Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Trmalově vile, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 podle svatebního katalogu má zasedací pořádek vypadat asi takhle:
uprostřed stolu ženich s nevěstou,
vedle nevěsty otec ženicha a vedle ženicha matka nevěsty (to mě osobně přijde divný-asi nechám vedle nás rodiče pohromadě)
pak svědkové s partnery
prarodiče
sourozenci
příbuzní a další hosté....

Píšou taky že bývá zvykem manželské páry promíchat aby se seznámili (to mi přijde taky dost hloupé, podle mě na svatbě už se musí znát, aspoň trochu emoticon

Taky to dost řeším, podle tohodle to nepůjde tak úplně přesně a budu si to muset trochu přizpůsobit...
23. led 2007 v 09:02  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky holky, tak uz mam koupene botky!!! emoticon Mam z nich velikou radost. Jsou od jedne holciny tady z beremese. Jsou bile s perlickama zn. Claudia.

Masja: my to s tradicema moc neprehanime, ale rozhodne budeme chtit rozbit talirek a navzajem se krmit knedlickovou polevkou. Jinak snad nic. Hazeni kytkou a podvazek vynechame a drazeni nevestina strevicku taky. To mi prijde takovy "blby" kdyz uz dostaneme dary treba i penezni a jeste znovu z nekoho tahat penize. Jinak me ted nic dalsiho nenapda.

Jak tu pisete, je pravda, ze se da stihnout svatba za mesic. Segra takovou mela, tak trochu narychlo nez bude mit "pupek", ale ja uz tehdy jsem si rikala, ze bych to tak urcite nechtela! Clovek pak nema moc na vyber.

Ad vysluzky a dorty: my planujeme do kosicku na vysluzky jen male zakusky a kolacky. Dort budeme mit jeden svatebni (asi 3 patrovy) a pak jeste jeden obycejny s jogurtem a ovocem v zelatine. Nase rodina neni moc dortova, ale pritelova ano, takze to bude tak akorat. Co se nesni rozdame lidem na hostine.
23. led 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 katwind, správci zámečku, protože se s ním známe. jinak to asi není nutné. vím, že se dává i matrikářkám, ale na ty kašlem.
23. led 2007 v 10:26  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 masjo, proti gustu... emoticon dorty jsou krásné, taky jsem četla o zvyku dávat je svatebním mamkách, ale jsem přesvědčená, že u nás by to nikdo nejedl, takže škoda peněz.
přeju Ti, ať si s kytičkou spokojená. Já bych lilie nezvládla, ale třeba je to jen můj případ. Posledně jsem je dostala od taťky k narozkách a musela jsem je vyhodit, protože jsem v místnosti s nima nemohla pobývat.
O zvycích jsme přemýšleli, jen to chce někoho, kdo to spáchá. sama si odmítám cokoliv organizovat. když se nenajde nikdo, kdo by před náma něco rozbil, tak nic zametat nebudeme. nechám se překvapit.
a vzájemné krmení nevěsty a ženicha je tady samozřejmost. Co vím určitě, v žádném případě nechceme únost nevěsty. myslím, že to všechny jenom otráví. stačí, že po obřadu budou hosté čekat, až se vyfotíme.
23. led 2007 v 10:35  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky, tak zase nakukuji i sem za vámi.
Od soboty mám domluvené kytí, ale za čeho nakonec budou to netuší ani paní, co je bude dělat.Zboží jí dováží alenetuší, jaké bude.Ale podle známé, co nám ji dohodila se nemám ničeho bát.Takže to bude překvapení.Nakonec jsme ukecaly ke kytí i mamku, která ji nechtěla, že má ráda volné ruce.
Taky mi v neděli vypršela platnost občanky, takže do toho se vyřizuje ještě tohle.Docela na mrtvici, ale nějak to neprožívám, jinak bych se musela zcvokatět emoticon

Dneska se mi zdálo o tom, jak převážíme náš 2patrový dortík a kdy si mylsíte, že s ním zakopl???? NO já, nejšikovnější ze všech.Tak se těšim na skutečnost, jak to bude emoticon
Taky jsem se pustila pořádně do výroby jmenovek a nějak nemůžu odhadnout správnou velikost, aby to nebylo ani pidi ani plachta přes půl stolu emoticon
23. led 2007 v 10:35  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
    V Žatci, Region Louny
 misaungerova : díky emoticon

