Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky, jen co tu něco dobouchám do závěrky, tak jsu na ty fotočky. ;-) Corsi - počasí snad vyjde a pokud ne, koupila jsem si k šatům i sáčko, takže nezmrznu :-) Jo, taky se mi zdálo o svatbě, ale nepamatuji si co, jen jsem se probudila a měla jsem zaťaté zuby :-. Tak to asi nic slavného taky nebylo :-( To je ale tím, že my si firt děláme starosti, aby bylo všechno parádní, všechno klaplo, na nic jsme nezapomněli,... to ti naši chlapi tyhle problémy nemají, ti si klidně chrupou a žádně svatební průšvihy je ve snech nestraší. To jim závidím.
Odpovědět
elpa: Toto jim taky závidím... :-) ale neboj budou to oni komu se u oltáře budou klepat kolema a začnou koktat, nejsou to zase takoví siláci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, to máš teda pravdu. já se budím zpocená hrůzou ve 4 ráno a brouček si chrupká jak zabitý. Přitom si připadám přes úplně klidná. V noci asi začně pracovat podvědomí...
Odpovědět
Corsi,... tos mě uklidnila, občas se mi to taky stane. Když v tom nejsem sama, tak si jned připadám normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) elpo, nahrávej fotečky, šup. uzávěrka počká ;)
Odpovědět
Ahojky holky :-) dopoledne jsem byla ve městě se zeptat na rytí do snubních prskýnků z chirurg. oceli a prý to stojí 800!! No mě omejou...to je děsný!! Vy tedy máte sny :-)))) Já mám teĎ v těhu sny strašně nepochopitelný...fakt kraviny. Na dnešek jsem chodila po tržnici s vysavačem v podpaždí :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem včera byla na zkoušce šatů a dovolili mi se vyfotit :-) tak se můžete kouknout ... a posuďte ... za každý názor budu ráda ;-) (šaty jsem měla trochu velké) http://www.beremese.cz/album/view.php... A jinak k těm snům ... chlapi to mají teda o hodně těžší ... já sem se už párkrát vzbudila spocená a vyšokovaná :-D dám příklad: doma jsem rozbalila ve svatební den šaty a místo svatebních tam byly černé pohřební ... nebo že jsme přijeli do restaurace a oni nás tam nepustili že už tam mají jinou svatbu :-) takže taky veselo :))
Odpovědět
Chrobacek - ty šatičky se ti moc povedly :-)
Odpovědět
Chrobáčku, jsou krásné a tobě opravdu sluší. Vybralas dobře. A budeš mít dlouhý závoj?
Odpovědět
chrobacek.ov : moc pěkné šatečky sedí ti,jen by chtěli možná opravdu trochu upnout na tvou postavu...budou je ještě upravovat na tvou velikost?
Odpovědět
chrobacek, no jsou krásný! Moc ti sluší! I ten závoj :-))
Odpovědět
ahoj holky, u mě taky nervozita stoupá a bláznivé a hrůzostrašné sny o svatbě má spíše má můj svědek. Já jen občas,ale za to pa na ten sen myslím celý den. chrobacek: Budeš pěkná nevěsta, šaty ti moc sluší.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, je to divné, ale mně se nic nezdá 8-) Zatím :-D
Odpovědět
me se taky nic nezda :-( a ani nejsem nervozni, tak nevim jestli je se mnou neco spatne?????
Odpovědět
anez, není, asi to snášíš všechno líp. Já tedy sny mívám, což je fakt někdy hrůza. Ale je pravda, že já jsem měla sny o vlastní zkažené svatbě ještě před tím, než jsme se vůbec rozhodli se vzít. :-N
Odpovědět
lucyy dik, uklidnila jsi me. Priznam se ze teda ja spis mivam sny o tom jak jsem tehulka s velkym brichem a lezu po skalach nebo dva dny zpatky me skoromanzel probudil se slovy "cemu se tak smejes" a to se mi zdalo ze jsme meli tak 3 mesicni miminko a ono delalo takove smesne obliceje :-D
Odpovědět
Anez, tak pokud už teď nečekáte přírůstek, tak možná brzo budete. ;-) Sny o těhotenství mívám taky, ale ty bývají hezké, ovšem ty svatební...hrůůůza. Mívám v tom snu ošklivé šaty, úplně jednoduché, prostě to, co nechci, zvadlou kytku a místo kadeřnice mě přijde načesat soused... Takže si dovedeš představit, jak zpocená se budím. :-p
Odpovědět
lucyy, myslim ze jeste nic necekame, teda ja o tom jeste nevim =-) a jeste si tak rok pockame (teda jestli to vydrim) protoze chceme jet nejdriv na svatebni cestu na Kilimanjaro a to opravdu s briskem nevylezu :-D No ty sny ti teda nezavidim...to se asi moc nevyspis, co??? Ale neboj, vsechno dobre dopadne - ty uz to mas za skoro ctrnact dni, co???
