Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahoj holky,včera jsem tu sledovala vaši debatu na téma rodiče a svatba....a pochvalovala si jak to je u nás v pohodě........po včerejšku se přidávám do vašeho klubu.....mám 100 chutí celou svatbu zrušit! 8-( Všichni si začínají prosazovat svoje názory-jako by to byla jejich svatba a nás se nikdo neptá! Škoda se rozčilovat! Včera jsme měli 2 schůzku z knězem...trvala celé 2 minuty! Jen nám naplánoval kdy a kolik bude schůzek.Pohoda-říkal,že nás nebude nijak trápit-4 schůzky po 20 minutách-a hotovo.Takže holky žádný strach.Tak a ted bych měla začít se sháněním věcí...ale nevím čím začít. Legax1: My jsme taky koketovali s myšlenkou udělat svatbu venku,ale máme strach z počasí,takže jsme si vybrali klasiku...restauraci.Ale svicu pojmeme jako zahradní párty-selátko,pivčo a plno dobrotek a známých. :-)
Odpovědět
delli, vítej (bohužel) do klubu... :-( Holky, já už mám skoro horové oznamko i noviny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, ty jsi šikulka.Ukážeš nám to? ;-) :-D
Odpovědět
maali, asi ne ;-) nebo do IP... mám problém, že sem chodí jedna bytost, která zatím vše, co jsem jí ukázala, zkopírovala... :-S (bude se vdávat v červenci...) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat,to by jsi byla moc hodná.Já nad novina pořád přemýšlím a nevim, kde začít, tak jen jako insoiraci, jak to má vypadat.A rozhodně to nepoužiji jako kopii v albu. :-x Už tak jsem si toho "půjčila" tady na beremese hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak si představte, včera jsem náhodou našla maturitní noviny a úplně mi tekly slzičky, co jsem si početla.A alespoň trošku vím, jak by měly vypadat ty noviny. Taky jsem si byla dneska zkoušet šatky a řeknu vám, že opravdu je pravda držet se hesla , že v jednoduchosti je krása.Líbily se mi šatky úplně bez krajek a ozdob,jen hladké.Bohužel jsem pěkný "kus" a navlíkala jsem se do velikosti 46 ]-( ]-( takže musím něco z tělíčka odhodit, abych si mohla dovolit něco pěkného a nevypadala jako krabice :-( Papa a pěkný víkend
Odpovědět
Maali, moje řeč...jako bych mluvila já, jen mám (možná) asi 44, ale to už je jedno... Holkyyy, mně dnes napsal zlatník Rýdl, že obrázek prstýnků, který jsem mu poslala, je fajn, že není problém je vyrobit! 8-) ;-)
Odpovědět
Ahojky všechny dubnové nevěsty. Tak včera jsem zamluvila termín na 28. dubna 2007. Už se nemůžu dočkat. Doufám, že bude vše probíhat v pohodě. Už začínáme shánět restauraci, tak v listopadu půjdu zkoušet šaty. Doufám, že bude příjemný přístup, protože vůbec nevím, jaký typ šatů chci a hlavně jaký typ mi bude pasovat. Já mám tak velikost 38 a jsem asi 172 cm vysoká, takže fakt nevím. Už jsme začali počítat hosty a musím začít shánět cukroví. No prostě je toho hodně.
Odpovědět
Luci, máš dobrou postavu, to si budeš vybírat, no hej! ;-)
Odpovědět
No já doufám, že se mi budou dobře šaty vybírat. Jsem z malého města a jsou tu pouze dva svatební salóny, tak snad něco hezkého najdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucoušku,,,,zdravím moc moc moc.Jsem Vyškovská rodačka :-) ;-( a úplně ti ty tvoje míry závidím.Určitě vybereš.A můžeš kouknout přinejhorším do Brna, tam je salonu mraky ;-)
Odpovědět
Holky, máte už nějak sepsaný rozpočet? Já ne a nevím, zda to vůbec chci vědět, začíná mi to připadat hrůza...jak s eto postupně všechno tříbí a ujasňuje... ta tisíce rostou... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D Kat, tak to taky raději ani nechci vědět.Ale loni, kdž jsem chtěli svatbičku duben 2006, jsem si tak trochu něco napsala (oznámko pro 50 lidí, cukroví, šaty, prstýnky, hostina a obřad) a byla jsem kolem 50.000 :-o :-o A to sem si jen tak psala přibložně, protže nemám kromě šatů a oznámka představu, co na kolik vyjde.
