Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky - dneska jsem dodělala jmenovky na stůl - zítra sem přidám foto.
Odpovědět
Profilova fotka
mám obřad na chodovský tvrzi :-) holky zítra si to užijte, budem na vá s všechny myslet :-) a závidět, já osobě,až za 14 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky moc děkuju za podporu :) za 12 hodin budu vdaná paní :-)) ale abych pravdu řekla tedka už ani nejsem nervózní ... jen mi nějak pořád nedochází že se zítra vlastně dneska vdávám :)) Mějte se hezky a zbytečně se nestresujte :) zítra se pokusím -pokud budu mít čas- dát nějakých pár foteček... zatím papa :-)
Odpovědět
Tak dnešní nevěsty....moc si to užijte! Počasí po ránu je jako vymalované a určitě to vydrží i po celý den :-) Strašně závidííím a nemůžu se dočkat příští soboty :-D . Holky držím palce a těším se na foto!!!
Odpovědět
Dnešním nevěstám přeju hooodně štěstíčka. Myslím, že počasí vám teda vyšlo na jedničku s hvězdičkou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jdu na to :) přijel ženich :-) papa :-D
Odpovědět
chrobacek drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, krasnou svatbu:))) ses dobra, ze si stihla jit jeste na net:))) to ja asi nezvladnu, mam to za tyden:) papa
Odpovědět
Holky, vdané paní, doufám, že vám to všem krásně vyšlo - myslela jsem na vás. Já se byla podívat na svatbě na zahradě v hotelu, kde my ji budeme mít za 14 dní. Bylo tomoc hezké, tak se přestávám nervovat a začínám se těšit. Slečna z hotelu mě nechala nakouknout i do salonku s prostřenou tabulí, to mě taky uklidnilo. Hezky prostřeno a nazdobená tabule. Přece jen je rozdíl vidět fotky a vidět to na vlastní oči.
Odpovědět
Svatba to byla hezká - možná trochu rychlá, ale mě se líbila a doufám, že ta naše vyjde taky tak hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky jste tak zvědavé na dnešní nevěstinky? :) Přidala jsem do alba jmenovky, mašličky k myrtám a kabelku (ještě teda není do šitá, tak jen náhled).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včerejší nevesty ještě vyspávají, ale doufám, že se brzy ozvou a budou vyprávět. Já náš původní svatební den byla doma sama a tak mi to nějak přišlo líto, že už je dávno po všem a tak rychle to uteklo.Klidně bych do toho šla znova. Jen brácha mě prosil,abych se už nevdávala, že by to nezvládl.Když byl doma jen s mamčou, tak se tam prý nic jiného neřešilo, že to už málem nepřežil a když to viděl, tak se snad ani ženit nebude.Jenže kluci to poržívaj trošku jinak :-D Tak šup šup, těším se na fotekčy chrobáčka :-)
Odpovědět
Chrobacku, Ty jsi bajecna! Jsem zvedava, zda jsem taky jeste vlezu:-D Mallory, perada, lucyy a dalsi 21cky:-) Pocasi nam zatim nijak nepreje:-( Od stredy ma prset, zatazeno...muzeme jen doufat, ze v sobotu uz zase bude lepe...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj maali :) taky sem zvědavě od rána nakukuju. přítel je chudák nemocný, tak jsem už dávno vzhůru. za dva týdny musíme být oba fit :) jak se vám s mimískem daří?
Odpovědět
Jinak 21čky - už jsme v seznamu členů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno... tedy už poledne!!! Máme to za sebou, bylo baječně. Pár foteček dodám možná večer. Nožky bolí, au au, ale stálo to za to. Teď už jenom sjedem k mojim rodičům pro dárky a budem si užívat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem vyspinkaná do růžova :-) tedka jsme doobědvali a ženich .. vlastně teďka už manžel si šel zase hajnout :) Jsem plná dojmů ze včerejška a když mi dáte chviličku tak sem dám fotečky :) fotograf nám je poslal už večer na hostinu :) jinak všechno proběhlo skvěle ... nějaké mouchy se našly ale to se lehce přehlídlo :) Tak zatím papa jdu nacpat do PC nějaké ty fotečky a upravit je aby sem je mohla dát tady i pro vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak váš vítám mezi nás vdané paní :-)
Odpovědět
Katwind - o víkendu si už spousta lidí stěžovala, že by se mohlo ochladit, protože to slunko vážně pere. :-) A je pravda, že nám bude v šatečkách taky líp, když to nebude zase takový pařák. Ale pršet nebude, uvidíte, bude hezky. ;-) Všem novomanželkám přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dala jsem tady fotky .. jen mě mrzí že jich tu vejde pouze 50 ... zbytek dám na své webové stránky a pošlu vám tady odkaz :-) zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak na vás všechyn taky vzpomínám, jak asi je v šatečkách v takovém krásném počasí. Letí to jako hrom a půlka dubňaček už to má taky šťastně za sebou. Corsi, mimis pěkně kope, tak pozoruju bříško, špatně se mi v noci spí, chodim pořád na WC :-D a jsem utahaná jako pes a to třeba jen uvařim a vytřu.A už jsem KO.Pěkně se to rozjelo, ale vždycky si odpočinu a pak už zase mám blbé svědomí, že jen sedím, tak musím jít něco dělat. Na koníkovi je albíčko, tak mrkni jak už se mi kulatí pupík.Je to z 25 tt :-)
