Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Apfele, pod to bych se podepsala "začínám být nervózní, ale hrozně moc se těším":-) Já to mám teda až za 38:-D Jinak nám chybí: - svatební noviny - stuhy na auta - přísavky nebo jiná finta na panenku - dodělat jmenovky - rozeslat oznamka těm nezvaným (zvaní už mají) - vymyslet zasedací pořádek do aut a na hostinu - vymyslet, jaké a zda nějaké hry na hostinu - objednat koláčky (dnes) Jsou to blbůstky, ale stresujou mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to chápu, já pořád řeším kam koho posím, jak udělám jmenovky jestli budu mít stuhu na autě nebo ne a hlavně ten program na oslavě a hostině :-N
Odpovědět
Jojo, je to mazec:-) Hlavně mám vše objednané, ale nezaplacené, to bude peněz:-) Jo a chci začít chodit do solárka, to bych s etaky mohla dnes objednat...
Odpovědět
Ahojky holky, tak taky to máme s mým drahým už za pár...sice se to uskuteční až poslední víkend v dubnu, ale přesně vím o čem mluvíte když vzpomínáte stres, peníze a co ještě všechno zařídt....je to celkem makačka na hlavičku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my do všech těch stresů předěláváme kuchyň - přítel je truhlář, takže vše vyrábí sám. Takže máme doma krásný bordel, ale do svatby se to snad stihne.
Odpovědět
Apfele, pokud Tě to uklidní, my stavíme barák, který do svatby bude vypadat takto: všude podlahy, topení, vymalováno, hotová koupelna. Toť vše! Žádný nábytek, vybavení včetně kuchyně, nic!:-D Jen jsem koupila v Makru nafukovací postel. Takže novomanželské bydlení bude idylka:-D A než vyděláme peníze na něco dalšího, to se asi načekáme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže to máte taky veselý. :-) Už jste oznámili svatbu v práci? Já ano, a teď si všichni myslí, že půjdu určitě brzo na mateřskou.
Odpovědět
Ahojky dubnovky :-) Kat, pamatuješ si na mě?koukám, že už sem asi chodíš jen ty ze začínajících? Nebo se mýlím? :-) Od předvčerejška se zase řadím mezi dubnovky, proto nakukuju. Měli jsme doma šílené starosti a nakonec že svatbu odložíme, buď na červen nebo i na později, protože jsme fakt vykrváceli na rekontrukci bytu. No jenže KONEČNĚ se nám povedlo mimi a už opravdu nečekaně a neplánovaně - jak jinak ;-) tak že svatbu uděláme v červnu, jenže jsem o měsíc a půl poskočila v těhu a to bych byla opravdu medicimbálovská, tak že dvatba bude přeci jen nakonec ještě v dubnu a na datu jsme se dohodli o víkendu :-) Takže jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne!! :-D Zatím vše ale běží jako na drátkách. KOukám vy, jak to děláte v klídnu několik měsíců, tak jak máte všechno krásně promyšlené a připravené :-) Jste šikulky.
Odpovědět
Jojo, u mě v práci to vědí už zhruba od vánoc a v pohodě...o mateřské se zatím nikdo nezmínil, práce mám čím dál víc, takže asi dobrý:-)
Odpovědět
apfele - no většinová reakce. to my to máme naopak..hihi. Katwind, téda tak to vy jste šikuly! Barák a ještě svatba do toho :-) To my to vzdali :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Tak já už taky celkem z těch všech příprav blbnu. Pořád se něco zařizuje, pořád lítání, začala jsem chodit na solárko, dnes se jedem domluvit na cukroví, začali jsme chodit do tanečních pro pokročilé (abychom se na svatbě blýskli :-D ), prostě žádný klid, už aby to bylo za námi.. Chtěla jsem poprosit o radu - nevím, jestli se dává na radnici taky nějaká výslužka... Jak to máte vy? Předem moc díky. A hlavně... nestresovat. :-)
Odpovědět
Katwind, tak jsi mi připomněla, že chci poslat ještě oznamko ostatním, co na svatbu nepůjdou. Achjo, začínám se v tom nějak ztrácet. A holky, v kolik hodin máte obřad? Koukám, že hafo z vás má stejný termín jako my. Tak to budeme moct společně na sebe myslet (teda pokud vůbec na něco v ten den budeme schopné myslet). ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
My oznámení budeme zítra teprve objednávat :-) Ale už to bude jen formalita. POdle mě by ani nemuselo být, ale tak nějak to k tomu asi patří. Hlavně pro babičky ... :-p Děláme jen pro ty, co tam budou a ostatním pak rozešleme oznámení, že jsme byli oddáni tehdy a tam a přiložíme foto. Kamarádi, co se přijedou podívat o tom ví, a žádný papír k tomu nepotřebují :-) Lucy, my máme obřad ve 14.00
Odpovědět
Luccy, my máme obřad v 13,00 - chtěli jsme ve čtyči, ale na martice nám to zatrhli :-S , prostě nejsou ochotní přijít :-p Petulky22 - na solárko jsem málem zapomněla, tam musím taky začít chodit, abych nevypadala jak mrtvolak :-D
Odpovědět
Hm, no koukám, že asi budu jediná jako ranní ptáče. :-) My máme obřad už v jedenáct, chtěla jsem poledne, ale přítel povídal, že by všem vyhládlo a byli by nervózní, takže jsme to posunuli. No uvidíme. Jak se znám, stejně nebudu spát, takže je to vlastně jedno. :-D
Odpovědět
elpa fakt zatrhli? To mi přesně říkal i přítel. My to chtěli původně v 15.00 a taky mě tímto strašil. ale nakonec to máme jinde, cca 20 minut jízdy od města, takže těch 14.00 je akorát.
