Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
TEda holky, jak to tu čtu, tak začínám lehce propadat panice. Ještě ani nemám šaty, měla jsem tento týden domluvenou schůzku se švadlenou, ale zrušila to kvůli chřipce a dneska mi zrušita termín na čtvrtek kadeřnice :-( Prstýnky ještě nemáme ani vybrané, ani objednané :-| Ale jsou to ještě 2 měsíce, tak to snad stihnem. Jediné co máme, je domluvený termín s matrikou a zamluvenou restauraci, ubytování a obřad v hotelu, plus oblek pro ženicha. A já si vybrala svatební kytku. Těch věcí, co se musí zařídit je nějak privela !!!
Odpovědět
elpo, neboj! Já jsem takový ten plánovací typ, takže mám ráda vše dopředu a v klidu. Ale mám cukání, že bych jela ještě mrknout na jiné šaty...jsem hrozná. My zase jedeme kupovat oblek až v neděli;-) A teď makám na pozvánkách ke stolu a nadávám si, že zveme tolik lidí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk Kačí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím a pište sem něco :)) elpo, se švadlenama je to všude stejné. Já už jsem začala uhánět tu naši, že bych do konce března ráda viděla hotový oblek. Ještě to ani nenastřihla :( Paní, která na mě PRÝ ušije šaty se taky ještě neozvala. A to jsme se na tom domlouvali ještě před Vánoci. Jsem ráda, že už jsem si je zamluvila někde jinde. Prstýnky jsou většinou do dvou týdnů hotové. A jakou jsi si vybrala kytičku? My tu máme minimálně 3 slušné květinářství a pořád nevím, kde si ji objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak tak koukám, čím víc se to blíží, tím méně času máme na to sem psát :-) Tedy alespoň já určitě, nějak mám pocit, že to všechno trochu nestíhám! Nějak to strašně rychle letí. My jsme byli s přítelem v úterý konečně zamluvit restauraci, ale ještě ji neschválilo rodičovstvo, tak jsem na to zvědavá. O víkendu jdu s tchýní na šaty a taky je konečně vyfotím! Taky by jsme měli koupit prstýnky a nechat si je gravírovat, tak doufám, že je tam pořád ještě mají. Taky jsem konečně nafotila pár mých úlovků a dala je do albíčka. Taky jsem se vás chtěla na něco zeptat, ale teď si vůbec nemůžu vzpomenout co to bylo. :-D
Odpovědět
Katwind - dík za podporu, to bodlo. Já jsem taky plánovací, ale doma narážím na "na to je dost času" !! Na pozvánkách ke stolu jsem ještě nehrábla :-(( naštěstí lidí není pozvaných mnoho, takže to nedá takovou práci. Přítelův syn nám dělá oznámení, ale vleče se s tím, já už bych to chtěla mít hotové a on má furt času dost! Coksicanka - my naštestí oblek už koupili tuto neděli, aspoň něco mám z krku :-) Zítra jdeme ke zlatníkovi, tak uvidíme, na čem se dohodnem. Podle mě to musí stihnout v pohodě. Nejdřív si ho budem zkoušet na opravě jednoho prstenu, to bude za týden a pak mu zadáme prstýnky. Pokud bychom nebyli spokojení, tak stále máme čas je nechat udělat jinde. Snad. Kytku mám už vybranou - mrkni do mého alba, tam mám v podstatě jen tu kytku. Bude to na 99% protea. Je dost zvláštní, ale to já mám ráda. Už jsem domluvená ve Vysočanech s hrozně příjemnou květinářkou. Krámek nevypadá nic moc, ale kupujem tam kytky do firmy a jsou vždycky nádherné. A nebude to ani nijak extra drahé. za moji kytku do 400,- za kytičky pro maminky po cca 100,- i s kozáži pro ženich řekla, že se vejdem do 600,-. To mi přišlo super. Klasické budou jen prstýnky (včetně zásnubního). Příležitostně nafotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tak my už pokročilil a máme roznesené oznámení!!! Už chybí jen nějaký strýček a tetička od přítelového otce. Tchán je tam prostě chce... tak těm se to donese někdy ... ale ani jednomu z nás se do toho nechce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím takhle při pátku. Tak už jsem si vzpomněla, o víkendu se konečně!!! chci vrhnout na zdobení krabiček na dárečky pro hosty a na jmenovky na stůl. Co budete dávat hostům jako dárečky? Chtěla jsem koupit mandličky v cukru, prý by jich mělo být 5 pro štěstí, ale nevím jestli i pro pány? :-| A také nějak pořád nemůžu vystihnout tu správnou velikost jmenovek, buď se mi zdají moc velké nebo malé - jaké je máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás jdu pozdravit poslední neděli jako svobodná ;-( :-D Pěkně se nám to přiblížilo a doufám, že všechno dobře dopadne.Nás oddávající má mít taky v takové roli premieru, tak na to nebudeme s Mírou sami :-) A jsem i ráda, když vím, kdo tam před námi bude stát. Jinak včera docela katastrofa.Machruju si doma ve svatebních botkách, abych si jako zvykla a víte co??? NO JO!!!! Nakopla jsem si pěkně obě špičky, takže tam mám hned tržnou ránu ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Miláček říkal, že to půjde zalepit a že mi je stejně při tanečku pošlape, tak ať z toho nesmutnim už teď No doufám, že se oprava podaří a nebude to vidět moc. Teď se zase mučím se jmenovkama a už nevim, jak na ně.Ale něco na stole mít musím, aby tam nebyl zmatek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, to je škoda ty botky... ale stalo se. Já mam botky půjčené od sestřenice, a budou muset podstoupit menší opravy jako zamalování okopaného podpadku. Ty už to máš fakt "za pár" možná bude ještě příležitost, ale pokud ne tak hodně štěstí a ať se vám to vydaří!!! My to máme za 7 týdnů, tedy za 47 dní... šíleně to letí!
