Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikid jsou... ale číst to nemusíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak Vám pokračují všem přípravy? Máte už šaty?
Odpovědět
@pajush Tak právě dneska jsem obešla 3 salony a nakonec jsem ty pravé našla. Jen bych nikomu nedoporučovala chodit do salonu Bella v Ostravě...šaty které měli na figurínách byly nádherné a ty ostatní co jim visely na věšácích byly v dost hrozném stavu. Navíc cenu snad paní střílí od boku, jelikož za půjčení šatů, které neměly ani trochu zdobení a byly opravdu jednoduché, žádná nabíraná sukně s vlečkou, chtěla 14 tisíc. Nakonec jsem si vybrala v salonu Paris v centru za poloviční cenu šaty nádherně nazdobené a s krajkou...Jaké máte vy zkušenosti se zkoušením šatů???
Odpovědět
Profilova fotka
@interceptia já ještě zkoušet nebyla, asi příští týden. Mám z toho hrůzu, nemám moc žádnou představu, no uvidíme. Pochlubíš se fotkou? Nebo to máš jen pro soukromé očko? :-)
Odpovědět
@pajush fotku nemám, ale snad příště až budu zkoušet šaty se vším všudy tak ji tady dám. Jinak já jsem měla představu, že nechci žádné princeznovské šaty s obrovskou sukní, nejlépe nějaké úplně jednoduché, ale těch je strašně málo. Všude obrovské sukně a dlouhé vlečky :-) ale nakonec jsem oblíkla šaty které mně hned nadchly. Ale popravdě jsem se na to zkoušení vůbec netěšila, protože jsem se právě bála, že se mi nikde nic nebude líbit. Tak snad se ti taky poštěstí a najdeš ty pravé! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@interceptia no uvidíme, mně se taky líbí spíš jednodušší, šlehačku moc nechci, no uvidíme. nebudu si dělat moc naděje a nechám to nějak dopadnout. Těším se na fotku!
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky. Tak já musím říct, že jednu z mála věcí co už mám jsou šaty :) Byla jsem zkoušet ve dvou salonech ale nějak to nebylo ono... nakonec jsem na netu našla výprodej v jednom salonu tak jsem se tam hned vypravila (sama, protože to bylo narychlo) a šatečky si druhý den odnesla domů takže už visí v kumbále :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca závist! já ti ani nevím proč mám z těch šatů takovou depku....
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Tak to taky nevím proč. Dneska je šíleně moc možností a pokud víš tak nějak cca co ti sluší a v čem se cítíš dobře tak jít po těch modelech a uvidíš, že najdeš ty pravé :) navíc když si z toho člověk udělá spíš zábavu než nutnost a vezme k tomu kamarádky tak tě to bude i bavit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už mám také šaty zamluvené. Když jsem šla do salónu, tak jsem vůbec neměla tušení, které bych chtěla. Bála jsem se spíš, aby na mě vůbec nějaké měli. Jsem dost drobná a hlavně malá.Vyzkoušela jsem zpoustu typů šatů a nakonec jsem se vrátila k těm úplně prvním, co jsem měla na sobě :-) vlastně mi je pomohly vybrat kamarádky. Pak jsem ještě jednou jela do salonu s mamčou, protože jsem měla dvoje favoritky. Stejně zvítězily princeznovské (střihem) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca @mysskyna tak mám šatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky už mám šaty a řekla jsem si, že raději už nechi žádné vidět. Chci se zeptat, je tu někdo, kdo plánuje také obřad až odpoledne (15. nebo 16h) a jen raut, na stejném místě jako je obřad? Případně co si o této variantě myslíte? Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pajush A jaké šaty máš??? Máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie1177 My plánujeme obřad na odpoledne. Jen ještě nemám přesnou hodinu. Počítám spíš kolem 14 hod. Jinak obřad a hostinu bychom rádi měli na jednom místě. Tak uvidíme jak nám to schválí matrika, máme to trochu komplikovanější :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ráda "čtu", máme asi úplně stejnou představu a taky čekáme na matrikářku, až se dohodneme na čase. Jen si pořád říkám, že v tomto případě je blbý někomu, kdo se přijde podívat na obřad říci, ať pak jde domů a nedá si s námi třeba ani drink :/
Odpovědět
Profilova fotka