Odpovědět
lucyy my to chtěli až po obídku...budeme mít na hostině jen večeři a pak pozdní raut
Odpovědět
Perada , ajoták, no to zní taky výborně. My jsme z vesnice, kde jsou všichni zvyklí, že prostě poobědvají, dvakrát povečeří... :-D A jak říkám, jestli se budu nervovat do jedenácti nebo do pravého poledne, to je už jedno. :-)
Odpovědět
Jo to je jedno :-) po pravdě řečeno, my to máme taky hlavně kvůli financím...budou teĎ hoděn potřeba na prcka. Naši chtěli jen ať se vezmeme aže posedíme u nich doma, ale to jsem odmítala :-) Prvně jsme měli mít svatbu 14.4. pro 60 lidí, pak se to odložilo a nakonec že se teda vezmeme kvůli malému a chtěla jsem tam alespoň sourozence a jejich děti a tak, tak jsme to zkrouhli na dvacetšest lidí. A aby se platil oběd, večeře, druhá večeře...to by bylo dost peněz a tak že uděláme hostinu po obídku :-)
Odpovědět
takže v pondělí se svatba posunula kvůli odbřadu z 28.4 na 21.4 a od té doby vše zařizujeme. Holky, snad na nic nezapomeneme...budu ráda za každé upozornění :-)
Odpovědět
Tak to jsem asi to nejrannější ptáče, protože my už máme obřad v 10 hodin, zatím opravdu nevím jak to ráno všechno stihnu ale už teď vím, že z té noci stejně moc nenaspím, takže je to vcelku jedno, apoň bude ten den D o něco delší a můžeme déle oslavovat ;-) a víc zažít.... :-N
Odpovědět
ljd teda to je fakt brzo :-)) ale jiste se to zvládnout dá! :-)))
Odpovědět
Perada, to je rozumné, je lepší pak investovat penízky do prcka. My zatím prcka neplánujeme, ale taky zveme jen nejužší okruh příbuzenstva. I přesto je to celkem 40 lidí, já jsem totiž z velké rodiny. :-) Pokud si vzpomenu ještě na nějaké vychytávky a věci, co je třeba zařídit, písnu ti. ;-) Ty se hlavně soustřeď na malinkého v bříšku. :-)
Odpovědět
ljd, to zvládnete. ;-) Vidím, že taky už předem víš, kolik toho (ne)naspíš. :-D
Odpovědět
No v pondělí jsem byla vybrat šaty :-) ženich půjde o víkendu, fotograf je zajištěn, právě jsem domluvila kadeřnici a líčení, hospoda je zamluvená, dekoraci mám odma, zbývají jen jmenovky a maličkosti, prstýnky..představa je, ale ještě obejdeme dva obchody, kytku nevím a mám akorát problém s botama. :-( nemůžu sehnat.
Odpovědět
za chvilku jdu do města - musím koupit mašličky, a sehnat tyl! to bude věc. nekupovala jste ho některá? Kolik u vás stál?
Odpovědět
PERADA Je to sice fakt dost brzo, ale myslím, že se to dá zvládnout i když moje kadeřnice a kosmetička ze mě budou mít radost, ale ony jsou holky hodné a šikovné a zvládnou to.... :-N A gratuluji vám k potomkovi ;-)
Odpovědět
ljd to víš že určitě! mě bude česat ráno v osm a na devátou tam dojde kosmetička, jsou taky šikovný a moc se těší :-) no ajá taky :-D
Odpovědět
PERADA Pokud ti bude připadat tyl moc drahý tak jde velmi snadno nahradit vlizelínem, je to skoro to samé a na ten jeden den to stačí, pokud ho teda potřebuješ na výzdobu auta...ten vlizelín stojí kolem 35,- Kč metr. Taky jsem ho dala na autíčka.... ;-)
Odpovědět
ljd díky za gratulaci :-)) no vlizelín, to je pravda! na auta by mohl být, ale na stůl bych chtěla pravý tyl..to bude vypadat lépe! jdu ojuknout ceny :-p na netu tyl se dá taky koupit né? a možná i levněji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?