Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, nejde o to, že by měl být v práci (stejně tam nebude. přece jen svatba jediné dcery.) spíš mě překvapilo, že by to mamce nevadilo. trochu jí to teda nevěřím. že jejich vztah do harmonického má daleko vím už dávno.
Odpovědět
Tak jak jsem slíbila - přihodila jsem do alba meny, botky, čokošky a zasedák :-)) můžete hodnotit - ale nekritizovat :-D stejně to nüž nebudu měnit 8-)
Odpovědět
Holky, nespěte, je krásně - vstávat a připravovat :-D :-D
Odpovědět
Ahojte holky, takže nesu čerstvou předpověď počasí. Má se ochladit ve středu, to má být nejchladněji, ve čtvrtek a pátek může sem tam sprchnout a v sobotu se má začít zase oteplovat, nicméně by neměl teploměr ukázat víc než 17°C, což by bylo fákt bááájo. Neupečeme se v šatech, ani neumrzneme. Mno, myslím, že počasí nám bude přát, cítím to v kostech. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já změnila tu svědkyni a ona rozhlásila mezi kamarády, že jsem jí dala životní facku atd... a deset dnů před svatbou mi díky ní zrušilo deset "kamarádů" účast. navíc krachuje firma kde dělá přítel, takže bude možná do týde bez práce a bez peněz co mu dluží. jooo holt když se daří. doufám že tohle ale bude veškerá smůla která nás čeká !
Odpovědět
Lastovka - nemáš to holka vůbec jednoduché, ale co vás nezabije, to tě posílí - asi to s těmi kamarády mělo tak dopadnout, já vím, že tě to neutěší, ale když odřekli účast na tvojísvatbě, protože jim tvoje kamarádka něco nakukala, tak asi nemáš čeho litovat, zas tak dobří kamarádi to nebyli - neznám tedy pozadí = proč jsi ji vyměnila, jen vím, že jsi tu psala, že na tebe kašle, nemám přesnou představu cos tím mylsela, ale asi jsi to nepsala pro nic za nic. Takže si řekni fajn, ušetříme na hositně a jeď dál, přece si tím nenecháš zkazit svůj Den. Držím ti palce, abys všechno se svým přítelelm vyřešila a byli jste v pohodě a spokojení. Lucyy - předpověď počasí je téměř ideální, budu na vás myslet, aby bylo všechno OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar! Lasovka: Kamarádi co zrušili účast jsou pěkní blbci.......zaprvé - co je jim do toho, kdo ti jde za svědka, a za druhé - to je vůbec nenapadlo, že máš nějaký důvod? ]-( Ale to neřeš, alespoň víš, kdo se za tebe postaví a kdo ne. Mimochodem do svatby mám 12 dnů a začínám být mírně nervózní. Doufám, že všechny nedodělávky spláchnu příští týden. Budu mít od středy volno:-D Sice budu rozvážet koláče, ale snad to klapne a něco dodělám. Elpi: Takže jsi lepčí než já čokošky........ještě nemám, ani zasedák, atd. :-(
Odpovědět
Kočko5 ... nesmutni, ty máš ještě jeden den k dobru - pátek 27.4., to já už nic neudělám :o))))) vzala jsem si od St + ČT dovolenou, abych nedodělky vklid zvládla. Před chvílí mi volali z dirmy, kde jsem objednávala včera košili pro ženicha, že ji dneska posílají a zítra tu bude - sláva, další věc z krku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mám dobré zprávy, na ultrazvuku se jeví všechno OK, mimi má 6 cm, mávalo na nás... pan doktor má podezření na holčičku, ale na to je podle mě ještě brzo. elpo, fotečku nemám, pan doktor mi dnes vypálil video na DVD. netuším, jak z toho dostat jeden obrázek ve formátu jpg. jinak jsme včera přemýšleli nad pátkem před svatbou, co budeme muset všechno objezdit a svozit. šaty, kytky, myrty, cukroví, dorta, koláčky, všechno na jiném místě. Budu dělat květinovou výzdobu, pak to všechno musíme zavézt do restaurace. bude to fakt nabyté. brouček shání vícemístné auto, protože si teď uvědomil, že asi jeho rodinu celou neodvezeme. no, měl pořád čas a teď se diví, že nemají nic volného.
