Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky v Praze se něco sežene, určitě,kdyžtak se sem vydejte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak vidím vaše problémy s botkama, tak jsem moc ráda, že já jsem si koupila už v létě! Jednou jsem tak šla prostě po obchodě a prostě se mi moc zalíbily, tak jsem je koupila. A asi jsem i dobře udělala, že teď nemusím shánět, když je jich tak málo :( Ale určitě něco seženete a bude to stát za to ;-) Držím vám palečky
Odpovědět
lemaj, ahojky!:-) To je dobře, že je máš, udělala jsi fakt dobře! Já jedu za 14 dní na dva dny na školení do Prahy, tak to ta odpolko obejdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: budu ti držel palečky, ale myslím, že v Praze by jsi snad sehnat měla ... I když, strašit tě nechci, ale raději tě trochu připravím ... kamarádka se vdávala v srpnu, boty sháněla v Praze asi v červenci a výběr prý nic moc. Říkala, že bílé sice byly, ale že většinou něčím nevyhovovaly :-( Tak snad ty budeš mít větší štěstí!! Uričtě! A kdyby nějakou čirou náhoudou ne, nezoufej, v tom případě na tebe totiž někdě čekají nějaké úplně super, i když je třeba seženeš na poslední chvíli, tak to bývá!! Tak lovu zdar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: a vidím, že už jsi s přípravama pokročila! Jsi šikovná. To my ještě nemáme nic :-( Teda vlastně máme, prstýnky do koláčů, ale ty nechala mamča dělat v práci, takže to není moje zásluha :) V polovině listopadu budu vybírat šatičky, tak už se mooooc těším, strašně to utíká, už bych měla začít něco dělat, ať to mám v klidu a ne ve stresu!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky sice sem k vám nepatřím, ale musím přidat mou zkušenost se sháněním botek na svatbu a prostě byla sem bez šance, moje nároky nebyly v podstatě nijak náročné, prošla sem Prahu, Hradec Králové, Pardubice a spoustu menších měst a prostě sehnat bílé boty na nijak velkým podpatku s plnou špičkou je úplně nemožné. nakonec sem ráda, že sem si zamluvila číslo 37 botek v půjčovně, i když mi to je trochu proti srsti tak přece nepůjdu v keckách :-|
Odpovědět
Petru - to je dost hustý :-.
Odpovědět
Profilova fotka
holčičky, tak jsem dneska narazila na netu na on.line prodejce obuvi a říkám si, že si ty "čurapky" snad objednám po netu.Ale co když mi nebudou, že :-D Ale je ještě čas.Přinejhorším si snad vypůjčim nějaké zachovalé v půjčovně.Jo a taky musim říct,že jsem zase přes výlohu u nás zahlédla krásné šatky, vypadají takové jako zmačkané,ale krásné.No určitě nee moje velikost :-D :-D
Odpovědět
Zdravím Vás jsem tady dneska poprvé :-) budu se vdávat 28.4.2007 už máme zamluvený i termín.Budeme to mít v kostele v Trmicích.Jestli jste někdo z Ústí nad Labem tak můžu doporučit svatební salon jsou tam velice ochotný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Myldret,závidím ti ten zamluvený termín.Nám to nechtěli v září u nás zapsat,až v listopadu.A ten než bude :-D :-D Jo a kočenky kdo máte datum 14,4, tak to máme dneska přesně za půl ročku :-D :-o Taky jsem o číňanů narazila ne botky, bílé, plná pata i špička, jenže bohužel 40.Nutili mi tam jíný v mé 37,ale černý,hnědý a hlavně strašný.Ale nesmutněně, raději koupím boty za víc pěněz a kůži.Tohle podivně na noze zaaavrzalo a už jsem je zouvala.Míra se smál, že by nevydrželi ani tu čtvrt hodinku na obřadu :-D :-D Včera jsme večer ještě mluvili o tom mistečku, jestli raději nebudeme v klidu podstřechou v kostelíčku kde dělají civilní obřady.Tak asi to tak dopadne, abych měla klid. Protože se mi taky zdálo, jak jsme měli svatbu v zámečku, bylo nádherný počasí jako v létě a já to obrečela.Navíc se pohádala s taťkou,protože mne nevedl on,ale šli jsme s Mírou, protože to tak chtěl družba :-D :-D .No když jsme vyšli ven, viděla jsem svatbu pod širýmnebem a bulela ještě víc. Takže to raději v klidu uděláme v kostelíku a budu mít klid, venku se pak můžeme fotit o 106 :-D
