Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na tá fotce mi taky připadáš mladší ;-) Ale 27 je krásný věk. Žádný nejmladší. Mýmu bráškovi je 28 a teď se chudinka rozvedl. Mě to snad nikdy nepotká. Takovej rozvod bych nikomu nepřála. No a teď chodí na rande a připadá si na to už starej :-D Jinak už jsem pokročila v přípravách, ve čtvrtek mi přijde figurka na dortík 8-) Taková blbůstka ale aspoň něco...
Odpovědět
Profilova fotka
S tím nejmladší jsem to myslela, jako žádný povídání o tom že už nejsi nejmladší :-D Já jen aby to nebylo pochopeno jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jak se máte? Dlouho jsem tu nebyla. jak pokračujete, nebo začínáte?
Odpovědět
Holky, tak nejstarší holka jsem tu asi já :-))
Odpovědět
Misaungerova - pokračuji zvolna :-) doma furt slyším, co blázníš, vždyť je čas, ale ono to hrozně letíííííí a ještě z března jsem 6 dní služebně mimo, tak to ufrnkne jako blesk :-.
Odpovědět
Ahoj kočky! Tak my ještě nemáme oblek, ale máme kravatu a boty:-) Já už mám snad vše... Teď ještě někde sehnat peníze na hudebníka, kytky, koláčky a hostinu:-D Teď to začíná být teprv náročné, takové ty levnější blbůstky už mám a teď to nutné a drahé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elpa: my v březnu jedeme na dovolenou do Irska za mou sestrou, takže budu taky mimo, máme snad všechno kromě dortu, tam nám řekli že to stačí objednat týden předem. Zdá se mi to dost narychlo, ale ... :-| A co jste to tady řešili s tím věkem? mě bude 26 deset dní po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, venku to vypadá už docela jarně, doufám, že takové počasí budeme mít i na svatbách. už se začínám těšit na fotečky všech krásných dubnových nevětinek :-) Včera jsem si nakonec vybrala tady v místě ještě jiné nádherné šaty z nově došlé kolekce. Nemusím jezdit do Brna a hlavně už jsem si nebyla jistá, jestli bych se do nich za 2 měsíce ještě vešla :-D . včera pan doktor potvrdil, že v bříšku něco roste, takže mám velkou radost a dokončení svatebních příprav už zvládneme levou zadní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, corsi to je super, tak to ti moc gratuluji!!!! :-) Tak at se Vam s mimiskem dari dobre! My planujem zacit pracovat na mimcu hned po svatbe, ale kdyz to tu ctu ... nejdriv maalinka a ted ty, tak bych ty prasky nejradeji vysadila hned! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kri, děkuji a myslím, že už můžeš klidně vysadit. Ono to není tak hned jak by se mohlo zdát. Naštěstí my jsme se obešli bez nějaké léčby. Tak vám přeju, ať to taky pak vyjde.
Odpovědět
Corsicanko - gratuluji k mimku, to budete mít opravdu veselou veselku. :-N To je paráda. Misaungerova -- holky řešili, kdo je mladší a kdo starší, tak jsem se taky vyjádřila :-D Jinak mi dort mít vůbec nebudeme :-N Jo a hezkou dovolenou v Irsku, ber deštník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, můžeš prozradit, kolik ti je? Řekla bych, že čím starší nevěsta, tím rozumnější. Celkově si to dokážeš určitě víc užít a zbytečně tě nerozhází prkotiny. Taky mě vytáčí takové to lpění na jakýchsi tradicích. Přítel se kvůli blbému cukroví pohádal s mamkou, protože jí o tom navykládaly něco kolegyně z práce a ona nám teď tvrdí, že si ho má každá rodina objednávat pro své hosty zvlášť. Že tak jak jsme to chtěli my (objednat všechno prostě u jedné cukrářky na hostinu i všechny výslužky) se to nedělá. Nechápu, kde na tom byla. Platit to budeme napůl tak jako tak. Lituju, že jsme si ho neobjednali sami, jak jsme to měli v plánu. Začala se do toho angažovat, tak jsem jí nechtěla kazit radost. Celé odpoledně jsme řešili a počítali, kolik budeme potřebovat výslužek, jestli objednat jen zákusky nebo i koláčky. A skorotchyně potom objednala cukroví, aniž by ho vůbec viděla aspoň na obrázku (protože paní cukrářka měla doma zrovna holičku) a v množství taky netuším jakém. prý to podle ní bude stačit. Úplně zbytečně vznikají spory, přitom je to prkotina. Do ničeho jiného jsme si naštěstí kecat nedali.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
corsi a jak dlouho vam to trvalo od vysazeni prasku? Ja uz je beru asi 9 let, tak ani nepocitam, ze by se hned zadarilo. Akorat jsem na gynde dostala nejake vitaminy - myslim, ze je to kyselina listova ci co... Jinak s tebou souhlasim, ze ne vzdycky musi byt vse podle tradice. Taky si delame spoustu veci po svem, ale nastesti nam do toho nikdo moc nekeca, jen nasi meli trochu snahu, ale uz je to nastesti preslo.
