Svatba 10.9.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj,tak dneska jsme si zamluvili a vybrali datum naší svatby...10.9.2011 v 10:30 :-) Bude to civilní obřad na Slavkovském zámku v zámecké kapli sv.Kříže :-) Ikyž musím říct že původní datum bylo 3.9. ale nebylo už volné místo...ale není to jedno jestli o týden dřív nebo později?... :-) Radost mám i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a taky kolem sebe slyíte, že září je ještě daleko a co šílíte? kolegyně v práci teda některé) si klepou a čelo s řečmi typu, když já se vdávala, tak jsme objednávali všechno až x dnů před svatbou? na tohle už jsem alegrgická a tohle řeším už jen s vybranými lidmi. Aspoň že rodina mě podporuje naprosto a se vším všudy a chápou to a spíš jsou iniciativnější oni víc než já:-)
Odpovědět
@mirkazu no jestli je to brzo ... na některé věci už pozdě. Třeba fotograf, kolikrát už nemají místo na rok dopředu. To samé dobré cukrářky. Místo taky kolikrát nevyjde. No nevím, mě to teda brzo vůbec nepřipadá. Na to, že řeším svatbu vlastně už měsíc a mám zatím jenom pár prkotin a vůbec se věci nehýbou mám spíš pocit, že to prostě nemůžu jen tak stihnout. Mě to nejdřív mamka říkala, ale když viděla, co je s tím oplétaček a jak to je s termínama, tak mi dala za pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jo přesně tak, termín jsem naštěstí řešila už v listopadu a fotografa taky, takže tohle mám splněno, spíš jsem se bála kvůli těm šatům, ale teď zjišťuju že větší problém zase bude ten dort :-p
Odpovědět
@mirkazu tak to já mám dortík už vybraný a zamluvený :-) paní je tady z vedlejší vesnice, takže pohodka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že jsem taky tady :-D termín 10.9. se nám taky líbil z několika důvodů ... jedním z nich bylo i to, že zásnuby proběhly 13.9., tak je to krásně do roka a do dne ;-) Zásadní věci na svatbu už mám zařízené, takže jsem už klidnější ... oproti prosinci, kdy jsem pročítala místní diskuze a měla depku, že nic nestihnu ... hlavně zamluvit místo a fotografa, pak už je to pohoda :-) zrovna na toho fotografa jsem měla štěstí až napošesté! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli se můžu přidat k Vaši diskusi...tak my budeme mít svatbu do barvy bordó.....ted jen přemýšlím zda volit šaty v odstínu bílá-bordó nebo jen bílé...ale to se asi rozhodne až si je vyzkouším....jinak taky nakupuju různé prkotinky na svatbu, teď jsem si přes bazar objednala úžasný kloubouk na auto pro ženicha, jinak taky chystám, že budeme mít svatební tombolu, tak nějak dávám dohromady seznam cen...moc se mi tento nápad líbí tak snad to svatebčané ocení a bude legrace...jinak dnes se jdeme s přítelem podívat na prstýnky, máme vyhlídnuté od Lukáše Rýdla a dostaneme na ně ještě 10 % slevu tak ta cena bude únosná...je to přece jen jednou za život :-)
Odpovědět
@agida tombola je super, ale já ji chystat nebudu :-) Ale ségra ji měla na stužkováku podanou super srandovním stylem - pro příkladu uvedu jednu cenu. Jeden profesor u nich vyhrál výlet balónem nad Alpami :-D a víš co to bylo?? Normální francovka a na ní zavěšené dva nafouklé balónky :-D To se mi strašně líbilo a určitě se dá na takový styl vymyslet daleko víc věcí, klidně byxh se ti sestry i poptala :-D Myslím, že to by byla zábava zaručena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkazu ahoj, prosím tě můžu se zeptat v jakém salónu si byla V OV? Já se chystám do Tiny v Havířově (byla jsem tam s kamarádkou, která se vdávala před 2 roky a přišlo mi, že je tam fajn paní), ale uvažovla jsem, že zajedu i do OV, doporučíš nějaký?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si vybrala šatičky v salonu sposa perla v shoping parku v ostravě zábřehu. mají tam sice trochu vyšší ceny než asi mimo ostravu, ale byly tam moc ochotné, hodné a příjemné paní prodavačky, se vším na co jsem se jich zeptala s tím mi poradily, nebo daly tip, věnovaly se mi maximálně, takže nakonec jsem se rozhodla si rezervovat šatky u nich, je fakt, že jakmile jsem je oblíkla, tak jsem měla pocit že je šili snad přímo mi na míru i co se délky týče, no byla jsem z nich nadšená, což taky hrálo velkou roli-cena necena:-) pak je prý nějaký nový otevřený ještě v zábřehu na karpatské jak je bowling nagano. jinak jsem nijak moc nadšená nebyla, ty šaty které jsem měla předem vyhlídnuté nakonec v salonu nebyly nic moc:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 já jsem si vybrala šatičky v salonu sposa perla v shoping parku v ostravě zábřehu. mají tam sice trochu vyšší ceny než asi mimo ostravu, ale byly tam moc ochotné, hodné a příjemné paní prodavačky, se vším na co jsem se jich zeptala s tím mi poradily, nebo daly tip, věnovaly se mi maximálně, takže nakonec jsem se rozhodla si rezervovat šatky u nich, je fakt, že jakmile jsem je oblíkla, tak jsem měla pocit že je šili snad přímo mi na míru i co se délky týče, no byla jsem z nich nadšená, což taky hrálo velkou roli-cena necena pak je prý nějaký nový otevřený ještě v zábřehu na karpatské jak je bowling nagano. jinak jsem nijak moc nadšená nebyla, ty šaty které jsem měla předem vyhlídnuté nakonec v salonu nebyly nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
