Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Snajecka - budu ti v sobotu držet palce, aby všechno klaplo jak má. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nestíhám pročítat vaše příspěvky :-N Přeji vám všem krásnou svatbu... a ať vás nepotká nic nepříjemného, počasí budete mit určitě skvělé... Sem tam sem ještě nakouknu, ale začínu se "zabydlovat" na modrém koníku, hledat, návody a "zaručené" rady jak na mimi :-D Ale určitě sem časem přidám fotečky! Pa
Odpovědět
Profilova fotka
snajecko, určitě ti to bude moc slušet. Taky už se těším na "svoje" šatky doma. Ať vám všechno vyjde :) katiz, musela jsem tvoje album přehlédnout. Připojuji se ke gratulacím a přeju brzké // ;) Moc to s koníkem nepřeháněj, někdy je moc informací spíš na škodu.
Odpovědět
Ahojky holky, nevím, zda se ještě ukáážu, možná dneska navečer. Za chvilku odjíždíme a zítra to vypukne :-) Všem nám přeju počasí akurát...takže krásné bez deště!! a ať je to bez nervíků, paniky apod :-D . těším se na vyprávění žážitků a fotky! Holky, pááá a díky za všechno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak počasíčko se nám umodřilo, tak budete mít zítra určitě hezky! Všem přeji ať si tu svojí svatbu co nejvíce užijete a ať vše dopadne dobře! Hlavně to chce klííííííííííííííííííííííd! ;-) Já vím, že příští týden touhle dobou tedy určitě v klidu nebudu, ale radí se to dobře! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, tak dnes mám rozlučku. Pomalu, ale jistě začínám být ve stresu. Před chvílí jsem zjistila, že jedné kámošce mé pozvání nedošlo.......... ale je to v pohodě, zavolala jsem ji a bude tam:-D Všem užskorovdaným přeji, ať si vše užijete pod tím sobotním sluníčkem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příští týden má být tropiko :-) holky proti mě se spikly všechny síly které mohly, včera jsem byla na barvě v salonu a kadeřnice, kamarádka, mi hlavu tak vyšperkovala, že mám platinovou s nádechem do modra. Takže včera jsem se z toho úplně zhroutila a teď sháním naryclo kadeřníka co mi to opraví. Měla jsem dnes jít na 3 pohovory o práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny! Všechny asi naposledy před svatbou zdravím a těm, které to mají zítra zároveň se mnou přeju, ať vše klapne tak, jak má, ať nejsou žádné nervy a vše je v pohodě a to počasí aby nám taky pěkně vyšlo. :-) Musím běžet, uklízím celý byt, chystám občerstvení, dnes už přijedou první hosté. PAPA :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítřejším nevěstinkám držíme pěstičky!
Odpovědět
Profilova fotka
Kocko já mám taky dneska rozlučku! Tak si to pořádně užij, už jenom týden svobody! ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak všem, které se dneska loučíte se svobodou přeji, abyste si to pořádně užili. Všem 21-cítkám přeji stejně krásné počasí jako dnes, pohodu, samé úsměvy, žádné stresy a ať vám krásně vyjde celý den jako sen. Včera jsme přivezli domů prstýnky, jsou parádní. Já dneska měla poslední nakupovací den: spodní prádlo, boty, kabelka. Až na kabelku jsem byla úspěšná. Ale jsem z toho shoppingu hrozně utahaná. Jediné, co chybí je košile pro ženicha. No, to už nějak zvládnem. Mamka mi dneska hlásila, že má napečené cukroví. Tak se to všechno hezky stíhá - zaítm bez zádrhele:-)
Odpovědět
Corsi, díky za písničky,jsou bezva, použijeme všechny. Stahovalo se mi to 5 minut :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
elpo, to mě těší, že dorazily. dneska jsem ze svatebních příprav úplně znechucená. Z Miadesignu doteď nedorazily čokoládky a to psali už v podnělí, že je mám očekávat v "následujících" pracovních dnech ]-( S otcem jdeme zítra vybrat sako a košili, to bude zážitek za všechny prachy. Dokáže být neuvěřitelně protivný a zvlášť při nakupování. Doufám, že mu padne první, které obleče.