Odpovědět
Profilova fotka
kri, asi 4 měsíce. zas tak dlouhá doba to není, ale před pár týdny my to přišlo nekonečné :)
Odpovědět
Profilova fotka
elpa: díky, deštník určitě beru ;-) corsi: taky velké gratulace!!!! :-D
Odpovědět
Corsi, x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi ;-) ať se daří vám oběma... tedy třem :-D Já jsem teď na nemocenské a jen přesouvám schůzky s kameramanem a hudbou... Ještě si musím pořídit botky na přezutí. Ze spodního prádla mám pro ženicha a pro mě skoro vše jen krajkové kalhotky jsou nedostatkové zboží... Taky začnu studovat jídelní lístek, protože nenám ani tušení co na oběd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, díky za podporu. objednání cukroví vzal nakonec do svých rukou můj nastávající. včera dovezl krabicu vzorků a už jsem klidná :) všechno vypadá krásně i moc dobře chutná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóóóóóój holky....hlásí se vám mladá paní, co vám všem moc závidí, že vás svatbička teprve čeká. Ale už teď vám můžu říc, ať jste za jakých koliv okolností v klidu a pohodě a užijete si i to, že sedíte u kadeřníka a venku padá sníh jako nikdy předtím. Protože naše počasí asi probíhalo takhle. Ráno v 6 jsem se porbudila a bylo trošku přimrznuto, krásné červánky.Dosedly jsme s mamčou u kadeřnice a byla vánice, že na krok nebylo vidět.Tak to jsem se smála, že je super, hlavně když neprší.To se za chvilku změnilo a poprchalo.Cestou na obřad před 12 hodinou to přetalo a v době, kdy už jsem vycházeli jako manželé z matriky, tak svítilo sluníčko jako blázen.Takže neřešte, že je teď hezky a že to bude takové nebo ne.Nenechte se ničím rozhodit. Já jsem už v pátek říkala, že si pořád nepřipadám jako že se vdávám,ale jako bych šla na velký ples.Užily jsme si to při zkoušení šatů, asi v 5 babách nebyly schopné přijít na to, jak se chytá pod šaty vlečka, taže srandy bylo dost. Až všichni odešly, koukla jsem na to znova a bim, hned jsem věděla jak to funguje.A rovnou taky doporučuji vzít si s sebou do tašky kromě pití,lesku na rty, pudříku a štětce, gelových polštářků na odřené boty(koupíte v drogeriích) kapesníčků a všech možných věcí, co jsem nepotřebovala, je nejdůůežitější JEHLA A NIT!!!!!!!!!!!!! Při tanečcích jsme se s mamkou nějak sťukly zády a stála mi našatkách a natrhl se kus tylu vedle perličky.Takže jsem šílela, že to bude v půjčovně mazec, ale hlavně taky mi to pořád vadilo.Ale jehla a nit to zahránily, že jsem si udělala ještě další volánek a bylo vše v pohodě. Spodničku s kruhama jsem odhodila po 3 hodinách na hostině,protože na mě vyšel spoj stpolů,takže hezky 2 nožky mezi mpoje nožky, kruhy do toho a sedíte metr od stolu. Tak mi to i se závojem odvezl bráška domu a já mohla v klidu pařit. Jinak šatičky kromě této malé havárie, kterou ani nidko nekontroloval, se mi nic nestalo.Propálené od ciogaret, polité jsme nic neměla, takže maximální spokojenost se vším. Abych to celé shrnula, počasí nemělo chybu,hostina a zábava taky.A svatební noc to bych se tady červenala, takže si domyslte |-| .Ale bylo to stejně jako celý předchozí průběh dne, úplně neočekávaně krásné Novomaželský oběd taky super, a cesta domu v lodičkách a oteklých nožkách....není nic lepšího :-D Sepíšu vám seznámek, co si nezapomenout kromě manžela na svatební noc :-) Tak a už jdu dočíst co jsem zameškala a pak na ty fotečky....to jste nedočkavé co pěkný den Kamča