Odpovědět
Profilova fotka
maali, z botek si nic nedělej, pod dlouhými šaty si toho stejně nikdo nevšimne. Pokud se už neuvidíme, taky přeji pohádkovou svatbu a žádné nehody v sobotu. Už se moc těším na fotečky ve svatebním albu :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji moc. No a taky si říkám, že lepší, že se mi to stalo teď než v sobotu dopoledne doma.Šílela bych zbytečně.Pod sukničkou to vidět nebude a stejně budou ošlapaný tak jako tak. Katiz, taky to pěkně letí.U nás bylo času dost a buch, za chvilku bude po všem. Týden po svatbě to vypadá, že budu u našich.Mám hned ve středu kontrolu s mimi a bude tam babička, tak abych si jí taky užila.Tak na svatební albumek budete muset chvilinku počkat. Mějte se moc moc pěkně a užívejte ještě svobodu.Pak budou jen starosti s neposlušným manžou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Maalinka - hodně štěstíčka :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny! maalinko hodně štěstíčka a ať se Vám ta svatba vydaří tak, jak jste si jí naplánovali! :-) Tak už máme doma prstýnky a už jsou i gravírované! Byla jsem mile překvapená, že to dělají na počkání! :-) Taky mám konečně vyfocené šatičky které jsem nakonec vybrala! Vše jdu těď nahrát do albumku.
Odpovědět
Profilova fotka
kri, všechno máš moc krásné. Prstýnky jsou jednoduché a přitom moc pěkné a nápadité. Už týden marně čekám na natištěný vzorek oznámení,dnes jsem jim brnkla (objednávám u 4M) a posílali to už před týdnem. Na poště to museli ztratit :( tlustší obálka, tak si asi nějaký prašivec řekl, kdo ví co tam nebude. Naštěstí to pošlou znova. Už se nemůžu dočkat, až je budeme rozdávat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kri, tak jsem taky nakoukla do alba a musím chválit. Šatky máš úžasný!!!!!!!!!! Moc ti to v nich sluší a snad se do Prahy přijedu podívat, ať tě vidím naživo ;-) Prstýnky taky krásné a neboj, určitě ho maža bude nosit :-)
Odpovědět
Ahoj kočenky! Tak já pokročila a mám rozeslaná oznamka těm, co jsou zvaní...těm ostatním to nějak pošlu tak začátkem dubna asi... A jinak s eto fakt děsivě blíží, přemýšlím, na co jsem ještě tak mohla zapomenout... :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se včera úspěšně domluvila se švadlenou - látky jsme nakoupili, do příštího pondělkua mi nakreslí nějaké návrhy, pak už se bude stříhat, zkoušet a šít - takže do konce březan bych měla mít co na sebe :-))). Bude to smetanový kostým s volnými kalhotami a dlouhým projmutým sakem. Celekm se na to těším a jsem zvědavá. A taky se mi od soboty bliští na prstě zásnubní prstýnek ;-) , jen nejsem nějak schopná ho hezky nafotit. Ještě pár pokusů tomu dám a pak sem nějakou foto lípnu. Kri - šatičky máš moc hezké Corsičanka - vydrž, ono to dojde.
Odpovědět
Profilova fotka
Dubněnky, moje, i s vámi se jdu pro tento týden rozloučit.Jedu k rodičům, kde mě čeká posledních pár hodin ve stavu svobodném, zkouška šatů, koupení kravaty, rozvoz cukroví a takové ty blbůstky kvůli svatbě. Držte mi palce ať to všechno zvládnu i v sobotu a to hlavně nezapomeňte ve 12 myslet na Maalinku ;-) :-) Mějte se pěkně, papa (Jak nejdřív to půjde a budou fotky, hned mě tady máte ;-) :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko - tak ať se vám to všechno perfektně vydaří a žádné nervíky.
