Svatba 11. května 2013 :D Přidá se někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky, plánujete taky svatbu 11.5.? pojdte pokecat. :D
Odpovědět
j@calynka já chci jít do salonu Svatba snů a do studia Brigit. Budu potřebovat větší velikost, protože mám dost objemný hrudník a tady by měly mít:-) Za ten obřad je to pálka, ale zase budete mít krásné fotky. Já jsem původně měla vybrané místo, kde se platí 10000,-, ale teď jsme zařizovali byt, takže jsme museli trochu ošidit svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@calynka omezený rozpočet chápu, tak jsme si řekli, že to nebudeme s ničím přehánět..a nakonec svatba může být krásná i malá a nenáročná..myslím, že je to spíš o lidech :)
Odpovědět
@lidus25 tak tyhle studia neznám. já byla v té adině a v andělském a vybrala jsem v obou. ale v andělském jsem si je zarezervovala. mají tam tedka akci, že jsou za 6990 a máš v tom i spodničku a závoj. a po novém roce až dovezou novou kolekci, tak si je ještě můžu vyměnit za nějaké ty nové kdyby se mi líbili, ale já jsem rozhodnutá vzít si ty co jsem vybrala. v adině jsem měly vybrarý asi 4, z toho nejlevnější za 8500 a nejdražší za 12500. bylo to těžké rozhodování:-) ted už jen boty a doplňky k šatům, což bude oříšek, mají takovou zvláštní barvu, nejsou bílé ale ani krémové, spíš taková slonová kost a jsou trošku extravagantní. ale úžasné:-) a kde jsi měla vybrané místo?
Odpovědět
@calynka tak to je super, že máš vybráno a že se ti líbí:-) Určitě jsou moc krásný. nemáš je na fotce? Já jdu na šaty teď ve čtvrtek, mám je vybrané podle obrázku, co mají na stránkách, tak jsem zvědavá, jak budou vypadat naživo:-) Původně jsme se chtěli brát na zámku Nové Hrady (http://www.nove-hrady.cz/zamek/index....). Je to asi 20 km od mých rodičů. Ale nakonec jsme se rozhodli, že svatbu nebudeme tolik řešit, protože už jsme spolu 10 let a radši pak pojedeme na nějakou hezkou svatební cestu. A Libeňský zámek je taky hezký;-)
Odpovědět
Ahojky holky, taky máme 11, května v 11 hodin :) Ostrava :-) :-) :-)
Odpovědět
@lidus25 mám je na fotce, až bude čas dám si je sem:-) jsem z nich pořád ještě nadšená. já jsem právě vůbec nevěděla jaké šaty chci, neměla jsem představu co mi bude slušet, tak jsem byla mile překvapená, že většina šatů mi docela slušela. třeba ty můje šaty bych si podle obrázku vůbec nevybrala, ba naopak bych je zařadila do kategorie co ani nechci zkoušet:-) to vypadá moc hezky ten zámek, my se chystáme na svatební prodloužený víkend tak leda. máme dítě, to musím upíchnout k babičce. tak je to pak náročnější plánování. tak dej vědět co šaty, jestli jsi vybrala:-)
Odpovědět
@lidus25 tak jsem je sem dala hned:-)
Odpovědět
@calynka šaty jsou nádherný a moc ti sluší!
Odpovědět
díky:-) jen pořád váhám jestli černou nebo bílou kytku. co myslíš?
Odpovědět
@calynka no to záleží, jak se v tom cítíš. Mně se víc líbí ta černá. Příjde mi, že těm šatům dodá šmrnc. Já bych bly pro černou:-)
Odpovědět
@lidus25 cítím se v nich skvěle a chci tam tu černou, jen to ještě potřebuju slyšet od více lidí:-) a zatím černá vede.
Odpovědět
Profilova fotka
@cobra11 Aha, tak to máte dobré, my vlastně kromě místa a pana faráře nic. A vlastně nám bude fotit známý, takže fotografa. Jinak si pořád říkáme, že máme spoustu času. Takže vidím, jak si měsíc před svatbou vzpomeneme, že bychom tedy měli začít něco dělat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@p_apple neboj mám t o zrovna tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@calynka upřímně mě se tam ta černá taky líbí... :-D
Odpovědět
@calynka ahojky, tak co šaty, byla jsi dneska se na ně podívat, viď? vybrala sis ty z fotky co se ti líbili anbeo jiné?
