Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahoj holky moje, zítra budeme myslet na Maalinku, jé, to to uteklo! Nemůžu se dočkat foteček! x-) Já mám oznamka odeslaná a teď mi začínají chodit sms, jak máme krásné oznamko :-D Je to příjemné... Jsem zvědavá, od koho (a zda vůbec) mi přijde tištěné přáníčko:-) Holky, jedno oznamko jsme posílali do USA, přítel tam má kamaráda...to byste nevěřili, jakou mašinérií jsem musela na poště projít...poníždeení na entou, vyndat z obálky, ukázat jim, dát do obálky, napsat přesně na kartu, co tam je, podepsat se, že tam není nic enbezpečného, napsat, jaká je hodnota zásilky...no trapný a hrozný! Moje karta vypadala tak, že jsem anpsala, svatební oznámení, leták a dopis, hodnota 30,- Kč. A kvůli tomu jsem tohle podstoupila :-p Doufám, že mu to aspoň dojde... Včera jsem koupila milému kravatu, moc hezká:-)
Odpovědět
jo a dnes to mám za 50! ;-)
Odpovědět
Kat, to oznámení máte nádherné, vážně elegantní a neobvyklé, moc se mi líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my to máme za 42 dní :-p je to mazec, včera jsme byli objednat kytky... Teď jen doufám že paní floristka pochopila jak tu kytku chci a že bude aspoň z 90% podle mé představy. Maalinka se nám teď už asi chystá ... kadeřnice...kosmetička... Z části se na náš den D těším ale taky mám z toho hrůzu :-S Holky pěkný víkend, já jsem teď ještě v práci...
Odpovědět
Ahoj Dubnovky :-) Tak vy, co jste myslely na maalinku, tak jste uplne uzasne sikovny!!! ;-) Protoze rano tady u nas dokonce i snezilo, dopoledne prselo, ale pred obradem prset prestalo... a kdyz vysli novomanzele z radnice, tak krasne vysvitlo slunicko, takze na foceni uplne parada :-) Odpolko pak zase prselo, ale to uz Kamca a spol. nekde parili, takze jim dest uz zas az tak nevadil. Jinak to mela Kamca moooc hezky, i kdyz teda vsichni jsme se desne tlemili, kdyz oddavajici prohlasoval, ze vstupuji do "svazu" manzelskeho, misto svazku... ale jinak parada, moc ji to sluselo, zenichovi samozrejme taky, druzicce jakbysmet... Proste moc krasna svatba. Tak a tot vse :-) Vam vsem preju krasny posledni pripravny mesic x-) x-) x-)
Odpovědět
Zirafka - to je príma, žes sem dala info o maalincčině svatbě. Jinka poslední přípravný měsíc zní hrozně :-(, můžu se jen utěšovat tím, že mám +27 dní v dubnu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, jsem tady nova. Ale uz to mame taky za par. Tak jestli me vezmete mezi sebe budu moc rada, protoze budu moct aspon s nekym planovat. Ti chlapi maji porad na vsechno dost casu :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem objevila dubnový spolunevěsty :-) . Ještě jsem sem taky nepsala. Aspoň se dozvím, jak prožívá přípravy někdo jiný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím moc obě nově příchozí! ;o) Já mám svatbu ve stejný den jako vy, ale v Praze. A co už máte zařízené. Nějak se pomalu začínám děsit toho, že to všechno nestihnu, tak aby to bylo podle mých představ. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj klaricek a hope.n, klidně se k nám přidejte. Dívám se, že máme stejný termín. Tak ať nám vyjde počasí :) Jinak bych řekla,že už tu na svatbu máme skoro všechno zařízené. Nebo vám holky chybí ještě něco zásadního?
Odpovědět
Profilova fotka
My už snad máme všechno zařízené. Kromě kytice, ale to prý stačí zamluvit koncem března, jak mi sdělili v květinářství. Toho počasí se ale trošku bojím.
Odpovědět
Ahojte nové holky :-) my budem mít svatbu den před vámi a počasí se taky začínám bát - máme obřad venku. Tak to snad vyjde - musí :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to vážně musí vyjít :-) . My máme sice obřad vevnitř, ale fotit se chceme v parku, takže musí být pěkně...
