Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Skaf, to je moc milé x-) Písnu;-)
Odpovědět
Holky, no kdepak jste kdo? =-) Máme od včerejška konečně oblek, moc pěknej a s košilí a kravatou za 6tis. Tak už se nám to fakt blíží co? Já to měla teď v sobotu za 6 týdnů :-D
Odpovědět
Katwid - to se to krátí co??? :-D My jsme se konečně dokázali domluvit na konečném počtu oznámení :-) Tak snad budou i tento týden vytištěná, doufám. Abych je mohla koncem týden rozeslat.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, to je pěkná cena. nám se ještě švadlena neozvala :( Boty taky furt nemáme. dvanáctky u nás nevedou, tak budeme muset zajet do Brna. už jsem našla na netu jednu prodejnu s nadměrnýma velikostma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jdu zavzpomínat ;-( Mě dneska čekalo běhání po úřadech, abych se nahlásila k trvalku tady v Písku,vyfotit, nové občanky a tak.No znáte to.Je to mazec, ale narozdíl od ne příjemného jednání v Táboře, jsme tady všude pořídili dobře a i s úsměvěm úřednic. Taky jsme možná viděli vítěze mezi kočárky pro mimi, tak jsem ráda, co jsme toho dneska zvládli. V albíčkách jsou zase nové fotky, tak koukněte. Venku je pěkně, tak jdu zase pokračovat v práci kolem domečku.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Včera jsme měli sezení s rodiči ohledně pití, jídel... odcházela jsem se slzami :-( . Já jim ustoupila skoro ve všem a když si za něčím stojím tak jsem napadána, že se nedokážu přizpůsobit... Všechno si zařizujem sami, rodiče se k ničemu neměli a že nám to jen zaplatí. Nemám nic extrémě drahého, snažím se zařizovat z levnějších věcí, ale to že budeme mít skoro 70 lidí je tím že tam budou lidi, které chtějí rodiče... my dva jsme byli i pro svatbu ve 4 lidech. A teď měsíc před svatbou je podle nich vše špatně, to by mělo být jinak, to taky... měnit to samozřejmě nebudu, zálohy už jsou zaplacené, vlastně mi už zbývá jen týden před zavolat, že vše platí tak jak jsme se domluvili. Dokonce mi bylo i vyčteno, že mě zajímají knížky s etiketou a slušným chováním... do kterých teď nahlížím ohledně zasedacího pořádku... Tchýně trošku vyčetla našim že nejsou církevně oddáni, že jak to bude vypadat, když nepůjdou k příjmání... maminy se to samozřejmě dotklo, že je na svatbě nechtějí... Dost mě teď napadá, že kdyby v tom nebylo tolik peněz investovaných, tak že bych velkou svatbu zrušila a byla bych pro tu malou, my dva a svědci, přípravy skoro bez starostí, bez hádek v rodině... Místo toho aby nám vyšli vztříct, tak je to naopak. Nějak jsem se rozepsala, omlouvám se nechci vás tady tím zatěžovat, ale člověku se uleví, když to ze sebe dostane. :-N
Odpovědět
Katiz, pevné nervy, buď si dupni, že je to tvoje svatba a takhle to chceš a pokud se jim to nelíbí, ať si to nechají pro sebe nebo budeš stále jen ustupovat jejich neustálým vrtochům a dokola poslouchat, co není správně. Já bych si teď už dupla, když máš všechno zařízené. Jinak ti celou svatbu pokazí a to by byla škoda. V krajním případě se můžete vzít ve 4 a pak jim to suše oznámit a pozvat je na hostinu. To by ale asi těžko vydýchali. Když si dupneš, tak je sice naštveš, ale taky si tím získáš respekt v rodině, že co řekneš platí. Nejsi přece malé děcko, abys jen poslouchala, co ti rodiče diktují. Tak ti držím palce, hlavně ať jsi ty a nastávající pokud možno v pohodě a užijte si ten poslední měsíc jak to jde ;-)
Odpovědět
Katiz drž se. My si vše taky zařizujeme sami a rodiče nám hodně finančně pomohli. Začíná se objevovat čím dál více tzv. rodinnýchg svatebních organizátorů,male jsem už splachovací a obrněná. Vše je téměř zaplaceno a nic měnit nehodlám už z principu. Pokud se jim to nelíbí, tak chodit nemusí (alespoň ušetříme :-) tím si to zdůvodňuju, když mi je z toho do breku), nemusím se dívat na jejich otrávené pohledy.