Odpovědět
Holky 14tky - tak vám všem hromadně gratuluji a přeji hodně takových krásných a prosluněných dní. Chrobáček - krásné fotky, moc ti to slušelo - měla jsi fantastický účes, šaty i kytičku - a jak jsi byla vysmátá. Jste krásný pár. Moc ti to přeju a malinko bych chtěla taky.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind lucyy: Taky pořád sleduju počasí, ale uvidíte, že bude tak, jak si přejem. :-) Už finišujeme, tak snad vše v pohodě zvládnem, nervy pracují, ale snažíme se.. :-) Taky přeji všem novomanželatům plno štěstíčka!! :-)
Odpovědět
Petulko22, vyjde nám to. Prý mají být jen občasné přeháňky a stopro to mine zrovna naše oblasti, věřte tomu. ;-) Chrobáčku, byla jsi krááásnááá, opravdu. Už abychom to taky měli za sebou. :-N
Odpovědět
Lucyy, já zase věřím, že se vyprší do soboty, má pršet už od středy...tak snad... :-|
Odpovědět
Ahoky holky, zdravím po víkendu! Kat, no to je bomba....:-( budeme doufat, že nebude pršet a s tím ochlazení lucy souhasím..mít takové vedro jako v bylo v sobotu nechceme..proto jsme si vybrali i dubne, protože o prázdninách jsou velká vedra aje to na prd. No, snad nám počasí vyjde :-) právě jsem zkoukla sobotním nevěstinkám albíčka a nádhera!!! Holky, moc vám to slušelo!!!! Já jsem zvědavá na sebe :-D Zítra bych měla mít zkoušku šatů...tak snad si s tím břichem poradí x-) trochu vyskočilo.
Odpovědět
Jinak v pátek holky jsem málem zešílela.....bohužel jsem byla odkázaná na objednání svatebních bot z Quelle, páč potřebuju jen nízké, bez podpatku a ty se mi tak narychlo nedařilo sehnat. Velikosti jsem se nebála..prostě mám 41 a ty mi vždy seděli. No...jenže by ty boty nesměli být tak tragický!!!! 8-( Rozbalila jsem to a zrhozila jsem se....jsou to jednoduché balerínky, to pohoda...ale....ony jsou z materiálu jako cvičky (či ještě hrubší tkanina) a mašlička nebyla z mašle, ale tkalounu!! obyčejného bílého tkalounu a byla přilepená lepidlem - které bylo vidět rozplizlé až na špičce a taky flek na boku bot. A co mě dostalo, ty šmatance ze špinavých rukou..prostě zaprášené ruce, jak když je balili...takže jsem začala jančit v čem já půjdu :-) Mamina naštěstí jela do LBC na couračku do města v sobotu a tak jsem ji prosila, ať něco koupí, že v tomhle bych se styděla. Nakonec sehnala botičky celkem pěkný (poslala mi MMS) Máme stejné nohy, takže snad....
Odpovědět
Snad už se žádný rakový hrůzinec nestane :-))) dneska tiskneme jmenovky, a včera jsme udělali konečně ty čokoládičky :-) sobotní pijanda svobody se nám maximálně taky vyvedla a teĎ už se jen těšíme na sobotu 8-)
Odpovědět
Dobré ránko, holky i vdané paní ;-) ... tak já se řítím do finiše - teď jsem dokončila meníčka (vytiskla a ožezala :-) v sobotu jsem balila čokoládičky - byla to sranda - nemohla jsem furt přijít na to jak to udělat, aby vypadali jako psaníčko a nebylo to takové fádní, ale nakonec se zadařilo - ještě je zapečetím a budou hotovky ... tak jsem asi ve stejném stádiu jako Perada :-D zapijanda svobody - to nějak neplánujem, ani nás to nějak nenapadlo =-) Perada, s těmi botka to je pech, já si musím ještě koupit boty na přezutí, spodní prádlo, ženichovi košili, jé, na tu jsem úplně zapomněla
Odpovědět
elpo, my svobotu nehodlali taky tak nějak slavit, ale myslím, že jsem tu už psala, že mého miláčka čekalo koupit sud - 100 piv :-) takže sázku vykonal a my to pojali jako svobodu, tak oslavu s kamarádama naší svatby, které jsme nemohli pozvat :-) elpo, no ještě v úterý jedeme k našim, tak si botky vyzkouším a musíme odvézt do restaurace výzdobu. Dneska to ozkoušíme naostro a nafotíme ať ví, co a jak udělat :-)
Odpovědět
Holky, já měla rozlučku v pátek abylo to super! Byla to sranda prostě:-) Perado, botky, to naštve...já zas řeším, jak v nich vydržím:-) Ještě dnes omrknu tržiště, že bych hodila do tašky náhradní:-) Tenhle týden se vdáváme:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?