Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Tak přeji dobré pořízení a ať se daří výběr.... ;-)
Odpovědět
Já jdu dneska po práci a po solárku domluvit definitivně počet hostů a menu na hostinu, tak snad v restauraci nezklamou ;-)
Odpovědět
Corsi , LJD - držím palce, ať všechno klapne. Já byla ráno objednat kytky - nakonec jsem změnila z protei na karafiáty, no nevím, jestli si to ještě nerozmyslím. Jsem teď nějaká znejistělá :-|
Odpovědět
elpa: Taky jsem ještě na druhý den co jsem objednávala kytky volala do květinářství a malinko pozměňovala, ale myslím, že to snad dělá každá nevěsta a nejenom v kytkách :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky! Chtěla jsem se zeptat, jestli dáváte cukroví (myslím krabičku) i na radnici nebo městský úřad, prostě tam, kde máte obřad? Jinak těm, které už to v dubnu mají zasebou, se to doufám vydařilo a všem ostatním co je (nás) to ještě čeká přeju pevné nervy a vše bez problémů. :-)
Odpovědět
LJD - to máš tedy naprostou pravdu :-)) ... já jsem radikálně změnila oblečení bílého z kalhotového kostýmu na dlouhé bordó šaty :-D Právě k té bordó se mi ty bílé karafiáty hodí - budou uvázavé do husté kulaté kytičky podložené světlounce zelenými chryzanténkami, přetnuté pár stébly trávy s vínovými perlami a opletené trávou - podobnou kytku mám v albíčku ale s růžovými růžemi. To byla moje inspirace. No, jak jsem to tu popsala, tak asi ani nic měnit nebudu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Já jsem zatím nic neměnila, ale furt řeším takovou blbost, zda mám shánět vtipnou postavičku na dort, či se na to mám vyprdnout. Taková blbost :-D .............odstřelte mě. x-) Mám zbytečně utratit 300Kč? Nevdám se bez ní? :-D
Odpovědět
Kočka :-) já tě chápu, ale tenhle problém nemám - dort jsme škrtli, takže je to jednoduché. kdybych ho ale měla, tak tam postavičky nechci, jen čokoládové zdobění ;-)
Odpovědět
elpa: tak to taky znám...vždycky když začnu mít pochybnosti a někomu to popíšu tak zjistím, že vlastně nechci nic měnit a vypadá to dobře :-D kocka5: je spousta věcí bez čeho bysme se určitě vdali...rozhodnutí záleží jen na tobě a na tom, jak moc tu postavičku chceš a jestli si ji pak schováš na památku nebo se ti bude někde jen válet ;-)
Odpovědět
Petulka - asi bych se na tvém místě zařídila podle místních zvyklostí - pokud vím, tak v Praze se to nedělá, ale určitě by mě s koláčky nevyhodili. Nám matrikářka přijede do hotelu, výslužky vůbec dělat nebudeme, takže si jen přiťukneme sklenkama a finito. Kdyby nám vyšli vstříct s termínem - chtěli jsem původně v 15,00 nebo nejlépe v 16,00, tak to by byla jiná, to bych určitě ocenila, ale takhle ??? Dělají do dvou a řekli, že nejpozdější obřad v jednu - aby náhodou nepřetahovali, tak mají smůlu.
Odpovědět
petulka: My určitě na radnici výslužku budeme dávat, ani jsem nepřemýšlela, že ne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :) tak už mám doma šatičky :) jsou nádherné .. mnohem hezčí než na zkoušce a krásně voní :) už se těším až si je oblíknu :))
Odpovědět
Článek se načítá
Taky už se moc těším na ten den, kdy je pojedu vyzvednout.... ;-) chrobacek vy už to máte opravdu za pár a sluníčko krásně svítí...to bude paráda ;-) :-)
Odpovědět
ahojte ceske nevesty :-) uz sa nam to krati, drzim vam vsetkym palceky, najma vela zdravicka.... Pred sebou uz mame len jednu najdolezitejsiu ulohu... povedat jasnym zvonivym hlasom ANO ! x-) :-) aj tu je nadherne, vtaciky prespevuju, bude to parada :-)
Odpovědět
Chrobacek - budet emít krásné počasí a teploučko, tak si to parádně užij. Těším se na fotečky ;-)
Odpovědět
ahojte aprilovky, skoro som na vas zabudla :-D drzim vsetkym palce aby den D bol podla vasich predstav a aby to bol vydareny start do krasneho a stastneho manzelstva
Odpovědět
marcellinka - tobě taktéž ;-) ... dívala jsem se do tvého albíčka, máte krásné prstýnky, ale vaše vlastnoručně vyrobené oznámení mě jako jejich sběratelku vysloveně nadchlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek dubnata tak jsem vcera konecne skora za 5 min 12 vytvorila album z priprav tak me taky muzete zkouknout... ted uz s vyrabenim asi prestanu a zacinam se venovat pouze zkraslujicim proceduram - vezmu to podle diare: barveni, depilace, kontaktni cocky, manikura, pedikura, fyzioterapeut, zubar, pak preruseno dnem peceni kolacu a pak dalsi den zatim nic akorat vecer vazani myrt ;-)
Odpovědět