@agida tak nad tombolou jsem se taky hodně pobavila, když jsem od někoho dostala seznam s vtipnými cenami, takže jsme se rozhodli taky pro tombolu, alespoň bude o zábavu postaráno:-) ale shánět jsem ještě nezačala, až budu mít dort a koláčky a cukroví, tak pak budu už klidnější a vrhnu se na tyhle detaily
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli se můžu ještě zeptat, co vy a nastávající tchýně a vůbec ženichovi rodiče? řeší s vámi svatbu, výdaje na ni a vůbec zajímají se o to všechno kolem? u nás je to teda tak, že přítelovi rodiče si ani nepamatují datum svatby i když jsme je pozvali speciálně na zásnubní večeři a řešíme to s nastávajícími švagrovými na rodinných akcích. Teď jsem si uvědomila, že se zatím ani jednou na nic nezeptali co se svatby týče, což mě docela zaráží, přestože bydlíme v jednom rodinném domečku. tak nevím jestli z toho mám být rozladěná, nebo to prostě neřešit, protože je to třeba jen můj pocit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mirkazu tak se zkus zeptat nastávajícího, jestli to řeší s ním a pokud ne, tak ať on náváže nějak nit. Taky hodně záleží na tom, jaké máte mezi sebou vztahy. Já s budoucím tchánem bydlím přes plot a jsem ráda, že se na nic neptá, protože s ním vztahy zrovna nejsou ideální a tchýně mi rovnou řekla, že když něco budu chtít, tak ať si řeknu, že se nám jinak to ničeho plést nebude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje kamarádka, se vdávala v r.09 a její tchýně ji to organizovala, že jsem nestačila zírat. Je to Vaše svatba, tak si rozhodněte sami jak ji chcete a ne že do toho bude mluvit dalších x lidí. Teda tohle je můj názor, samozdřejmně, něco jiného je, když ti třeba chtějí s něčím poradit, ale ne, že ti budou kočírovat celý svatební den. A samozdřejmně záleží i na vztazích mezi Vámi.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě bych měla takový dotaz holky, kdo Vám půjde za svědka? Někdo z rodiny - brácha, ségra, nebo kamarádka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsme včera vybrali a objednali prstýnky od Lukáše Rýdla jsou překrásný, pokusím se dát do alba fotečku (bude to kombinace žlutého a bílého zlata s kamínky) sice si říkám, že jestli to není ještě moc brzo, ale tak strašně se mi líbili, že jsem je prostě musela mít... :-D a u mě je to většinou tak, že první věc, která se mi líbí tak pro tu se stejně nakonec rozhodnu...no a příští týden se konečně vrhnu na ty šatičky...už se nemůžu dočkat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bronousek taky chystám tombolu vtipnou formou, hodně věcí jsem obkoukala tady na beremku, u nás v rodině to myslím nikdo nezná, tak doufám, že to bude mít velký úspěch, pokud bych tě mohla poprosit tak kdyby jsi se mohla zeptat sestry a zjistit nějaké ty ceny, byla bych moc ráda....předem moc děkuji nápadů totiž není nikdy dost.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkazu tak nastávající tchánovci s námi svatbu řeší hodně, tchýně je tím skoro posedlá....pořád s námi něco řeší, vymýšlí, plánuje, vše si zapisuje, musím říct, že je velmi ochotná, ale abych pravdu řekla, někdy mi tím taky docela leze na nervy, protože jak se říká, všeho moc škodí, vím že to myslí dobře, ale kolikrát to vyzní úplně jinak a někdy si říkám, že by bylo lepší kdyby nic neřešila....tak uvidíme časem...nakonec si říkám, že je to moje svatba, tak to bude jak chceme my a ne někdo jiný.... :-) takže si s toho nic nedělej a uvidíš, že se to nějak vyřeší neboj.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 mě půjde za svědka moje kamarádka, kterou znám už od dětství, vždycky jsem věděla, že až se jednou budu vdávat půjde mi za svědka ona, musím říct, že jsem si líp vybrat nemohla, se vším mi pomáhá, radí, šaty se mnou půjde vybírat, prostě tím žije se mnou a za to jsem opravdu ráda, že ji mám.... :-) přítelovi půjde za svědka bratr, takže to opravdu záleží na každém, koho si vybere......
