Svatba 11. května 2013 :D Přidá se někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky, plánujete taky svatbu 11.5.? pojdte pokecat. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Květen je super, pověry jsou přežité a není snad nic lepšího než nevěsta v sadě rozkvetlých stromů ;)
Odpovědět
přidávám se, 11.5. 2013 ve 14 hodin v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme domluveného fotografa a Dj.. :D :D zítra zkouška svatebních šatů.. :D a už jen co nejdříve najít místo na hostinu a bude to nejnutnější zařízené... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu: pro nás je ta 11 symbolická. 11.3. jsme spolu začali chodit.. :D tak se toho datumu držíme.. :d
Odpovědět
Profilova fotka
zkouška šatů zamnou, šaty vybrány... :)) v sobotu pro ispiraci do Kravař na svatební veletrh.. :))
Odpovědět
@lauracont A kde sis našla šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
v ostravě v salonu Karina. :) jsou tam levné, a je tam příjemná obsluha... :))
Odpovědět
kolegyně tam taky měla půjčené a byla moc spokojená,určitě tam zajdu taky
Odpovědět
Profilova fotka
zajdi, můžu jen doporučit.. :) strávila jsem tam cca hodinu a půl, a vyzkoušela pomalu celý salon.. :)) a odešla jsem z vybranýma šatama.. :) jsem plně spokojená.. :))
Odpovědět
Profilova fotka
taky se pridavam 11.5.2013 nekdy odpoledne to jeste musime doladit chteli by jsme kolem druhe hodina naseho setkani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdo mi poradí, jaký rozměr jmenovek na stůl (vlastní výroba) mám zvolit.???
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych byla rada za radu,kdyz bych si chtela vyrobit sama jmenovky jaky rozmer mam zvolit dekuji za odpovedi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem se pro tohle datum rozhodla ve čtvrtek a jak koukám jsem hodně pozadu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
další věc domulevná :)) zamluvený sál v kulturním domě v Držkovicích.. :d :D na 11.5.2013 :)))
Odpovědět
Ahojte holky uvažujeme nad květnem taky, ale zatím nevíme... bud´11.5. nebo 17.5. nebo 18.5 :-) Doufám až se rozhodnem, tak že už nebude pozdě a nebude to obsazený :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, to se chce rozhodnout co nejdříve, alespoň pro ten termín.. at to už všude není obsazené.. :)
Odpovědět
@cindy6 No právě jenže když furt nevíme.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cindy6 já mám pocit že o květen se lidifurt neperou. Dnes mě na matrice v Litomyšli napsali jako první ...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) My máme termín na 17.5.2013
Odpovědět
@jana_vok no nevím nevím, co pozoruju tak celkem dost lidí už překonalo pořekadla :-)
Odpovědět
Krásné datum! :-) Taky jsem chtěla v květnu, ale moje svědkyně bude rodit, tak to bude už v dubnu ;-)
Odpovědět
ahoj, my plánujeme svatbu na 10.5. 2013, to je skoro nastejno:-)
Odpovědět
@calynka jéé, to máme stejně:-) Kde to budete mít?
Odpovědět
budeme jí mít v botanické zahradě v praze Troje. kde vy? a jak jste na tom s přípravama? my máme zařízený akorát ten termín, jinak nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka holky @calynka @lidus25, tak konečně někdo, kdo má ten den D také 10.5.! Už jsem si začínala myslet, že jsme jediní :) Také máme zatím jen místo obřadu (což je to nejpodstatnější ;-) ) a pak tedy fotografa, plus moje šaty, které považuju za nejsnadnější věc, protože vybrat si v dnešní době ty krásné, není těžké, kyby bylo možné si jich vybrat víc, neměla bych problém :-D :-) hned mi nějaké padly do oka :D každopádně bych nezoufala, času je dost @calynka ;) těšíte se tak jako já??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cobra11 Jéé, my 18.5. :-) Máte už něco zařízeno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple Ahojky.No máme matriku,kameramana,restauraci,fotografku.Hotové už mám vývazky a oznámení.A náké ty drobnosti nakoupené viz.album :-)
Odpovědět
@wejunca jo, fotografa máme taky. na šaty se jdu teprve podívat, to snad něco vyberu. ale spíš máme omezený rozpočet:-(
Odpovědět
@calynka my to máme taky v Praze, ale na Libeňském zámku. Rozpočet máme taky dost omezený a proto taky budeme mít jen takovou minisvatbu v deseti lidech. @wejunca@calynka To je fajn, že už jsme tři:-) my máme zařízené místo obřadu, restauraci a objednané prstýnky. Na šaty se chci jít podívat příští týden. A jinak už se taky těším a chci si ten den moc užít:-)
Odpovědět
@lidus25 my budeme mít svatbu asi o 30ti lidech, ale na hostinu jde jen rodina a svědci. pak uděláme u známých gril párty. to vyjde levněji než raut v restauraci. nás už hodně vyjde samotný obřad, v botanický si nechávají plati 9500,- což je hrozný, ale je to moje velké přání mít tam svatbu. a kam jdeš na šaty kouknout? já jdu zítra na anděl a do adiny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?