Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle svatebního katalogu má zasedací pořádek vypadat asi takhle: uprostřed stolu ženich s nevěstou, vedle nevěsty otec ženicha a vedle ženicha matka nevěsty (to mě osobně přijde divný-asi nechám vedle nás rodiče pohromadě) pak svědkové s partnery prarodiče sourozenci příbuzní a další hosté.... Píšou taky že bývá zvykem manželské páry promíchat aby se seznámili (to mi přijde taky dost hloupé, podle mě na svatbě už se musí znát, aspoň trochu ;-) Taky to dost řeším, podle tohodle to nepůjde tak úplně přesně a budu si to muset trochu přizpůsobit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak uz mam koupene botky!!! :-D Mam z nich velikou radost. Jsou od jedne holciny tady z beremese. Jsou bile s perlickama zn. Claudia. Masja: my to s tradicema moc neprehanime, ale rozhodne budeme chtit rozbit talirek a navzajem se krmit knedlickovou polevkou. Jinak snad nic. Hazeni kytkou a podvazek vynechame a drazeni nevestina strevicku taky. To mi prijde takovy "blby" kdyz uz dostaneme dary treba i penezni a jeste znovu z nekoho tahat penize. Jinak me ted nic dalsiho nenapda. Jak tu pisete, je pravda, ze se da stihnout svatba za mesic. Segra takovou mela, tak trochu narychlo nez bude mit "pupek", ale ja uz tehdy jsem si rikala, ze bych to tak urcite nechtela! Clovek pak nema moc na vyber. Ad vysluzky a dorty: my planujeme do kosicku na vysluzky jen male zakusky a kolacky. Dort budeme mit jeden svatebni (asi 3 patrovy) a pak jeste jeden obycejny s jogurtem a ovocem v zelatine. Nase rodina neni moc dortova, ale pritelova ano, takze to bude tak akorat. Co se nesni rozdame lidem na hostine.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, správci zámečku, protože se s ním známe. jinak to asi není nutné. vím, že se dává i matrikářkám, ale na ty kašlem.
Odpovědět
Profilova fotka
masjo, proti gustu... :) dorty jsou krásné, taky jsem četla o zvyku dávat je svatebním mamkách, ale jsem přesvědčená, že u nás by to nikdo nejedl, takže škoda peněz. přeju Ti, ať si s kytičkou spokojená. Já bych lilie nezvládla, ale třeba je to jen můj případ. Posledně jsem je dostala od taťky k narozkách a musela jsem je vyhodit, protože jsem v místnosti s nima nemohla pobývat. O zvycích jsme přemýšleli, jen to chce někoho, kdo to spáchá. sama si odmítám cokoliv organizovat. když se nenajde nikdo, kdo by před náma něco rozbil, tak nic zametat nebudeme. nechám se překvapit. a vzájemné krmení nevěsty a ženicha je tady samozřejmost. Co vím určitě, v žádném případě nechceme únost nevěsty. myslím, že to všechny jenom otráví. stačí, že po obřadu budou hosté čekat, až se vyfotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase nakukuji i sem za vámi. Od soboty mám domluvené kytí, ale za čeho nakonec budou to netuší ani paní, co je bude dělat.Zboží jí dováží alenetuší, jaké bude.Ale podle známé, co nám ji dohodila se nemám ničeho bát.Takže to bude překvapení.Nakonec jsme ukecaly ke kytí i mamku, která ji nechtěla, že má ráda volné ruce. Taky mi v neděli vypršela platnost občanky, takže do toho se vyřizuje ještě tohle.Docela na mrtvici, ale nějak to neprožívám, jinak bych se musela zcvokatět :-o Dneska se mi zdálo o tom, jak převážíme náš 2patrový dortík a kdy si mylsíte, že s ním zakopl???? NO já, nejšikovnější ze všech.Tak se těšim na skutečnost, jak to bude :-) Taky jsem se pustila pořádně do výroby jmenovek a nějak nemůžu odhadnout správnou velikost, aby to nebylo ani pidi ani plachta přes půl stolu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
misaungerova : díky :-D jinak u nás je nejhorší to, že i z mojí strany, tak od ženicha, jsou rodiče rozvedený, tak to aby jsme měli stoly daleko od sebe :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no jak píšete s těma zvykama, tak je pravda, že je hloupý, aby si to nevěsta zařizovala sama .... Já když jsem byla kamarádce za svědka, tak jsem jim zařídila plno krásných věcí, tak mi pak děkovali, že měli krásnou svatbu, takže "snad" příjde něco i od nich :-D udělala jsem jim stuhu s dudlíkama a když vycházeli z radnice, tak musel ženich nevěstu přes to přenést..... pak jsme jim natáhli na bránu prostěradlo, kde bylo natreslený srdíčko a svázali jsme jim ruce a museli se společně prostříhat a zase ženich nevěstu pronést..... pak jsme ozdobili bránu a doprostřed jsme pověsili panenku a ženich se musel trefovat míčkem a hokejkou, na pokolikátý se trefil- tak za tolik let bude mimi a tak dál :-D bylo to fajn, dokonce se to líbilo i staršim babičkám, sice to chvilku trvalo, než se šlo na papání, ale zase jsou to krásný vzpomínky pro ty dva!
