Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monicat23 já jsem nad tím dlouho přemýšlela a nakonec to bude bílo-žlutá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak barvu svatby jsem chtěla trošku netradiční takže to bude stříbrná s bílou a k tomu na oživení jemné prvky černé. Květiny budou jen zelené nebo bílé tulipány. Ještě uvidím jak to bude s cenou, každopádně bych je ráda koupila samostatně a potom si z nich sama vytvořila výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co nevěsty, pište jak se těšíte a jaké jsou vaše nové úlovky v zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, také máme v plánu svatbu 1.6.2013. Našemu synkovi bude rok a kousek, tak jsme si řekli, že mu dáme dárek ke Dni dětí a vezmeme se :-). Kromě kapely zatím nemáme zařízeno nic. Matrika vypisuje termíny až na konci října, takže nám nezbývá nic, než čekat.
Odpovědět
Ahojky. Hledam trochu "radu" :) Stale vaham mezi barevnymi kombinacemi na svatbu - sv.zelena/svetle zluta, nebo sv.zelena/hneda. Ta prvni kombinace je pomerne casta, resp. neni problem sehnat inspiraci a material, ale u te druhe jsem zatim nenasla ani fotku. Treba stuhy na ozdobu plechovek (vazy) maji vsude v kostce jen zluta a zelena (a dalsi barvy), ale hneda, natoz kombinace s hnedou nikde :-S Mam fakt tak "divokou" predstavu tehle barevne kombinace :-o . Prijde mi to celkem prirozena barevna kombinace, budeme to mit na ranci/statku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám do klubu :-D My máme zatím zařízeno místo obřadu (hostina bude na stejném místě, takže i hostinu), rezervaci na matrice a už i fotografovi jsme zaplatili zálohu, tak jsem ráda že nám vyšel, protože říkal, že tak v srpnu až září mívá všechny termíny na další rok už obsazené... Ale už začínám mít nervy, když tady vidím, že nevěsty ve stejném termínu nebo dokonce ještě po nás už mají zarezervovaný šaty :-. Asi se na ně taky budu muset vrhnout a aspoň předběžně si nějaký zkusit abych věděla jaký střih mi padne... @womanka Já bych určitě volila tu kombinaci hnědé se zelenou, hnědá vypadá moc hezky a elegantně v kombinaci s nějakou živější barvičkou jako je ta zelená, růžová nebo třeba tyrkysová :-) A jestli nemůžeš najít inspiraci, tak popros o pomoc strýčka gůgla, stačí zadat green and brown wedding a vyběhne ti spousta krásnejch obrázků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) Tak my také 1.6.2013. Mme vybrané a zarezervované místo obřadu, jinak ještě nic dalšího. Pořád mám pocit, že času je dost... Jinak my máme výročí vztahu 2.6. a přítel vymyslel, že se na naše 3. výročí probudím už jako jeho žena :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu se k vám přidat, protože také chystáme svatbu na 1.6.2013. Zatím tedy nemáme zamluvenou ani matriku, ale na to je myslím ještě času dost, protože to chceme mít venku na zahradě. Nemusíme si tedy rezervovat žádné prostory a můžeme si říct i hodinu, aniž bychom se nějak omezovali. Mám tedy takovou představu, uvidím, co mi řeknou na matrice, zda mě rychle nevyvedou z omylu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc to tu nežije co? Holky, kdy si půjdete vybírat svatební šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna ještě máme asi na přípravy čas =) co se týká šatů já už bych nad tím moc neváhala čekám až prcek dostane první očkování aby mohl mezi lidi a vyrážím holky už se na to klepou :-) jinak už máme místo, kuchaře a obsluhu (zajišťujeme si sami), máme fotografa, kadeřnici, teď řeším ještě hudbu a do konce