Menu Forum

Svatba 1.6.2013 :-)

(Zamčená)
9. lis 2012
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
Registrovala se 8. prosince 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 4 přátele. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. června 2013
    Chrast, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
Registrovala se 8. prosince 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 4 přátele. Region Chrudim.
    Chrast, Region Chrudim
 Ahojky budoucí nevěsty emoticon jen by mě zajímalo proč jste si vybrali toto datum a jak jste na tom s přípravamy ??? jestli už máte za sebou zkoušku šatu nebo ji necháte až po vánocích ???atd. děkuji předem za vaše příspěvky ..... emoticon
31. říj 2012 v 10:39  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veroniksz
5
Registrovala se 14. října 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
veroniksz
5
Registrovala se 14. října 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Karviná.
 Ahojky angelito, nám se toto datum libilo a navíc obsahuje číslice z našich dat narození (6.11. a 11.6.) takže to nebyla těžká volba. Co se týká příprav, tak šaty už jsem si byla zkoušet a v salonech říkali, že chodí už i srpnové nevěsty... emoticon
31. říj 2012 ve 13:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
    Chrast, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
    Chrast, Region Chrudim
 tak to máte krásný ....... emoticon no ja právě nevědela kdy si je mám jit zkoušet ted mě to příšlo moc brzo a po novém roce zase pozdě .-) ale když to vezmu jak jsme si byli zarezervovat termín tak už byl poslední volný a to jsme si taky mysleli že v září je brzo .....emoticon
31. říj 2012 v 17:29  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ardea
13
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
fotoportrét
fotoportrét
ardea
13
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
 Ahojky, my máme 2. června 7. výročí a brát v neděli jsme se nechtěli, tak proto už toho prvního emoticon
Jinak téma o svatbě prvního června už tady je: http://www.beremese.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/svatba-1-cervna-2013-pojdte-si-pokecat-/?collapse=true&page=last&post=last
31. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
 Ahoj, já jsem původně chtěla vždycky svatbu v květnu, ale nám je prostě červen daný emoticon. Já i přítel jsme se v červnu narodili a dokonce i seznámili. Tak jsme si řekli, že když už to nemá být v květnu, tak co hned v červnu prvního emoticon
1. lis 2012 v 19:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prdelka10
Registrovala se 11. října 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
prdelka10
Registrovala se 11. října 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, máme termín 1.6.2013, jednak proto, že se to datum bude dobře pamatovat (pro mě není třeba, ale znáte chlapi emoticon )
a taky mám 31.5. v pátek svátek a tak mi přišlo fajn mít hned druhý den v sobotu svatbu emoticon Máme zamluvené místo, fotografa a kamaramana, původně jsem si myslela, kolik ještě nemám času, ale fotografa i kameramana jsem uhnala na poslední chvíli, už byli plní, takže byl úplný zázrak, že se u obou našla skulinka zrovna na 1.6. emoticon Teď sháníme místo na svatební hostinu. Šaty jsem ještě vůbec nestihla řešit, max. mám projeté fotky na internetu a do dneška jsem byla na pohodu, že to má ještě čas, ale jak vidím, některé z vás mají už i šaty nebo alespoň zkoušení šatů za sebou emoticon
Chtěla jsem začít tak v lednu, ale asi to nevydržím (myslím s nervama emoticon a začnu možná už koncem listopadu emoticon
1. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hurvinka
Registrovala se 30. října 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
hurvinka
Registrovala se 30. října 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám emoticon Svatbu máme 1.6.2013 z toho důvodu, že je to sobota a také v ten den mám narozeniny (tak se to přítelovi bude dobře pamatovat emoticon). Máme zatím zajištěné místo svatby, hostinu a fotografa. Zatím to moc nehrotíme, přeci jen je to za dlouho. I když začínám přemýšlet, že bych už mohla zajít do nějakých salónů a vyzkoušet si šaty....Myslíte, že je to lepší už v tuhle dobu?
6. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
    Chrast, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
angelito (26 r.)
4
    Chrast, Region Chrudim
 Ahojky emoticonchtěla jsem se zeptat jestli už máte zhruba promyšlené menu ..............ja bych chtěla klasiku polívku s jat.knedlíčky a svíčkovou ......ale chtěla bych i předkrm ale to právě nevím co ??......jedině nějakou tu šunkovou rolku a to se mi moc nechce .......tak mi prosím poradte ...... emoticon
7. lis 2012 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zouzle
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zouzle
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků.
 @angelito co rajcatka s mozzarellou? Ja taky uvazuju o standardnim menu, ale bude to jeste na dohode, misto svickove mozna budeme mit neco jineho. Polevku ale beru jako klasiku, ktera by byt mela emoticon
7. lis 2012 v 11:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ally8
33
Registrovala se 18. května 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 29 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
ally8
33
Registrovala se 18. května 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 29 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahoj, snad se můžu přidat emoticon ikdyž mám svatbu "až" 22.6.2013.
Snažím se zařizovat vše radši dříve než pozdě. Máme už zamluvené místo na hostinu, fotografa, obřad a taky mám šaty emoticon
Ty jsem chtěla vůbec co nejdříve. Pokud můžu radit, šaty si zamluvte co nejdříve. V každém salónu mě strašili, že budou od nového roku zdražovat půjčovné. Možná jen trik, ale je to dost možné. Navíc ty nejhezčí šaty už můžou být pryč. A každá chceme ty nejhezčí emoticon)
Pro Angelito: Postupně si promýšlím menu i sladké. Předkrm třeba domácí paštika s brusinkami, opečená bageta. Jednou jsem to jedla a bylo to vynikající. Určitě lepší než rolka, ty jsou všude a navíc mi vůbec nechutná. Nebo i mozzarela s rajčaty nemusí být špatná.
7. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
Registrovala se 19. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 72 přátel. Region Chrudim.
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
Registrovala se 19. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 72 přátel. Region Chrudim.
    Hlinsko, Region Chrudim
 @angelito co třeba lehký salát emoticon my pojedeme klasiku max v polívce přítel svíčkovou nerad o předkrmu přemýšlíme zda ano nebo ne protože celý den bude v provozu gril a prase nebo kýta
8. lis 2012 v 11:44  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
80
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Přidala 787 příspěvků, 2 alba a 14 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. února 2013
    Oravská Jasenica, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
80
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Přidala 787 příspěvků, 2 alba a 14 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. února 2013
    Oravská Jasenica, Slovensko
 @angelito Ahoj emoticon toto téma u nás ve fóru už existuje, proto vás všechny poprosím přesunout se tam. Toto téma zamykám z důvodu duplicity. Mějte fajn den emoticon J*
9. lis 2012 v 10:20  •  Svatba byla v únoru 2013  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.