Svatba 1.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,máte taky někdo svatbu 1.6.2012?
Odpovědět
Profilova fotka
já takyyyy, v Nižboře na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak já se hlásím mezi vás.Svatbu sme měli mít v Květnu ale nakonec sme to krapet šoupli a máme krásné datum 1.6.2012 v 10:00hod. na zámečku v Polné u Jihlavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rencaboch Ahoj,taky jsem chtela svatbu v kvetnu a nakonec mame 1.6. :-) Kveten je krasny mesic,ale rodina je poverciva:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 ahoj,tak unás byla pověrčivá máma :-| ale šoupli sme to kvůli hostině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rencaboch my jsme taky uvažovali nad svatbou v květnu, nakonec jsme to posunuli na začátek června kvůli počasí. Celý den bude probíhat na zahradě, tak snad už bude tepleji než v květnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kierra Tak malá zima ani tak nevadí jako déšť, z toho mám strach já.Tak nám to počasí snad vyjde a bude teploučko a svítit sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rencaboch pršet nesmí, máme i plán B pro mokrou variantu, ale už to není ono :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@kierra Tak to mi plán B teda nemáme =-) ale obřad máme uvnitř a hostinu v zastřešené zahradě,tak to snad bude dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mame plan B,ale prset nesmi :-)
Odpovědět
to sweet81 - tvůj plán B fakt nemá chybu, jsem moc ráda, že mám svatbu ve stejný den jako ty, když to máš tak dobře vymyšlené :-)))
Odpovědět
Ahoj, také mám svatbu 1.6.v Brně v hotelu Santander:-)... snad nám bude počasí přát..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mám doma už dekoraci musím říct,že pokaždé jak mám něco hotové tak mi spadne kámen ze srdce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A já pokaždé, když něco objednám, tak se obávám, že už na mne drahá polovička nějaký ten kámen navalí, kdo prý má pořád lítat na poštu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, přidávám se, já budu mít svatbu 1.6. ve 12.00 v arboretu v Bílé Lhotě (okres Olomouc) a počasí nám všem určitě vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca Ahoj,tak tě tady vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ sweet81 díky :-) já zatím ty přípravy až tak neprožívám, pořád si říkám, že je dost času. Zatím máme jen zamluvený termín a místo a já šaty. Tento týden chci pořešit fotografa a restauraci a pak si dát nějakou dobu od příprav pauzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca Toho fotografa to chce zamluvit,protoze aby mel jeste volno. Teda nechci strasit,ale ja jsem chtela jednu fotografku a ta mi napsala na zacatku prosince,ze ma plno. My mame misto,fotografa a ja vizazistku a saty.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 je mi to jasné a proto na fotografovi makám nejintenzivněji :-D
Odpovědět
1.6.2012 v Hradci Králové - klasika obřadní síň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už se nám to pomalu krátí :-D Jak pokračujete s přípravama?
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se k Vám ,taky máme svatbu 1.6.2012 ve Viničním altáně v Praze.lucka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak jste na tom s přípravama? Já jsem se nějak zasekla a nechce se mi moc zařizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 ahoj, to já se teprve začínám rozjíždět :-) Dnes jsem byla domluvit dort a cukroví, ve středu jedu na zkoušku šatů a příští týden doladit detaily do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
aj já se hlásím k datu 1.6.2012 :-) svatbu máme ve Viničním altánu na Grébovce - Praha 2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca Ahoj,jedeš až teď na šaty? To ja bych byla nervozní,že nic nevyberu a tolik času nemám. :-) No ikdyž my ještě nemáme prstýnky a už začínám být nervozní. Dneska jsme byli na matrice a pani matrikářka byla moc milá :-) @petiti_ Ahoj,tak tě tady vítám:-) ve Viničním altánu je to moc hezký,vdával se tam moje kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 Děkuju moc za přivítání :-) jj, bydlíme kousek od tamtud, takže v létě jsme tam pečený vařený a taky se nám tam moc líbí :-) horší to je trochu s dopravou a parkováním okolí, trochu mě překvapilo, že ani auto s nevěstou nesmí vjet do areálu, ale tak nějak to dopadne.. holt zaparkujem někde.. a budeme doufat, že nám někdo neodcizí ozdobu na autě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petiti_ parkování nic moc,ale jak píšeš, hlavně aby vám zatim nezmizela ta výzdoba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 ahoj, šaty mám zamluvené už od ledna a dneska jedu na poslední zkoušku i s botama, aby mi je doupravili přesně na míru. Z těch důležitých věcí mi chybí už jen koupit ženichovi košili a zařídit kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca tak to jo :-) To já nemám boty :-| pak musíme konečně na ty prstýnky a pro přítele oblek,ale ten má předvybraný. Na kytkách se domlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 však neboj, to v pohodě zvládneme, ještě je dost času :-) Tak držím palce ať to vše vyberete podle Tvých představ. Já začínám řešit takové ty organizační věci jako je občerstvení před obřadem, dopravu z večerní party a tak :-) A jakou budeš mít kytici?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?