listopadu přijdou prstýnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sopta78 u nás na matrice až po Novém roce.. tak tam pak hned musím zavolat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme termín a auto:) Restauraci začínáme řešit, na šatech jsem byla poprvé v sobotu, jednak protože okolí už tlačí a chce jít vybírat a hlavně abych zjistila, kterým typem šatů se ubírat dál a kterým ne:) Máme vymyšlenou barvu svatby - slunečnicovou žlutou, takže i kytice by měla být slunečnice. Pomaličku se nám to skládá a myslím, že si oba ty přípravy v klidu užíváme. Kde máte svatbu? My v Kostelci n. Č. l. - nepotkáme se tam?:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dashyyy @paajavh prý ještě máme na přípravy čas :-D vždyť už pěkně zařizujete a máte toho docela dost :-) my jsme začali u termínu a tím jsme taky i skončili :-D ještě doma nemám ani papíry na matriku, natož zamluvený termín. Jediné co mám jisté, je fotograt, vizážista a floristku, jsou to známé a kamarádky, všichni 3 spolu spoluprací a jsou fakt super tým, takže se moc těším na jejich spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
@paajavh my to budeme mít tady http://www.stanskymlyn.cz/ a barvu červeno - bílou kytice budou červeno bílé růže :-) @mysskyna ono čas jak na co.. my jsme třeba na místo chytli poslední volný červnový termín navíc je to Den dětí takže může být problém s restaurací hudbou a tak ;-) u nás se jen zamluví termín na matrice a papíry se vyplňují až cca dva měsíce před termínem paní říkala že to bude v dubnu stačit =) jinak včera nám dorazily prstýnky :-D
Odpovědět
@womanka já nad touhle barevnou kombinací taky uvažuju. Určitě budeme mít zelenou a vzhledem k tomu, že hostina bude ve staré valašské dřevěnici (v šenku), tak to chci ladit do přírodních tónů. Ale spíš bych to viděla na světlejší hnědou a jen doplňkově, aby to nebylo moc tmavé. @dashyyy Nám včera taky dorazily prstýnky :-D. A zítra jsem objednaná do salónu na zkoušku šatů (kamarádky už se taky nemohly dočkat). Každopádně uvažuju o tom, že si je nebudu půjčovat, ale spíš koupím od nějaké bývalé nevěsty nebo si nechám ušít. Nicméně nejdřív potřebuju zjisti, jaký typ mi vůbec bude slušet....
Odpovědět
Profilova fotka
@pett12 no tak to jsem ráda že nejsme jediní :-D z čeho jste je nechávali dělat?
Odpovědět
@dashyyy z bílého zlata. Říkali jsme si, až aspoň budeme mít jeden z těch větších výdajů za sebou a nebude to pak před svatbou taková darda. Ostatně, když jsme se bavili se zlatníkem, tak říkal, že jsme přišli akorát, že od října zvedne ceny o 5% a po novém roce o dalších 5 - 10%, že jde zlato pořád nahoru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pett12 taky jsem slyšela že ceny půjdou s novou daní dost nahoru :-| taky jsem chtěla bílé zlato jenže přítel furt dělá něco s rukama měla jsem strach aby se mu prstýnek nekroutil nebo tak tak jsme nakonec zvolili chirurgickou ocel a jsou teda krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jak to jde? Už se nám to blíží, že? Já jsem teď ve stadiu, kdy přemýšlím a přemýšlím, ale ještě se do ničeho nechci moc hrnout. Mám ráda, když pak všechno v klidu zařídím a akorát mi to vyjde do svatby, protože nemám ráda čekání takže se moc nechci do ničeho hrnout... Mám představu, že chci začítá na plno po Vánocích.
Odpovědět
@pett12 byla jsem v zari na svatbe v Rožnově a hostina byla v restauraci-penzionu Stare časy na Horní Bečvě- opravdu tak vynikající jídlo si myslím, že široko daleko neseženete- a spát se tam dá taky...