Odpovědět
Corsi - gratulujiiii ----- vyfoť monitor PC ;-) Chlapi, jsem na tom doma stejně. Miláček má taky dost času a teď koukal, že už jen 10 dní :o) Další odškrtávnka ze seznamu věcí - mám punčochy samodržky - i s náhradnicemi. Takže naboso nepůjdu, ale zatím nemám ty botky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi - to je super. Tak hlavně, ať se Tobě i miminku dobře daří. Můj skoromanžel měl první děsivý sen o svatbě :-D Tak jsem se fakt musela smát a alespoň vidí, jaké to je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, to je dobrý nápad. chystám se rozeslat oznámení kolegům mejlem. Holky, kolik vám už došlo blahopřání? nám zatím 2 :-| zuzko, jestli mi bude pořád tak dobře, jak doteď, tak to bude úplně v pohodě. jenom pořád běhám na malou. z toho jediného mám hrůzu. co pak v těch šatech?
Odpovědět
Článek se načítá
Corsi - mě došlo zatím jedno blahopřání poštou a jedno mailem - mám z toho smíšené pocity, ale taky si říkám, že je ještě čas. Já mám pocit už teď, že jak budu před obřadem nervózní, tak budu muset na malou :-. to jsem na to zvědavá,jak to udělám :-D a ty s mimi, to máš ještě ztížené.
Odpovědět
Corsi, tak my máme doma zatím jen jedno, protože tady je zvykem přinést blahopřání až v den D. A ty máš ještě čaaaas. Neboj. ;-)
Odpovědět
Lucyy, jak jsi na tom - klídek, pohoda, připraveno??
Odpovědět
corsi: nam uz taky dosly 2 blahoprani - a skoromanzelovi doslo tim tak nejak doslo, ze uz je to skoro tu! Mozna budou uz i nejaka blahoprani u mych rodicu v Praze - tusim ze se najde par setrilku co si reknou ze posilat je do UK je moc drahe! ;-)
Odpovědět
Anez - takoví se vždycky najdou - ale třeba tě překvapí a přovezou ti ho na veselku přímo i s darem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elpi: Nevím, co máš za představu s botkama. Já jsem koupila u Deichmana minulý týden, protože ty moje byly na 3 -4 cm podpatku a potřebovala jsem nižší, kvůli mého pocitu, že budu vyšší než ženich. A u Deicha měli bílých kýbl. Nebo chceš červené? Blahopřání jsem neřešila, vůbec mě nenapadlo, že by nějaká měla chodit. :-D
Odpovědět
Kočko5 - mám bordó šaty, tak nejlíp bordó bory nebo bodró černé/jiná barva. Deichmana mám v plánu taky, nevíš, jestli tam něco takového mají???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, corsi: nám jich zatím došlo 5 a všichni se diví, že tak brzo, takže určitě ještě spousta dojde! ;-) Jinak jsem na tom stejně s tím pátkem, něco máme z Poděbrad, něco z Plzně a něco v Praze kam to všechno musíme svézt a ještě nevím jak to bude s autem, protože vlastní budem kupovat až posvatbě. Dneska jsem nakonec preci jen zamluvili restauraci a v pátek budem se skoromužem dělat pro kamarády jen takové menší štando. ;-) Alespoň trochu tu svobodu musí člověk zapít! Elpi: já sice botky mám, ale přítel ještě ne a taky nemá košili a kravatu! :-| Pořád má spoustu času ]-( Dneska jdem s našima domlouvat do restaurace konečné munu a tak vůbec, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Holky nějak z toho začínám mít hrůzu, že to nestihnem, ale asi jen plaším ... doufám. :-S Jo a z prací jsem na tom stejně, nejsem tedy zrovna moc produktivní a použitelná! ;-) Až dorazí šéfová, tak na ní jdu uhodit jak to bude s tou mojí dovčou, tak mi držte palečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Můj drahý se chopil před 2 měsíci výběru hudby a objednání restaurace + menu. Minulý týden jsem ho přitlačila ke zdi a koupili jsme boty. Kravatu a košili jsem mu koupila bez něj. Jsem totiž velice schopná a on to bohužel ví :-D Každopádně objednal restauraci, ale hudba a menu je zatím ve hvězdách x-) A pořád se diví, že něco zařizuji. Dnes jdu např s neteří vybírat oblečení na svatbu. Ještě, že se umím dobře ovládat ........... ;-) a věřím, že když tak něco uvařím sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Kočka, tak to ti závidím, můj drahý se chopil jen zařízení svatební cesty. jakmile jsme koupili jeho oblek, tak tím pro něj přípravy na svatbu zkončili :-| Ještě mluví o tom, že v práci poslouchá muziku a vybírá - ale tomu moc nevěřím :-o Košili jsem koupila na netu, kravatu má, boty taky, aspon něco zjednodušil x-) Kri - klídek, všechno stihneš - hlavně říct to QUI :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste mě uklidnily :) pěkný večer, pádím domů.
