Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
PERADA Jo na stůl jo, asi to bude opravdu vypadat líp, ale na internetu jsem ho nezkoušela sehnat....já jsem stůl vyřeším tlustou stuhou uprostřed a jemnými kamínky, okvětními lístky a svíčkami... ;-)
Odpovědět
ljd to jsem taky viděla a vypadalo to pěkně, to mám v záloze..ale ten tyl by byl krásnej. No holky, pádím. zatím ahooooooj x-)
Odpovědět
Tak jsem z města z pět a pořídila jsem akorát mašličky na auta a na myrty....tyl mají jen černý a růžový, bílý nepřišel a vlizelin nikde nevedou. ]-( No nic, objednám ho na netu. Vyjde to i levnějsi s tím tylem! Mají ho za 50 kč metr a u nás prý ho mívají za 62 kč. Holky, jen kolik je potřeba na to auto? aby to bylo hezky uvázané u zrcátek a bylo to krásně až k SPZ. 4 metry?
Odpovědět
Petarda - pokud chceš mít na zrcátkách mašla, tak bych 2 metry přidala. Já to mám s auty jednoduché - jdeme pěšky, takže aspoň o starost míň :-D
Odpovědět
No za to já zdobím moje autíko a ještě kočár který máme objednaný po obřadě...no a vroucně doufám, že ostatní si své auta ozdobí sami, když jim řeknu co a jak... :-D
Odpovědět
elpo to to máte jen takový kousek? :-) takže šest metrů na jedno auto?? to se mi zdá nějak moc! ale raději víc než míň...
Odpovědět
elpo nejsem Petarda, jsem si teď toho všimla a teda rozesmálo mě to maximálně :-D :-D :-D :-D ljd a kolik počítáš metrů vlizelínu na jedno auto?
Odpovědět
No asi šest, a chci ho dávat i do zadu na kufr a udělat z něho mašli, takže tak nějak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to to leti, nejak ted posledni dobou nestiham psat. V patek nam prisly oznamka a do dnes uz jsem jich vetsinu rozeslala a rozdala. Taky se mi konecne podarilo se hnat prisavky na panenku na auto - ve zverimexu a 2ks staly 5 Kc a maji i dirku na protezeni takovych tech umelych pasku, tak jen doufam, ze budou drzet!!! ]-( Jeste nam porad "par drobnosti" chybi, ale snazim se na to moc nemyslet, jeste je preci cas ne? ;-) Tedy ted jsem koukala na seznam nejblizsich svateb a uz je tam 31.3.07 a mozna uz pristi tyden tam budou prvni dubnove terminy! :-D
Odpovědět
Kri : Já jsem na tom úplně stejně s tím sháněním a zařizováním, pořád chybí a zase přibývá pr maličkostí, ale pomalinku se sen stává skutečností a už se moc těším, jen se strašně bojím stresu a trémy před dnem D... :-S ;-) Vůbec si nemím představit jak to všechno stihnu aby to bylo perfektní, ale ono to bude určitě i tak, jen já se zbytečně bojím :-N
Odpovědět
Perado, ahoooj!!!!!!!! No, to víš, že si Tě pamatuji! To je super zprávička! Miminko bude! Tak gratuluji moc a ať jste oba zdraví, dávej na sebe pozor! Nemohla sis vybrat lepší datum, super:-) Jinak k tématu - na stůl i na auto mám vlizelín a vypadá to fakt dobře! O víkendu jsme to zkoušeli na auto, budu mít pruh bílej a pruh vínovej na to, vypadá to hezky. Na stůl mám vínový. A cena je menší než tu někdo psal, asi 15 Kč/metr. Mám ho z netu z dílny inspirace. Jinak já zkoušela na uto i tu tenkou taftovou stuhu (bude na všechna auta kromě mého) a světe div se, ono se to nezdá, ale jen na přední okno to je 4m! Takže jedna stuha o 10ti metrech vyjde jen na dvě auta s rezervou;-) Takže tylu bych počítala rozhodně víc než 4 metry, abys to mohla pěkně zakončit mašlí třeba. Kri, jé, už budou dubněnky v nejbližších svatbách! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
budou budou x-) :-D :-) :-| :-S uz se moc tesim, ale jak pise ljd, bojim se ze budu cela nervni jestli se vsechno stihne a podari podle mych predstav. Jo a mam prosbicku, kam s kytkama aby nezvadly kdyz nam je privezou uz veder pred svatbou? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Kri, balkón? V noci vedro nebude, to se nebojím... nebo nějaká chodba, pokud máte... Jinak mě nic nenapadá... :-|
Odpovědět