Odpovědět
Ahojky holky taky se přidávám s termínem 1.6.2013. Máme zamluvený termín a čas obřadu, předběžně fotografku a kameramana, dokonce jsme s nimi měli už předběžnou schůzku ohledně organizace, což nás strašně překvapilo, čekali jsme, že něco takového budeme řešit až tak v dubnu :-) No a taky nás zarazilo, že po nás chtějí, abychom si svatební fotky udělali před obřadem, že je to teď moderní, aby prý svatebčané na nás potom nemuseli čekat a nebyli z toho nervózní. No ale nám s přítelem to přijde divný, fotit se před, co si o tom myslíte? Jinak by mě samotnou zajímalo, jestli už jste si byly vybírat šaty, já se na to chystám po novém roce, myslíte, že už je to pozdě??
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky_2 ahojky s tím focením je to trošku divný aby se to stihlo kvůli líčení účesu a tak a navíc svatba je kvůli vám ne svatebčanům ;) jinak na šaty vyrazím ještě v listopadu prý už to začíná být trošku přebrané
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky_2 Moje kamarádka to takhlě měla s focením už před 5-ti lety :-) Nejdříve mi to přišlo taky trochu divné, ale když jsem jí byla na svatbě, tak mi to přišlo opravdu moc praktické :-) hlavně pak měli moc hezké fotky, měli na to klid, nikam nepospíchali a fotky vyšly skvěle. Svatebčani taky byli spokojení, udělalo se pak pár společných fotek a nikdo nemusel na nikoho čekat :-) @dashyy máš pravdu, že svatba je kvůli novomanželům, ale na svatebčany by se také mělo trochu poohlížet. Ono totiž hodně naruší atmosféru, když se ženich s nevěstou seberou a na 2 hodiny odjedou na focení. Pak už se atmosféra těžko vrací. To je stejné jako s únosem nevěsty. Je to sice hezký zvyk, ale opět narušuje chod svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.Svatbu máme 22.6.2013,ale řekla jsem si, že se sem k vám vetřu ;-) Už máme zařízené místo svatby (obřad,hostina a spaní na jednom místě), já mám šaty,závoj,korunky i boty, prstýnky už jsou také doma, fotograf i kameraman domluveni a i hudba domluvena, takže zbývá jen obléknout ženicha (oblek koupíme v Polsku) a doladit zbytek....žádný stres :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pokračujete v přípravách? Já už mám skoro všechno, jediné co chybí, je obléct ženicha :-D oblek máme v plánu kupovat u Koutného v Bandi, ale co mám problém je regata. Chci nějaku krásnou oranžovou, ale nikde jsem nenašla takovou, která by mě přesvědčila. Nemáte nějaké stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Mě také zbývá oblek pro ženicha ;-) a pak tedy ještě dorty, ale to jsem nechala na drahém, neb já sladké nejím. Dávám mu volnou ruku, je kuchař a sám chce aby byly krásné, takže se toho vůbec nebojím :-D Jinak držím palce při shánění oranžové regaty, ale určo se zde objeví nějaká odbornice a poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak to tady tak čtu tak se začínám bát, já ke dnešku mám zařízene pouze kostel, fotografku s kameramanem a hostinu. a nic víc nemám to se pouze utěšuji že od ledna se na to vrhnu a do června to zvládnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martulka01 Neboj se, to stihneš ;-) Já to řeším s předstihem, protože mám vše na dlouhou ruku...bydlím od drahého 165 km a navíc jsem ted už skoro měsíc nemocná, tak mám čas. A vím, že při své práci nebudu mít na tohle přes den ani minutu, tak využívám volna a snažím se toho zařídit co nejvíc. :-D Takže neboj...času je dost a to hlavní máš zařízené (kostel a místo hostiny) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rovných 200 dní do svatby :-) to nám to pěkně letí ....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-) taky si myslím že to po novém roku zvladnu. vše zařídít. Já mám dobré že od ledna v praci nebu mit taky frmol jako těd tak můžu na tom pracovat i tam. A snad nějaké pěkné šaty v lednu taky seženu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?