budu resit v zimnim zkouskovem.
Odpovědět
Profilova fotka
@double_gradient jsem ráda,že nejsem sama,co se budu vdávat při škole :-) asi to bude náročné řešit vše při zkouškách,ale snad to dáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys no já ty prstýnky asi budu muset řešit přes internet, protože chceme chir.ocel nebo titan a tady u nás nic hezkého nemají :( no svatba nanečisto je taková akce pořádaná přerovským svatebním salonem, kde od satu az po vyzdobu jsou mimojine prave i cukrari, kde muzes vse ochutnat a kdyztak si to objednat. A ja si rekla, ze to chci vse videt a ochutnat. Bude to nekdy v unoru, takze dva mesice pred terminem svatby, takze nebude problem podle me na miste neco objednat !! :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Aha,já myslela že si sama budeš dělat svatbu nanečisto :-D Tak to jo,to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky přidávám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys No je to super !!! hlavně že člověk bude mít možnost se tam inspirovat :DD však to nemáš daleko, se můžeš přidat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka Jesti to v té době nebudu už mít sehnané a domluvené jinde,tak dojedu:-D
Odpovědět
I já se přidávám k 13.4.2013
Odpovědět
@gerys Ahojky máme termín stejný, svatbu chci také do fialkova. Zatím jsem byla na matrice se poptat na termín. Místo hostiny máme i hudbu a fotografa. U nás je malý výběr. Ale šaty nevím a třeba oznámení taky ne. Něco málo mám na profilu co se mi líbilo. Ale nevím kdy začít řešit vše už na sto. Připadám si jak vdavek chtivá :-) :-|
Odpovědět
Ahoj, my mame zamluveny zamek a hostinu v zamecke kavarne, ale u matriky se ceka az po novem roce :-) Pochybuji, ze by moje datum bylo na pohled tak lakave, tak jsme i s pani, ktera to na zamku zarizuje, usoudily, ze fakt nehrozi, ze vsichni chteji 5. dubna :-) Mam objednane saty, dort domluveny taky, hostinu predbezne, obrad... prstynky jdeme ve ctvrtek uz objednavat :-p no bude toho hodne z krku. Botky mam stribrne z tanecnich, doufam :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mafibu ahojky, vůbec nejsi vdavekchtivá .... i když já už toho mám docela taky dost zařízeného, nemám ráda když se něco honí narychlo...ty přípravy by si měla každá pomalu vychutnávat, je to přece jen jednou za život!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 @mareolka @zouzle jinak jsem ráda, že je nás v tento termín čím dál tím víc .... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mafibu Ahoj :-) já byla na matrice dnes a termín už mám schválený,místo mám také domluvené,fotografa rezervovaného, místo hostiny rezervované,šaaty si nechávám šít,doplnky už taky nakupuju,takže už to mám rozběhlé :D možná je i ještě dost času,ale nechci to nechávat na poslední chvílu.. Jesti můžu doporučit ,tak na šaty si už zajdi,někde ti možná řeknou že máš ještě čas,ale někde naopak už mají hodně šatů rezervovaných...tak hodně štěstí;-)
Odpovědět
Ahoj, tak já bojuji s šaty, nemůžu si vybrat, mám takovou nekonfekční velikost, něco mezi 42 a 44, tak nechci být jako šlehačka, něco jednoduchého...zatím jsem koukala jen na net.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mareolka já nakonec budu mít taky přece jen jednoduché, i když jsem se musela přesvědčit cestováním po salonech !!! a jsem i ráda .........
Odpovědět
Profilova fotka
@mareolka i já si vybrala jednoduché šaty, v jednoduchosti je krása :-) Mám velikost 44-46 a moc zdobené šaty mě dělají ještě širší...
Odpovědět
@gerys, @urbousinecka, tak nakonec jsem si šaty nechám šít :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Holky už jen měsíc :-) Těšíte se nebo se začínáte stresovat? Já oboje :-D Pořád mám pocit,že se něco pokazí... Máte už vše zařízené? Já jdu tento týden na zkoušku účesu a líčení, příští týden vybrat květiny a další bude rozlučka se svobodou :-) Jinak už mám snad vše ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?