Odpovědět
Katiz, jestli Tě to uklidní, je to všude stejné! S tím rozdílem, že já to sem nemůžu moc psát... Ale je to prostě tak, že někdy chtějí mít rodiče moc a chtějí všechno organizovat. Být Tebou, trochu si dupnu, fakt by to měla být jen a jen Tvá svatba! Já třeba začala říkat hudebníkovi, kolik tam bude lidí, jak jsou staří, aby jako přizpůsobil repertoár...a on mi na to řekl, že mu tohle je jedno, že i kdybychom tam byli jen my s manželem, že bude hrát pro nás. Že bude vycházet z toho, co chceme hrát my. Tak mě to hrozně potěšilo a říkala jsem si, vždyť je to fakt! Takže Katiz, říkej si to taky, mělo by to být podle Tebe! ;-) Jinak jsem holky zkoušela vlizelín na auto a moc se mi to líbilo! Jen musím vymyslet uchycení panenky... A nakoupit stuhy obyčejné na ostatní auta, jedna má 10 m a bude stačit na dvě auta... Jé, já už se těším holky, kéž by nám vyšlo to počasí ;-)
Odpovědět
ahoj nevěstinky tak se hlásím po dlouhé době. Bohužel jsem neměla přístup na net. Tak to vypadá že všechno už máme zajištěné, ale poslední dobou se mi zdají sny že ve svatební den ještě v 11 hodin mám na sobě ponožky a triko a že to nestihneme.....prostě hrozné představy.......
Odpovědět
Holky, tak jsem včera večer byla na 1. zkoušce kostýmu - vyselo to na mě jako drahý hard, švadlena mi to špendlila a stehovala přimo na těle, paráda. Svlíkala jsem se pak z toho jako had z kůže :-)) Tak jsem zvědavá na příští týden, to budem zkoušet i halenku, to už bude komplet. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
katiz, upřímně s tebou cítím. Mít takové rodiče, tak je asi opravdu nejlepší vzít se někde v tichosti a pak to oznámit. Teď když už máte všechno zařízené, tak přeju, ať se to podaří dotáhnout do konce maximálně podle vašich přestav. Jinak jako perlička: můj děda, když se od mamky dozvěděl, že nemáme svatbu v kostele, tak řekl, že na obřad asi vůbec nepůjde, ale jenom na hostinu :) Přitom sám do kostela vůbec nechodí. Hlavně, že mu není zatěžko dojít se najest.
Odpovědět
Článek se načítá
corsi, tak to je taky hustý :-D
Odpovědět
Corsi, bude mít děda speciální porci? nějakou protekční. ;-)
Odpovědět
corsicanka: přítelova babička také odmítá jít na svatbu, protože to není v kostele.... :-| tak ať je doma... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Nechci působit před ostatníma, že vyšiluji, ale vzhledem k tomu, že jsem zasnoubená měsíc a za chvíli je svatba, mám trochu nerva:-D. Tak jsem ráda, že se k vám můžu přidat. Šaty jsem už splašila (mám 185cm) a boty taky. Ženich kvádro má, tak doufám, že už vše bude v poho. Jen dokoupím nezbytné doplňky...... Corsi: ....děda dostane protekční kafe od Žida.......... :-D Nee.........bohužel se staršími lidmi a jejich vrtochy je to těžké. :-S
Odpovědět
kocko, jen se přidej, budeme vyšilovat společně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už máš vše pořízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu. Já si tu u vás vždy vyliju srdce... a hned je lepší. Nedám se, slibuji :-) Zítra jdu k doktorovi na kontrolu, ani nevím jestli nechat ukončit nemocenskou, nebo ji ještě o pár dnů nechat prodloužit. Za ten týden jsem myslela že zvládku udělat jmenovky... a nic, jen stresy. Taky ve městě nakoupím krabičky na výslužky a podívám se po jiných drobnostech, co by mě ještě zaujaly. A taky ještě musím vybrat dárečky k narozeninám: nastávající švagrová, skoromanžílek, brácha, a sestra svátek, uf trošku náročný začátek měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen nechápu, že se tak stresujem, vždyť skoro vše se dá zařídit za týden. :-D Něco nejde sehnat,..... nevadí........bude někde jinde něco lepšího a hezčího. Já ještě nemám dodělaná oznamka.........a taky nejsem v šoku.....takže v klidu ženy. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda, že vás to pobavilo. Já si z dědy taky hlavu nedělám. Vezmeme se i bez něho :-D katiz, někomu rodinování vyhovuje. U nás to radši moc s dárkama nepřeháníme. protože co pořád vymýšlet. všichni všechno mají, dražší věci si koupí sami... Rodiče a bratra ještě beru, ale s tetama, sestřenkama, švagrovýma atd. jsme se nikdy neobdarovávali. Možná si držíme trochu odstup, ale aspoň se nám do ničeho nepletou. kocko, obdivuju tvůj klid. My bysme to za měsíc asi nezvládli. např. s tempem jakým šije švadlena oblek...