Odpovědět
Profilova fotka
elpa, to budeš elegantní nevěsta. Dáš sem pak fotky ze svatby? Taky jsem si šila projmuté smetanové sáčko přes šaty pro případ zimy. Pelerínky mi připadají moc neforemné. S vyfocením prstýnků jsem nejdřív taky měla problémy. netušila jsem, že při normálním režimu foťák nedokáže na tak malou vzdálenost zaostřit :-S Existuje pro to funkce makro (symbol kytičky) a pak už šly vyfotit pěkně. A vzorek oznámení nakonec včera dorazil. Stejně se musel někde válet dle razítka, můj názor na poštu se nezmění. ]-( Je pěkné, už ho nebudu měnit. Náhled oznamka dám do fotoalba.
Odpovědět
Corsicanko, fotky sem pak nějaké dám :-) o peleríně jsem vůbec neuvažovala, chtěla jsem něco, co pak ještě budu moct normálně nosit :-N s těmi fotkami zkusím makro, ale dostanu se k tomu až zítra večer. Na téma pošta - je to stále stejné jako kdysik, když jde zásilka obyč, tak se nedohledáš. hlavně, že oznamko dorazilo a jsi spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak máme konečně objednaná oznamka a do 10 dnů by měla přijít, tak jem zvědavá. Už bych je chtěla poslat. :-) corsi - díky za pochvalu, jsem ráda, že se Vám šaty líbí, teď už jsem klidná, že jsem opravdu vybrala dobře. :-) Jinak z pošty si nic nedělej, já na ní mám taky pěkně spadeno, u nás taky nic nefunguje jak má ]-( maali - díky a držím palečky ať se vše povede! Jo a přijeď, budu moc ráda ;-) A v sobotu ve 12 na tebe určitě budu myslet! Tedy už se to fakt strašně rychle blíží! Pořád bylo spousta času ...
Odpovědět
Kri - je to ejště 2 měsíce :-) Dneska se mi to pod dojmem příjemného jednání včera se švadlenou zdá dlouho, ale to mě brzo přejde ;-) Byla jsem si přes oběd vyhlídnout prstýnky, tak tam ještě musím dostat tu svoji silnější polovičku :o) Taky oznámení budou snad hotová příští týden (pokud k tomu kluka domanévruju :-), takže je všechno na nejlepší cestě - snad 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, já vím, že je to ještě dva měsíce, ale ono to uteče jak voda ... ;-) Dneska jsem potvrdila návrh oznamka, tak jsem zvedavá kdy přijdou. Zase mám o jednu starost méně. :-)
Odpovědět
Kri - máš pravdu, čas strašně rychle letí, zvlášť, když je co dělat a na co se těšit x-) Začínám dávat dohromady adresy na rozeslání oznámení - není to tak jednoduché, jak jsem si myslela :-.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera byla u kadeřnice - probrali jsme spolu různé možnosti účesu ( s těmi mýmy polokrátkými vlasy toho zas tak moc nejde :-), sjednotili barvu a domluvili si termín na zkoušku a finální česání. Tak mám zas pocit, že jsem o krůček dál.
Odpovědět
Profilova fotka
elpa, tak to máš fajn. Já ještě ani nevím, kdo mě bude česat. Ale přišly nám dneska hotové oznámení. Pomalu je začneme rozdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi z toho si nic nedelej, ja taky jeste nevim kdo me bude cesat a hlavne co! :-( Sice jsem nejdriv myslela, ze se necham ucesat od moji kadernice kam chodim, ale nakonec jsem se objednala k jine v miste kde me budou i licit. Sice to bude vse v jednom, ale vubec ji neznam a tak se trochu bojim jak to vsechno dopadne. Koncem brezna, ale chtela bych driv, mam jit na zkousku, tak jsem zvedava.... :-N
Odpovědět
Corsi, nic si z toho nedělej, já jsme šťastná jako blecha, protože jsem nemohla pořád najít kadeřnici, se kterou bych si sedla a teď mám pocit, že se mi to povedlo. tobě se to povede taky, nepropadej depresi. Já zas nemám hotová oznámení :-( Holky, nevím, jestli jsem tak odvážná, ale líčit se budu sama. Nemám s líčením od kosmetičky dobré zkušenosti - absolvovalal jsem to 3x a vždycky ze mě vyrobili někoho jiného :-( necítila jsem se dobře a to na svatbě rozhodně nepotřebuji. tak radši zůstanu neprofesionálně, ale svá a v pohodě. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?