Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Corsi, mám to jen na mojí a ženichovu židli:-)
Odpovědět
Luci, na jednu židli s pěknou mašlí asi 3 m (je to s rezervou)
Odpovědět
Profilova fotka
pane jo... to bude metrů................. no co .... stojí to za to, že? x-) budeš mašle dělat na všechny židle? nás bude 50 =-) :-.
Odpovědět
Luci, nene, to by mě švihlo a ani nevím, co s tím vlizelínem potom...budeme ho mít jen my s ženichem:-) Jinak ten vlizelín je vceůku široký, takže ta mašle je z přepůleného...Takže by asi šlo ho rozstříhnout, čímž bys z těch 10ti m udělala 20 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo... to už je lepší x-) i tak abych měla 8 rolí na 50 lidí.... tak teda nevím, jestli si to ještě nerozmyslím... kdo by to vázal??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, a to je taková ta netkaná textilie, ve které jdou vidět vlákna nebo nějaká látka? kolik stál metr?
Odpovědět
corsi, mám ho v albu, metr asi 15 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, to jde :) nemáte tip na nějaké pěkné krabičky na výslužky?
Odpovědět
corsi, krabičky na výslužky mám úplně obyč bílé a na ně dávám etiketku se jmény, datem a vínovou mašličku, toť vše. Je to levné a vypadá to dobře ;-)
Odpovědět
Holky, ahoj, nemáte taky někdo svatbu 27.4. a venku??
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, taky to tak nejspíš vyřeším. našla jsem i potištěné kytkama, ale ten rozměr co mají běžně v papíráku mi přijde nejlepší. elpo, my o den později, ale radši vevnitř :) Stačí, že se strachuju o focení, kdyby pršelo.
Odpovědět
Kosričanko, a kde ot máte? já se nestrachuji, není to první svatba, tak z toho žádné nerváky nedělám, ale i tak je to pro mě důležitý den. Vlastně tím spíš, už vím, do čeho jdu. Tak jsem o tom hodně přemýšlela. Takže fotky v dešti neřeším, nakonec i ty by byly krásné - vydíš, pro jsitotu koupím bílý deštník :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já koukám, tady to lítá metr sem tam. Když jsem viděla židle v naší restuaraci, tak mě taky napadlo to přehodit látkou.Ale to stejně nebude nikdo po pár panácích řešit, že nejou úplně "IN". ... Takže zůstanou židne nahatý :-D Teď jsem si zamluvila kabátek k šatům, ale moc se pani ještě nechtělo.Je to z jiného salonu než mám šatky.Nakonec uznala, že by to byla velká náhoda, kdyby ho ještě někdo chtěl, takže ho mám já :-) :-) A už aby to bylo....nějak se zase začínám těšit.Hlavně na nějaký lumpárny od kolegů z práce.Už jsem vyzvěděla, že se tam chystaj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpa: v obřadní síni. Proč jste se rozhodli pro obřad venku? Mě to ani nenapadlo. říkám si, že s tím musí být hodně zařizování navíc. Pro případ deště se dá domluvit focení na zámku. Budeme to tak řešit. Když bude pěkně, zajdeme jenom do zámecké zahrady. Od místa obřadu máme dokonce hned 2 vzdálené asi 10km.
Odpovědět
Corsičanka: místo jsme zvolili co nejlednodušeji na přemístění všech zúčastněných - část rodiny pojede ten den z Moravy, takže se pohodlně ubytují, hodí do gala, sejdou do zahrady.... No a my to máme 3 min. pěšky max., s největší pravděpodobností se ale budeme taky připravovat v hotelu, kde budeme mít novomanželské apartmá zdarma. Po obřadu se přesuneme dovnitř na hostinu. Nikdo nebude muset řídit a omezovat se s pitím. vlastně vůbec nebudeme mít svatební auta. A fotky uděláme v zahradě nebo v podloubí nebo obojí.
Odpovědět
ahoj skoromanželky... to zase byla doba... je nás tu požehnaně a koukám, že každá řešíme to své.. ... o svatbě se mi samozřejmě taky zdá (naposledy mi paní v salonu při vyzvedávání šatů zapomněla říct, že se poškodili při žehlení :( ... začínám tvořit jmenovky na stůl, koupila si botky (v albu), sehnala jsem nemožné - čtvercové obálky 16x16, oranžové ubrousky a svíčky... ...hudbu při obřadu moc neřešíme. Budeme se brát v malé kapli, kde sice jsou varhany, ale otázka je, jestli by tam někdo jel extra kvůli nám... no uvidíme... ...jako velmi nepříjemná se ukázala změna práce mého milého - od března má být skoro dva měsíce mimo ČR a pouze (s ohledem na jeho svatbu) se ten týden před ní může vrátit.... takže celý zbytek příprav zůstává v mé režii... asi zešedivím...a bude mi strašně smutno ...ou je :-(
Odpovědět
Kuli, to je blbý:-( Tak ať to zmákneš všechno! Holky, co vám teda ještě chybí? Já už snad fakt mám všechno...dělám jmenovky, noviny a kompletuju oznamka do obálek (sehnat adresy je kumšt):-) řidiče a auta má na starosti mamka, já ještě dokoupím stuhy na auta. Holky, co máte šampan šaty, kupujete bílé stuhy na auta nebo taky šampan?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak moje stužky na auta můžeš vidět v albumku.Mám je bílé, stejně jako punčochy a botky.Šaty a kabátek je šampaň :-)
Odpovědět
Ahoj Kami - stuzky jsou moooc krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky moje, nastal mi takový malý problém. Když zvu na oběd i pana faráře, kam jej usadit u stolu??? Někteří ho chtějí posadit hned vedle mě :-( , já chci mít vedle sebe rodiče... a taky by ho nejraději usadili mezi nás ]-( !! Poraďte prosím kam s ním - sice jsem ho ještě nezvala, ale mám pocit že to příjme.
