Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
elpa no prave:)))) budu aspon takova otupela vuci stresu:))))
Odpovědět
Mallory, nejlepší bude, že budeš furt v povznesené náladě a nad případnými "problémy" prostě mávneš elegantně rukou a přesuneš se k další kamarádce na drink :-D
Odpovědět
elpo, jak rikaji nasi kdyz prijedu na navstevu na moravu: "toz vitaj, dame si antidepresivum?":))))) no ono nam toho moc nezbyde nez mavat rukou, povnest se nad tim je nejlepsi co muzes udelat:)
Odpovědět
Profilova fotka
mall, užij si to pití i za mě ;-) Přemýšlím nad nějakým pěkným ploužákem. Robie Williams má pěkné písničky, ale žádná konkrétní mě nenapadá. nebo od U2 With or without you (to by nás celkem vystihovalo :-D ), Phil Collins má hodně slaďáků. nebo něco z Hříšného tance... nebo nějaká jiná filmová melodie, na to jsem celkem uletěná. nebo jsem našla takovou krásně romantickou písničku na CD Love story 3: Find me by your side - Dwyer. na tu by se dobře tancovalo. ale to chce slyšet. A má pěkný text. nebo Bryan Adams. chceš něco poslat? nebo budete mít živou hudbu?
Odpovědět
Mallory --- to je přesně ono, od apríla začnu tuhle léčbu aplikovat taky ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, vidíte, hudba ta nás ještě čeká. Zítra na to vlítneme a po víkendu se domluvíme s paní. My máme možnost varhanů a nebo CD přehrávače. Když už tam jsou ty varhany, tak je určitě využijeme :-) Dneska odpoledne jedeme zamluvit kytky...no jsem zvědavá co nakonec budu mít...já totiž furt nevím :-) mallory, 18. dubna má ženich narozeniny? TO já taky...ale 25let ;-) to bude oslavička :-))))) apfele a misoaugenova! vy to máte fakt za pár!! budu tu na vás moc myslet :-)) my rozlucku delame, ale společně a "jen" pro par kamaradu..jsme takova banda, co se schaziva tyden co tyden, takze to bude u jednoho z nich na baraku formou grilovacky a zenicha ceka koupit sud :-) bude prvni, co se zeni a před 8 lety se dohodli, ze kdo se se prvi ozeni, musi koupit suda :-)))
Odpovědět
No a tanec? No asi normalni plouzak a pisnicku si musime najit...i kdyz zenich trva na valciku nebo cem ale ja jsem netanecnice :-) zenich tanci perfektne.... ]-( no bude to zajimave...nepripominamm u zatim to, ze slibil, ze me nauci tancit :-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, na nějaký svatební taneček jsem úplně zapomněla. Ženich bude sice vyrábět nějaké CD. Takže mu to budu muset říct. Ať je tam na začátku něco takového:-D
Odpovědět
Jéé, vy tady žijete a já pipka pracuju:-D Holky, hudbu mám na obřad vybranou, mám klasiku - pochod od Wágnera, pak písničku z Topp gun, Voda čo má drží..., Yesterday, hmm a na tu poslední si nemůžu vzpomenout:-) Jako první tanec jsem domluvená s hudebníkem na valčíku, ještě se sním spojím kvůli nějakým věcem ale:-) Dvě kila bych potřebovala klidně zhubnout taky, a to každý týden až do svatby:-D Holky, za týden se vdáváte co?? To je nářez!!! 8-) Mně v práci naplánovali, že jdeme v pátek 13. společně na večeři a zapijeme mou svobodu a mé štěstí...mě dojali |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. my máme na svatební taneček Something stupid od Robbieho a Nicol Kidman. Je to romantický, ale zas ne úplně plouživý, že by u toho člověk usnul. :-) Na tanec s rodičema máme Wonderful World od L. Armstronga a od Petra Hapky - Stará dobrá Vídeň, což je valčík. Docela jsem uvažovala, že bych dala na tyhle první tance Vídeňský valčík, ale pak jsem si říkala, že bych tam asi za těch 10 min., který trvá, vypustila duši. Já se teď bavím tím, že skládám ubrousku, hostinu si děláme sami. Apfele a Misaugerová - držím palce, ať vše zmáknete, na nic nezapomenete a užijte si poslední týden ve svobodném stavu.