Odpovědět
Holky, tak já mám přáníček už asi 15 :-D Ale to dělá fakt ten týden náskoku, většina mi přišla právě během týdne a navíc jsme posílala fakt dost oznámení... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem do alba dnešní záběry z UTZ :-o elpo, nakonec to šlo přes print screen (pak vložit do malování a oříznout). Ještěže mám tak šikovné kolegy, kteří poradí :)
Odpovědět
Ahojky holky :-) tak vše je snad hotové. Dneska si lehnu a ani se nehnu. Včera jsme to navezli do reastaurace, udělili pokyny, co jak má kde být :-N. Já si už navezla i věci k našim, takže v pátek ráno jen věci na převlečení a šaty. Včera jsem byla na zkoušce, a bezvadný. Moc spokojená! Bižu nakoupená, cajky do vlasů taky a v pátek hurá na zkoušku :-) Corsi, moc díky za radu se zasedacím pořádkem v excelu, tam se mi dělal moc dobře :-) Fotečka z UTZ je nádherná!!!! Já už se nemůžu dočkat pondělka :-))))
Odpovědět
Corsi, to je neuvěřitelný - 6 čísel a už má všechno, co bude potřebovat. Krása. Perada - jsi borec, já teda příští pondělí určitě nic mít hotový nebudu. Dovolenou mám až středa, čtvrtek, tak to budou hony. Ale my zas nikam moc nebudem jezdit, máme hotel 5 min. od baráku a všechno jsem objednala v okolí a kadeřnice mi přijede domů. Tak bych asi měla přestat zmatkovat. Dneska se mi zdál bláznivý sen, furt jsem někam jezdila, pobíhala do zastávce tramvaje a nevěděla, do které mám sednout. Netuším co to znamená, ale do růžova tedy dneska ráno rozhodně nejsem. :-|
Odpovědět
Ahojda holky, pomoooooc svatbu mam uz za 3 dny.....jeziiis, ale uklidnim Vas stale jeste nemam vytiskle karticky na stul, zarizenou doplnkovou hudbu (az nas v noci kapela opusti, at tam nesedime potichu), na posledni zkousku satu a ucesu jsem se radeji uz vykaslala a jen si rikam, dej se co dej :) No, bude srandaaaa ;-) :-D
Odpovědět
Snajecka - klíííd, to klapne. :-D já budu takhle zmatkovat příští týden :-N
Odpovědět
Elpo mě se dneska zdál taky nějaký hrůzineč, až mě P zbudil, protože jsem brečela...nevím co se mi ale zdálo :-( Snad nic hrozného. Borec ještě nejsem....budu, až bude po svatbě a pak si řeknu, že jsem borec, že jsem na nic důležitého nezapomněla :-D takhle si fakt myslím, že je vše OK. POhoštění nachystáme s mamí v pátek, a šaty, boty, vlasy jsou OK, ženichův oblek a boty taky...tak snad!! klepy klep :-))) Už za tři dny!!! :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?