jinak u nás je nejhorší to, že i z mojí strany, tak od ženicha, jsou rodiče rozvedený, tak to aby jsme měli stoly daleko od sebe emoticon
23. led 2007 ve 12:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 no jak píšete s těma zvykama, tak je pravda, že je hloupý, aby si to nevěsta zařizovala sama ....
Já když jsem byla kamarádce za svědka, tak jsem jim zařídila plno krásných věcí, tak mi pak děkovali, že měli krásnou svatbu, takže "snad" příjde něco i od nich emoticon
udělala jsem jim stuhu s dudlíkama a když vycházeli z radnice, tak musel ženich nevěstu přes to přenést.....
pak jsme jim natáhli na bránu prostěradlo, kde bylo natreslený srdíčko a svázali jsme jim ruce a museli se společně prostříhat a zase ženich nevěstu pronést..... pak jsme ozdobili bránu a doprostřed jsme pověsili panenku a ženich se musel trefovat míčkem a hokejkou, na pokolikátý se trefil- tak za tolik let bude mimi a tak dál emoticon bylo to fajn, dokonce se to líbilo i staršim babičkám, sice to chvilku trvalo, než se šlo na papání, ale zase jsou to krásný vzpomínky pro ty dva!
23. led 2007 ve 12:33  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Mmmateska, tak to měla kamarádka pěknou svatbu emoticon
Na mě mají taky svědkyně s mamčou nějaké tajnosti, tak se těšim.Jen to přenášení nebo zvedání nevěsty u nás nebude.
Ještě než jsem byla těhule, tak jsem si z přítele dělala srandu ať mě vezme jako nevěstu.No ten strach, jak se se mnou zaklonil, to jste neviděli.A nedavno se to stalo znova, že jsem byla jak histerka a div jsem se s nim kvůli tomu nepohádala, že na to může zapomenout, že mě někde na svatbě bude zvedat a nosit.Ne ne ne, v tom mu nedávám důvěru emoticon
Ale třeba řezání tupou pilou, to by jsme zvládnout mohli emoticon
23. led 2007 ve 12:40  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 maalinka : no je to fakt, asi bych taky nechtěla, aby se mnou někdo spadl, kort, když jde o mimi!!!
Já jsem sice bez mimi, ale i tak se mnou asi bude mít co dělat, když mě "přehodí" přes práh emoticon

To je nejlepší, když se na vás něco chystá, pak se budete bavit i okolí a nebudou pak říkat, jak se tam nudili a ták....my je tam přece nebudeme bavit, tu zábavu musí obstarat oni nám, aby jsme na ten náš krásný den měli na co vzpomínat emoticon

Ale říkala jsem si, že řeknu kámošce, aby na "skoromanžílka" něco vymysleli. Na mě ani moc nemusí emoticon a pokud s tim budou mít nějaké výdaje, že jim to zaplatim!
23. led 2007 ve 12:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Tak to taky doufám, že u nás nuda nebude.Ale o to se s radostí postará svědkyně.Jdou to horzný tajnůstkářky, protože když se sejdeme ještě s mamčou a družičkou, tak to je samé pst a ticho...aby drůžička něco neproflákla.Je jí 8 a je z toho hotová totálně jak všechno bude.A je na ní vidět, kolik by mi toho chtěla prozradit, ale fakt se drží emoticon emoticon
23. led 2007 ve 12:54  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 no to se nedivim emoticon
my než jsme to řekli našim, tak jsem vždycky měla něco na jazyku a H. do mě musel kopnout, ať sklapnu a jsem sticha! emoticon Joo, to bylo pro mě přemáhání emoticon
Když já se třeba chtěla někomu pochlubit, že jsem viděla to a to, ale H. nechtěl nic nikomu říct, než bude hotový oznámení emoticon
23. led 2007 ve 13:04  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
 No tak ted jsem se vrátila od kadeřnice. Zkoušely jsme účes a líčení, myslím že to bude krásné. Byla jsem tam dvě hodiny, takže v den D budu vstávat opravdu brzo.
Přítel už mi za tu dobu třikrát volal, že je od rána napnutý jak to dopadlo emoticon
23. led 2007 ve 14:20  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 jéé, tak to ti závidim, taky už se těšim na zkoušku účesu emoticon ale půjdu na ní asi až dýl, aby kadeřnice nezapomněla, co mi tam na tý hlavě vytvářela emoticon hlavně jsem taky zvědavá, jak to bude dlouho trvat, máme to od 11hod, tak abych nakonec nevstávala v 5hod!
23. led 2007 ve 14:43  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
 To je bezva máme společný den i hodinu. Snad to nezapomene emoticon , ale já se jí ještě v březnu připomenu emoticon
23. led 2007 ve 14:49  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 jéé ty jdeš taky na 11 hod jo? emoticon
tak na tebe budu myslet, aby vám vše vyšlo emoticon
a nechala sis to vyfotit nebo ne? Já jsem o tom přemýšlela, aby to pak viděla rovnou na mě, jak mi to dělala a né jen podle obrázku.... ale oni to stejně asi dělají pokus omyl a nikdy to neni úplně stejný, tak na to asi prdim, hlavně ať je to pěkný a budu spokojená emoticon
23. led 2007 ve 14:56  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
 nenechala, myslím že je to vážně jedno.
Bude to překvapení emoticon
Taky si určitě vzpomenu, já už trochu panikařim. emoticon
23. led 2007 v 15:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 dneska jsme chtěli jít konečně koupit prstýnky, ale přišel nám nedoplatek za elektriku, tak mě pěkně naštvali !!! emoticon
tak budou muset prstýnky ještě počkat emoticon
mám vybranej krásnej s kamínkama, ale plno lidí mi říká, že to nemá být, že to neni klasika, ale zase si říkam, že když to budu nosit já, tak co je komu do toho a měl by se líbit hlavně mě!