Odpovědět
občas mě taky přepadne vyšilování, hlavně nemáome tu kravatu. Chtěla jsem ji sladit s kytkou. Pokud nic neseženeme,tak dáme nějakou neutrální a koupíme barevnou košili. Největší haluz byla, když se nám taťka chlubil, že už má oblek a my jsme zjistili, že má stejný jako ženich :-) Taky nemůžu sehnat nic na krk dle mých představ. Co se mi líbí mají jen jako perličky a já jsem chtěla spíše štras.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi: Tak my máme oblek kupovaný:-D Storm: Mám taky problém s nějakým čači na krk.........nemám ráda nic moc extra čančaného..........a pak to potřebuji trochu delší.........skoro všechno mám jako obojek :-S Musím se více podívat po obchodech :-.
Odpovědět
Holky, já mám to vyšilování ve vlnách, vždycky když mám pocit, že se nic neděje, tak to na mě příjde 8-( O nějaké bižu jsem ještě ani nezačala přemýšlet :-. Katiz, s tím dárkováním v rodině to děláme obdobně jako Corsi, rodina se rozrůstá a neměli bychom čas na nic jiného něž na návštěvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Katiz, tak tvoje pocity úplně chápu.Já jsem vybuchla v pátek před svatbou a to úplně totálně.Všechno se na mě sesypalo.Taky jsem litovala, že jsme se nevzali jen se svědky a že teď už to musím nějak zvládnout, když se mají sjíždět hosti.Naštěstí do rána to všechno přešlo a já se probudila s úsměvem. Moc vám všem držim palečky, ať to dopadne v pohodě a s úsměvem!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Elpa, přesně tak, taky mám období klidu a období stresu:-D Odpoledne dodělám jmenovky, dneska koupím ještě stuhy na auta...Uff:-)
Odpovědět
Dneska jdeme vybrat a objednat prstýnky, takže nám zbývá už jen :-p - košile a kravata pro ženicha - boty pro mě - vytisknout menu, pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky - udělat polštářek na prstýnky - pořídit všechno na výzdobu stolu - rozeslat oznámení - koupit mašličky no radši zkončím, než mě klepne :-D
Odpovědět
Ahojte holky, tak koukám, že už sumírujete, co ještě zbývá. :-) Tak my už jen takové ty prkotinky jako dodělat jmenovky a zasedací pořádek, menu, svatební noviny a toť asi vše. I tak mi to připadá, že mi toho ještě hafo zbývá. A co psychika? Už jste nervózní, nebo je to pohodička? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak svatbu mám za 24 dní :-) je to fičák, v sobotu jdu na zkoušku účesu a líčení a objednám sv.kytičku. dortíky a koláčky již mám objednané, mamča ještě peče nějaké cukroví. Svatební oznámení budu rozesílat až příští týden, tento týden pouze roznesu mým nejbližším. Už začínám být nervozní, ale hrozně moc se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj apfele, tak jsme na tom stejně, hrozně to letí, mám pocit jako by to ještě včera byl měsíc do svatby a ted už za měsíc budu 14 dní vdaná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?