Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem si taky pořídila svatební botky :-D , dneska v polední přestávce. pořád jsem kolem nich brousila. Světlounce béžové, moc elegantní, značka Scarlett, jestli vám to něco řekne. musím je vyfotit a přidat do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, jasně že vyfotit :-) už se těšim a gratuluji k takovému úlovku. Já si dneska tvořila zasedací pořádek.Lidiček nějak přibývá, tak ať to mám kulturně posazené.Jen mám docela problém.Když na svatbě nebudou partnera rodiče( tatínek nežije, matka nechodí), jak to udělat.Může vedle něho sedět svědek, když vedle mne budou naši?
Odpovědět
Profilova fotka
maalinko, určitě vedle ženicha může sedět svědek nebo prostě někdo mu blízký. přece tam vedle sebe nebude mít prázdné židle ;) Z botek mám radost. měla jsem takovou smutnou náladu, že se nám pořád nedaří, to co se vám už povedlo ;) a už je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, a takhel to bude se vším, že pořídíš věcičky úplně náhodou. Taky si myslím, že to nebude nikdo řešit, když situaci s rodičema partnera znají.Alespoň většina.Nakreslila jsem si to na papír a je to tak, že ani naši by neseděli hned vedle mne.Přihodim to do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se konecne dostala na net, sefova porad s necim otravovala :-) ! A ja uz se od soboty tesim jak Vam napisu! Konecne mam vybrane saty a i zaplacenou zalohu na ne!!!! Byla to uplna nahoda a jsou nadherny! Nemela jsem u sebe fotak, takze je vyfotim az tam pujdu v unoru s tchyni. Pritel uz ma taky zamluveny oblek, taky jsem o vikendu vybrali prstynky a oznamka! Konecne mam ted pocit, ze se to trosku hnulo, uz jsem se zacinala bat, ze nobudu stihat! ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kri, vidím, že už máš taky vypěstovanou pěknou závislost na tyto stránky :) Ale těší mě, že si tu s nama ráda :) Taky bych už chtěla mít v šatech jasno. jediné, co vím, je barva, po jaké půjdu. Už mám takové boty i sáčko skoro ušité v takovém máslovém odstínu. Úplně jsem se do něho zamilovala :-D Přesně takovou barvu měly i šaty od Jesus Peiro. Otevřeli tu u nás nový svatební salón. Půjdu se tam podívat a když tam něco bude odpovídat mojí představě, asi se na původní salón vykašlu. pořád nevidím žádný výsledek, prý je škaredé počasí, aby dovezli látky... nebo jsem moc netrpělivá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, jsem fakt jsem asi zavisla. Kdyz s pritelem o tom moc mluvit nemuzu, asi by se ze me zblaznil, tak jsem rada, ze se muzu pochlubit tady. Vy me alespon pochopite! ;o) Ja jsem se tajky porad nemohla s satama rozhodnout a ted o vikendu jsme jeli za protelovo rodicema na navstevu a pri te prilezitosti se podivat do zlatnictvi kde ma pritel slevu. Tam jsme si taky nakonec prstynky vyhlidly, maji je " na sklade", takze jeste pockame na ten veletrh. No a cestou domu jsme sli okolo jednoho svatebniho salonu, myslela jsem, ze tam jen nakouknu, ale pani byla tak mila a najednou jsem na sobe mela saty a bylo to presne ono! Hned jsem zaplatila zalohu. Jen si budu muset pro ne dojet z Podebrad do Plzne, abych je mela na svatbe v Praze ;o)))
Odpovědět
Holky, byla jsem na satech... asi ctvrty mi docela padly a libi se mi. Juknete se prosim do alba a reknete svuj nazor...chtela jsem bile, ale tyhle jsou sampano...pry mi slusi daleko vic nez bila...tak nevim, zda mam do nich jit:/ dekuju moc za nazor.
