Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
tarantulka:Byla jsem to já, díky za radu ohledně přísavek...zkusím to dneska obkouknout.... ;-)
Odpovědět
Holky, tak se mi nepodařilo dostat fotky z telefonu :-( budu ty šatičky muset nafotit znovu =-) to si nechám na zítřek večer. Dneska jsem konečně mohla objednat vývazky pro svatebčany (čekala jsem s tím, až budu definitivně vědět v čem půjdu :-) :-D ) a taky další ozdůbky na stůl, stužky a mašle ... a teď začnu tvořit - docela se na to těším - já jsem taková hravá :-D :o) ukázky dám za chvilku do albíčka "Hotel Na Zámečku"
Odpovědět
Rhodynova -- ani se ti nedivím, zorganizovat 60 lidí není žádná sranda - máte na to někoho? nebo to všehno roganizujete sami? Držím ti palce, ať všechno klapne zn. ideál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, néé, to je škoda ;-( Děláš to jak? přes kabel? A taky ráda tvořím. nechtěla jsem to s Velikonocema přehánět, ale udělala jsem 3 ubrouskové kraslice. Byla to rychlovka. ne nadarmo jsem chodila během základky 8let do ZUŠky. Včera jsem se dívala na novinky a v Decomě a nejradši bych teď objednala na stůl něco úplně jiného :) Ale ta smetanovožlutozlatá kombinace bude taky pěkná. Restaurace je pod úrovní chodníku, tmavé stoly, aspoň se to tam prosvětlí. Příští týden ještě objednám gerbery a karafiáty na stoly...
Odpovědět
Corsi - zkoušela jsem to přes bluetough, ale prostě to nějak nezafungovalo ]-( !vot éto těchnika! S velikonocema jsem to letos taky nepřeháněla - rozvěsila jsem kraslice na mašlích a rozestavěla nějaká kuřátka a velikonoční svíčky - všechno z loňska. Zdobím si byt ráda sama, tak si chci uděla ti výzdobu stolu, svíček, ušít polštářek na prstýnky,.. a květinovou výzdobu na stůl. Mám objednaný materiál, tak doufám, že všechno brzo dodají, abych to mohla příští týden sfouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, mě to povídej, živím se tím :-D Výzdobu si taky budeme dělat sami. a ty kytky koupím volné, nějaké aranžmá z nich vytvořím. na Vánoce jsem zkoušela něco podobného akorát s jehličím a svíčkama. nejhorší je to se zelení. Nějaké kapradí koupím asi v květinářství a doma na zahradě ošmikám brslen. má takové žlutozelené listy, to by se mohlo hodit. nemáš nějaký tip na pěknou a levnou výplň?
Odpovědět
Profilova fotka
v květinářství u želviček mají krásné květinové vazby. ještě se tam pro inspiraci mrknu.
Odpovědět
Corsi - na tohle květinářství jsem se taky dívala, mají tam krásné kytičky. Pár jsem si jich stáhla pro inspiraci. já nebudu kupovat kapradí, ale trávu - nevím přesně jak se jmenuje - je asi 3-4mm široká - úzké dlouhé listy. Ty pospojuji různě bílými korálky a ve středu bude podlouhlá miska s florexem, na něm mecha boró a světle zelené nebo bílé mini chryzantémy. To je tedy moje představa :-) Prostředek stolu posypu bordó krajkovými kytičkami (viz album) Ještě můžu orvat na zahradě nějaké zelené listy růží nebo čerstvý břečťan, to ale nechám na poslední chvíli - uvidím, co se mi bud na zahradě 26.4. nejvíc libit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, to mi hodně připomíná aranžmá, které mám v albíčku :)) Jo břečťan, ten mě taky napadl.
Odpovědět
Corsi, mrkla jsem se do tvého albíčka - to aranžmá bude ve stylu fotek, které tam máš, ale tu orchidej si odpustím :-) Jinak máš v albíčku krásné šatičky, které budeš mít ty???
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, šaty v albu nemám, nikde jsem nenašla fotku. Je to nějaká nová kolekce, ani nevím, jaká značka :) už ani nemá smysl se v nich fotit. za chvilku budou ve svatebním albu :))
Odpovědět
Corsi, na to se těším, až tu budem obdivovat svoje fotky v albíčkách ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
elpo, já taky a moc. Doufám, že v mém případě bude co obdivovat :) padla, tak pádím domů. nějak jsem se zasekla u kočárků. už se začínám rozhlížet
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mám malý velký problém. :-( ženich odmítá kravatu i motýlka ... myslíte že je blbé aby šel bez kravaty nebo motýlka? :-(
Odpovědět
chrobacku, ja Ti nevim, samozrejme, pokud to nevadi vam dvema, melo by to byt v pohode...ale ja za sebe rikam, ze bych na kravate trvala:-D Preci jen ja jako princezna...chtela bych proste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kukuč Kačenko ;-)
Odpovědět
ahoj brouku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám napečeno, by se ti to skoro už i hodilo viď? My teď budeme dávat oznamka u Vráti doa, tak jsem k tomu upakla i ty koláčky a medovníčky a rafaelo... vonííííííííííííííííííííííííííííííííí mi to tu ;-)
Odpovědět
tyjo, Ty se máš! já mám zítra volníčko, akorát ráno zajedu na očkování proti žloutence...a pak budu doma. Mamina zatím vyzvedne koláčky, myrty, připraví do košíků...a pak budeme rozvážet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééééééééé :-) já už chci taky x-) x-) x-) jak to nakonec uděláš - do práce odneseš zítra? hele a vy to budete roznášet i s oznamkama nebo už jen koláčky?
Odpovědět
Lucinko, trakovým těm sousedům a tak, těm s oznámením...a těm kamarádům, kteří jsou zvaní, těm jen koláčky, pač oznamka už mají;-) Si tady sedím ve svatebním účesu, docela prča:-) Ale sluší mi to:-) Za 16 dní premiéra!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tys byla na zkoušce?????????????????? no tak honem honem fotku!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
šmarjá 16 dní, mi za tebe normálně mrazí ;-) já budu na tebe tak moooc myslet, že ani nebudu moct 20. usnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucinko, jojo, byla, trvalo to dvě hodiny...takže stejně musím ke kadeřnici už v 8 ráno, pak rychle na líčení...pak rychle oblíknout...bude to docela mazec všechno...a to jsme byla tak klidná, že to máme až ve 12.30:-) My musíme před 12tou už vyjet. Lucinko, fotečka bude až ve svatebním...i kdy bych ráda, nemám foťák...resp. kabel k PC. Už se fakt těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( no ale to už se dočkám ;-) a jak to máš? Popiš ;-)
Odpovědět
Lucinko, mám korunku z perliček, krásně drží, což mě potěšilo. vepředu hladký...jé, to nejde popsat, fakt:-))) Vydrž;-) Kdy jedete zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
a vzadu nějak vyčesaný??? myslíš kdy se sejdem s Pavlínkou? Asi někdy dopol, já mám pak školu... ještě nevím přesně
Odpovědět
aha, dopol...si to užijte! Budu na vás myslet! x-) jojo, vzadu natočený a po pramenech vyčesaný do takové velké chuchle, ale hezké chuchle8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si představit umím, něco podobného chci já taky... hele a jak ti to dělala? Nejdřív vše natočila, nebo nejdřív sepla do nějakého tvaru a pak jen točila to, co potřebovala???
Odpovědět
natočila všechno a pak narovnala, co potřebovala:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?