Odpovědět
Ahoj Maalinka a v jakym kostele bys to chtěla mít? Moje rodina moc dobře zná faráře vlastně i já. V naší rodině máme už čtvrtym rokem svatby.Mám hodně sestřenic.Takže nám to v klidu zamluvil.Ještě čekáme až příjde z biskupstvý povolení že to můžem mít v kostele a je to.Můj přítel je nevěřící takže musíme mít povolení. Jo s botama budeš mít problémy já jsem si je taky koupila na poslední chvíli ale mám je. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myldret, on to sice je kostel, ale patří to pod odbor kultury jko památka.Nevím, někdo mi říkal, že není vysvěcený, nebo jakt o je.Nerada bych to popletla,nevyznám se v tom.Ale i na matrice nám říkali, že tam oddávají jen si to musime zamluvit na kultuře. Bojim se toho počasí, tak pro ten klid raději budu někde pod střechou,ale nee na matrice :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Maali, jojo, je to nevysvěcený kostel, tudíž není určen jen jedné církvi, ale lidem z různých církví či nevěřícím. Počasí se taky bojím, ale furt mám obě varianty, uvnitř i venku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, taky mám 2 varianty,ale FURT nevim :-o :-( jsem strašná a do toho ty sny. Dneska jsem například byla v Č.B. s našima a Mírou.Procházeli jsme se po městě, já s mamkou trochu pozadu,kluci vpředu.No a narazili jsme na svatební salon v nějaké pasáži.Tak jsme na kluky volaly, že se zdrříme.No hrůza.Byl to větší salon, 1 jediná stará hodně stará nepřijemná pani a 3 hubené nevěsty, které oletovala.Lezlo se tam do kabinek přes veliké baldachýnové pšřiny :-( no a na mne prý nemá čas, že musí obsloužit holčičky.Tak jsem se s mamkou podívala na ramínka mezi řaady šatů. Když to nebylo špinavé, tak roztržené a nebo korzety vyšívané černou barvou.Takže děs.Jen si pamatuji na stěnách krásné plakáty s modelkama v šatech a nápis La Spossa nebo tak nějak :-) Takže opravdu super noc a už se těšim na živo do nějakého salonu :-D
Odpovědět
Maali, to nic, to je jen období plné zmatků v hlavě, jak a co zařídit, ak proto ty sny:-) Já už taky měla asi tři, a to podobného ražení - kamkoliv jsme přišla, tak mi řekli, že na slony nemají, že jen na normální holky a do toho velde sebe objímaly anorektičku:-D Teď jsem v kontaktu s Buchlovýma a prý udělají na zakázku jakoukoliv figurku na dort (nechci plastové nebo keramické, chi je k jídlu;-) ). Tak jsem zvědavá, co z toho bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že nejen já jsem "praštěná" svatbou :-D :-D Taky bych volila jedlé figurky,pěkně bych se pak do miláčka zakousla.Ale asi bude dortík nějaký jednoduchý a bez figurek. Jdu dovařit omáčku aby mi neumřel hlady,zatim papa
Odpovědět
Ahojky snad nám bude duben přát pěkné počasí :-) .Nevim jestli si mám půjčit i něco přes ramena budu je mít holí a aby mě v tom kostela hodku nebyla zima :-( Snad bude hezky 8-) Mě se taky pořád něco zdá a často skoro už po čtvrtý se mi zdál jeden a ten samý sen že jsem to nestíhala :-( a měla jsem jenom pul hodky čas a nebyla jsem vúbec oblečená ani nalíčená a učesaná.Je to divný že se mi to zdá pořád do kola.Tak snad to stihnu :-D
Odpovědět
Holky, my jsme teda praštěnky :-D Myl, s tím nestíháním se mi to taky zdálo, ale tak, že zítra byla svatba a já neměla ani šaty ani boty... :-D maali, jestli chceš, dám kontakt, já od nich brala už figurku serfaře pro miláčka a bylo to fakt super, úplně jako na obrázku, který jsem jim dala. ;-)
Odpovědět
