Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Tak to ti Katwind tedy závidím, tak dlouhé volno si nemůžu dovolit - vzala jsem si 30.4. na vyřízení dokladů a pak máme týden od 5.5. dovču v Beskydech ve Velých Karlovicích - moc se tam těším, klid, čerstvý vzduch, budu fotit kopečky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji hezké pondělí. Sluníčko nám krásně svítí, tak se jen modlím, aby to taky vydrželo! 8-) Tak jsem konečně o víkendu udělala jmenovky na stůl, to by člověk neřekl jaká je s tím práce, ale myslím, že se mi docela povedly. ;-) Tak ještě ten zmiňovaný zasedací pořádek, už jsem ho asi 3 x začala, ale ještě nedokončila. Holkiy co už to máte jen za pár dní, moc držím palečky aby vše vyšlo podle Vašich představ! Už se nám to všem blíží. Včera přišel přítel s ohromujícím zjištěním, povídá mi "ty jo my už to máme za pár" ... ;-) Ad dovolená, já snad budu mít volno čtvrtek, pátek, v sobotu je svatba a pak ještě pondělí a v úterý je svátek, takže alespoň těch 6 dní, ale na svatební cestu pojedeme až později. Holky dneska jdu na zkoušku účesu, tak jsem na to hrozně zvědavá ... mám foťák, tak doufám, že mě vyfotí :-)
Odpovědět
Ahojky Kri, to samé jsme si včera říkali s přítelem taky... ;-) jenom aby nám na náš den vydrželo počasí.. :-N Já si beru volno pátek, pondělí a v úterý je volno. A ve středu si beru volno v práci na vyřizování dokladů apod....přece jenom to dá asi zabrat, protže si budu muset měnit naprosto všechno... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na mého přítele to dolehlo, nikdy bych neřekla, že je tak citlivý. Nemluví o ničem jiném, jen o svatbě. Oba se moc těšíme, ještě vydržet dva dny v práci...ach jo...ale to uteče jak voda. Ještě ve čtvrtek jdu ke kadeřnici na barvení a k manikérce na nehtíky, v pátek jedeme vyzvednout dorty a koláčky, a hlavně moje vysněné šatičky :-) V sobotu už musím vstávat v 6 hodin, v 7 hodin mám být u kadeřnice, v 9 hod. vyzvednou kytičku, a pak hurá na obřad :-D uff ještě 5 dní, přijde mi to jako kdyby to bylo nedávno kdy jsme začali plánovat svatbu.
Odpovědět
Krásné pondělí všem dubňačkám ;-) Kéž by bylo jako dneska i koncem dubna, preventivně jsem koupila bílý deštník ;-) Včera přítel zaplatil svatební cestu, tak se začínáme oba těšit - Kri - taky mu došlo, že se to blíží - vleký údiv prý to tak to uteklo :-))
Odpovědět
Apfele, drřím palce do finiše, užijte si to a ať vám všechno vyjde, jak jste si to naplánovali.
Odpovědět
Ahoj holky, vy si berete tak málo volníčka jo? To já chci mít už klídek, mám pocit, že bych v práci stejně nic neudělala:-) Holky, jaké máte časy obřadů? Písněte sem prosím, ať na vás můžeme myslet:-) Já mám 21.4. ve 12.30;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já bych si vzala klidně víc, ale bojím se, že mi neprojde nakonec ani ten čtvrtek před svatbou ]-( ...začíná nám totiž sezona a v den mé svatby vyjíždějí první lodě :-| ... tak uvidím, ale rády bych měla před svatbou klid a vše si připravila. Já to mám 28.4. ve 12:30 :-)
Odpovědět
Já mám 28.4. v 10.00 hod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind : já mám dovolenou do 4.4. do 15.4. čas obřadu : 7.4. 13:00 hodin. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky x-) kri, za pár to máme fakt všechny a některé ještě o hodně dřív :-))) apfele, teď to bude týden emocí a v sobotu to vyvrcholí 8-) Stejně my ženský to máme tak "náročný" co? Vlasy, líčení, nehty....:-))) Strašně moc se těším na vaše fotečky!!! Budeme ty nejkrásnější :-))) Kat, to si akorát pro mě půjde ženich, když ty už to budeš mít za sebou ;-) My máme obřad 21.4 od 14.00 :-))
Odpovědět
Katwind - my máme obřad 27.4. ve 13,00 hodin - díky za držení palečků předem :-). taky na tebe budu myslet.
