Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
katwind, taky si myslim ze takove saty sou na vysoke stihle holky, my male bychom vypadaly divne:) od pasu dolu, nemuzu mit nic upleho :-D
Odpovědět
babafka ahoj. U me osobne se uz neco zacina zarizovat, konecne. Musim dozaridit: fotografa, vymyslet uces, vymyslet kytku, sehnat oblek pro zenicha, udelat oznamka a sehnat prstynky ;-) mam toho jeste hodne:) Jine uz sou asi napred:) ale zadnej stres, to si furt rikam:)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme si byli vyzvednou prstýnky, jsou ještě hezčí než ten vzorek podle kterého jsme je vybírali x-) Taky jsem včera zvládla koupit veškeré spodní prádlo, jak pro ženicha tak pro mě, tedy pro mě nemám kalhotky, co měli v obchodech v nabídce, tak nezplňovaly moje představy - chci bílé krajkové, ale ty mají ještě čas, to nemám strach že bych je nekoupila. Taky jsem byla na botky, prodavačky slibovaly že bude nové zboží, botky na plesy...a nic ani jedny v moji velikosti ]-( Teď už stačí: upřesnit kytku, cukroví, koláče, domluvit si s hudbou co bude hrát a s kameramanem a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mallorry nemej strach, ja urcite napred nejsem. Fotografa jeste nemame, prstynky mame jen predstyvu, uces taky jeste nevim, nemam zamluvenou kosmeticku na liceni, oznamka jsem chtela delat, ale nevim mozna je objedname a hlavne jeste nemame restauraci! Tu jdem zkusit zamluvit ted o vikendu. A taky musime zajisti ubytovani pro celou pritelovu rodinu ... takze jeste sice nepanikarim, ale asi k tomu brzo dojde :-D . Ad saty - ja jsem si nakonec prave vybrala ty "mackane saty", je to uplne nova kolekce a jeste je nema nikdo zamluvene. Jsem taky mrnava a urcite nemam idealni postavu, ale tyhle sedi krasne. Sukne je ale bohata ;-) a jsou takove svetle kremove. A cena me mile prekvapila, stoji 5 500,- pujceni.
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, vršek bude šít podle jedněch šatů, které mi padly a na sukni nemá co pokazit, z toho strach nemám. katwind, jsem hubená a vyšší, takže právě potřebuju přidat na objemu :) kri, máš nějakou fotku se šatama, které sis vybrala? Podle popisu chci taky takové ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
corsi, bohuzel je vyfoceny nemam a ani je nikde nemuzu najit na netu. Ten salon totiz nema webove stranky ]-( , ale koncem unora se tam chystam s tchyni, tak je urcite vyfotim a hned dam do albicka! :-)
Odpovědět
corsicanka, ty chces podobne saty jako kri? ja furt nevim, co je teda to mackane:)? si psala, ze budes mit hladkou sukni. ja se v tom nevyznam :-D
Odpovědět
Holky, kydyste se chtěly inspirovat na dort...tak třeba tady najdete co hledáte;-) .marcipanka.
Odpovědět
Profilova fotka
Katwin, pěkné stránky, a já si už myslela že mám představu jaký bude dort :-| tady jich jsou "tisíce" takže cukrářka bude mít ze mě radost :-D
Odpovědět
katiz, ty ceny tam jsou hustý, ale mě tyhle stránky doporučila paní, co mi bude péct, ať se podívám, co by se mi líbilo s tím, že ty, co tam stojí 4 tis, mi udělá do tisíce. takže je to hodně nadsazený. Já tam přelítla ty erotický a to jsem teda čučela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Do albíčka jsem dala jednu fotečku - tu poslední - prosím o radu kde se dá sehnat ta látka či co to je ve středu stolu, je to náááááááááádherné a jednoduše to Chci. Pést mi bude kamarádka a že mám nasbírat inspiraci... a ty obrázky co jsem ji zatím ukazovala, tak že zvládne, a cenově by to mělo vyjít tak cca do 1000,- to se ale uvidí až to bude hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
chyba: péct =-)
Odpovědět
Článek se načítá
katiz a koukala jsi sem? .dilnainspirace.cz/obchod?