Odpovědět
mallory, já je v albu nevidím... :-o Jinak já taky chtěla bílé a taky mám šampus:-)
Odpovědět
ha, jsem totiž rychlejší než Ty, už tam jsou.-D Mal, jsou moc hezký! Ale já se přiznám, že jsem zastáncem nekabátků:-) Ale máš hezkou figuru a šampáň Ti fakt sedne! ;-)
Odpovědět
katwind, no on se ten kabatek da sundat... ale libi se mi to vic s tim:) a taky mas sampano ju? :-D ja prave furt rikala, ze jedine bily, tak mam strach, kdyz jako budu mit nakonec sampano:)
Odpovědět
katwind, budou mit tento tyden ty same ale v bilym, uplne nove, tak je pujdu vyzkouset, ale pry su v bilych bleda...chm
Odpovědět
Článek se načítá
katwind a nemas je na fotce ty tvoje? :-) jenom na kukajdu:)
Odpovědět
mallory, joj a taky jsme z toho byla docela rozhozená, měla jsem sen bílé a najednou jiné...ale ukázala jsem je příteli a ten je z nich nadšen:-) Mám jen jednoduchou sukni hladkou a k tomu korzet, na tenká ramínka, vzadu do kříže a na prsou má ten korzet nařasenou látku, takže není vidět, že nemám prsa:-) Je to zajímavé, skoro každá nevěsta mi potvrzuje, že šla do salónu se zcela jinou představou než vycházela:-) A říká se, že šampáń sluší všem, kdežto bílá jen někomu... ;-)
Odpovědět
katwind, no ja prave chtela uuuplne jednoduche...a budu mit asi neco takovyho:) je to sranda, ale priteli jsem je nukazala, myslis ze mam? furt vaham, ale asi ne:)))
Odpovědět
jak chceš mal, ale já byla tak plná pochybností, že jsem musela:-D Naštěstí on má rád takovou jakoby přirozenost, jednoduchost, takže je rád, že nemám ty vysněné nařasené:-)
Odpovědět
katwind, ja taky nechtela "princeznovske", muj pritel taky rad jednoduchost...tak nevim, myslis ze sou ty me jednoduche, nebo moc "princeznovske"?:)
Odpovědět
mallory, řekla bych, že jsou něco mezi.-) nejsou to takové ty přezdobené, přečechrané, ale zároveň nejsou zcela hladké. jsou moc pěkné, fakt! Neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mallorry, šatičky máš krásné, moc se mi líbí jak je řešený korzet a rukávy, ja je budu mít asi satenové, pokud je paní v salonu sežene. ;-) Dneska si jdeme vyzvednout prstýnky!!! Budou o 300,- dražší než nám původně vypočítali, ale nevadí. Kamarádka nám půjčila svoji slevovou kartu, tak možná bude 5-10% dolů z ceny, což je slušné. :-D Přemýšlím jestli koupit korzetovou podprsenku, asi se na ni dneska podívám, nevím jestli není zbytečná. Ohledně závislosti na těchto stránkách - u mě se také projevuje - příjdu do práce a první co udělám, tak hurá na beremese, večer doma, uvolní se PC tak honem na beremese, jsem zvědavá co budu dělat po svatbě, mám strach že mi tydle přípravy budou scházet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, šatky jsou krásné a s tvou postavou si můžeš dovolit i něco odvážnějšího. Mě se kabátky líbí, taky jsem to zvažovala, ale myslím, že ten tvůj vyzkoušený by měl mít uplejší rukávy. Takhle vypadá, že je ti trochu větší
Odpovědět
Profilova fotka
mal saticky jsou krasny a moc ti slusi. Ten kabatek se mi taky libi, ale jak pise corsi, mohly by byt uzsi rukavy. Ja jsem taky puvodne chtela bile, ale mam sampan ;o) Ja jsem v zime bledule a v tech bilych jsem uplne zanikla...