to jsem zvědavá co se mi bude zdát den před svatbou :-N docela se toho bojim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hororové sny ohledně svatby jsou na dením pořádku, a dokonce jsem i musela v noci vzbudit mojeho miláčka, ujistil mě, že nejsme ty figurky na dortu a že nás žádný z hostů právě nejí... pak mě pěkně uložil a sen se už naštěstí nevráli. Natrefila jsem na moooc hezké botky a to u našich vietnamských spoluobčanů, měli je jen do velikosti 40 a já potřebuji 41-42, podle střihu boty :-( Prodavač mě přesvědčil ať si je zkusím, do boty jsem se samozřejmě nedostala, a on stále tvrdil že je mám dobré a že se poddají... :-N ale botky to byly krásné, uzavřená špice, né moc špičatá a na mírném podpatku a byly protkané stříbrnou nitkou a celé tak zářily jako od popelky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz, to ne to dobry,to se natahne.Zkusit, vem uvidíš,To je jediné, co ti timelíci poradí.A pak když už to vzdávaš, tak prohodí-to ne šislo dobrý, ty velkej.Jsme narvaná v xxxl a to mi stačí občas i L velikost :-) Katw, určitě napiš kontakt.To dělají figurky třeba z marcipánu, nebo z čeho to je, že to je jedlé.Pochybuji, že by mi to poslali až do JČ v pořádku ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak koukám, že tady to jede ve velkém. Katwid-mohla by jsi mi dát kontakt na to,kde bych sehnala surfaře, můj přítel je surfař vášnivej a udělalo b ymu to radost.
Odpovědět
Ahojky holky. Tak s těmi sny jsem na tom podobně. Jednou se mi zdálo, že jsem se oblékala do svatebních šatů v kostele na chodbě a samozřejmě jsem je měla krátké, měla jsem je nad kotníky a vypadala jsem jako blbec. Pak se mi zdálo, že jsem zase měla špatné boty, že mě tlačili, tak jsem sháněla nějaké jiné. No prostě fakt hrůza. Ježiši, jak já jsem ráda, že už ty boty mám sehnané. Tento týden jdu do svatební agentury domluvit si zkoušku šatů. No tak jsem fakt zvědavá. Já chci také kontakt na figurky. Napiš to sem, ať se můžeme kuknout.
Odpovědět
Ahoj holky, je to na adrese Buchaloviteckacezet. On ale nemá ty stránky zas tak povedené, ale dá se s ním na všem domluvit přes mail. Nepošle to přímo vám, ale cukrárně, do které dodává, takže mu musíte napsat odkud jste a on podle toho vybere cukrošku. Legax - fakt? Tak to máme obě vášnivé serfaře, kam jezdíte nejčastěji? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj katwind, ja mam svadbu 21.4.2007. Chcela by som sa tiež s niekym podeliť o ten "chaos" a poradiť čo, kedy, ako najlepšie zorganizovať. Ja som začala pred dvoma týždňami s organizáciou ale teraz mám úplný útlm... ani sa mi do salónov nechce, len keď si prečítam alebo pozriem albumy z príprav, tak sa mi zdá, že by som mala čoci začať robiť... prstienky, poháre, výzdoba... zatiaľ sa všetkého desím...
Odpovědět
Ahoj Janka, pojď sem k nám a uvidíš, jak budeš mít inspirace:-) Já toho mnoho také nemám, ale mám vše v hlavě:-) Dnes mi domů přišel vlizelín, který jsem si objednala, mám vínový na stoly a bílý na auto, zkusím, jak to bude vypadat a pak uvidím, co s ním provedu:-) Máme vybrané prstýnky, ty budeme mít od zlatníka Rýdla z Prahy. Boty a šaty nemám...oblek nemáme... Já zatím nakupuju jen takové ty blbůstky:-D A máme teda obřadní místo a hospodu:-) A zajištěný datum;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak u mě to zas e nějak pokulhává ty přípravy, už se z toho zblázním. katwid- většinou jezdíme na Gardu(Itálie) a Lipno a Nechranky a Vy?
Odpovědět
legax - u nás vede Rozkoš ;-)
Odpovědět
katwid- to my máme trochu z ruky a hlavně na lipně máme chatku, takje to bez problémů s ubytováním. jak pokračujete holky?
Odpovědět
Lega, já si říkala, že jsi z Prahy, tak jsem myslela, že tam třeba někdy zajedete, jezdí tam hodně pražáků:-) Lipno je zase z ruky pro nás:-D Ale je to fajn koník, jezdíš taky? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?