Odpovědět
katiz, na zmiňovaných stránkách, dekorační doplňky, druhá strana. Vím, že tam před týdnem tato látka byla, teď není...ale písni tam, třeba Ti řeknou, kdy zas bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky vubec sem nepatrim,ale chtela jsem moc pozdravit kat- jinak sem totiz nestiham ted chodit!!! AHOJKY KATI, tesim se na pristi tyden :-D x-) ;-)
Odpovědět
jeee, pavly, Ty jsi zlato! já se taky těším! Moc! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nějak bych se chtěla zapojit do vašich debat. :-) Začínám být čím dál tím nervóznější z toh že máme asi málo zařízené :-( ani nevím u čeho dříve začít .... ženich má oblek, já mám zamluvené šaty a kosmetičku s kadeřnicí, do restaurace pojedeme tedka v únoru ujasnit si všechno důležité a domluvit se ... kameraman je zajištěný tak napůl :-( z čeho jsem dost na nervy. Prstýnky ještě nemáme ani vybrané natož objednané :( v květinářství jsem taky nebyla a zatím ani nevím kde :-( o dortech a zákuscích nemluvím (ještě že odpadly koláče). jediné co jsem v klidu jsou svatební noviny a obálky na oznámení .. tedka už čekám akorát na tiskárnu kterou nám dovezou přes týden a budu tisknout jako o život ... Holky chci se zeptat jak dlouho před svatbou rozesíláte oznámení??? Já totiž nemám vůbec představu. Zatím ahojky a pevné nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, nevím, že bych psala něco o hladké sukni. možná jenom to, že je mají všude a mě se líbí právě ty mačkané materiály, které prostě nejsou hladké. ještě se tomu říká crash. látka pak háže takové odlesky... jinak začínám být vynervovaná ohledně mých šatů. jak jsi mě postrašila, tak se příští týden chystám podívat opět po brněnských salónech a nové kolekci. Taky bych chtěla mít konečně jasno. V průběhu dneška konečně nahraju do alba fotky s našima prstýnkama + nové botky. tak mi pak napište, jak se vám líbí ;) chrobacek.ov, klidně se zapoj. čím dál nervóznější jsme tady všechny. myslím, že kytku stačí zamluvit tak měsíc dopředu, to stejné dortu. Oznámení se taky dává měsíc před, můžeš i dřív. třeba mi máme celkem malou svatbu a většina pozvaných už to ví teďka, takže je jedno, kdy jim to dáme natištěné.
Odpovědět
chrobacku, já posílám oznámení takto: zvaným v půlce února, takže cca dva měsíce před svatbou. Nezvaným, kterým to chci jen oznámit asi na začátku dubna, to je 3 týdny před svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, preji krasny patecni den. corsi mrkla jsem do tveho albicka na nove fotky - botky jsou moc pekne, elegantni a prstynky mate krasne, ve skutecnosti vypadaji jeste urcite lip! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanko-krásné botky! Prstýnky jsou taky krásný a musela jsem se smát, že i u nás bude taky tak vtipný, když se dají vedle sebe a je vidět rozdíl velikostí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky za pochvalu. bosky nepůjdu. už jenom ty šaty a jsem v klidu. Prohlížím si stánku vévévé.scrapbook.cézet, kde mají super věci třeba k výrobě jmenovek nebo oznámení.