Odpovědět
Článek se načítá
.... původně jsme to chtěli v 16,00 hod., ale matrikářky dělají v pátek jen do dvou :-(
Odpovědět
elpo to by mě fakt naštvalo :-( nechápu...přitom v dnešní době se dělají hodně odpolední svatby
Odpovědět
Perada, nás to taky švalo, nechápu to, zkoušela jsem se s nimi domluvit různě, ale na nic neslyšeli. rostě dělají do dvou a přes to nejede vlak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak my 28. 4. ve 13.00 :) V sobotu jsem byla na zkoušce účesu a byla jsem překvapená pěkným výsledkem. Ve finále si teda dá ještě víc záležet, bude se víc tužit a lakovat a neměla jsem s sebou žádné vlasové ozdůbky. Ty jsem si zašla učesaná koupit do salónu, pak jsem se stavila u našich, kde jsem blbla se psem a pak už nebylo, co fotit. Příště si vezmu klasické pinetky, protože ty volné sponky mi začaly brzo vypadávat. Pak jsem vlasy rozpustila, mírně rozčesala a mamce jsem se takhle líbila ještě víc :) Přítel si konečně z Brna dovezl boty, takže už mu chybí jenom došitý oblek. Jídlo na hostinu jedeme domluvit dnes večer. Nakonec nás bude přesně 30 :) A začínám znovu zvažovat původně zamítnutou svíčkovou. už jenom objednat kytičku a květiny na výzdobu stolů, zajít na matriku a všechno ještě zaplatit. A to už by mohlo být všechno. už se ani nedivím příteli, že se těší, až to bude za ním. Je to fuška. Na co se fakt netěším je běhání po úřadech kvůli změně příjmení.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, a ani za příplatek to nejde jindy? A jak to pak dělají třeba lidé, kteří se chtějí vzít na nějakém netradičním místě? Seskok padákem atd. :)
Odpovědět
Profilova fotka
čas obřadu: 28.4. ......13:30..........takže půl hodinky po Corsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mohlo by to počasíčko vydržet až do konce měsíce že? Je nádherně :-) Katwind - my máme obřad 14.4. ve 12:00
Odpovědět
No jak tak koukám...my to máme nejdýl co? :-x Elpo jako do dvou, že ve dmě semusí končit jo? No katastrofa v tom našem státě ]-( Corsi, to je paráda s tím účesem ;-) Já jdu netradičně na zkoušku jen den dopředu :-) Jdu vybírat hudbu :-/ musíme to už dát dohromady a zavolat varhanářce...
Odpovědět
ahoj holky, tak my to mame 28/04 v 11 hod volno mam 2 tydny - ale to jen proto, ze do Cech musime dojet z UK a jedeme autem, takze 2 dny do Prahy a 2 zpatky domu - ale to mame tak trosku spojene se svatebni cestou, protoze ta bude az prosti rok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
perado, účes byl fakt moc pěkný, spousta lokýnek, polorozpuštěný... jenom nevydržel. vyšlo to naštěstí jen na 150,-. a vůbec nevím, jestli budu mít nakonec závoj, protože už nějak nebylo kam :) akorát mě zase nutila kosmetičku. I když jsem byla na nehtech, taky mi to taky doporučovala. Tak nevím, jestli vypadám tak hrozně nebo si dělají reklamu. :-S Je to takový salón se vším všudy.
Odpovědět
corsicanko: Tak to se vsaď že si dělají reklamu...kdybys šla jenom na kosmetiku, tak tě zase pošlou na nehty a na účes...prostě si dělají kšefty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ljd, já se tím utěšuju. Akorát se mi teď vyrazilo pár pupínků, určitě kvůli těhu, tak moje sebevědomí klesá. Na pleť používám speciální léčebnou kosmetiku a pochybuju, že by mi jedna návštěva kosmetičky pomohla od problémů, které moje dermatoložka léčí několik let. Nehty mě taky zklamaly. chodila jsem na P-shine a třepí se furt stejně. už na to kašlu. Zapilovala jsem je nakraťučko a natřu si je růžovým lakem, protože si toho stejně nikdo nevšimne.
Odpovědět
Corsicanko: Co se týče té kosmetiky, tak jsem byla taky naprosto zoufalá, protože jsem vysadila antikoncepci a pupínky naskákaly naprosto všude, nikdy jsem jich tolik neměla :-| A tady někde na diskusi jsem si přečetla o sušené syrovátce. Tak jsem si ji koupila,500 g stojí asi 35 Kč, a už ji piju každý večer a 2 x týdně si z ní dělám masku a musím říct, že během dvou týdnů se mi obličej pěkně vyhladil ;-) Existuje jich hodně druhů, je jedno který budeš používat a dokonce to doporučují i těhotným ;-)
Odpovědět
A taky z toho zesílí vlasy a nehty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ljd, a snášíš to v pohodě? přítel syrovátku konzumoval jako podpůrný prostředek k jeho posilování a měl z toho furt s*ajdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky, po dlouhé odmlce zdravím, mám už to taky za pár - 7. dubna v 11:15... kupodivu nejsem nervózní, dnes jsem naposledy v práci ( na noční ), ani jsem nechtěla delší volno, byla bych zbytečně nervózní. Nejvíc povinností mám stejně až ve čtvrtek a v pátek.... jinak už se nemůžu dočkat soboty - vstávat budu už po 5 hod, protože už v 6 musím být u kadeřnice... Tak mi držte palce ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla dneska navečer na zkoušce kostýmu - není špatný, ale není to ono :-( Tak jsem se na zitřek domluvila s kamarádkou a jdeme se podívat po nějakých šatkách. Tak mi držte palce, ať mi něco padne. Mám z toho dost obavu. Do svatby ani ne měsíc, asi začínám mít nervíky :-.
Odpovědět
Ahoj holky, taky zdravim po delší odmlce :) my to máme taky už za pár 7.4.2007 v 11:30 u nás v PV na radnici. U kadeřnice jsem byla v pátek na melíru a přistřihnutí vlasů a v sobotu už to jen dopilujeme. teď jen doufám, že mi do tý soboty nenaskáčí nějaké pěkné pupínky uprostřed obličeje, to by pak ty naše fotky asi stály opravdu za to ;-) ale musím říct, že mi na pupínky celkem dobře zabralo solárko a peelingová kosmetika :) už teď se ale těším, až to bude celý za náma a doufám, že vše klapne tak, jak máme naplánovaný.:-N už ste přemýšleli některá o vyřizování dokladů? :-S kamarádka, která se vdávala teď v březnu mi říkala, že základem je prý výměna občanky a teprve až ta bude hotová, tak má prý cenu teprve začít obíhat další úřady, protože bez nové občanky se prý se mnou moc bavit nebudou... tak nevím, asi si to tady ještě v nějakých diskusích radši dobře nastuduju :-D jinak přeju nám všem dubňačkám, ať nám vše vyjde podle našich představ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?