Odpovědět
Koukám, že jsme tu spolek šampáň :-D
Odpovědět
corsicanka, dekuji, ale nevim, ten vrsek mi asi neupravi, ty rukavy ani snad nepujdou ne? Zkousela jsem jeden vrsek a ten mel rukavy uple a ja se v nem citila "narvane". Myslis, ze mam do nich jit, i kdyz ty rukavy zustanou tak jak sou? Mimochodem, dnes du radsi zaplatit zalohu, at mi je nekdo nevyfoukne, a kdyz se do 10ti dnu rozmyslim, ze je nechci, tak mi misto tisicovky, vrati jen 600,-... ty 400,- by me prinejhorsim nezabily ;-) a prijdou jim jeste v bilem, tak dam echo, jak vypadaly a jak se rozhodnu. Jo a co myslis tim "odvaznejsi"? :-D zas tak dobrou figuru nemam, coz me usvedcuje v tom, ze tyhle saty mi ju dost dobre zamaskovaly:)
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, postavičku máš jedna báseň. ani tlustá, ani hubená, prostě akorát :) odvážnější, tím myslím třeba zajímavější materiál. Tento styl šatů už se nosí pár roků. teďka frčí mačkané materiály, extravagantní střihy sukní... Každému se to líbit nemusí, nechci ti to vymlouvat, jen mi tyhle už nepřipadají moc originální. Snad se nebudeš zlobit za upřímnost. Rukávy by šly určitě zabrat a minimálně by chtěly založit, ať nejsou tak dlouhé. Dovedu si ale představit, že se jim do úprav nebude chtít, aby to pak nemuseli párat, protože se tím látka ničí. mrkni třeha na www.pronovias.com
Odpovědět
corsicanka, hm, tak ja nevim:) jenze mne pripada, ze se nosi furt ty same saty uz nekolik staleti:)))) zas az se to tak moc nenosi, je to furt dokola...siroka sukne, korzet:) No zamluvim je, at mam nejakou jistotu a budu koukat kde co jeste maj, nemam moc casu vis do dubna. Na tech strankach, co si sem dala sou krasny saty, ale na to musi mit clovek dokonalou postavu, stihlou a vyssi, ja su zavalita a prcik:) vypadala bych smesne... a ty ceny budou asi taky jinde, a budou je mit asi jen v praze ne? Kazdopadne dik za nazor a ja budu jeste premyslet. Puvodni moje predstava byla jednoduchych bilych satu, a nakonec sem dopadla s klasikou:) ach jo, nevim nevim. a do ceho des ty?
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, šak to bylo jenom pro inspiraci. Tuhle značku mají třeba v Brně a máš pravdu, chtějí za ně hrozné pálky. a mají jich jen pár z celé kolekce. Se mnou je to těžké. ne, že by mi nic nepadlo, ale pořád to není ono. Domlouvala jsem se s majitelkou místního salónu, která i šije. Takže pořád čekám, co na mě stvoří. Musí teprve dovést z Rakouska látky... snad to do dubna dá do kupy. Před tím jsem prošla v Brně několik salónu, vyzkoušela různé šaty a všechny mi připadají na jedno brdo. hladký satén, sem tam krajka nebo výšivka. Přitom se mi líbí právě ty mačkané materiály a taková ta máslová barva.
Odpovědět
Tak to ja musim rict, ze v jednoduchosti je krasa a ze se mi malory v tech satech moc libi x-) Ja mela vysnene taky ty mackane, ale vypadala jsem v nich fakt smesne, takovej malej hribecek...Je to pro vysoke stihle nevesty, jinym to dle me neslusi ;-)
Odpovědět
ahojky, chtěla bych se přidat k dubňačkám a popovídat si jak kdo jste na tom.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak jdou tvé přípravy a nálada nebo panika? ;-)
Odpovědět
corsicanka, ona jeste nema latky? =-) No budu drzet palce, aby to do kupy dala aspon do konce brezna ;-) a hlavne aby to usila tak, jak si to predstavujes. Ja si chtela taky nechat sit, ale mela jsem strach z toho rizika, ze budou saty vypadat jinak nez v mych predstavach a ze je uvidim az mesic pred svatbou :-) ale zase se to riziko muze vyplatit a saty muzou byt originalni a krasne. Drzim palce :-) A dekuju za nazory.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?