Svatba 1.8.2015

14. čvc 201590

Ahoj nevěsty, máte někdo v plánu vdávat se stejně jako my 1.8. 2015? Kolik už toho máte zařízeno? My jsme měli skoro problém najít sál pro 60 osob v tomhle termínu. Je asi dost oblíbený 🙂

• Ahoj, sice máme svatbu týden po tobě, ale tenhle datu jsme hodně chtěli, na oko se mi líbí nejvíc 🙂 Jenže už nám ho někdo vybral před námi. Kde se budete brát? Pravda je, že času je ještě hodně, ale spousta dodavatelů už začíná být obsazená...

• Potřebujete pomoci, poradit nebo jen vyzkoušet si šaty? Přijďte se podívat k nám na novou kolekci Jasmine Collection 2015!! V našem salonu se vám nedostane jen dobrého zacházení a příjemné a profesionální obsluhy, svatba není jednoduchá ani levná záležitost. A tak společně s našimi partnery jsme pro Vás připravili knihu slev, která by Vám měla Vaše přípravy usnadnit. Těšíme se na vás 🙂 A nezapomínáme ani na pány, maminky, družičky...

• Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart který Vám pomůže s naplánováním svatby. Více na mém webu.

• Sponzor fóra
  • @anelize my máme předrezervovaný tenhle termín v Hotelu Salajka v Horní Lomné. A vy? 🙂

• Ahoj budoucí nevěsty 🙂)

my máme 15., takže chvilku po vás 😉 jj, místo už zamluveno a taky problém sehnat ve východních čechách něco, co by splňovalo naše požadavky a pojmulo asi 50 lidiček. A je pravda, že dodavatelé se plní čím dál rychleji...já už mám foto, domlouvám video, hudba zapykaná, květiny rozjednané, kadeřnice a vizážistka také...

jak jste na tom vy???

• Jéé tak ty si rychlá 😃 Já mám akorát ten sál, rozjednané šaty (šité na míru) a malinko se poohlížím po DJ 🙂

• Holky, takže nakonec po návštěvě Hotelu Salajka jsme kvůli paní vedoucí (ochotě a domluvě) museli změnit. Hostina bude ve Staré Ameryce v Jablunkově a tím se nám i mění datum na 8.8 🙂

• Ahoj holky...jak to vidíte s počasím ? 🙂 snad budeme mít hezky...máte už vše zařízeno? 🙂

• Ahojte, už se nám to blíží a podle této předpovědí ( http://www.gismeteo.com/month/2959/ )má být až 29 stupňů, což se mi moc nelíbí, přála bych si tak 25 max. Ale jinak už máme všechno zařízené ( nebo si to aspoň myslíme) a těšíme se 😊 a jak jste na tom Vy?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přijedeme, nafotíme, upravíme a předáme v dohodnutém termínu - Vy si budete užívat Váš svatební den, my pro Vás budeme pracovat.
    Svatby fotím jako dokument, který zachytí okamžiky a emoce v kombinaci s portrétními fotografiemi novomanželů.
    Zaznamenám pro Vás průběh svatebního dne od příprav po večerní zábavu. Zachytím detaily a emoce, které by Vám jinak v tom shonu mohly uniknout.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů