Svatba 10.9.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Dva roky jsem čekaka až to přijde a když to přišlo jsem trošku v šoku.Moc o tom nevim,mám jen dva a půl měsíce na přípravu.Ale těšim se moc
Odpovědět
1
2
Jee ahoj holky, taky se hlásím k tomuhle datu :-) Já už mám snad vše koupené, ovšem budeme si dělat hostinu sami a kolem toho chybí ještě dost věcí a hlavně to bude děsnej zmatek ]-( . Zatím nervozní nejsem, včera mi teda tak napůl odpadl chlap co bude dělat prase, ale to snad vyřeším, akorád se občas pěkně rafneme s nastávajícím... :-| Taky se bojím počasí, táta tomu rozumí a říkal, že na příští týden má být pár krásných dní, ale za nimi putuje ještě horší studená fronta a zatím se neví, jak to přesně vyjde...snad dobře, jinak si to nedokážu ani představit...
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: to pocasi me znervoznuje asi nejvic. Jsem zvedava jak to nakonec vyjde. Moc rada bych fotky v prirode atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mame za sebou! Byl to opravdu krasny den! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, novomanzelky, jak se vam to vydarilo? :)
Odpovědět
Profilova fotka
bl4nche: Ahojky, nám se to vydařilo úplně na jedničku. Počasí krásný, atmosféra příjemná o zábavě ani nemluvím - ta byla totiž super. Všichni se bavili. Jak vám?
Odpovědět
Profilova fotka
bl4nche,marsee1: presne- pocasi prekrasne!!! Pripadala jsem si jako princezna, den jsem si opravdu moc uzila. Uz se moc tesim na profi foto. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: řekla bych, že přesně jako vám. 14 dní dopředu jsem sledovala předpověď počasí, týden před to nevypadalo nic moc, ale nakonec příjemných cca 20 stupňů - ani teplo, ani zima, tak jsme se aspoň nepotili. Obřad byl fajn, moc si nepamatuju, co pán oddávající říkal, pokukovala sem po naší malé, která kolem nás docela cupitala. Pak profi focení. Abych pravdu řekla, škoda, že jsme neabsolvovali nějakou profi-přípravu - to by ty úsměvy i pózy šly líp :) V hotelu to bylo taky super, raut i hostina dokonce vyšly levnějc než sme čekali. Ubytování krásné a pěkně se tam spalo. Škoda, že je to tak blízko rodičům ... jinak bysme se tam vydali na nějaký romantický víkend. Souhlasím s muribanou - za hodinu a půl ze mně kadeřnice a vizážistka udělaly docela pěknou nevěstu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
bl4nche: Ano, taky jsem byla spokojená s prací kosmetičky i kadeřnice :o) šatičky měly též velký úspěch. prostě jsme si to parádně užili a to je hlavní :-) No holky, ale nějak rychle to uteklo, že jo :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?