Odpovědět
Profilova fotka
Katis, moc se v tom nevyznám, ale posadila bych ho hned vedle rodičů ;-) Budete přece novomanželé, tak mezi vás mi to přijde divný a on sám to určitě pochopí :-) Žirafko, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, v pátek jsem si byla zapařit na Stodolní a tady se skoro nic neděje :( elpo, tak to más super vymyšlené :) Ať ti vyjde počasí kulilic, botky jsou pěkné a hádám, že jsi hodně vysoká nevěsta :) katwind, na auto plánuju bílou výzdobu, ač mám šaty šampaň. bílá je bílá, auto to určitě bude slušet :)) katiz, faráře bych dala jako čestného hosta hned vedle rodičů. nebo může být vedle vás a pak rodiče. otázka ještě, kam umístit svědky.ti by správně měli být vedle vás nebo hned vedle rodičů. mezi vás určitě neee.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě napadlo, využíváte svatební list, který je tu na BRMS? Sice chceme hlavně peníze, ale jako návod pro někoho, kdo chce přece jenom dát dárek mi přijde fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak už máme doma prstýnky :) přítel ho má sice o kousek větší ale říkal že mu nespadne ... tak snad to nevadí ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my jdeme pro prstýnky zítra, jsem trochu nervozní ale moc se těším
Odpovědět
corsi ahoj, chci se zeptat, budes mit i boty sampano? ja jo,ale nevim, kde hledat, asi budu muset do prahy, nebo mas nejaky tip? pujcovat se mi nechcou, ale zaroven vic jak tisic korun davat nechci.
Odpovědět
corsi svatebni list nevyuziju. Chceme penize a pokud nekdo bude chtit dat darek, tak at vymysli neco originalniho spise srandovniho...kdyz reknu penize, predpokladam, ze nebude nekdo vymyslet dary typu nadobi, ruzovy porcelan apod. :-| :-)
Odpovědět
misaungerova drzim palec, nam prijdou zacatkem brezna, snad nebudou male nebo velke :-) jinak ja se porad ptam a kdy uz prijdou prstynky? :-D
Odpovědět
Mallory, já mám boty z Prahy od Rouba, je na nich napsáno barva kapučíno, ale jsou fakt šampáň a moc pěkné! Ale nestály teda do 1000, to je fakt :-D Ale viděla jsem i tady v obuvi, ne tak moc pěkné, jako mám já, ale byly v pohodě a za 890,- ;-) Dávám teď dohromady lístečky s básničkou, že chceme peníze (bílá čtvrtka, na ní vytištěný text obrázkem, lepím na vínovou čtvrtku), pozvánky ke stolu dělám rovněž tak:-) A svatební listy taky nevyužijeme, přesně jak říká mallory, buď něco vtipného a originálního nebo peníze:-) Budu doufat, že jelena ani nic podobného nedostanu;-) Včera jsem objednala kytky a myrty, zapomněla jsem totiž, že myrty potřebuju i do koláčků 14 dní předem:-) A objednala jsem i strom přání, vůbec nevím, jak to bude vypadat, ale pán říkal, že něco vymyslí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mallory, taky netoužím po růžovém porcelánu apodobných hrůzách. ale zas si říkám, že všichni prostě nebudou chtít dát jen peníze, tak se aspoň můžou inspirovat. nahrála jsem tam fotky věcí, které se nám opravdu líbí a už jen z toho se dá usoudit, jaký styl je ten pravý. A taky se tam dá napsat seznam věcí, které určitě nechceme. odkaz napíšu na lístek a při pozvání na to nějak decentně upozorním. boty jsou světle béžové barvy. klasická šampaň je trochu víc do žluta, ale to bych si musela pořídit jedině látkové. moje jsou kožené a myslím, že i praktičtější. však se můžeš mrknout do alba. mám je tam vyfocené. Koupila jsem je u nás v obuvi. jako stálé zákaznici mi dali ještě slevu, takže vyšly na 720,-, což zas není taková pálka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?