Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Tak to jsme na tom stejně ;-) Dokonce se mi dovede se přeřeknout a ménu kolegovi Pavlovi řeknu Honzo, ale on se jen usměje a řekne chápu, takže myslím už většinoujenom na to...a taky si musím už všechno co se práce týče značit na papírky abych na to nezapoměla, protože se mi to teď dost často stává, všechno jde tak trošku mimo mě :-N Teda s vyjímkou svatby ;-)
Odpovědět
Holky tak to já ještě takhle lapená nejsem, doufám, že se tomu i vyhnu :-) to by mě totiž asi vyhodili z práce a to si nemůžu dovolit :-))
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jo, jsem na tom asi podobně, pořád přemýšlím, co ještě zamluvit, vyrobit, zařídit....a pak mi unikají důležité věci dne. ;-) Mno, asi je to normální. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, díky za tipy. Nakonec se mi na nástup nejvíc líbí Vangelis - Chariots of fire. Z těch klasických jsem si nevybrala nic. Nechám to všechno v jednom stylu. Teď mám tolik krásných melodií, že by obřad mohl trval o půl hodiny dýl :)) katwind, nic si z toho nedělej. Já myslím na svatbu 80% času a zbytek na mimi :-D ale své pracovní povinnosti určitě nezanedbávám :-N, kdyby to náhodou někdo četl. na netu jsem stejně pořád a ta chvilička, než sem něco ťuknu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky to jsem ráda, že na tom jste stejně jak já! Už jsem si říkala, že z toho brzo zblbnu jestli pořád budu myslet na to, co ještě musím a nemám... :-) Taky jsem se už konečně včera dostala k návrhům na jmenovky, byly mi schváleny a o víkendu se do nich pustím Akorát mě trochu zlobí mamka, mám totiž šaty půjčené v Plzni a vdávám se v Praze a aby toho nebylo málo, dort a oblek ženicha bude z Poděbrad, kde teď bydlíme .... takže v pátek před svatbou budeme mít docela fofr... no a mamka mě teď začala říkat proč mám šaty z Plzně a že jestli si nechci vybrat ty z Poděbrad atd., že to bude moc složitý ... přitom si to budeme objíždět sami a ve tvrtek budu doma a pak ješte v pátek odpoledne, takže s výslužkama a pohoštěním jí taky pomůžu... a mimo jiné se jí ani moc nepozdává restaurace a že se chci nechat namalovat a účes ... no nic jen jsem to musela někomu napsat, tak se nezlobte, že tu píšu takové litanie :-N
Odpovědět
Ahojte holky, tak jsem zas zpátky v Česku. Něco vám řeknu, do svatby už nikam nejedu, mě se fakt stýskalo. A taky jsem měla pocit, že nemůžu nic dělat, organizovat, zařizovat,... Kri... nenech se znervóznit, jak sis to zařídila, tak to udělěj, pokud možno nic neměň na poslední chvíli, byla bys z toho jen nervózní a přidělalo by ti to práci, jestli ti chce mamka pomoct, tak ať toho nechá a nenerví, možná taky, že ona začíná být z toho nervózní, že sis všechno zařídila sma a ona nemá přehled :-) Zkus s ní promluvit, třeba se to napětí při tom vyvětrá :-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) no na mě ta svatba nějak vůbec neleze :-))) asi že je všechno zařízené. Zbývá jen kytka a dořešit dort :-)))) Včera jsme koupili v Liberci nádherný prstýnky a dneska vybrali oblek pro ženicha. Je to teda štramák!!! Moc mu to sluší, už se těším :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, konečně mám prstýnky hotové , docela jsem si oddychla, že vše klaplo :-) A jsou jak jinak než nádherný a není poznat že jeden je zlatý a druhý z titanu, uff :-)
Odpovědět
Lastovko, ty prstýnky jsou krásné, rozdíl v materiálu fakt není poznat. Ty se vám tedy povedly ;-)
Odpovědět
Lastovko, pěkné prstýnky. Koukala jsem, že jste se už s nimi fotili. Pěkná fotečka. To my je jednou nasadili a už mě přítel strašil, že se to prý beztak nemá. :-)))) Takže chodím tajně nakukovat, když mě nevidí. :-) Jeho švagrová před svatbou tak nakukovala na prstýnky, až si vylomila pantíky u krabičky. Tak doufám, že nám se to nestane. :-))))
Odpovědět
Tak jsem holky dneska vyzvedla vzorek koláčků v cukrářské výrobně - musím říct, že vynikající!!! Určitě je tam objednám - můžu jen doporučit. Sice je tam přístup hrozný, jakobyste lezli do nějaké fabkiry z roku ajn cvaj, ale stojí to zato, koláčky jsou mňamkové. Je potřeba objednávat min. 5 dní předem a platit zálohu. Dělají i minizákusky po 5,- (ty taky vypadaly výborně) a dorty.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo a odkud je máš?
