Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
ahoj dubněnky, my máme obřad 28.4. v 11:15hod. Začínám být pěkně nervózní a na svatbu často myslím. Před svatbou mám asi 3 dny dovolené a po svatbě týden. Na svatebku pojedeme až koncem srpna
Odpovědět
Masjo - ano, opravdu je obcanka zaklad... Ja se loni stehovala a bez nove obcanky nemelo cenu nic delat... vsade ji chteli videt. Bez ni mi udelali akorat slevovou prukazku na studentsky jizdny.
Odpovědět
corsicanko: snáším tu syrovátku velmi dobře, řekla bych, že se mi stolice spš upravila ;-) ale asi je to individuální a bude lepší když to třeba vyzkoušíš no a když ti nebude sedět tak si aspoň můžeš dělat masky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo,držím pěsti, ať nějaké krásné vybereš. V noci se mi zdál živý sen o svatebním obřadu. Oddávající byl strašně trapný, furt někdo někam odbíhal, v půlce jsem zjistila, že jsem nechala někde kytku, matrikářky nepustily moje CD a na konci jsem si uvědomila, že jsem jim ho vlastně zapomněla zanést. A pak se mi chtělo hrozně na malou a byly tam divné záchody... br. Jinak jsme včera domluvili jídlo. Před tím jsme se ještě stihli pohádat kvůli tvrdému alkoholu. Nakonec bude přece jen svíčková :) Nic lepšího už nás nenapadlo. K večeři kuřecí řízky s bramb.salátem, obložené talíře, nakrájené pečené rolády, chlebíčky a na přípitek Cinzano.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak už tento měsíc.. :-) Katwind: koukám, že máme obřad ve stejný den i ve stejnou hodinu... :-) Jinak včera jsem byla na zkoušce účesu, ale nebylo to nic moc, tak jsem z toho celkem špatná. No snad to ještě nějak vypilujeme.. Jinak pořád nemám zajištěné kytky, domluvené jídlo, no, je toho ještě dost.. Všem přeju zatím pevné nervy a hlavně ať vše klape!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petulko, díky. Máš nádhernou čelenku s motýlky. Kde jsi ji pořídila? Takovou barevnou kombinaci jsem ještě neviděla. Fakt krása :)
Odpovědět
Petulka22 - mě se tedy moc líbí tvoje šaty , ty jsi vybrala nádherné. Doufám, že se dáš nějaké fotečky z veselky, abychom je viděli v "reálu". ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes mi zemřela babička :-( a v sobotu máme svatbu. Dost blbá situace.
Odpovědět
Profilova fotka
apfele, to je mi líto. budete svatbu odkládat?
Odpovědět
apfele: tak to je smutný :-( , budete tu svatbu mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudeme, myslím si, že by si to babička nepřála. Svatbu máme stejně jen se svědky.
Odpovědět
Když říkáš, že by si to babička nepřála, tak si ji o to víc užijte a myslete při tom na ní, určitě by byla moc šťastná kdyby vás mohla vidět, že jste šťastní.....
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, apfele, to je mi moc líto :-( Toho se bojím, až to jednou nastane u nás.. :-( Drž se!! Peťulko, musím se přidat k holkám, čelenka a šaty jsou nádherný!!! Těším se na svatební fota ;-) Corsi - to jsou teda sny :-D Pobavila jsi mě. Mě se na začátku těhu zdáli samé šílenosti (né o svatbě ale) Jsem ráno byla vyděšná, kam na to chodím! Holky, teĎ to se mnou málem šlehlo. Kytky jsou sice objednaný, ale prý když najdu nějaký obrázek, tak se to ještě změnit dá a já našla nádherný kytky z kal a raději bych ty. A od přítele kolega říkal, že jeho žena chtěla taky kaly...a že jedna kala stála 100 Kč!!! Je to možný??? No stejně se asi zeptáme v květinovce, ale je to teda darda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Apfele, je mi to moc líto.Je to smutné,ale určitě by byla ráda, že jste si to užili. Já jsem se chtěla přijet podívat, ale bohužel se nám víkend trošku zkomplikoval tím, že budu bez autíka, takže nemůžu.Ale budu na vás alespoň myslet. Perado, tak s těma kalama nevím.Já jich měla asi 5 v kytí a celkem i s růžičkama a frétiema a zelení vyšla něco kolem 700, ale dělala ji pani, co není přímo zahradnice.Květiny ovšem nakupovala ve městě v květinářstvích.A taky záleží na oblasti, kde bydlíme.ALe neboj, i tak bych si ty kaly vybrala.Příště si vymyslíš levnější kytičku, ať se manža nezlobí :-)
Odpovědět
No to je teda cena... :-| Já jsem taky původně chtěla jenom oranžové růže s bílými a zelenými doplňky, ale nakonec jsem si usmyslela oranžové růže a pokraji kytky bílé kaly, tak jsem taky zvědavá kolik to hodí :-p
Odpovědět
No fakt jsem na to holky zvědavá co mi řeknou v květinovce :-))
Odpovědět
Profilova fotka
perado, u nás jsem jednu kalu viděla za 85,-. Taky se jich do kytic proto moc nedává.