Oslovení - "Ahoj holky" opravdu ke mě nesedí :-) . Ale o názor se rád podělím, protože svateb u nás pořádáme dost a dlouhou dobu a tak z těchto zkušeností vyjdu. Samozřejmě záleží na představě snoubenců (nebo alespoň nevěsty :-) ) jak chtějí oslavu organizovat. Vycházím z předpokladu, že chcete slavnostní oslavu, na kterou je potřeba také dostatek času. Nejjednodušší je orientačně si určit časy potřebné na jednotlivé kroky oslav. Civilní obřad - 1/2 hodiny, focení se všemi 1 hodina (podle počtu hostů apod.), potom také vlastní focení min.1 hodina. My doporučujeme, aby snoubenci udělali aspoň přípitek a společnou svatební polévku, aby to mělo slavnostní charakter. Potom už může pokračovat raut. Většinou tatínek nevěsty pronese zahajovací řeč, ale někdy i další - pak je přípitek a polévka. novomanželé jedí společně, je to symbolika a tradice, ale nakonec nám všichni řekli, že i když to původně nechtěli, tak byli rádi. Abych to zkrátil - je lepší s obřadem začít dříve, cca ve 13 hodin, potom je čas na veselení, tancování atd. Když je obřad zase moc brzo, tak je vše pro nevěstu ve stresu, protože ona to má s přípravami nejnáročnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@pension_kraus Děkujeme za názor! My máme přestavu úplně stejnou, jak jste tu popsal. Jak jsem již psala, chceme mít vše na jednom místě. Obřad počítáme, že začne tak kolem 13-14 hodiny. (nikam se nemusíme honit a hlavně, když to budeme mít jen my, můžeme mít klidně půl hodinové zpoždění, např. kvůli počasí apod.) Poté bychom si rádi dali se všemi hosty polévku a přípitek (symbolika společného jídla) a poté volná zábava. @lucie1177 Zatím moc nepočítáme s tím, že by se někdo chtěl jít podívat pouze na obřad. A jestli někdo přijde, tak si myslím, že bude počítat s tím, že se jde podívat pouze na obřad. Podle mě by to stejně dopadlo tak, že by si tam třeba vzal něco k pití a po obřadě by šel domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush No tak to je super, gratuluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Jo a kdepak je fotečka??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna Dobrý den, docela mě těší, že se náš názor shoduje- i pro nás je důležité vědět názory a očekávání nevěst. Přejeme hezkou svatbu :-)
Odpovědět
@mysskyna my máme taky obřad v zahradním altánku v restazraci kde bude hostina, ale matrika nám žádné problémy nedělala,akorád zaplatíme 1000kč zato,že přijede oddávající za náma.
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca fotila to ségruše tak je nemám u sebe...a nevím teda jestli sem nějakou dám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Prosím tě proč by jsi nedala :) Pokud někdo něco bude mít je to jeho věc :)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se s termínem 1.6.2013 v Litomyšli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusylyu u nás už je to také bez problémů, tedy doufám :-) zatím to mám neoficiálně potvrzené, že s tím nebude problém. U náš šlo o to, že se chceme brát na soukr.pozemku na vesnici, ale oddávajícího chceme ze zastupitelstva z okresního města. Vesnice má svého starostu, tak jsme nevěděli, zda to nebude problém, zda nás nebude muset oddat starosta.
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca tak o to nejde, to mě netíží :-) apíš jsem si do alba chtěla dávat spíše obecný věci než soukromý (včetně fotek) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush aha :) Tak to jo :)
Odpovědět
My taky budeme mít obřad venku, takže doufám, že bude hezký počasí. Mokrou variantu nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@ditulinda Dobrý den, dávám Vám k úvaze myšlenku, zda to není přece jenom trochu riskantní nemít něco pro případ deště. Déšť sám o sobě na svatbě nevadí, protože to novomanželům "prší štěstí", ale na obřad by to komplikace být mohla. Myslím si, že by bylo dobré mít v záloze možnost třeba jenom nějakého esteticky vhodného zakrytí . Samozřejmě Vám přeji, aby počasí na svatbu vyšlo, ale poručit se mu nedá :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie1177 Ahojky, máme svatbu také v červnu (22.6.) a budeme mít obřad ve 14 hod, raut i spaní na jednom místě. To byla má podmínka. Podle toho jsem hledala kde bude svatba. Žádné přejíždění, rozvážení hostů...tfuj tajbl :-D :-D Hezky vše na jednom místě ;-) ;-) Takže pokud to tak chceš, tak to udělej. Nenech si radit, je to tvá svatba (a snoubence,samo :-D ) Přeji krásnou svatbu ;-) ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?