Odpovědět
Holky, tak my jsme taneček zatím vůbec neřešili, jen s jistotou můžu říct, že nějaký bude :-)) Možná tanec, taneček nebo taky Tanec!... uvidíme :-))
Odpovědět
Jo, jinak místo chystání meníček, jmenovek, mašliček,... jsme se dneska pustili do malování - paráda, vypadá to skvěle, ale mám toho plné zuby. zařekla jsem, se , že do veselky už žádná pododbná akce :-)
Odpovědět
Článek se načítá
corsi, my budeme mit na oslave kluka s klavesama, kterej umi spoustu veci sam hrat a zpivat, perlickou na dorte ma byt Boceli:))) tak su zvedava, takze bude hrat on a bude to mixovat s cdckama. Hraje i na velkych diskotekach, tak snad to bude ok. Na prvni tanec nechci zadnej valcik nebo tak neco, bo to neumime tancit, ale take nechci uuuplnej plouzak... dnes to budeme muset asi vymyslet, chci nejakou pisnicku, ktera by nas nejak pekne vystihla, to znamena i textove:) (vis jak abychom si nevybrali krasnej plouzak a v angl. textu nebylo neco o rozchodu nebo o zhrzene lasce:)))) Taky sme si vypalili spoustu cd typu Na moravske svatbe:))) aby aj babicky meli na co tancit a mladi se aspon zasmejou:)
Odpovědět
Elpo, já drhla celý včerejšek dlaždičky a dlažbu od silikonu, malby... :-S Takže podobné zážitky:-)
Odpovědět
Katwind, moje silnější polovička si vymyslela, že když už to má v ruce, tak vyspáruje ještě koupelnu a WC, no a rovnou to i přemaloval, báječný chlap, zrovna jsem zahodila hard :-S mám od malby vysušené ruce jak blázen. Jdu mazat - ze všech stran :-D
Odpovědět
Dubnové nevěsty, všem Vám přeji krásnou svatbu ;-) a samozřejmě šťastné manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se to stále jen zkracuje.... 6 dní ;-) Jsem až překvapivě v klidu až mě to zneklidňuje. :-) U nás se už peče a vrší se hromady cukroví a sladká vůně se line ze všech stran. A já si asi pořád ještě neuvědomuju co se to tady vlastně děje. Ale začínám se asi těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
misaungerova : já jsem docela nervozní, ale už se těším, jdu jen dva dny do práce a pak volno až do 15.dubna :-D chci si užít manželského žívota...
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám volno jen v pátek a do práce jdu hned v úterý. Ale svatební cestu si užijeme až v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my v pátek zapili svobodu... bylo dobře... Teď už jenom upřesnit kolik koláčů, jaké bude hlavní jídlo, taky začnu chodit v botkách, ať si na ně zvyknu... včera jsme byli na procházce a z botasek mám na obou patách plyskýře ]-( no a taky se musí vymyslet zasedací pořádek... uf to bude asi to nejhorší :-N bo se mi do toho vůbec ale vůbec nechce. :-N ¨ Ve středu mám zkoušku učesu, líčení i šatů ... ten den by to chtělo trošku nafukovací ale těším se!!! :-D
Odpovědět
Holky, ahojda, já byla včera na zkoušce líčení a moc se mi to líbilo! Budu kočka:-) Ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu, tak ještě to aby dobře dopadlo:-) Katiz, do toho zasedacího pořádku se mi taky nějak nechce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: nejhorší je dokopat se k tomu... vzít papír a tužku a je to... a místo toho sedím u PC a čtu si tady...
Odpovědět
Profilova fotka
holky to není tak zlý. Mě to docela bavilo, i když mě trochu potrápili příbuzenské vztahy :-p
Odpovědět
misa - no prave, posadit je tak, aby nikdo nesedel vedle cizich lidi, aby se nikdo nenudil...navic pokud je nekdo solo, neni par, tak je to docela problem:-)
Odpovědět
Ahoj dubnovky, preju vam co nejpohodovejsi finis svatebnich priprav a potom naprosto nadherny svatebni den a skvelou svatebku :-)
Odpovědět
zirafko, dekujeme! x-)
Odpovědět
Ahojky holky..koukám, jak se to rýsuje už hezky u nás...finální věci :-)) Já jdu za 12 dní na zkoušku líčení a taky se těším. Jsem zvědavá. Zirafko děkujeme :-) Mě se to teĎ bude asi vléct do svatby....a tak hezky to utíkalo!! :-))))
Odpovědět
Apfele, tédy takové volno bude jo??? :-) No já mám co říkat :-D Já jsem doma furt...ale P bude asi jen den před svatbou a pak po+út...šetří si dovolenou na porod :-)
Odpovědět
Holky já nemám leccos, ale zasedací pořádek už jsem zvládla, hodila jsem si to v excelu do tabulky a pak mašírovala se jmény z jédné strany na druhou :-) dotáhla jsem to až na 5 zasedáků :-)) a pak to vzala vylučovací metodou - zkuste, docela jsem se u toho i bavila. Zirafky105 - díky za přání :-)
Odpovědět
Já mám dovču 14 dní:-) Teda vlastně první den budu mít teď v pátek an rozvoz koláčků, pak jdu po svátku v pondělí na ty 4 dny a pak mám pěkně týden před svatbou a týden po svatbě. Ale možná budu až nervózní nebýt 14 dní vkuse v práci =-) Mám ráda přehled.-) aby mi tam holky nezvlčely bez mého dohledu :-D navíc já asi nebudu mít moc romantiku, ten týden před se budeme stěhovat a ten týden po se budeme učit spolu být a hlavně organizovat ty naše krabice:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?