Tarantulka - máš tedy pořádně nabitý program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, moc jste s tím tady nepohly :)) Zkouška šatů dopadla dobře. (ljd, už jsem měla vybrané) Paní je bude muset ještě trochu zúžit a zkrátit. Vybrala jsem si k nim krásné bolerko, pro jistotu, aby pak nebyla zima, kdybych ho neměla a pomalu zavrhuju původně chtěný závoj. Už mi to připadá nějak moc. Dokonce mi paní majitelka řekla, že si "moje" šaty vybrali na focení do časopisu Claudie, který vyjde koncem dubna, (neznáte ho někdo?) a taky je budu mít půjčené jako první. elpo, u kytičky je to teda velká změna. Vypadalo to, že už mám naprosto jasno. Ale jak to popisuješ, určitě bude karafiátová moc krásná. petulko, my matrikářkám výslužku dávat nebudeme. Místo toho dáme krabičku správci zámečku, protože je to známý. Jsme poslední svatba, matrikářky si určitě přijdou i tak na své. kocko, osobně bych se na postavičky na dortu už vykašlala. Taky je mít nebudeme. Vybrala jsem trochu extravagantnější dortu (je to ta bílohnědá s kuličkama) a k ní se figurky vůbec nehodí. Škoda peněz. Přemýšlela jsem akorát nad těma z marcipánu. Plastové mi připadají strašně kýčovité. tarantulko, taky si nechám ještě promelírovat vlasy. Jinak čočky nosím běžně a musím se podělit, co se mi dneska povedlo. Byla jsem v Brně na nákupech, spadlo mi smítko do oka a čočku jsem vyslzela. akorát žádný roztok s sebou, tak jsem ji hodila do zbytku citrónové Matonky :-D , druhou přitom v oku. Ale vypadá, že to přežije. Ještě že jsem to pak omylem nevypila. A možná bych zaměnila pořádí, první pečení koláčů, pak fyzioterapeut (v mém případě i psychiatr :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tarantulko, mrkla jsem na tvé albíčko a moc ti sluší vyzkoušené líčení a k obřadu vám chybí už jenom moře :) marcellinko, díky za přání, nápodobně :) Vybrané šatičky jsou krásné jenom místo korálků bych dala něco štrasového. A moc se mi líbí tvoje boty. Budeme nám to všem určitě slušet, fakt se začínám těšit :-)
Odpovědět
Ahojte holky. Tak jsem koukala na dlouhodobější předpověď počasí a tam stojí, že 21. má pršet. 8-( Ale určo to není pravda, prostě jim nevěřím, protože vám fakt slibuju, že dubnové soboty budou krásné všechny. Vážně jo, mám to domluvené. ;-) Corsi - super akce s čočkou. Myslím, že stát se může fakt cokoliv, ještěže s sebou nosíš alespoň to pití. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luccy, taky se přimlouvám za slunečné počasí i 21. Byla jsem na konikovi a je mi smutno. Jedna těhulka potratila, další odvezli do nemocnice s krvácením, ale snad bude v pořádku. není nad to mít "starosti" jenom se svatbou.
Odpovědět
Taky se přimlouvám!! 21. bude krásně!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moje. Nebyl čas napsat vám tady. :-| Dneska jsem byla na manikuře, tak ani psát nemůžu... :-) snad si na nehtíky zvyknu. Doma probíhá jedna hádka za druhou, je to mazec... a ti lidi si neuvědomují že tím znervozňují jen mě ]-( , ale v sobotu už to bude za náma 8-) . Možná se sem dostanu zítra večer, ale asi nee, uvidím jak bude ten zmatek před svatbou vypadat... Ahoooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
katiz, drž se kočko naše!!!! Zvládneš to neboj, vše bude v pohodě!!:-) myslíme na Tebe! 8-)
Odpovědět
KATIZ - budu ti držet všechny palce, abys byla v pohodě a v sobotu ti pošlu nějakou pizitivní energii ;-) Uvidíš, že všechno klapne. Počasí máte jako na objednávku, tak se budou všichi usmívat a ty budeš za hvězdu. Corsi - ty máš zážitky k nezaplacení. Na tu svoji kytičku se už těším, bude určitě moc hezká. Prostě musí být, jinak to nejde :-) Já ale taky přispěju troškou do mlýna. Vzala jsem si dneska na sebe podprdu, kterou chci mít pod šaty - vyzkoušet. No, je krajková a vpředu drží pohromadě krásnou šňůrkou, ale jen tou šňůrkou :-) ... co budu protahovat, během dne najednou cítím, jak cosi povolilo a pak už to jelo při každém nadechnutí. Ještě ke všemu cestou na WC jsem potkala kolegyni, která chtěla cosi řešit :-D Super situace, než jsem došla na záchod, tak na mě visela jako kšíry :-D ... pak jsem ji na záchodku šněrovala dohromady a furt jsem se u toho pochechtávala při představě, že se mi tohle stane na svatbě - to by byla bomba. Když si ještě představím, jak by to můj pohotový brácha hned fotil!!! Pro jistotu si na mašličce udělám ještě uzlík.
Odpovědět
Corsi ještě jedna dobrá zprávička - moje kolegyňka je těhu a čeká dvojčata (jedno se furt vrtí a druhé spinká), tak máme v práci dvě milé události (svatbu a hned 2 mimi)
Odpovědět
Jo ještě dodatek - Corsi - k časopisu Claudie - vyhledávač mi vyplivl jen půjčovnu svatebních šatů a vizážistické studio. http://www.claudiemarcekova.cz/ http://www.svatebni-salon.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dostala k PC, a doufám že sem stihnu pisnout ještě zítra :) .. holky začíná to být tady drsné :)) furt se něco řeší a pořád mi volá nervózní mamka :)) už si začínám říkat ať je neděle po svatbě :)) ... dneska jsem byla si nechat udělat nehty .. musím si na ně zvyknout rok jsem gelovky neměla :), zítra nás čeká docela dost věcí na vyřízení, takže mazec ... normálně vám závidím že máte ještě týden nebo dva klid :) katiz: s těma hádkama je to asi u nás stejné ... ale tomu se podle mě nedá ani vyhnout :) držím pěsti ať ti to klapne všechno jak si přeješ ... samozřejmě že i vám všem ostatním ;-) a pevné nervy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?