Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já jen jak se to správně dlá, asi se vážně budu česat sama ;-)
Odpovědět
Chrobáček, když jsem se dívala do tvého albíčka, tak jsem si říkala, že budeš jako princezna, to se ani nehodí, aby novomažel neměl nic u krku - nebude to ani dobře vypadat na fotkách. Zkus ho přesvědčit. Já bych na tom trvala - ale něžně s citem ;-)
Odpovědět
Corsi, dneska mi přišlo vaše svatební oznámení - je nááádherný - díky moc. Holky, kdybyste ještě některá byla ochotná mi oznamko poslat a rozšířit tak moji sbírku, tak budu moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Chrobacek: kukni do alba Ivik (sestřenka moja) její ženich měl košili na rozhalenku a myslím že to vypadalo dobře... měli svatbu v září a byl šílený hic. Všem holčinám co mají svatbu 7.4.: ať se vám to vydaří - zítra se sem totiž asi nedostanu! A teším se na fotečky. Velikonoční výzdobu nijak nepřeháním, mám na stole kytičku kočiček a na tom jedno vajíčko + malou pipinku. Letos na to není čas. Jen v neděli večer namaluju 2-3 vajíčka... a to je vše. Ještě chci převléct postele a vyprat veškeré špinavé prádlo, ručníky... ať máme do začátku manželství všude hezky a čisto. Ale neblázním s úklidem jako o vánocích, jen tak v klidku, ať je hezky...
Odpovědět
Kočky dubňačky, tak jsem konečně nafotila naše oznamko, kdo jste zvědavé, mrkněte do mého albíčka Hotel Na Zámečku :-) Šatičky se mi podaří tam dostat asi až o víkendu. Všechny kočendy, které máte den "D" v sobotu - držím vám palce na krásné počasí a sť všechno proběhne tak, jak jste si to vysnily. Budu na vás myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, my už asi fakt panikaříme. já bych byla v klidu, ale u nás se už tejden peče, máma s babičkou jsou už utahaný a lezou si na nervy, táta do toho prudí že něčeho je moc a něčeho zas málo. Ted se nám jedna krabice rozsypala a co v ní bylo se nedá použít.... Mamka je z toho vyřízená, mě by to bylo fuk ale je jí líto tý práce. A to mám já bejt v pohodě. :-| Už aby byla aspoň neděle.
Odpovědět
Miška len kľud a pohodičku. :-) ;-) :-) Určite bude všetko ok. Držím palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chrobacek - muj skoromanzel taky nebude mit kravatu ani motyla, bude mit rozhalenku. Tmavy oblek, bilou kosili s rozhalenkou a ja bile saty. Kdyz jsme mu to zkouseli, vypadal fantasticky a na nej se to zrovna hodi vic, nez aby byl sesnerovany v kravate. :-D
Odpovědět
Misa - klid, maminku to zákonitě mrzí - měli by si dát všichni pauzu, kafíčko a nohy nahoru, aby si dáchly.
Odpovědět
Souhlasím s elpou, chće to na chvilku vypnout, sednout si, dát si kafíčko nebo otevřít vínko a relaxovat, hned všechno půjde líp a bude veseleji ;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem se včera znovu vyfotila v šatkách, ale za moc to nestálo - doma na to není prostor a ta kvalita ]-( , takže jsem se rozhodla je sem nedat, tak si budete muset počkat až na ty svatební 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarte, včera jsem si zkoušela šaty, boty, doplňky, zkrátka celý komplet bez kytky. Jsem nadšená. :-D Je to lepší, než jsem si myslela. Včera mě fotila máti.........4 fotky byly rozmazané a povedly se jen 2. Ale sem je dám až do svatebního alba. Ženichovi už chybí jen botky a já přemýšlím o tom, že si koupím jiné úplně placaté, ať jsem nižší. Ještě uvidím:-D Teď počítám, kolik potřebujeme oznámení, ať je můžeme dát do tisku. Elpi....... na tebe určo nezapomenu. Žádné šoky ani noční můry neprožívám, ale cítím se troche zvláštně ;-) A těším se na fotky od misaungerova :-D Užij si to, a tvař se jako princezna, to zlepší foto o 100%, ale to určitě víš :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chrobacek, řešením opravdu může být košile s rozhalenkou. Je tak speciálně ušitá, že se nosí bez kravaty. Chce to ale romantický typ muže. Můj taky prská, že se bude škrtit v kravatě, ale bude ji mít, přes to nejede vlak :)) Navíc mu to hrozně sluší. Tak zkus snoubence taky hodně chválit ;-) a třeba to zkousne. misaugnerova, držím pěsti, ať to bez nervů ustojíte a zítra přeju všechno podle tvých představ a nádherné počasí, ať si naopak přeješ, ať den nikdy neskončí! Vaše zkušenosti jsou pro mě jenom zadostiučiněním, že je nejlepší nechat všechno upéct u profíků. elpo, máte moc vtipné oznámení :) A se šatkama nás pěkně napínáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s naší svatbou to vypadá čím dál zajímavěji. v místním zpravodaji jsem se dočetla, že město na 28. připravo u zámečku, kde budeme mít obřad, kulturní program. country kapela, koníčci pro děti... O obdivovatele teda nebude nouze :-D Jinak to tam bývá takové klidné. kdo to mohl tušit?
