Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
1
2
84
Profilova fotka
Ahoj nevěsty zdravím vás! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, sorry nějak jsem si nevšimla, že tu je nový duben :-N
Odpovědět
hanca-ahojky, tak já se již zcela oficiálně s tebou hlásím do klubu dubňaček 2007! :-D zatím se sice potěšuju ve vedlejším 2007, ale klidně budu chodit na obě místa :-D
Odpovědět
katwind: já byla v 2007 taky, ale to je moc obsáhlý - já bych chtěla plánovat s někým, kdo to má přibližně se mnou - víš? Radit se, zjišťovat, vyzvídat, zkrátka - abych náhodou nebyla pozadu :-D :-D :-D Ono nás stejně asi moc nebude - zatím je to asi moc brzy - je nás cvoků - málo viď? tak zatím pa
Odpovědět
Hani, jojo, zatím nás je málo - i když koukala jsem do výpisu čelnů a je nás tam v dubnu čím dál více ;-)
Odpovědět
Hani a jak? Co už u Tebe proběhlo a bylo nebo je? ;-)
Odpovědět
ahoj holky, taky se hlasim do klubu dubnacek 2007 :-)))
Odpovědět
tetka - super! 8-)
Odpovědět
ahoj, já mám tak zatím akorát ... plány :-D Hlavně o místě mám jasno, pak šaty tak nějak taky. Jedny se mi opravdu dost líbily. A jinak je to ve stádiu snů - výzdoba stolů, hudba - prostě pro mnohé zatím zbytečné stresy. Jenže mě to baví - vymýšlet a snít. Představovat si výzdobu,..... 2007 je fajn, ale nestíhám - tempu. Moc často se sem nedostanu - takže pro mě tam nemá cenu ani lézt
Odpovědět
Ahojky, právě jsem objevila tuto diskuzi, duben 2007 a hlásím se taky :o))) Koukám, Kat byla všímavější :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky sice patřím na září ale s přítelem přemýšlíme o posunu na jaro, tak se tady trošku ohřeji x-) :-D
Odpovědět
Raduz, no jasně, já jsem všude!! :-D maji, fakt? Pojď do toho! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak vidím, že tu vzniká nový duben :) Hlásím se k vám. Zatím máme zamluvené místo pro hostinu, po víkendu v pondělí chceme jít zařídit obřad. Takže žádné bláznění, ale chceme to mít prostě všechno v klidu a pohodě a žádný shon :)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: my se asi budeme potkávat všude ;-)
Odpovědět
Lemajko, jsem na tom stejně jako Ty, chci začít zařizovat v září, teda hlavně šaty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si budeme moct radit a sdílet spolu dojmy, taky bych se šatama chtěla začít v září, protože zatím jsem vypozorovala, že většinou holky tak začínají
Odpovědět
Profilova fotka
myslím tím, že začínají půl roku dopředu ;-)
Odpovědět
Lemajko, super! Já dělám v září státnice, tak potom se na to vrhnu a můžeme hodnotit a porovnávat ;-) Jen doufám, že to nebude velký stres (nepatřím mezi velikosti 34 :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, no já dělám státnice - bakalářky teď v červnu, teda doufám, že se k nim dostanu :-S No já ve velikosti taky mám pár číselek navíc ;-) Ale myslím, že by to neměl být problém - teda někde asi jo, jak jsem chodila s kamarádkou, tak jsem jeden salon rozhodla úplně vynechat, přistup tam byl děsný. Ona má velikost 38, chtěla si vyzkoušet jedny šaty a vůbec jí to nedovolili, že prý ji budou malé .... Jako by byla nějaká tlustá "mařka" :( Teď se snažím učit, ale nějak se mi do toho nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten salon byl Tosca na Masarykově v Brně
Odpovědět
