Svatba 12.červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, má někdo termín v čerevnci? co už máte všechno zařízené? mám pocit že nestíhám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahpj holky má ještě někdo svatbu 12. července 2008? 8-) Už máte hotové oznámení? Nám se to pozdrželo v té firmě co nám to dělají asi o 3 týdny, takže budou až na začátk učervna, to je dost pozdě..jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mireseku, my na tom nejsme o moc lépe, máme je také ve výrobně a doufám, že budou hotové během následujících 14ti dnů. A pak je jen rýýchle rozeslat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luci, tak to jsi mi docela uklidnila, už jsem měla strach že pa až budou hotový, tak už bude pozdě na to je rozdat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak myslím, že vás uklidním. My nemáme oznamko jetě ani vybrané, natož objednané. Dneska jsem něco zkoušela dát dohromady jen tak v počítači. Líbí se mi to, ale ještě nevím. Příští týden nám už snad mají dojít prstýky, tak už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To rab: tak to máš super, naše prstýnky budou 5 dnů před svatbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my zatím taky máme oznámko jen vybrané a teď budu asi tak týden odhadem plodit text a přemýšlet o všech možných prkotinách jinak ještě ani nemáme objednané prstýnky, jen vytipované já čekám na šaty z Číny a pokud nebudou OK, tak mě ještě čeká shánění narychlo ale nestresuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ninas: ahojky, tak jak pokračuješ v tvoření textu? Taky jsem teď tak trochu odložila přípravy stranou. Musím se učit , končím školu.
Odpovědět
Ahoj holky, my uz mame oznameni rozdavame, prstynky uz mame doma, takze vse ok. Akorat mi zbyva vybrat cukrarnu a vybrat si kytky a vyzdobu, jinac uz je vse hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adel, tak to já si na prstýnky budu muset počkat, dělaj se dlouho, oznámko bude příští týden tak už se těšííííím, kytky mi taky zbývaj a pár drobností. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme prstýnky. Jsou bezva, akorád nám je dělal kámoš, takže jsme platili jen za materiál a stejně nás vyšli na 8.400,- zdá se mi to docela dost. Jsou z bílého zlata a já tam mám 2mm briliantík. Takže až na tu cenu jsem z nich nadšená. Oznamko už máme taky, nakonec jsem ho udělala sama a vytisknu to u našich v práci. Je to černobílá fotka s malejma dětima, jak jsou oblečený jako ženich a nevěsta. ;-) mám to v moc velkým formátu, takže mi to album nebere :-| Jsou dost tmavý, tak v tom mám bílý písmo. A mám radost, že to je už hotový, teď to vytisknu na počet a je to. Jinak kytky ještě taky nenám vybraný, ale jsem domluvená s květinářkou, že se sejdem 3 týdny před a všechny kytky proberem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky rab, jestli jsou to ty prstýnky jak máš v albíčku tak jsou krásné, s cenou si hlavu tolik nelámej, my je máme z bílého zlata a mam tam zirkony a vyšly nám na 15 000 i s rytím :-| Je to dost drahé, tak snad budou kvalitní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jsou hodně podobné těm posledním, co tam mám. Tak děkuji za útěchu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak už se nám to blířží co? už jen asi 53 dní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo? já to ani nepočítám. Kámoška má 21.6., tak jsem jí říkala, jak už to má za chviličku a tak... A my sme na tom ale dost podobně. Myslím, že ten týden před tím to bude asi síla, já budu furt přemýšlet, jestli jsem na něco nezapomněla. Už teď jak na to myslím mě rozbolelo břicho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, sem taková plná očekávání, te týden to bude fakt peklo, jak se znám tak nebuu ani spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně aby vyšlo počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já spát budu, to se nebojím, spíš mám problém s tím, že když jsem nervózní, tak musím pořád něco jíst :-N Tak abych se do těch šatů vešla. Ale já se spíš bojím, abych na obřadu nebrečela. Protože mamka brečet určitě bude a to je nakažlivý...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to já určitě vypustím nějakou tu slzičku ale bojím se abych nebrečela jak želva :-) Taky mám problém s nervozitou a bojuji proti tomu, že jím sladký 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, s tím počasím, máme objednanýho veterána, starý hasičský auto (nahoře je klasickej žebřík a vzadu namotaná hadice), vejde se tam 6-8 lidí + 2 dopředu, ale nemá to střechu.... Tak snad mi pak neuletí závoj. (Přítel pracuje u hasičů) Ale tad tím se nesmí vůbec přemýšlet, jinak nám z toho hrábne........
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak...ten červenec je poslední roky zrádnej a jak bude asi uvidíme až na poslední chvíli...no věřme že krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme hotové prstýnky, jen pro ně dojet do Prahy..nemůžu se dočkat... bohužel pro ně budu muset dojet až po státnicích :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už se to blíží.... Tak jak pokračujete? Já sem už dodělala to oznámení, ale teď prozměnu nemůžu nikde sehnat krémový obálky :-( V žádným papírnictví, co sem byla je nemají a nechcou mi je ani objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je divný, že je nemají...a nějak objednat přes net by nešly? Já za poslední dobu, si zajistila výzdobu na auto ve kterém pojedu, pytlíčky na házení růže, pak hudbu a taky už máme hotové prstýnky, jen je jet vyzvednout. Včera jsme se byli podívat na Kynžvartu v kapli - kde máme obřad a je to moc krásný, tak jsme tam domlouvali hudbu na obřad a výzdobu kaple a tak...ve středu jdu na zkoušku šatů.Taky budeme muset redukovat seznam hostů nebo se do té kaple i na svat. oběd a cečeři nevejdem...Za týden dělám státnice, tak ta svatba se teď trochu odusune stranou i když myšlenkama jsem stále u ní ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je jasný, jenže když sem teď doma,za to zkouškový a do školy jedu jen 2x nebo 1x do týdne, tak samozřejmě na školu kašlu a furt myslím na něco svatebního.... Ale kupodivu, tento semestr ještě nemám horší známku jak B. To se mi teda ještě nestalo :-) Asi se budu muset vdávat častěji :-) Tak držím pěsti a hodně štěstí....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, děkuju, tobě taky, já sem ráda že myslím na svatbu, protože tolik nestresuju, za týden budu snad končit, tak už budu mít od školy pokoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se máš, já si sice užiju prázdniny ale v říjnu zase do školy :-| NO, ale myslím, že je to lepší než chodit do práce... I když, jak se to vezme...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo najednu stranu to más vé výhody i nevýhody ale po 5 letech nervů jssem ráda že končím.
Odpovědět
Profilova fotka
mirasinek: Tak co škola? Už máš hotovo?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jvčera jsem to udělala, paráda..... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji! To je super, tak to slavíš, co? Tak trochu závidím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?