Odpovědět
@lidus25 ahojky, tak co šaty, byla jsi dneska se na ně podívat, viď? vybrala sis ty z fotky co se ti líbili anbeo jiné? jsem blbá a posílám odpovědi sobě, ach jo... :-)
Odpovědět
@calynka Ahojky, šaty jsem vybrala nakonec ty, které jsem už měla vyhlídnuté na netu: http://www.svatbasnu.cz/detail/svateb... ale ještě tam půjdu zítra s kamarádkou, aby se na mě podívala, protože ta slečna v tom salonu mi neřekla vůbec nic:-( Když jsem se jí zeptala, jestli si myslí, že mi sedí, tak řekla, že neví že snad jo ... Kdyby tam neměly tak hezký šaty, tak bych se otočila hned ve dveřích. Doufám, že se tam střídají a bude tam zítra někdo jiný:-) No a asi si je koupím, protože teď mají výprodej a vyjdou na 6900 Kč a půjčení vyjde mnohem dráž.
Odpovědět
@lidus25 jsou moc krasne! to ja mela v obou salonech docela mile slecny a rekli i svuj nazor, a i sem mela 2kamaradky sebou aby to zhodnotili. tak sem dej fotku at ti to okoukneme:) ja za tyhle penize budu mit pujcene, ale co se da delat. tak snad budes mit zitra jinou a lepsi obsluhu a kamoska ti poradi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jakpak jste daleko s přípravami? já tak nějak teďkom zamrzla na mrtvém bodě :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont ne, že se jim nelíbilo narození v zimě, ale žena, která otěhotněla při svatební noci, byla těhotná přes zimu, kdy měli všeho málo a umíraly jak matky, tak děti. Proto pověra, že květen přináší smůlu :-) což dnes už díky bohu neplatí :-) Takže holky žádná strach. KVĚTEN LÁSKY ČAS :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont jinak mám taky pocit, že jsem nějak zamrzla. Všeci mě stejnak odkazují po novém roce. Moc toho zatím nemáme. Místo, obřad, šaty, fotografka, barva svatby a v řešení je oznámení. a dort. Tož nevím, zda bych toho neměla mít více. co ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
@eny18 tak já to mám podobné, jen bez toho oznámení a dortu.. a jinak teď kolem vánoc už tak nějak ani nemám na nic náladu, nic zařizovat ani zjíštovat, nemám ráda vánoce, myslela jsem že teď s budoucím mužem to bude lepší ale ono nic, tak nějak mě zazdívá.. a já to dost těžce snáším, jelikož jsem před třemi roky na vánoce potratila a ještě jsem se stím nesmířila a snad ani nikdy nesmířím.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont nesmutni neboj až budeš mít mimčo tak bude vše jiné:-).Moje super kamarádka taky o mimčo přišla,byla hodně neštěstná ..až jsme se pohádali...je to na dlouho ..ale dnes má dva kluky rok po sobě a je štěastná jako blecha...a s přípravama..stále hlásím jen místo a ženich:)..něco málo výzdoby ale to fakt malounko .vizážistka v jednání:-)..a divte se stále jsem v klidu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eny18 taky jsme slyšela ,že květnové nevěsty byly těhotné červen červenec...žně...a jak makaly tak potratily..Já ze začátku taky svatbu v květnu nechtěla...ale děti už máme :-N ..tak se pověr nebojím... 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu no já nevím, určitě by to tak bylo., ale podle doktorů to dítě nebude, teda určitě ne moje vlastní.. a přítel místo aby byl semnou tak včerejší i dnešní večer tráví v hospodě a to mi sliboval jak bude semnou....
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont písnu ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky plánujeme 11.5. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, též se přidávám - naše svatba bude 4.5.2013. Datum máme už od loňského léta, ale tuto diskusi jsem objevila až dnes. S přípravami jsme podobně jako psaly holky výše, oznámení je v řešení, kreslíme si je sami:-). Taky nás všichni odkazovali až po novém roce. Ono je asi pak už jedno či je svatba v květnu, červnu nebo červenci... všem to přijde asi tak stejně daleko... i když mě už to přijde za chviličku, až začínám být nervózní, jestli to všechno stihneme...
Odpovědět
Profilova fotka
@punticka ahoj, taky už začínám být pěkně nervozní, vím co všechno nám ještě chybí. a tak nějak ztrácím naději že to stihneme. oznámení si taky vytváříme sami a také svatební noviny, - to bych chtěla mít hotové v lednu, a také alespoň ještě domluvené cukroví, koláčky a dort. jen nevím u koho to nechám dělat? :) to musím ještě pozjištovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste to rozjely :D já mezi tím zjistila že jsem těhotná ... tak zatím nevím jestli mi bude dobře ,jestli se unesu a tak :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?