Kat děkujuuu, my už to vůbec nečekali a jak jinak..zrovna to přišlo :-)) V sobotu budu "teprv" 12 tt :-)) No, právě jsem objedala ten tyl a mlizelín nemají modrý :-( juknu ještě na tu dílnu inspirace. Tylu jsem vzala 6 metrů na auto a 6 metrů na stůl s tím, že je moc široká (160cm) a přestřihnu ho..no spíše mamina, já jsem na stříhání střevo :-D . Katwind ad termín : no, měla jsem mít dřívější toho 14tého a nakonec jsme stejně :o))))))))))) kri, my je dáváme vždy do ložnice, tam míváme největší chladno a nebo k balkonovým dveřím, tam jde taky chlad. Já vůbec nevím jakou kytku :-( spoléhám na květinářství. Kombinace modro bílá je nádherná, ale na kytku je debilní :-) vůbec nevím jaké modré květy...modré růže odmítám, ty jsou moc tmavé...snad ty hortenzie nebo jak se jmenují...fakt nevím :-( Nebo mě napadlo, kytku jen z bílých květu a sem tam zelená "tráva" a zasadit ji do sv. modrého tylu nebo něčeho...jinak fááákt nevím :-(
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem byla včera na zkoušce šatů, které si nechávám šít. byxla jsem mile překvapená. :-) Jinak panice postupně propadám, protože moc služeb a tím pádem nejsem skoro odpoledne doma, aby jsme něco zařizovali. A když mám volno já, tak ho nemá zase pří tel :-( Kocka5 - z bižu jsem už byla taky smutná, jak říkáš měla jsem to jak obojek (nemyslí na silnější krky) anebo neměli nic jemného. Včera jsem si koupila jemnou bižu na zkoušce šatů. mělajsem z ní vellkou radost. Dám do albíčka. Perada - gratuluji k miminku. Mamky se tu nějak rozrůstají :-) Všechno stihneš, neboj. My jsme nakonec výzdobu nechali na restauraci, s tím, že jim řekneme do jaké barvy to chceme ladit, opravdu nemám čas a finance se taky krátí. Původně jsme chtěli chodit taky do tanečních,ale vzhledem k času bysme museli mít jedině soukromé lekce,tak jsme to odbourali.
Odpovědět
odeslala jsem to dřív než jsem si to po sobě přečetla, takže se omlouvám za překlepy a vynechané slovo
Odpovědět
Profilova fotka
Perada, tak se taky přidávám ke gratulaci.I s mimi v bříšku si svatbu užiješ až až..... hned bych si dala opáčko....a asi se na nětrerou z vás vyrazíme podívat. Nejlépe do Prahy,protože tam trefíme vlakem přes Václavák na Staromák.Jinak jedině policejní eskortou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko urcite prijed ... do Prahy! ;-) Ja jsem sice z Prahy, ale obcas kdyz se me nekdo na neco zepta, tak kolikrat vubec netusim :-N Holky v utery jdeme na matriku s tim vyplnenym papirem a rodnymi listy. Taky si budeme vybirat hudbu na obrad, uz mate nejakou vybranou? Par tipu mam, svatebni pochod chceme, ale jeste nevim ktery a dal ... klasiku uz bych asi nechtela, moc se nam libi ta pisnicka z Velmi nebezpecnych znamosti ... Symfony ... (nevim jak se presne jmenuje)
Odpovědět
ahoj lidičky,jsem na diskusi poprvé.hci se zeptat,je tda někdo,kdo se vdává 14.4. v Ostravě??? Díky předem za odpověď. Jak to tady čtu,jsem ráda,že nejsem jediná kdo šílí a nestíhá :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hudba na obřadě je taky problém, my máme živou hudbu - harhany a housle, dostali jsme seznam hudby , ze které si máme vybrat. Takže vybíráme...ale zas tak hrozný písničky to nejsou, stejně si myslím, že to nebude vnímat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím kočky! Taky máme trochu problém vybrat z písní, které nám nabídli na úřadě. Asi něco najdeme sami. :-o Máme čas jim to oznámit týden před obřadem. Storm07: Na zkoušku šatů jdu zítra a doufám, že tam nějaké čači vyberu. ;-) Poněkud stresuji, protože jsme uprostřed rekonstrukce domu a přemýšlím o tom, zda mám objednat vestavěnou skříň za 20litrů a nebo si to nechat jako rezervu na svatbu. Zase bych nerada zastavovala průběh prací doma. Mno, ješte uvidím. A pak ještě řeším, jestli chci do vlasů čelenku a na krk nic a nebo se bez čelenky obejdu a pořídím si nějaké čači. Kdybych měla obojí, tak to bude přeplácané. :-|
Odpovědět
PERADA - sooorrrryyyy za ten překlep ;-)
Odpovědět
Perada - připojuji se ke gratulaci k mimku :-) Jinak na obřad to máme kousek - asi tak 200m, budem ho mít na zahradě hotelu, kde pak máme hostinu a taky ubytované hosty, takže maximální zjednodušení. Holky - budem mít taky živou hudbu (synovec zahraje na housle) - chtěla bych taky něco moderního, ale svatebního, zatím jediné na co jsem narazila byl Vangelis - svatební pochod, ještě mu ale musím sehnat noty - to bude asi největší problém :-.