jinak zatim ani moc nepanikařim, ale určitě to příjde...no už se nám to docela blíží emoticon !!!
23. led 2007 v 15:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 misaungerova, tak nevím, myslíš, že zkouška účesu není zbytečná? to aby sis večer někam vyrazila. emoticon na kolik Tě ten účes vyšel? přijde mi, že kadeřnice teď chtějí hrozné pálky. asi to riknu, fakt nevím.
23. led 2007 v 15:49  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 mě říkala ta moje 380,- za účes
23. led 2007 v 15:52  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
 Stálo to 450, - i s líčením to mi nepřijde až tak strašně moc.
Chtěla jsem hlavně vědět jestli mám schánět nějaké vlasové doplňky a jaké. Jinak mám také plnou důvěru v odborníky emoticon
23. led 2007 v 16:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
 Včerejší schůzka s panem farářem byla šílená, ale v poho, čas nám potvrdil, tak že 14.4. v 11,30 Hurá emoticon Kadeřnice chce 300-350,- a kosmetička 200-250,- Nakonec jsem zvolila uplně jiné než jsem psala dříve a obě jsou schopny dojet ke mě domů!!! Což je super!!!
23. led 2007 v 18:26  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasik
Registrovala se 23. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 338 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Ve Šluknově, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
hasik
Registrovala se 23. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 338 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 Ahojky holky, nevíte kde bych mohla sehnat tyto šatky???
http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=144163#navigator
23. led 2007 v 18:48  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 hasiku, nikde jsem nic podobného neviděla. zkus si je nechat ušít.
24. led 2007 v 08:37  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 hasik, jéé ty jsou nádherný..., ale taky jsem je ještě nikde neviděla emoticon
24. led 2007 v 09:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasik
fotoportrét
fotoportrét
hasik
 Ahoj, já už je tu jednou viděla i na nějaký nevěstě, bohužel, skleróza, za boha si nemůžu vzpomenout na který a ani ji najít emoticon
24. led 2007 v 10:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasik
fotoportrét
fotoportrét
hasik
 Ahoj holčiny, šatečky jsem díky Ywonn našla ale jsou z Phy, takže kdyby měla nějaká pražská, nebo středočeská nevěsta zájem, stačí písnout. 150Km je pro mě kvůli šatům fakt dálka :-/

Jinak jsem si byla zkoušet šatky včera a mám tu smůlu, že mi bylo vše co v tom salónu měli (až na jedny maličký), takže výběr bude hodně těžký. Navíc se mi líbili jedny princeznovský a jedny jednoduchý - asi nevím co chci :-O
24. led 2007 v 10:45  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
fotoportrét
fotoportrét
misaungerova
 To máme stejnej problem, já sice šaty zž mám, ale v čemkoliv se rozhoduju je to děsnej boj. emoticon
24. led 2007 v 17:22  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasik
fotoportrét
fotoportrét
hasik
 jojo nejhorší je, že se nemůžeme shodnout ani s nastávajícím (hlavně o prstýnkách) emoticon
24. led 2007 v 17:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj holky, tak jobovka dne...dnes mi přišel mail z matriky, že se paní moc omlouvá, ale že mi bohužel musí říct (v tuto chvíli mě omývali, co se děje)...že městská rada odsouhlasila režijní poplatek za svatbu mimo obec 3000,- Kč. Takže já dám dohromady 4000 městu a 3500 zámku... Jsem pěkně nas...ale nic s tím neudělám emoticon 7500 jen za obřad...tak tomu říkám luxus emoticon
24. led 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
Registrovala se 15. září 2005 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba.
    Na dolním nádvoří štramberské Trúby, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
Registrovala se 15. září 2005 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba.
    Na dolním nádvoří štramberské Trúby, Region Nový Jičín
 ahojky holky,
Kat: to je teda síla, to bych byla taky pěkně nas... Ale jak říkáš, co naplat, vdát se chceme emoticon
24. led 2007 v 17:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš