Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, já mám zatím jen objednané oblečení, oznámka, kosmetičku, kadeřnici, obřad, snubáky a mysliveckou chatu....jsem úplně na štíru s časem a vůbec nevím, zda to celý stihnu :-( Začínám z toho lehce chytat nerva. Původně jsem měla zamluvenou restauraci, ale pak mě kamarád málem nakopal a spočítal, že v soukromí ušetřím dvě třetiny peněz....hospodskej se na mě zlobí, že jsem to odvolala :-( Máte taky někdo doma chlapa, kterého svatba nijak nevzrušuje a zařizujete si to povětšinou samy?
Odpovědět
@arwenka tak já jsem od toho abych organizovala to pěkné - tudíž obleky, prsteny, sama sebe a dítě, přítel je tu od ogranizace místa, a praktických věcí jako stoly, stany, jídlo, chlast, atd..
Odpovědět
Profilova fotka
@arwenka Nezoufej, možná, že když ti popíšu svou situaci, tak se ti hned bude lépe a s klidem plánovat dál :-) Včera jsem teprve byla na matrice zamluvit předběžný termín obřadu, snad v tomto týdnu budeme mít schůzku s panem provozním hotýlku, který se nám zamlouvá, jak na obřad, hostinu, tak i následnou afterparty :-) Prstýnky mám teprve v hlavě, teď otázka, zda na nějaké takové někde narazím, či je budu objednávat z žabky - jakou spousta budoucích nevěst tu :-) Šatky jdu zkoušet teprve tuto sobotu.. Kamarádka je ta nejúžasnější kadeřnice, takže to je vyřešené :-) Je tedy pravda, že začínám trošku plašit, jelikož mi zbývají pouze 2 měsíce, ale myslím, že se to dá zmáknout úplně v klidu :-) Má to být krásný den, takže hlavní je se nestresovat, vše si s klidem rozvrhnout a určitě se to vyvede na výbornou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulí - ufff, nejsem sama :_) V Žabce jsme byli tento víkend - samo s výsledkem Miláčku, vyber si, co chceš, mně je to jedno :-))))))) Našla jsem si prstýnky a Ulrichovi nám je vyrobí na zakázku - jsou fakt velmi ochotní.... Můj úžasnej snoubenec ještě ani nemá seznam pozvaných - minule u něj usnul a předminule vyhrál fotbal... Šaty mi dojdou poštou :-) Prý nestresovat se - jéééééé, já z toho začínám mít palici v pejru, protože absolutně netuším, jak tohle může vyjít, když na to prostě nemám čas :-)
Odpovědět
Holky, taky skoro nic nemáme.. Jen matriku, šaty na půl a prstýnky.. Můj chlap se o to absolutně nezajímá a do toho máme ještě čerstvé mimino :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@magdalenka242 - no to je taky krásný...já vůbec nevím, jak to dopadne - to ude buď průser nebo děsná legrace...
Odpovědět
Asi tak :-D
Odpovědět
@sandra_ má ta žabka nějaké web stránky? snažila jsem se něco najít a jako asi nic no.. :-( nebo blbě hledám.
Odpovědět
Profilova fotka
@smurfka http://www.prstenyzabka.cz/ a hlavně udělají na zakázku, co budete chtít :-)
Odpovědět
@arwenka hmm takže oni mají jedinou pobočku na té Smžovce? tak to nic :-( to máme daleko..ale díky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - a máte vymyšlené nějaké soutěžě? Povězte jaké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arwenka neměli by soutěže spíš vymýšlet svědci nebo kamarádi? Většinou to jsou soutěže pro nevěstu s ženichem. Ale možná se pletu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Všichni se tak vehementně připravujete, že nikdo nic nepíše :-( Jak daleko jste? Co vám ještě chybí? Já teď zrovna jdu vybírat hudbu na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna no asi všichni připravují....no mě teď vyděsila předpověď počasí, ale budu myslet pozitivně a sluníčko tím snad přivoláme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už se těšíte??? Já jsem byla nervózní tak před týdnem, ale nějak to opadlo. Jinak nejvíc z příprav se toho udělá asi až poslední týden. Tak ať nám to vyjde (hlavně počasí)
Odpovědět
My uz jsme s pritelem "nervozni" oba. :-) Nejak se to prehouplo a klepe to na dvere, tak dodelavame co se da., samozrejme az ted, klasika;-) A nejvetsi vitr mam z pocasi, protoze to mame mit vse venku a jeste 27.kvetna ma byt zatazeno, to jsou, pane, nervy... :-N
Odpovědět
@womanka no přesně, taky máme svatbu venku a já bych tak chtěla sluníčko:-) kdyby pršelo, obřad bude vevnitř, takže snad jim ta předpověď s krupobitím nevyjde!