Odpovědět
Holky, nemam jeste oznamka, prstynky jeste nedorazily, ke kadernici na zkousku du v sobotu, na kvitka v patek, ale nevim jakou kytku chci:( mam sampano saty, do vinove nejdu, tak nevim jakou jinou barvu, asi oranzovou? hodi se to k sampanu? dale nemam boty, kosilu pro partnera, ani kravatu, o spodnim pradle ani nemluvim, fotografa du zamluvit taky az v patek...no sranda. Ale ve stresu jde vse nejlip od ruky, tak snad...:))) Jinak chci se fotit take v zahradach, tak at alespon neprsi. Kdyby snezilo, to by byla sranda:)))
Odpovědět
Profilova fotka
mallory se sněhem vůbec nestraš. Fotky z parku v bílých šatech na bílým sněhu by asi nebyly to pravé ořechové ;-) Pršet snad taky nebude, musíme si objednat sluníčko :-) Jinak si myslím, že oranžová se k šampanu určitě hodí. Přeju pevné nervy k zařizování toho, co ti ještě chybí.
Odpovědět
ahoj holky ozývám se po delší době,ale přece.... Na Maalinku jsem myslela a jsem zvědavá na fotečky a co nám pěkného napíše..... Zdravím nově příchozí. Už jsem nám to pomalu,ale jistě všem blíží ;-) U nás je to stejný jako u většiny -téměř na všechno je odpověď mé drahé polovičky "Je čas" Z toho ho chytne rapl, že by jsme ještě měli to a to... Jinak nervák jsem spíše já. Oznamka stále nemáme všechna předaná, boty stále nemám, i když už měly přijít a to mám v nich jít příští týden na zkoučku šatů. Prstánky máme, zítra jdeme domlouvat kytku, fotografa jsem dnes potvrdila, koncem března máme domlouvat jídlo a kapelu. Ženichovi jsme konečně koupili oblek,ale ještě chybí košile a kravata. Nakonec nám buchlo cukroví, tak jsme teď sháněli někoho jiného,ale snad vše vyjde.
Odpovědět
Mamllory, Storm07, hloky já taky spostu věcí ještě nemám (košile, kravata, moje oblečení je navržené u švadleny :-) - příští týden jdu na první zkoušku, pak teprv začnu shánět boty, kytku mám vybranou, objen¨ám ji až v dubnu, oznámení leží v počítači, prstýnky taky ješzě nejsou ani vybdarné. Zatím panice nepropadám, taky stále doma slyším, že je čas :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to tady tak čtu a holky musím říct, že jste mě docela uklidnily! Kdiž vidím, že jste na tom stejně jak já, tak si říkám, že to bude snad vše v pohodě :-) . Ženich ještě namá boty, košili a kravatu, oznamka ještě nedorazila a nikde zatím nemůžu sehnat podlouhlé krémové obálky :-| . Dort jdeme zamlouvat někdy v březnu a koláčky ještě taky nevíme kde necháme upéct. Na zkoušku účesu jdu až začátkem dubna. Taky musíme ještě během března dojít na matriku s těma vyplněnýma papírama a rodnými listy ;-) . No a je toho ještě víc, ale to už by byl pomalu román. :-N Jo a ještě musíme také zorganizovat seznámení rodičů, pořád na to byl čas a teď pro změnu není. Zjistili jsme, že až do svatby máme všechny víkendy plné, buď je přítel v práci a nebo se něco slaví (já narozky, ségry 25, babička, budoucí švagr, táta svátek ... a tchýně má narozky v den naší svatby :-D ), tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no my to mame tak trosku v netradicnim stylu. Budeme se brat v gotickem. Takze kamaradi za rytire v brneni :-D . Takze i ty pripravy jsou takovy jiny oproti klasice. Prave proto mam trosku strach, aby jsme na nic nezapomneli. My uz mame objednany prstynky, mely by dorazit tak za 14 dni. Pak mame samo objednanej obrad v Panenenskem Tynci (venku), tak doufam ze to pocasicko vyjde, protoze kvuli tomu mistu jedeme 50 Km. Hostinu uz mame taky jakztakz zamluvenou, ale jinak nic moc. Mame problemy s oznamenim, dela nam to znamy a nejak moc nespecha. Jo saticky goticky na me i na zenicha uz se sijou u kamaradky takze to snad bude v pohode :-N . Mam na vas takovej dotaz ohledne hostiny. Tu vyzdobu co tam chcete, jak se to domlouva? To tam mam dovezt vsechno, co bych tam chtela a pak jim rict jak to maji udelat? Ja se v tom nevyznam :-D A kyticky se taky musi zamlouvat takhle dopredu? Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
To asi záleží na restauraci. Někde si řekneš, jak bys to chtěla, dodáš jim věci a oni to tak udělají. A někde umožní, aby sis to nazdobila sama. Kámoška, co se vdávala minulý rok, si to celý nachystala sama podle svých představ. Já budu kytky zamlouvat koncem března. No a v den naší svatby má zase narozeniny přímo ženich :-), aspoň pak nikdy nezapomene na výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to to mate pekny :-D Tak ja se v ty restauraci jeste zeptam, jak to tam maji. Byli takovy divni, nikdo nam nic nerekl. Uvidime :-D . Nejlepsi by bylo, aby nas to nechali udelat, protoze pak se clovek aspon nemusi hrozit jak to dopadne... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s tema rodicema to mame podobny, sice uz se parkrat videli, ale to bylo vzdycky tak na skok. Tak doufam, ze to bude dobry. S nasi mamkou je hlavne problem, ze ji ta nase svatba ani nejak moc nezajima :-( Ale co, nenecham si to timhle zkazit.
