Svatba 10.9.2010

Dva roky jsem čekaka až to přijde a když to přišlo jsem trošku v šoku.Moc o tom nevim,mám jen dva a půl měsíce na přípravu.Ale těšim se moc
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
ahoj cheerpet a jak jsi daleko s prirpavami. my taky ted zacali.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, to jsem myslela, že jsme pozadu ... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to zvladnem ;) Me pali hodne saty a restaurace. Zbytek: prstynky, fotograf, TERMIN!! uz zajisteny mame. Zbytek jsou uz pak jen malickosti, ktere se daji operativne zaridit- tedy pokud jsem na nic duleziteho nezapomnela. :D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky mame svatbu 10 zari 8-) Mame termin, fotograf, saty, oblek, oznameni a prstynky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: tak ty uz jsi skoro prichystana na svatbu, uz i kdyby mela byt hned pristi vikend ;) A co vy ostatni, jak jste pokrocily??
Odpovědět
No tak to je pěkný,já mám zatím jen termín a šaty no a dj kterej nám bude hrát.Místo teda taky,ale ne jistý ještě se zařizuje chceme to v kostele.
Odpovědět
Profilova fotka
brain: mas moc krasne saty ;) Kdyz uz je mas doma, tak to jsou kupovane??
Odpovědět
jak too víš,kde jsou nějaký šaty
Odpovědět
My máme taky termín 10.září a zatím mám šaty a termín :D Ale bude to malá svatba, takže to nějak nehrotíme :-D
Odpovědět
No ta naše bude taky malá,budeme mít asi 24 hostů,jen to nechceme na uřadě taková příležitost je pro uřad škoda.Když člověk čeká,že to bude jednou za život,měl by na to pamatovat v dobrém.já byla kámošce na svatbě na uřadě,a je to já nevim jak u doktora,další na řadu.jestli můžu poradit popřemýšlej o tom.I malá svatba může bejt kdekoliv jinde,třeba někde na zahradě v altánku
Odpovědět
Profilova fotka
cheerpet: my mame v planu 14lidi. Jen ti nejblizsi. Dneska jsme rezervovali restauraci, takze dalsi kamen ze srdce mi spadl...jen ty SATY jeste!! :-|
Odpovědět
Tak to já už šaty mám,v pondělí jdem za farářem aby jsme zjistili jestli násoddá.tak držte pěstí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky pokrocily jste nejak? Ja uz byla zkouset ve dvou salonek (Opava a Bruntal) a muzu rict cenove rozdily celkem velike. Uvazuji se podivat taky do Polska...
Odpovědět
Jojo už jsem ted o víkendu objednala hospodu na obídek,objednala koláčky a vybrala dortíky,byla na zkoušce učesu a líčení a objednali jsme oznámení.takže super pokrok
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jedeme zítra na zámek, abychom objednali oznámko, vybrali hudbu a zároveň zajdeme na matriku zaplatit poplatek. Tak jsme taky pokročili :o) Od pozítří budu mít na prázdninách družičku (tu nejmladší), tak se zajdeme podívat po šatech.
Odpovědět
Tak to je bezva a kdepak na zámku to budeš mít??No jábudu mít taky dvě malý družičky,ale šatičky už mám zamluvený.Pěkně se nám to blíží holky
Odpovědět
Profilova fotka
muribana, děkuju. Šatý jsou kupované 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cheerpet: Pokud ta otázka patřila mě, tak my se budeme brát na Loučeni. Kdepak máš svatbu ty?
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz skoro jen mesic..leti to silene :-S zacinam byt cim dal vic nervozni...ze neco nevyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak nevesty pokracujete?? Uz zacinam byt nervozni a to mame jeste mesic pred sebou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste se rozprchly??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi vsechny resi pripravy :) Uz jen tri tydny a dva dny ...
Odpovědět
ahojky slecny ja mam svatbu den pred vami snad vam to nevadi :) uz jen 14 dni a je to tu preji vam vsem krasny den D a at nam vyjde pocasko
Odpovědět
Profilova fotka
No abych pravdu rekla, staci, kdyz bude 20 stupnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne aby nam neprselo nebo hodne nefoukalo. Nejak si to porad nepripoustim, ze uz to je tak blizko =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silene blizko ... snad nebude lejt tak moc jak dneska v noci. Jestli bude pocasi takove jako 7. srpna, tak se muzeme s focenim v zamecke zahrade rozloucit, byla silene rozmacena ... Pristi tyden kolacky, jeste zkouska ucesu a pak uz bude vse naostro ;)
Odpovědět
mno taky doufam ze nebude prset klidne at je pod mrakem ale at nekape, zkousku ucesu uz mam za sebou dnes mam rozlucku se svobodou, a za 12 dni svatba toto uteklo. toho 7.srpna mela svatbu kamaradka chudinka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tchýně nám objednala pěkné počasí - 25 stupňů a sluníčko :-D Snad to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mate pravdu, za chvili mame svatbu!! Ja jdu zitra poprve na zkousku ucesu, tak jsem zvedava co vymyslime. Kez by v patek bylo krasne pocasi!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja byla na zkousce ucesu dnes. Pani vypada, ze si poradi i s mymi vlasy :) No mame to za par ... a treba bude i to babi leto :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?