Odpovědět
Kamco, super... ted este fotecky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ahojky Kamčo, tak to jsem ráda, že se Vám to tak pěkně vyvedlo ;-) Tak honem ty fotečky :-D A určitě budem moc rádi za všechny postřehy!
Odpovědět
Corsi gratuluju Ahoj Kami, to jsem ráda, že sis užila svatební den a přeji všechno nej :-) Vidíš jehla a niot by mě nanepadly. Už se těším na seznámek. Jsem trošku nervák, tak bych na něco určitě zapomněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
CORSI, tak tady čtu úžasnou zprávičku, že bude taky ve svatební den na to krásné ANO už 3 :-) Moc gratuluji, opatruj se a přesto si to užij.Se mnou to mimi v 19tt zvládlo úplně na 1*. Vypadá to, že opravdu bude šikovné a hodné po tatínkovi :-) Storm, děkuji taky tobě. No a jehla a nit to je nejdůležitější.Takovéto rady co mít v tašce s sebou jsem se dočetla taky na BRMS, a hodilo se to. Takže se pokusim to nějak hodit na papír a určitě poslat.Něco nebo vůbec z toho nepoužiješ, ale je fajn mít to po ruce kdyby náhodou ;-) HOlky, přijel mi manža, takže se loučim a jdeme montovat pračku...první věc koupená za finanční svatební dáraečky.Mám z ní radost a bude se točit o 106 :-D
Odpovědět
Maali, přečetla jsem to jedním dechem, děkujeme moc za krásný popis, díky Tobě se už fakt nemůžu dočkat! Blahopřeju moc a závidím, že to tak všechno krásně proběhlo a dopadlo! Mějte se rádi a buď moc šťastná Kamčo! x-) x-) Už se těším na popis! ;-)
Odpovědět
Holky, Kamča sem dala už první fotečky x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Maali, to bylo vyčerpávající. No potěšilo to že vlastně o nic nejde a bude to krásné, zbývá mi necelý měsíc a mám smíšené pocity ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Holky, kdo máte vlečku, jak s ní plánujete jít? Máte družičku nebo nějak sami?
Odpovědět
Profilova fotka
Mišo, přesně tak.Vůbec o nic nešlo, jen být v pohodě a úplně přirozená.Pořád jsem něco kecala až mi i fotograf říkal A TEĎ NEMLUVIT :-D Kat, já měla vlečku jen malou, ale družičk mi ji nenesla, protože jsem měla strach, že mi ji vyzedne až ke spoďárum :-D a taky jsem chtěla aby šla předposledí aby ji bylo vidět. Na točení klípku jsem si to pomuchlala do ruky, abych vůbec někam došla a pak mi ji holky připnuly zase zpět.
Odpovědět
Maalinka - gratuluji, z fotek dýchá pohoda, láska a štěstí, tak ať vám to vydrží .
Odpovědět
Ahoj, kočky, obzlášť katwind, sleduju vás, jak se vám to blíží, jsou to krásný starosti x-) kat, už se chýlím s DP ke konci, co ty, jak se máš?klidně do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?