Odpovědět
Corsi, nedivím se ti, že se netěšíš, já měla martýrium se svým miláčkem, vůbec nevěděl, co chce, oběšli jsme xy obchodů. Když si vybral v 5-tém sportovní oblek, tak jsem jen protočila panenky a prodavačka začala spolupracovat :-), jako že mu to dělá faldy vzadu,... Zpětně mi to přijde k smíchu, ale v tu chvíli jsem zatínala zuby. Já si čokoládky udělala sama (album) - měla jsem to za hodinku hotové. Na takové nejisté čekání bych neměla nervy. Tak se zítra drž, až se ti nějaký bude na tátovi líbit, tak začni pochlebovat: Ty jsi úplný švihák,... to ti sekne,... úplný gentleman,... co já vím, tak to na všechny chlapi bez výjímek platí ;-) Zrovna jsem dozdobila svíce na stůl. Není nad hand made :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, CORSI, to chce klik a říkat si, jak to píše Elpa, že chlapi jsou polotovary :-D To mě teda dost pobavilo a musim si to zapamatovat :-D :-D :-D :-D Kočenky , zítra přeji hodně štěstíka, i těch šťastných slziček a víte určitě co máte odpovědět ? Kdyžtak budu na telefonu a poradím ;-) :-D Užijte si to všechny, zdraví vás Kamča a pupík, co budou taky držet palečky nevěstě v Táboře
Odpovědět
Maalinka, :-D ty "polotovary" to mám od své kamarádky, párkrát mě tím zachránila od histeráku :-D Kamarádko na telefonu, budu ti volat příští pátek cca v 13,05 x-)
Odpovědět
Zdravím, u nás vše nachystané!!! já vykoupaná, takže se jdu natáhnout a vydechnout. Naši teď jeli obhlídnout dorty a nakonec se vyzvednou až zítra. Maminka se maximálně stará. Mám krásně vyzdobený hlavní dveře do bytu a taky do mého pokojíku, dostala jsem bílý župan na ráno a na stole mám pugetek růží :-) takže načančáno. HOLKY, KRÁSNÝ ZÍTŘEJŠÍ DEN!!! Jdu se natáhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hezky se na zítřejší den vyspěte, přeju vám ať vám všechnoklapne jak si přejete, ať vám výjde počasí na 100% a ať si tenhle den zapamatujete jen díky krásným vzpomínkám :-) Hrozně vám závidím že to máte teprve před sebou :-N ten den hrozně uteče tak ho užívejte na maximum. držím pěstičky papa :-)
Odpovědět
Perada, to je nádherné, jak si to užíváš. Všechny kočky se krásně vyspěte, ať jste zítra do růžova :-)) Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vsechny dnesni nevesty, vtiram se sem, protoze je mi blizka Katwind. Myslim dnes na ni a take na vas ostatni, preju vam krasny, nicim neruseny VAS DEN, slunicko sviti, tak snad i to ostatni bude super!!! Hodne stesti, zdravi a jen to nejlepsi vam do spoledneho zivota preje Pavlina
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem dnešním nevěstám přeji krásně poržitý den a už se moc těšíme na fotečky hodně štěstíčka v manželství
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky se připojuji a hlavně Katwind přeji aby si to perfektně užila :-) Už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, počasí je dneska krásné, skoro to dnešním nevěstám závidím :)) Sako už máme koupené. I s košilí a kravatou jsme to zvládli za půl hodiny! a to jsme byli ve dvou obchodech. Taťka kupodivu spolupracoval, košili s kravatou nechal na mě. a sedlo mu to. nemusela jsem si vymýšlet :-D
Odpovědět
Corsi - blahopřeju, vidíš, že se všechno obrátí k dobrému, oni občas i mile překvapí :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Mladé paní...halóoo, kde vás máme.Palečky celé otlačené, hlavu plnou vzpomínek na vás.... Poslušně přiznávám, že jsem si na sobotní svatbě při motlidbičce vzpomněla na vás všechny.My jsme si užili veselou svatbu, tak doufám, že i u vás tomu bylo tak ;-) Elpo, klidně volej, budu čekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar, včera jsem propadla mírnému šoku, protože kolem mě začínají všickni šílet. Je to dílo....
Odpovědět
Kocka5 - u nás zas trochu šílím já, mám pocit, že není všechno hotovo jak byh si přála a že nikdo nic nedělá :-( asi mi už hrabe
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak u nás už to taky vypadá, že všechno v pohodě zvládneme. Nahlásila jsem si dovolenou i na čtvrtek, ať můžu v klidu poskládat ubrousky, nachystat krabičky a trochu uklidit. Včera jsme strávili s mamkou a sestřenkou příjemné odpoledne v cukrárně, ještě jsme to probrali. Pomůžou nám rozdělit výslužky apod. Pršet by nemělo, zaklepat, mohlo by to klapnout :-D
Odpovědět
Corsi - tak to máš bájo. Naši přijedou až na obřad. Včera jsme slavili synovcovi narozky a tak se ukazuje, že polovina lidí přijde na poslední chvíli. z toho tedy zrovna radost nemám, ale težko s tím můžu něco dělat. Prostě když přijdou pozdě, tak mají smůlu. Taky jsem zjistila, že se můj miláček prozatím vůbec nevěnoval výbětu hudby na oběd a na večer, tak to bud efakt perfekrní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, snad to bude bájo. Naši dokonce domluvili půjčení krásného stříbrného Mercedesa od známého. byl to můj sen :) Nevím, jak je tvůj nastávající hudebně založený, ale asi uděláš nejlíp, když pro jistotu nějaká cédéčka vezmeš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?