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda, to si vůbec neumím představit. Naše mamka všechno prožívá se mnou, jen se mi už směje, jak neustále visím na netu na stránkách o svatbě a objednávám různý kravinky :-) . Tchýně to se mnou taky pořád řeší :-) . Jsem docela zvědavá na ty tvoje gotický šatičky, jestli sem pak dáš nějaký fotečky ze svatby ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite dam :-N V nedeli jsem byla na prvni zkousce a uz ted to vypadalo moc pekne. A ty pro pritele jsou uplne suprovy. Dlouhy az pod kolena. Jo holt se budeme brat v satech oba :-D Ale je to vazne moc moc pekny. Uz se nemuzu dockat, az pak kluci budou delat vystoupeni sermu, jako ze me chteji ukrast 8-) Jinak vubec nevim, co si do tohohle stylu mam udelat na hlavicce. Mate nejaky napad?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s tou mamkou me to taky moc mrzi, protoze kdyz mel svatbu bracha, tak okolo toho porad skakala. Chodila se svagrovou vybirat saty a boty a vubec se o vsechno starala. A ted ji ani nezajima, jaky jsme si vybrali prstynky. Jeste ze mam aspon suprovou budouci tchyni, ktera se mnou vsechno resi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaricek: Teď jsem objevila tvoje album :-) a koukám, že se svým miláčkem taky nejsi dlouho. My jsme se poznali 7.1.2006, po třech měsících jsem se k němu taky nastěhovala :-) . Někteří lidi mě totiž odsuzovali, že se bereme moc brzy :-| A je super, že aspoň tchýně tě podporuje, i když od mámy by to potěšilo asi víc...
Odpovědět
Profilova fotka
hope.n: Juuuuu tak to si me taky moc potesila. Nam taky skoro kazdy rikal, ze je to moc brzy. A vsichni na vesnici si mysleli, ze se berem protoze musime. Takze jim dodnes nikdo nevysvetlil, ze se mame proste radi a ze mimiska zatim zadneho necekame :-D Ale rodice to nastesti vzali v pohode. Pritelovi se zacali snazit, aby nam pomohli a moje mamka rekla, ze ji delame akorat starosti :-D Nojo. Snad se mamka jeste zapoji a kdyz ne, tak se z toho nezhroutime, hlavne ze si to uzijeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, nenechte si to ničím zkazit a užijte si ten den naplno, i kdyby se to někomu nelíbilo ;-) S tím, že je to brzy nesouhlasím. Předtím jsem měla sedmiletý vztah a stejně to nedopadlo :-S . Se současným přítelem jsem sice jen rok a dva měsíce, ale myslím si, že už se známe dokonale. Není to vůbec o délce vztahu...Pokud člověk má pocit, že je to ten pravý, není na co čekat. Navíc nejsem už nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, ja mela dva vztahy o delce 3 let a bylo to o nicem. U meho milacka jsem uz od prvni chvile vedela, ze to bude on :-D Jinak kolik ti je? Ze nejsi nejmladsi? Na svatby neni nikdy pozde. Me je 23 a podle ostatnich moc mlada. Moje spoluzacky teda nemaji na svatbu ani pomysleni. Ale treba za dob mych rodicu byla vetsina holek uz vdana, takze proc ne. Nebudu se preci drzet modernich trendu, ze svatbu az pozdejc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V dubnu mi bude 27, není to ještě tak zlý :-) , navíc lidi, kteří mě neznají, mi většinou tipují tak o pět let míň. Takže vrásky ještě na fotkách mít nebudu :-D . Teď to je většinou tak, že se holky vdávají kolem třicítky, ale když se na to cítíš už teď, proč ne? Člověk nemusí přesně zapadat do současných trendů. Navíc, pokud máte kde bydlet, není co řešit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?