Odpovědět
corsi, to už mám taky pročtené, ej to zajímavé:-) Jinak já teď objednávala ve slevě fotky na .happyfoto. a koukala jsem, že tam dělají levně i knihy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám včera přišlo oznámení!!! Hurá už je doma x-) . Objednávali jsme ho přes net a přišlo během 4 dnů, a jsme spokojeni. Jen nás teď trošku mrzí, že jsme si ho nenechali jen navrnout a vytisknout jsme si to mohli doma... jelikož se jedná jen o katičku velikosti obálky, nic složitého. :-| Ale už je doma, tak se tim netrápim. Tak asi příští víkend je rozvezeme po rodině... Nejraději bych s ním jela už teď ale bohužel jsme oba v práci ]-( Přeji příjemný víkend!
Odpovědět
Katiz, to je super! Já byla dnes domluvit kytičky - jedna moje nejhezčí a největší, pak tři malé zmenšeniny pro mamky a svědkyni, pak pět jednotlivých kytiček pro babičky, korsáž pro ženicha a asi 60 ks myrty. Cena vypočítaná na cca 1500,- což považuju za super cenu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš za uplně suprovní cenu, mi květinářkak řekla 1000 jen za kytku pro mě :-S hned počátkem března jdu upřesnit jakou bych chtěla kytku... vezmu s sebou kravatu (pokud do té doby nějakou seženem) a ať je kytka v podobné barvě jako kravata. Myrta nám roste na zahrádce, tak chuderka padne na naší svatbu :-p cca 70 kousků pro hosty, na ozdobení zvacích koláčů, a taky si chci udělat na auto takové to dvojité srdce, jedno bílé a druhé zelené - myrta - jsem zvědavá jestli se mi to povede stvořit :-N nejsem moc zručné přes tento typ práce. ale snažit se budu x-) :-D :-D Těším se na 11,30 to bude padla a hurá domůůůů
Odpovědět
katiz, já mám růže, tak ty jsou trochu levnější než třebaněco exotičtějšího:-) No a vidíš, zapomněla jsem na myrty do koláčků, takže jich musím objednat víc:-) A objednala jsem dvě kolečka, jen na moje auto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se podělit o svou radost, v pátek přišel objednaný oblek i košile pro ženicha, vypadá to fakt krásně a hlavně mu to je a co je ještě lepší - líbí se mu to. :-) Fotky jsou v albu, můžete se podívat. Uf další starost za námi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, to je fakt super cena. počítám, že dám 1000-1500 jenom za mou kytku. O kytkách pro mamku a tchýni jsem teda neuvažovala. Byla jsem na dvou svatbách v naší rodině a neměli je nikde. Jak budete mít řešenou květinovou výzdobu na stolech? použijete ty uvázané kytky nebo ještě objednáváš něco zvlášť? misaungerova, ženichovi to sluší, kravata pěkně ladí ke košili. Taky už bych chtěla vidět přítele v padnoucím obleku a košili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ani nedočítám a jdu vás rovnou pozdravit a halvně se pochlubit... Ve středu jsme se šli zeptat, jesli už náhodou nemají hotové prstýnky a MĚLI!!!! Takže máme hotové prstýnky a věřim celé akci, že svatba bude.Na matrice jsme dopadli taky dobře, PAS nevadil a když budu m ít občanku ještě na svobodný stav, tak ho nemusím ani nosit a stačí jen občanka.Jen byla pani zase příjemná jak noc.CHjo, že tam vůbec dělaj. Vybrali jsem svatební pochod, Tři oříšky, Noc na Karlštejně a Stín katedrál jako hudební doprovod, zaplatili 1.100 Kč, s tím, že ta 100 je za parkovné a mazali pryč.Doma mi došlo, že to parkovné je pěkný podvod, když máme obřad ve 12 hodin a na náměstí se v sobotu platí jen od 8 do 11 ]-( ]-( Jiank jsem nenašla odvahu se zeptat, za co je těch 1000 korunek.Hlavně že to máme za sebou. V pátek jsem zamluvila panenky na auto, na kabátek se mám poptat tak za týden, tak doufám, že mi ho půjčí.Jiank jdu v zimní bundě :-D Tak a jdu kouknout na vaše alba ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?