Odpovědět
Profilova fotka
@agida taky to tak mám, za svědka mi půjde kamarádka ze střední, moje nejlepší zlatíčko které znám, s ní řeším naprosto všechno, takže už dávno bylo jasné kdo to bude, obvzlášť když sourozence nemám, tak nebylo ¨co rozmýšlet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg vztahy máme docela dobré, myslím že na to, jak kolem sebe poslouchám, jestli jsme se nezbláznili bydlet v jednom domě, že tohle je ta největší šílenost, že se za čas povraždíme, tak spolu vycházíme v pohodě, jsme schopní se na všem rozumně domluvit a bydlíme spolu už delší dobu a jde to. ale asi je to tak, že možná právě nechce se do všeho tchýně míchat, aby nebylo zle a tak to nechává na nás ať si to uděláme po svém, budu to muset vyzvědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agida asi možná radši ať neřeší, líp pro mně, nebudu se muset vztekat, že mi do toho někdo pořád zasahuje, stačí moje mamka:-)
Odpovědět
tak já a tchýně prostě nejdeme dohromady. S tchánem jsou rozvedení a ji naprosto nesnáším. viz teď diskuze v tématu svatba září 2011. Už se m to nechce opakovat znovu :-) No nakonec jsme se s mými družicemi rozhodly také pro tombolu. Musíme začít něco vymýšlet ať toho pak není moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,taky máme s přítelem datum 10.9.2011.Původně sme chtěli 25.6.2011.Ale aby na to vše bylo dost času,tak nás (hlavně mě) zaujalo datum 10.9.Jelikož mám 10.7. narozky,tak se to bude dobře pamatovat.Obřad bude ve 12:0.Doposud mám zařízenou restauraci,fotografa,šaty,květináře,cukrářku.Příští čtvrtek jedu zamluvit kosmetičku a kadeřníka.Už mám nakoupené dekorace a začínám dělat vývazky a jmenovky.Taky mám postahované inspirace na svatební noviny.Zatím toho asi není moc.Jak se říká,pomalu,ale jistě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jak pokračují přípravy? Nám včera přišlo oznámení i s pozvánkami, bylo hotové do 14 dní, což jsem ani nečekala a je opravdu krásné, vypadá ještě líp než na obrázku...mám z něj obrovskou radost, jinak jsem si také objednala šerpy na auto, které už mám taky doma, taky polštářek pod prstýnky, ubrousky, knihu hostů, pytlíčky na rýži a další ptákovinky...ještě mi chybí zařídit cukroví, kosmetičku, kadeřnici, kytky, tombolu, už finišuji se svatebními novinami....ještě nemám jmenovky a teď řeším menu...také se chci s vámi poradit co budete dávat jako poděkování svědkům? Potřebovala bych nějakou inspiraci, nic dobrého mě nenapadá...
Odpovědět
Profilova fotka
@agidi Taky toho máš už dost,začínám se děsit,že jsem pozadu :-D Tý jo,ono se dává i poděkování svědkům?My máme dva chlapy.Všem budeme dávat výslužky,takže jsem nějak neřešila,že se ještě něco dává i svědkům
Odpovědět
Ahoj holky chtěla bych vám nabýdnout krásnou dekoraci na auta v oranžové barvě,cilindr s krásnou ozdobou a kytici růží se šerpami a růžičkami cena je 500kč s poštou 550kč klidně i osobní odběr okr.Frydek místek.
Odpovědět
Ahoj, dnes jsem narazila na toto forum, taky mame svatbu 10.9.2011 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytka0705 myslím si, že by jsi se po nějakých šatech mohla už podívat... já jsem byla v jednom krámu a tam už byly zamluvené na prosinec... :-o já musím vyrazit taky co nejdříve... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@boneli Zase tak horký bych to se šatama neviděla... ;-) Jasně, když máš vybraný jedny, který extra chceš, tak je dobrý si je zamluvit hodně dopředu, ale dá se vybírat i z toho, co "zbude", vždyť se většině líbí něco jiného, velikosti jsou taky jiný a tak... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?