Odpovědět
@claryka Tak, krupobiti jsem nastesti nikde neregistrovala, jezisi, nestras :)
Odpovědět
@womanka no já sem ten odkaz ani raději dávat nebudu abych Vám nezkazila náladu :-D ale vís, jak to je s dlouhodobýma předpověďma.. ty málokdy vychází - takže bude hezky! a basta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky svatbu máme také 1. června a už začínám být nervóza.... :-) stím počasím nestrašte, máme také obřad venku...alespoň na obřad a na fotky at je jakš takš... 8-) jinak snad máme všechno, sposty věcí jsem ještě ted doobjednávala, tak snad to stihne přijít...ještě dát dokupy zasedací pořádek a uspořádání svatební tabule asi bude "T" :-) Hudba na obřad bude celá z Twigliht sagy a odchod špalírem bude hrát PINK....ještě musím namyslet co s malým...máme dvouletýho raubíře, obřad je ve 13 hod a melj chodí kolem 12-13 hajat...snad se mi ho podaří natáhnout aby usnul na oběd a byl klid na jídlo...jak to budete řešit vy?
Odpovědět
@monula19 Malé je 18 měs. a také je zvyklá chodit po obědě spát. Budu to řešit tak, že spát prostě nepůjde - v kočáře už mi spát nechce, na hostině jí nemám kde uspat. Sice bude odpoledne protivná, ale zato dřív padne večer :-D :-D Jinak to u nás vymyslet nejde....
Odpovědět
Profilova fotka
Já když ho spát nedám tak to neklapne, ;-( on je schopen odpadnout za pochodu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ta předpověď je až tak špatná? taky to máme venku, ale co...počasí si nevyberu, takže můžu jen doufat, nervy si z toho dělat nebudu, protože tím počasí stejně nezměním. Jinak my máme dvouletou a taky ještě chodí spát a spát jít musí, jinak to tam pak srovná se zemí, jak bude nevrlá :D A na svatbu skoro nic nemám, včera mi vypadla vizážistka a jsem trochu nahraná, ale zatím to beru s úsměvem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy...Už to máme za rožkem co? :) Snad nám vyjde počasí!!!! 8-)
Odpovědět
@nuudlinka taky myslíš na počasí , co? :-D no já su zvědavá jak bude, každý den to o něco změní tu předpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky řeším počasí, doufám, že aspoň nebude pršet.... Rozmazaná, zmrzlá a se splihlým účesem budu určitě kouzelná nevěsta 😱
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka @vlajka1 Holky, já hledala různě po internetu, a každá stránka hlásí něco úplně jiného.... oni takhle týden dopředu ještě asi moc přesně neumí předpovědět no... musíme čekat a myslím, že bude pěkně !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak se těšíte? Vypadá to na 17 stupňů což není zase tak hrozné a nějaké ty přeháňky tak nám asi zaprší to štěstíčko :D
Odpovědět
@kakamilca @lucy_89 @vlajka1 holky budete mít pro jistotu nějaké to bolerko? (mně se to moc nelíbí a nechci ho, ale asi se tomu nevyhnu) - pokud bude zima.. a co deštník? máte? :-D pořád nevím, zda tyto dvě věci pro jistotu obstarat nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka No já bolerko mám. Taky bych ho nemusela, ale když mi přítel volal, že bude zima tak jsem ho radši připůjčila :) Deštník také máme, ale jen náš obyčejný. Je oranžový tak ho kdyžtak využijem ikdyž se k lososové moc nehodí, ale už nějak nemám sílu shánět ještě lososový deštník :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?