Odpovědět
Corsi ... jsem ráda, že se ti oznamko líbí (ve skutečnosti je ten papír bílý :-(, doteď se nad ním všichni zasmáli a že prý nevěděli, že si beru mafiána :-)))) S šatkama to bud eještě zajímavé, našla jsem tam včera nějaké závady, tak je dneska nesu reklamovat - tedy korzet, tak mi to snad opraví rychle :-S Corsi - to budeš mít fakt veselou veselku, tolik lidí jsi asi ani nečekala, co?? Moje kolegyňka když se brali tak v obci měli pouť - má dobré fotky s kolotoči v pozadí :-)) Ba ne, má taky spoustu krásných z parku, ale tyhle s kolotoči mají dobrou atmosféru :-o Misanguerova, když jsem četla o tvých problémech, tak jsem si řekla, že mě Bůh osvítil objednat koláčky ve výrobně cukroví. Držím palce, aby se ti to podařilo zklidnit a uvést do pohody. Drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, fotit se pojedeme k jinému zámku (Lednice), ale tam při pěkném počasí bývá taky hromada lidí. Ale je tam velká zahrada, tak se tam nějak rozprsknou :))
Odpovědět
Ahojky holky, jdu vás dočíst :-)
Odpovědět
corsicanka: My se jedeme fotit taky do Lednice, ale pouze za špatného počasí, tak se tam když tak někde potkáme ;-) Jinak když bude svítit sluníčko tak se jedeme fotit na motokárovou trať ve Skalici, spolu s motokárama (SK), protože motokáry jsou naše vášeň a koníček :-)
Odpovědět
elpo/corsi ta vaše výzdoba zní hodně dobře!! Já jí budu dneska odpoledne zkoušet, tak jem zvědavá :-)) dorazilo mi všechno co je k tomu potřeba. chrobacku, i bez kravaty a motýlka to jde :-) je to takové ležérnější...:-) nenutila bych ho..ale chtělo by to jino košili, než tu standartní..dělají takové ty s jiným límcem katwind: to je škoda s tím účesem!! Chtěla jsem to vidět!! :-) Už rozvážíte koláčky? :-o
Odpovědět
misoaugenova, je to naročné...jak radí holky..vypadnout a dát oddech :-) jsem zvědvá na nás 8-) holky, tak jsme v květinovce změnili kytku..zamilovala jsem si jinou..kaly nakonec ale, ale lilie... :-N
Odpovědět
Pro Holky co se tento víkend dobrovolně rozloučí se svobodou a čeká je jejich den D. ;-) Přeji vám jenom to nejkrásnější počasí, milé a usměvavé lidičky kolem vás a hlavně ať se vám podaří všechno tak jak jste si to naplánovali...a hlavně úsměv, klídek a pohodičku ;-) Já se přes víkend na net nedostanu, ale budu na vás myslet a přát vám jen to nej nej nej a ještě jednou nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se ještě na chvilku utrhla od příprav. Už to u nás vypadá mnohem klidněji. Venku je sluníčko a u nás taky. Holky díky moc za podporu. Už dnes se začínají sjíždět hosté z daleka. Všechno vypadá dobře. Šaty už mi taky vyzvedli, jen s nima zatím nepřijeli ;-) S tím cukrovím se to už uklidnilo a máme z toho docela srandu. Kocka5 : fotky určitě budou co nejdřív. ;-)
Odpovědět
Miiiso, to je moc fajn že se takhle vyjasnilo!!! Ljd to moc krásně napsala ajá jen dodám, že na vás, zítřejší nevěsty a ženichy budu moc myslet a ať vše jde hladce a je to ten nejkrásnější den!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už dorazili šaty a vypadají nááádrherně, ještě nějaké koláčky taky přivezli z pekárny. Dorazila i těhotná sestra z Irska. takže pořád pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
ljd, né, že bych tě nechtěla potkat, ale radši bych pěkné počasí :) za škaredého pojedeme možná na Tři grácie. je tam zastřešené podloubí. v Lednici už je jen skleník. perado, doufám, že s kytičkou budeš spokojená. Lilie totiž dost voní. Já bych je nezvládla. miso, u nás je venku teď krásné počasí. Tak snad tak budete mít i zítra.
Odpovědět
Holky, uff! Tak jsme rozvezli všechny koláčky, byla to ale dřina, všichni si chtějí povídat, vy chcete jet, abyste to stihli...mazec:-) Jsem ráda, že to mám za sebou 8-)
Odpovědět
Katwind - hlavně, že jste to krásně zvládli. Já včera dokoupila všechny drobnůstky na výrobu polštářku, tak dneska budu tvořit :-)) a mysle tpři tom na holky, které mají dneska svůj den *D*
Odpovědět
Holky mají dnes krásně! To jim moc přeju! Už se těším, až nám přijdou sdělit pocity x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem na holky myslela a doufala že mají hezké počasíčko. U nás tedy nebylo moc hezky, tak zataženo, vypadalo to že možná i sprchne... ale nakonec odpoledne se vyčasilo... V úterý máme poslední schůzku s panem farářem, ve středu rozvážíme koláče, ve čtvrtek na manikúru, dokončit vyzdobu na auto, ke zpovědi, a pak blázinec v pátek... ten bych potřebovalal nafouknout tak minimálně o 2 hoďky, mám pocit že to není možné zvládnout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už jsem vdaná paní. Založila jsem již album, zatím je tam jen jedna fotka, nebojte určitě přidám další ;-) svatební den byl krásný i když byla trochu zima, ale při fotografování i vykouklo sluníčko. Na obřad jsme přijeli dříve , a protože jsme se brali jen se svědky tak nás chtěli oddat dříve, tak jsme se připravili začla hrát hudba a v tu chvíli můj miláček říká" a kde je fotograf"? :-) Nebudete věřit, ale my jsme na něj málem zapoměli. Tak zase hudba přestala hrát a čekali jsme na fotografa ;-) Prostě sranda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?