Odpovědět
Anez, ani mi to moc nepřipomínej. :-D Už jsem tak nějak nervózní oba, ale to zvládneme levou zadní. Spíš si říkám, abychom byli všichni zdraví a v dobré kondici. ;-) Máš pravdu, lízt nahoru s pupíkem, to by asi nešlo. 8-)
Odpovědět
lucyy, dobre to dopadne! jake vsechny ostatni svatby miliony holek pred nama :-) tim se uklidnuju ja. Teda ja to mam dej jeste trochu zkomplokovane tim, ze momentalne nemam pas ani obcanku a tim padem nemuzu odjet z UK :-S No proste hruza! Ale snazim se byt klidna, mam toho silene moc v praci, tak ani nemam tak moc casu na to vsechno myslet!
Odpovědět
Holky, jak vás čtu, tak si říkám, že jsem opravdu v pohodě:-) 8-)
Odpovědět
Kat, vážně? :-) No nekecej, že jsi úúúplně v pohodě. :-D
Odpovědět
no, hele já nevím, já se fakt jen těším... a to mi včera vybouchl řidič...musím někoho sehnat:-) Ale to víš, že na to myslím...navíc se mě každý furt ptá, jestli mám vše zařízené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elpa, lucyy, ljd, perada, storm07: moc díky :-) potěšili jste mě :-) ljd: jetšě mi je budou upravovat, právě včera jsem byla na zkoušce kde jsme zjišťovaly co a jak se bude muset zkrátit a zúžit :-) měla jsem je hodně volné přes prsa a v pase taky .. byly utažené jen tak napůl a už byly moc přeložené u šněrování ... musí mi je zúžit cca 2cm na každé straně :)) a zkrátit cca o 10 cm :-) Ten dlouhý závoj byl jen tak z legrace :-) nejspíše nebudu mít žádný protože chci mít rozpuštěné vlasy, ale ještě uvidím co na zkoušce účesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak ja dneska podstoupila zkoušku učesu :-) , makeupu :-) a šatů :-) , učes byl fajnový, makeup taky, jen mi teď nešel umýt z obličeje :-N , ale už je to OK. No a šatičky náááádhera, cítila jsem se v nich skvěle, snad domu tak bude i za 10 dnů.... Ty jo to je síla, před časem jsme si psali že už je termín už za půl roku, za tři měsíce a dneska už to máme za 10 dnů... šíleně to letí Zítra ještě musím napevno říct kolik koláčků a v pátek upřesnit počty jídel... Holky, objednáváte i nějaká jídla navíc třeba 2 porce? Pro jistotu, kdyby jste na někoho zapoměli a nebo pro někoho kdo řekl že nepříjede a nakonec si to rozmyslel a přišel?? To je teď moje noční můra, jak polovina lidí jí a ta druhá se na ně jenom dívá protože jsme na ně zapoměli............... :-D ale jinak je vše OK 8-)
Odpovědět
katiz, tak ty už to máš doslova za pár. :-) Jak to prožíváš? Jinak - koukala jsem do tvého alba, nevím, které sis nakonec vybrala. Prozradíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: k šatům, které jsou nejvíce podobné těm co budu mít, jsem to už poznačila, ale moje mají jiný korzet a sukně je zdobená stříbrnýma tečkama, budu mít i závoj, dloooooooooooooouhý, asi po kolena, moc se mi líbí, sice mě dělá vyšší než jsem, ale taky mě opticky zeštíhlil, stejně jako široká spodnička, byla jsem fakt spokojená. Družičky si taky vybraly nádherné šatičky, ta mladší bude jako panenka (je jí 5 let), šatčky má korzetové bílé s růžovým něčím přes sukni a starší (10 let) má čistě bíle dlouhé šaty dozdobené pásem ze sejné látky jako malá má sukni. Bude jim to slušet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katiz, já myslím, že s nějakýma porcema navíc musí v restauraci počítat. My jsme řekli plus mínus 30 lidí. nikdy nevíš, jestli přijdou všichni nebo někdo ještě nepřibude. určitě nenakupují suroviny přesně na daný počet.
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ted nevim kdo tam shanel ty prisavky (prohlidla jsem si vsechna vase alba) tak ja je v utery nakoupila v M.A.T.u to je takovy jako zelezarstvi a domaci potreby - jsou to trosku jiny takovy ty klasicky pruhledny ale zkouseli sme to na auto a drzi jako cert a 5,-Kc kus (jeste jsem je videla v obchode 35,-/39,- teda s hackama ale to by se dalo odpreparovat a taky myslim 4ks za dvacku takze stejna cena a jeste vam zustanou hacky.... :-) (jo ja jsem z Plzne ale ten MAT by mel byt ve vice mestech)
Odpovědět
My už se bereme příští víkend. No a upřimně z toho mám taky strach, jednak ty těch 60 lidí nejni žádná sranda naorganizovat. A druhá věc je že je to divný, jako že jeden chlap na celej život. Ale myslím si že k sobě patříme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?