Odpovědět
hm, to jsem si teda vážně zase něco vymyslela :-D
Odpovědět
Apfele, ta tvoje situace je těď vážně nepříjemná, mrzí mě, že ses do ní vůbec dostala. Ale takhle může být babička s vámi a dívat se na vás, ani o tom nebudete vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem ráda, že se vám líbí aspoň korunka, když už ten účes asi bude stát za.. no uvidíme. Jinak korunku jsem objednávala přes e-bay, mají tam mnohem větší výběr než tady.. Apfele není to jednoduché, ale drž se.
Odpovědět
Holky, neviděli jste někde na netu, kde dělají oznámení typu "byli oddáni"? Chtěla bych takové to otvírací kde bude napsané na jedné straně, že jsme se tehdy a tam vzali a na druhou stranu bych vložila naše svatební foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Apfele - to je mi moc líto. Ale každý člověk, který vás má rád, by určitě nechtěl, abyste kvůli jeho smrti cokoliv rušili. Perada - u nás stojí kala taky cca 100 Kč. Původně jsem je chtěla, ale nakonec to vyhrály, i kvůli ceně, růžičky. Holky, úplně jsem se orosila, když jsem na seznamu členů v nejbližších svatbách viděla už několik z vás. Katiz, Apfele, misaugerova, kstablova ...... ježííííš, už to máme za pár. My - 28.4., 14:00 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
perado, takové oznámení si můžeš vybrat skoro všude, kde dělají klasické, akorát se tam dává text v minulém čase. nebo na miadesignu dělají oznámení s vlastníma fotkama. Přes oběd jsem byla objednat kytičku. Takže bude ze zelenobílé eustomy, bílých karafiátů, kaliny (zelné drobné kvítky v kuličce) a snědku (takové ty drobné bílé kvítky s černým středem) + nějaké listí. Kulatá rozvolněná vazba. v originále tam byly květy břečťanu, který teď nekvete, a listy eukalyptu, které vypadají jak tráva, tak jsem zvědavá, čím to paní nahradí. A schválně jsem se ještě dívala na kalu. Bílé vyšly na 79,- a nebyly nejčerstvější. Ještě jsem se objednala na promelírování vlasů a přes net objednala puzzle čokoládky s kreslenými obrázky. Se nedoplatím :-D
Odpovědět
Perada, tak jsem se cestou z oběda schválně stavila v květinářství a zeptala se na ceny kal - pohybují se různě od 45,- do 75,- podle velikosti a sezony.
Odpovědět
corsi jo? to jsem nevěděla, juknu se tam! fotku bychom si tam normálně vložili sami elpo, díky moc ;-) uvidíme jaké ceny mají v Boru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Apfele: je mi to moc líto... Zítra mám zkoušku účesu, líčení i zkoušku šatů... to bude den. Ale těším se x-) tak my to máme 14.4. v 11,30 nervy dost pracují volno jsem si vzala od středy před svatbou do středy po svatbě...
Odpovědět
Katiz - klid, všechno bude parádní, uvidíš, budeš kočka!!! HOLKY, já mám šaty!!! Musím se s vámi o to podělit. Tedy dneska odpoledne jsem vyrazila s kamarádkou na nákup - chtěla jsem svoje a podmínkou byla další využitelnost (divadla, plesy, koncerty,...). Nakonce do třetice jsme vlezli do Magic Helen a to bylo ono. Mám vínový korzet pošitý vínovými květy a vínovými perlami, k tomu hladkou sukni opnutou kolem boků, šál a sako.Byla jsem z toho nadšená. Mám i nějaké fotky, ale musím je ještě vydolovat z telefonu :-) Corsicanko, díky za držení pěští, evidentně to zabralo :-)) Teď si ještě koupit botky, ženichovi košili a bude vymalováno :-))
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, budete mít určitě krásnou svatbu. Hlavně aby vyšlo počasí. Jestli bude pěkně, tak i my můžeme mít posezení částečně venku na terase. Už jsem zvědavá na fotky šatů. opět se mi zdálo o svatbě. Tentokrát jsem si ale brala někoho úplně jiného :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už mám kravatu a košili. Jsem šťasten! Smůla je jen, že svatební oznámení stála nejsou :-| Budu muset popohnat ženicha. Taky chci vidět ty šaty Elpi:-D
Odpovědět
No taky jsem měla úplně super sen...zdálo se mi, že jsme měli krásnou svatbu, všechno proběhlo bez problémů a až na konci jsme zjistili, že jsme zapoměli přivést fotografa a kameramana a tím pádem nemáme žádné fotky ani video...no hrůza :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?