Svatba 1. 9.2017 - komu cely den prselo?

Ahoj vsechny cerstve pani, co sotva svlekly sve svatebni saty. Ktera z vas se vdavala tento patek a prselo jim cely den stesti jak z konve. Pochlubte se, dejte fotky, já k jste to zvladli. Nam se v pripravach pokazilo uplne vse, pres saty, kytky, jidlo, piti i obsluhu. Nakonec vse dopadlo skvele i snad fotky, kdy nam lilo jak blazen. Nevesta ssty urousane po kolena, uces zmokly jako by prave vylezla ze sprchy. Pochlubte se svymi pribehy, at trosku povzbudime budouci nevesty, kterym take vse nevychazi, jak by si praly. Nam se hroutila vec za veci, ze jsme chteli s rodinou 2 dny pred svatbou vse zrusit. Nakonec byli vsichni nadšeni, jak to bylo jine, uvolnene a parili jsme az do rana, male deti, babicky, rodice i kamaradi.
Odpovědět
@lobella My jsme meli to stesti, ze svatba byla na severovychodni hranici Cech a Polska. Takze ve ctvetwk jsme vyrazeli na misto a desti ze zapadu jsme ujizdeli o sto sest. V patek rano bylo sedo, ale neprselo. V 16.hodin obrad v kostele a po ceste zpet iz lehce mrholilo. Kdyz jsme zasedli k "obedu", tak zacalo lit stesti. Nestihli jsme tedy akupinova
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme to měli 11.8.2017 a to byl ten první katastrofální pátek :D chcalo od rána až do večera ]-( ]-( ]-( ]-( vše se hroutilo, celý program vyhořel, prostě hrůza děs :D fotky ještě nemáme, ale na blogu mám shrnutí toho nešťastného dne a fotky z mobilu :) myslím, že to takhle odneslo více nevěst :( a dneska parádní sluníčko a u nás i teplo :-|
Odpovědět
@lobella A protože mi to z mobilu už nešlo opravit, tak pro velký úspěch ještě jednou celý příspěvek. My jsme měli to štěstí, že svatba byla na severovýchodní hranici Čech a Polska, takže ve čtvrtek jsme vyráželi na místo a dešti jsme ujížděli o sto šest. V pátek ráno už bylo šedo, ale nepršelo. V 16.hodin byl obřad v kostele a při cestě zpět už lehzce mrholilo. Když jsme zasedli k "obědu", tak už začalo lít štěstí. Nestihli jsme skupinová fota, ale to nám nevadí - momentek bude dost a dost. Dost lidí nám odřeklo na poslední chvíli (nebo spíš vůbec nedorazili a ani se neobtěžovali nás o tom informovat!!), nerozdali jsme vůbec vývazky, ale i tak se hosté poznali a věděli, že patří k nám. Neměli jsme udělaný harmonogram dne, ale i tak vše dopadlo super. Nebyo tolik řízených her (i když se Dj opravdu snažil), ale i tak si to všichni moc užili. Má to vše jedno jediné ALE - nevěsty pokud nejste rozhodnuté zda video ano či ne, tak určitě ANO. Ať už profi, či od někoho z hostů, ale ano. Já si nepamatuji příchod do kostela (snažila jsem se hlavně soutředit na to, abych neplakala), nepamatuji si první tanec (tak jsem byla nervózní) a nebyla jsem u spousty momentů, které ani fotografie tak nezachytí. Každopádně co se týče počasí - hosté jedou na svatbu kvůli Vám, ne kvůli slunci. Berete si muže, kterého milujete a ne počasí z jednoho dne. Já jsem za to naše počasí naopak moc dvěčená - k čemu slunce, co pálí a pak stejně zmizí. My měli tekuté štěstí, které krásně chadilo, čistilo vzduch a napadalo ho tolik, že budeme muset být nejšťastnější lidé na zemi. :) Počasí vem čert. Je to o lidech a zábavě a té bylo stejně, jako toho deště.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?