Lemaj, to je děs, to mi ani neříkej, já mám asi 42 (spodek 42, vršek 40), samozřejmě různě dle číslování. Jsem z Královéhradecka, tak Brno se mě netýká, ale věřím, že zažiju stejně tak negativní přístup někde tady. Kéž by bylo víc těch pozitivních ;-) Tak se pěkně uč, ať máš klid! Hodně sil! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, je to o přístupu. Taky jsme v tom salonu dlouho nepobyly a vybraly potom jinde ;-) Ve všech normláních salonech je velikost 40 - 42 v pohodě, však u nás přece nejsou jen 34-tky ]-( Já mám velikost 38, tak snad to půjde v pohodě. Určitě vybereme to nejlepší a kde se k nám nebudou chovat hezky, na ty se vykašleme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kat, jojo jestli stihnu státnice v zimě tak do toho půjdeme :-D
Odpovědět
já už zjistila, že na slony u nás šaty mají, tak jsem hned klidnější :-D :-N šaty taky vidím na září, i mi to radila ta paní v salonu. Pak už v tom pořádí mám trošku hokej, ale zatím to neřeším. Jen mi to tak nějak strašně rychle utíká :-D A co vy? Taky vám to přijde jako ---dovolená---Vánoce.....dovolená a než se naděješ, už máš koužek na prstě :-D Píšu kraviny - že? Ale začínám se strašně těšit, i když zároveň mám trošku strach, ale to je asi normální - ne? Pardon - víc po mně nemůžete chtít v tuhle dobu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanci taky se mi zdá, že před chvílí to bylo rok a půl a teď už je to míň než půl roku a taky se na to strašně těším a je nás tady takových spousta, takže v tom určitě nejsi sama ;-) No ten čas kdy jsi psala je zajímavý :)
Odpovědět
Ahoj holky, kpíruji příspěvek z 2007, jsem otřesena! ]-( Ahoj holky, hlásím se dnes po jedné nemilé návštěvě Hradce! Byla jsem tam na skok v knihovně a po cestě byl jeden svatební salón. Tak si říkám, mrknu se tam jen tak pro inspiraci... Paní byla oc milá, jen ať se podívám, ale že se dvakrát za rok kupuje nová kolekce, že stejně bude něco úplně jiného. Ale to neva. Ale holky, nekecám!! 90% šatů bylo 36/38 a asi čtvery měla 38/40. Zeptala jsem se, jestli jako mají i normální velikosti, 40/42 aspoň... paní tak jako koukla na mě a říká "no, v té 40ce byste něco vybrala...problém je, že jste malá, ty větší šaty pak jsou zase delší...ale nebojte, něco byste určitě našla" Přišlo mi to jak, nebojte, nějaký hadr na vás najdeme No, nenechám se rozhodit, v albech tady vidím, že nejen štíhlice mají krásné šaty, ale první zkušenost dost hrozná. Pokud jste někdo z VČ, tak to je salón Prstýnek na Gočárově třídě v Hradci Králové. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
8-( :-( , tak to je děs kat, no neříkej, že se můžou vdávat jen hubenourci ;-(
Odpovědět
Majinko, ahojky:-) Jo, asi je to standartní velikost ta 38 a asi jsem narazila i na blbý salón. Když vidím tady v labech ty krásné fotky holek velikostí XL, tak věřím, že budeme krásné všechny, ať malé, velké, tenké... 8-) Já si ty svoje šatečky prostě najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem si je našla...,.v americe :-D trošku z ruky no, tak snad je objevím i tady 8-)
Odpovědět
a co botky? máte nebo přemýšlíte, vybíráte? Já mám.....heč :-) Dostala jsem je od naších k narozeninám - vybrala jsem si je - a hezká cena, hezké botky - na mé 41 super. Jen nevím, co budu dělat, až mi natečou nožky - moje štíhlé hihihi Myslíte, že by šla přidělat jedna dírka do pásku u botiček? Sou mi ale tip ťop teď jsem je prubla na koberci a mají jednu malilinkatou, ale zásadní chybičku - .....kloužou bestie. Jenže to je tím, že asi nejsem zvyklá............Achjo - kdyby to tak šlo - vdávat se v teniskách :-D :-D
Odpovědět
1
2
84
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?