Odpovědět
Maali, ježkovy voči...no, my se tady teď s přítelem bavíme a je to fakt hrůza, oni jsou to maličkosti, ale prostě jsou, musí být a jsou drahé... Oznamko sice vyrobí (už ho skoro máme) přítel, ale musí se dát vytisknout. 4500 jen obřad. No, prostě je to děs. A to mám stres z těch šatů, nejsem žádná modelka, tak doufám, že něco pěkného seženu:-( a mám tady zkušenost od kamarádek, že jsou s šatama problémy... tak bych si je nejraději koupila, jenže všechny obchody jsou tak daleko:-( No, nechci to vidět tu sumu...aspoň ty dekorace budu pomalinku dávat do kupy. Chci si objednat z entu něco, knihu hostů a vlizelín a korunku...achjo... :-S 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau zeny :o) jestli chcete nekdo poslat rozpocet v tabulce, napiste email do IP, rada poslu. bylo to na 80lidi se vsim vsudy s tim ze na obed sla jen rodina.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, tak to teda vaalim oči.To bude svatba na Pražskýmhradě, že zato po vás chtějí 4500??? Docela pálka. No a s oznámkem taky pořád nevím, jestli nechat udělat nějaké z fotky od kamaráda, nebo objednat od firmy.Ale to co se mi líbí, je až ze Slovenska :-( Tak přesně vytvářím alespň ty dekorace,aby to nebylo moc korunek.A se šatičkama na tom jsem podobně, velikost 46 a nic moc výběr.Ale nevzdávám to. Tam mám jasno, že víc jak 3500 za ně nedám :-)
Odpovědět
Maali, nene, je to zámek Kuks, 3500,- jde zámku a 1000,- matrice :-S Je to dost, ale na radnici to prostě mít nechci a když jsem četla tady diskuzi, kolik vás stojí obřad na zámku, tak jsme ještě ta z levnějších... :-x Jinak jsme se s miláčkem dohodli na svatební cestě, měli jsme několik kandidátů a rozhodli se pro Dominikánskou republiku x-) Teď jsem si tady něco o ní přečetla v diskuzi a je to jasná volba x-) A taky mi známá dala myrtu v květináči, ale to už mi asi nevyroste moc že? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Dominikánská republika.....to je krásný.U nás bude tak ta naše domovská a to bůh ví jestli ta :-| No a kolik se bude platit za obřad, to ještě nevím,a el v pátek jdu zamlouvat termín.Kamarádky teta pracuje na matrice, tak půjde s námi.Známost je známost,tak uvidíme..moc se těšim :-D
Odpovědět
Tak v pátek na Tebe budu myslet!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dějuji moc... a neboj, nevydržím to nevykecat, jak to dopadlo :-o
Odpovědět
Super, budu se těšit!! 8-)
Odpovědět
Ahojky. Tak vás po dlouhé době zase zdravím. Já jsem včera volala na matriku a máme najisto zamluvený termín na 28. dubna 2007 v 12,00 hodin - Zámek Slavkov - Kaple sv. Kříže. Obřad stojí 3.800,-- Kč a matrika 1.000,-- Kč, takže taky pěkná pálka. No my budeme mít na oběd 28 lidí a na večeři dalších 24, takže celkem asi tak kolem 60 lidí. No mám z toho hrůzu už teď. Už mám koupené mašličky na myrty - 50 ks, mám v plánu jet do Brna koupit nějaké svícínky a svíčky a ještě chci plátky růží. Budeme mít svatbu v oranžové barvě, takže v tom stylu něco sháním. Nechci toho moc, aby ty stoly nebyly přeplácané. Ubrousky už mám taky koupené. No šaty ve Vyškově stojí kolem 5.000,-- Kč. Oblek naštěstí má přítel nový, takže ho asi bude mít i na svatbu. Je černý s jemným proužkem. Boty má taky skoro nové, tak jen kravatu a košili. No postupně musíme začít, aby to nebyla taková velká pálka. Oznámení ještě nemáme ani vybrané. Myslím, že je ještě čas.
Odpovědět
Luci, ahojky! Přesně tak, když se to všechno chystá postupně (a kupuje), tak to není taková darda potom. Obřad Tě stojí řekla bych normálně, prostě to tak je... :-| Závidím mašličky na myrty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, jak říkám pomalu ale jistě tařizovat.Já jsem zase včera ležele nad oznámením.Líbí se mi to ze Slovenska, tak s paní komunikuji zatím po mailech, protože se pořád ptám.cenu za oznámko vč,obálky mají 37,90 Sk, což je na naše super.A myslím, že je moc pěkné.Takže tady mám zřejmě jasno. Jen budu muset pozměnit svatební barvičku z oranžovéna růžovou.Nebo myslíte, že to neva, když na srdíčkách oznámka je růžová a pak by to bylo celé laděné do oranžové?
Odpovědět
Přeji krásné ráno. No já myslím, že oranžová s růžovou jdou dohromady. Myslím si, že stejně oznámení bude mít každý doma, takže když uděláš výzdobu do oranžova, tak to vůbec nevadí, protože to nemá s oznámením nic společného. Mašličky jsou fakt super, mám z nich radost. Jsou klasicky bílá mašlička a nahoře je přilepené oranžové kvítečko. SUPER. Objednala jsem si je tady od jedné holky z bazaru, myslím, že tam má pořád inzerát, že je vyrábí. Zkusím ho najít a písnu Ti ho sem.
Odpovědět
PRO KATWIND: Jo tak ten inzerát má číslo: 3925, podala ho ANYES a má tam ty mašličky ukázané, akorát s červenou kytičkou, ale má tam napsané, že je možné je mít i v oranžové barvě. Já Ti můžu poslat fotku těch mých, co mám já, abys viděla, jak to vypadá. Jedna stojí 3,-- Kč. Udělá Ti jakýkoliv počet. Cena je super. Kdyžtak písni mail a já Ti to pošlu.
Odpovědět
Luci, to zní super, pls písni! ;-)
Odpovědět
Jo a co Ti mám písnou, když nevím ten mail.
Odpovědět
Holky, díky jedné z vás jsem si přečetla vaši diskusi a moc jste mě potěšily, nebo aspoň Luciasek, těmi mašličkami a aby jste se na tu oranžovou mohly mrknout i vy ostatní, tak já ji tam zpátky vložím, protože už jsem stihla na ně dokoupit ty mašličky. Ať se vám všem daří v přípravách. Jsou náročné, ale vyplatí se. ;-)
Odpovědět
Anyes, děkujeme Ti! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?