Odpovědět
Článek se načítá
Lastovko, dostala jsem tip od kamarádky, ty tam brali na svatbu všechno - je to přímo z vukrářské výrobny, úplně čerstvé a tka ne předražené - je to na Bohdalci
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo díky moc za podporu, to víš, že už si do ničeho teď nenechám kecat! Ale máš pravdu, že možná mamku mrzí, že semnou nebyla zkoušet šaty. Nebylo to úmyslně, spíš to nějak nevyšlo. :-| ad koláčky, tak to já jim taky musím zavolat, když už jsi je vyzkoušela a jsou dobré, tak to taky prubnem ... mám od tebe kontakt, ale nějak jsem to ještě nestihla. :-N lucyy - taky chodím prstýnky pořád okukovat ;-) tajně
Odpovědět
Prstýnky taky okukuju, nebojte! I když teď jsme je už asi týden nezkontrolovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vzala jsem si v práci čt, pá dovču a ulívám se doma. Ale musela jsem se sem aspoň mrknout. Taky jsme si objednali vzorek koláčků, na Velikonoce. Už se nemůžu dočkat. Dort už máme taky objednaný a jsem moc zvědavá, jestli bude vypadat stejně jako na obrázku. Asi 10x jsem jim zopakovala, že musí být dobrý, že je na svatbu... :-D. Budou na něho objednávat nějaký lepší německý marcipán. Což jsem ani netušila, že existuje nějaký český nebo německý :-S Holky, a docela na mě začínají působit hormony. Normálně jsem dneska bulila u Pošty pro tebe. ;-( Jindy bych se na to ani nedívala 8-) A začínám mít obavy, jak tu svatbu budu prožívat. Tečou mi slzy i u dojemnějších melodií. Možná bych nám radši měla nechat zahrát Za Lanžhotem v poli nebo něco dalšího z "úžasné" nabídky naší matriky.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, chtěla jsem se zeptat, jestli už máš hotovou nebo aspoň objednanou kuchyň? Není dneska vůbec lehké něco vybrat, zvlášť když to stojí tolik peněz a nepořizuje se to na pár roků. Jestli ještě potřebuješ s něčím poradit, řešila jsem to samé před rokem.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo tak to je dobrý, to je pěkně blízko. :-) já jsem si nakonec řekla krušovice ale musím pro ně na hlavák. :-) a jsou jak veliký jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Lastovka - mají asi 4 cm v průměru, nejsou úplně pidi, ale to nám vyhovuje :-) to by totiž jinak brachu syn (16) a přítelův syn (18) ani nevěděli, že dávají něco do pusy :-)) Corsicanko - s tím Za ¨Lanžhotem v poli jsi mě dostala, chechtala jsem se tu na celé kolo - to jsem žvědavá, jestli to změníš ;-) Jinak ta citlivost je normální, nic si z toho nedělej - napěchuj ženichovi do kapes dost kapesníků a mamce plnou kableku, ať to¨máš pojištěný :-)) a ať hezky utíraj a ty se jen blaženě usmívej, budeš mít nádherné fotky, uvidíš. Holky, dneska mi došly další dvě vaše oznámení - díky moc, jste báječný. Jééé, mě už to těšení snad taky chytá :-N
Odpovědět
ahoj holky, mě už to taky chytá. Navíc mám strach, že to nestihneme.Ještě nám pár věcí chybí. Mně pořád všichni straší různými katastrofickými scénáři ;-) No uvidíme. Už bych to ráda měla za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mě začíná poslední "svobodný" víkendík. V přítelem ho chceme strávit jen a jen spolu, žádnou rozlučku nechystáme, ale plánuji uvařit dobrou večeři , otevřít lahev vínka - prostě romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
apfele: jsme na tom stejně, já mám sice naplánované dvě kamarádky. Ale taky neplánuju nic bouřlivého. Jaké jsou pocity 8 dní před svatbou? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vnedeli prvniho, to uz mame vsechny za par:))) Holky na co budete tancit prvni novomanzelsky tanec? Ja vubec nevim:) pritel tancit moc neumi, tak nevim jak to dopadne:) Jinak hudbu na obrade nejak vubec neresim...asi to necham na nich, at jedou klasiku. Jak to mate vy?