Odpovědět
Ahojky holky, díky moc za gratulace, snad to bude probíhat hladce :-) Elpo, v pohodě...hodně mě to rozesmálo...Petarda :-D Kocko, určitě bych penize dala do skrini nez do svatby..dalsich 20 tis. my prijde zbytecnych. Nevim, teda ale co uz vsechno mate zajistene. Vyřešial jsem asi boty. Ja si nakonec objednavam asi balerinky z katalogu. Měla bych je pak unosit i přes léto. Dneska jsme objednali oznámení, dnes by nám měla dorazit korektura a v úterý ho odešlou :-) Snad bude vše OK. Elpo, taky jsem chtěla mít obřad v jednom penzionku, ale bylo to tam tragicky drahý....takhle to bude taky pěkný...ale závidím ti :-D :-p . Hudbu budeme vyjednávat příští týden, kdy jdeme sepsat tu žádost. Budeme to mít v zámecké kapli, takže budou varhany.
Odpovědět
Ahojky , když se tady bavíte o hudbě a pochodu, tak se zeptám na jednu věc. Máte některá zkušenost s tím, jak je to když máme obřad na radnici a chceme tam svoji kamarádku, která sedm let studuje operu, tím pádem strašně krásně zpívá,jestli nám ji vůbec povolí? :-S Moc bych ji chtěla protože je to moje velmi blízká kamarádka a opravdu ten její zpěv nic nenahradí...jinak kapelu na obřad už máme taky a tu zařídil můj skoromužíček, jeden z nich je totiž jeho strejda, ale je to taky velmi solidní a dobrá kapela... ;-)
Odpovědět
Ljd u nás v tom nebyl problém. Známá co se vdávala na radnici, tak jí se ptali, jak to bude mít s hudbou, že k dispozici mají piáno a zpěvačku. Využili teda jí, ale je to fakt jen na domluvě. Problém by v tom neměl přeci být. Nemůžou ti nutit něco, co ty v tento den nechceš. Zvedla bych telefon a zeptala se, ať víš na čem jsi :-)
Odpovědět
Perada: Taky si myslím, že to tak je a navíc když bydlíme na dědině a vesměs se všichni známe a jsme lidi abysme se domluvili :-D Ale už aby to bylo, když vidím ty krásné fotky svateb a to štěstí, tak už taky chci mít svůj den...aůe zase na druhou stranu se bojím, že to strašně rychle uteče :-( Ale vzpomínky zůstanou x-)
Odpovědět
Perada, ty varhany ti trochu závidím, já je mám totiž hrozně ráda, jsou takové povznášenící a ještě v kapli, tam to zní. Tak si to hezky užij. ljd, myslím, že bys se zpívaným doprovopdem neměla mít žádné potíže při příchodu k oltáři, ale nevím, jestli v průběhu obřadu by to nerušilo, tam bych asi dala spíš jen hudbu na pozadí.
Odpovědět
ljd no jooo, tak to by bylo abyste se nedomluvili :-D Právě jsme odsouhlasili oznámeníííí :-))) nešel net, tak až teď. Snad tu do středy budou :-) elpo, děkuju..jenže já vím, že to vnímat nebudu :-) zatím co jsem slyšela, tak nikdo to nevnímal :-D až zpětně na kameře si to člověk "vychutná"
Odpovědět
Holky dubňačky, mám na vás všechny takový dotaz nebo spíš prosbu. Mám sbírku už více než 150-ti oznámení svých známých a kamarádek/dů, kolegyň,... a chtěla bych vás moc poprosit, jestli byste mi neposlali taky svoje oznámení - tedy pokud vám nějaké vybude. :-) Ráda bych sbírku rozšířila a tím, že si tu sdělujeme svoje radosti i starosti se svtbou spoelčné, tak mám takový pocit, že jsme taky tak trochu kámošky. Díky moc předem - adresu bych vám poslala do IP.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?