Odpovědět
Jinak s tema oslavama, pritel ma kristovy leta 3 dny pred svatbou, takze to spoji vikend predem a udela oslavu narozenin a zapijeni svobody v jednom. Ma v planu pozvat 20 kamaradu, to bude akce:))) Ja sem skromna, ja popiju s kazdou kamoskou zvlast, bo dohromady je davat nemuzu, neznaj se a kazda je z jineho testa:))) takze budu popijet asi tak tyden v kuse:)))
Odpovědět
Profilova fotka
misaungerova: začínám být hodně nervozní :-D
Odpovědět
apfele, ty jo osm dni, to je pro me jeste nepredstavitelny, ja to mam za cca 20 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nebudete věřit, ale za poslední týden jsem zhubla 2 kila, hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
mall, na první tanec ještě nevím. Nejspíš nějaký pěkný ploužák. Žádnou "naši" písničku vlastně nemáme. Shodli bysme se třeba na Prodigy, ale to se fakt nehodí :) Zatím jsem řešila jenom hudbu k obřadu, protože se chystám CD co nejdřív zanést na matriku. Tady to funguje tak, že matrika na nástup pouští klasický svatební pochod, pak nějakou melodii jako podtext k mluvenému slovu oddávajícího, netuším teda jakou, a pak se vybírají dvě zpívané skladby, u kterých se vlastně jen stojí. Ty dvě písničky si můžeme dodat vlastní nebo i hudbu k celému obřadu. U nás by to mělo vypadat následovně: nástup: Vangelis - Cheriots of Fire Mike Oldfield - Voyager Rihanna - Final Goodbye Elisa di Rivombrosa - Lucrezia, tema di Christian a Collone sonore Patrick Swayze - She´s like the wind Enya - May it be Enya - Only time tema di Elisa variation Now we are free (Gladiator) elpo, už to měnit nebudu. Holt si všechny zabulíme. A příteli je to úplně jedno. Pro něho to bude překvapení.
Odpovědět
corsi, toz to mas dobre vymyslene... no u nas na matrice je ziva hudba a nemaji tam zadnej kazetak nebo neco podobneho na prehrani cd. Takze zustanem u te klasiky zive, protoze nebudu riskovat, ze to nekdo blbe pusti, nebo se to zasekne, vypne proud nebo nevim co jeste:)))) a hlavne tahat tam kazetak se mi nechce:) no na prvni tanec chci taky nejakou normalni pisnicku, ale ani ne rychlou ani ne pomalou, ach jo, tak co ja vim.
Odpovědět
Corsi, máš to super vymyšlené, já takhle daleko tady vůbec nejsem :-) zatím jsem se dostali jen k nástupu a pak bude nějaký Schopen a Mozzart, nechám to na synovci, to je muzikant, tak ať se ukáže. Mallory, popíjet týden v kuse je pohoda, to ti to rychle uteče :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?