Odpovědět
Profilova fotka
Mmmateska, tak to měla kamarádka pěknou svatbu :-) Na mě mají taky svědkyně s mamčou nějaké tajnosti, tak se těšim.Jen to přenášení nebo zvedání nevěsty u nás nebude. Ještě než jsem byla těhule, tak jsem si z přítele dělala srandu ať mě vezme jako nevěstu.No ten strach, jak se se mnou zaklonil, to jste neviděli.A nedavno se to stalo znova, že jsem byla jak histerka a div jsem se s nim kvůli tomu nepohádala, že na to může zapomenout, že mě někde na svatbě bude zvedat a nosit.Ne ne ne, v tom mu nedávám důvěru :-) Ale třeba řezání tupou pilou, to by jsme zvládnout mohli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka : no je to fakt, asi bych taky nechtěla, aby se mnou někdo spadl, kort, když jde o mimi!!! Já jsem sice bez mimi, ale i tak se mnou asi bude mít co dělat, když mě "přehodí" přes práh :-D To je nejlepší, když se na vás něco chystá, pak se budete bavit i okolí a nebudou pak říkat, jak se tam nudili a ták....my je tam přece nebudeme bavit, tu zábavu musí obstarat oni nám, aby jsme na ten náš krásný den měli na co vzpomínat :-D Ale říkala jsem si, že řeknu kámošce, aby na "skoromanžílka" něco vymysleli. Na mě ani moc nemusí :-D a pokud s tim budou mít nějaké výdaje, že jim to zaplatim!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to taky doufám, že u nás nuda nebude.Ale o to se s radostí postará svědkyně.Jdou to horzný tajnůstkářky, protože když se sejdeme ještě s mamčou a družičkou, tak to je samé pst a ticho...aby drůžička něco neproflákla.Je jí 8 a je z toho hotová totálně jak všechno bude.A je na ní vidět, kolik by mi toho chtěla prozradit, ale fakt se drží :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se nedivim :-D my než jsme to řekli našim, tak jsem vždycky měla něco na jazyku a H. do mě musel kopnout, ať sklapnu a jsem sticha! :-D Joo, to bylo pro mě přemáhání :-D Když já se třeba chtěla někomu pochlubit, že jsem viděla to a to, ale H. nechtěl nic nikomu říct, než bude hotový oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ted jsem se vrátila od kadeřnice. Zkoušely jsme účes a líčení, myslím že to bude krásné. Byla jsem tam dvě hodiny, takže v den D budu vstávat opravdu brzo. Přítel už mi za tu dobu třikrát volal, že je od rána napnutý jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé, tak to ti závidim, taky už se těšim na zkoušku účesu :-D ale půjdu na ní asi až dýl, aby kadeřnice nezapomněla, co mi tam na tý hlavě vytvářela :-D hlavně jsem taky zvědavá, jak to bude dlouho trvat, máme to od 11hod, tak abych nakonec nevstávala v 5hod!
Odpovědět
Profilova fotka
To je bezva máme společný den i hodinu. Snad to nezapomene :-| , ale já se jí ještě v březnu připomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty jdeš taky na 11 hod jo? :-D tak na tebe budu myslet, aby vám vše vyšlo :-D a nechala sis to vyfotit nebo ne? Já jsem o tom přemýšlela, aby to pak viděla rovnou na mě, jak mi to dělala a né jen podle obrázku.... ale oni to stejně asi dělají pokus omyl a nikdy to neni úplně stejný, tak na to asi prdim, hlavně ať je to pěkný a budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nenechala, myslím že je to vážně jedno. Bude to překvapení ;-) Taky si určitě vzpomenu, já už trochu panikařim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme chtěli jít konečně koupit prstýnky, ale přišel nám nedoplatek za elektriku, tak mě pěkně naštvali !!! ]-( tak budou muset prstýnky ještě počkat :-( mám vybranej krásnej s kamínkama, ale plno lidí mi říká, že to nemá být, že to neni klasika, ale zase si říkam, že když to budu nosit já, tak co je komu do toho a měl by se líbit hlavně mě! jinak zatim ani moc nepanikařim, ale určitě to příjde...no už se nám to docela blíží :-D !!!
Odpovědět
Profilova fotka
misaungerova, tak nevím, myslíš, že zkouška účesu není zbytečná? to aby sis večer někam vyrazila. :) na kolik Tě ten účes vyšel? přijde mi, že kadeřnice teď chtějí hrozné pálky. asi to riknu, fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
mě říkala ta moje 380,- za účes
Odpovědět
Profilova fotka
Stálo to 450, - i s líčením to mi nepřijde až tak strašně moc. Chtěla jsem hlavně vědět jestli mám schánět nějaké vlasové doplňky a jaké. Jinak mám také plnou důvěru v odborníky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včerejší schůzka s panem farářem byla šílená, ale v poho, čas nám potvrdil, tak že 14.4. v 11,30 Hurá :-D Kadeřnice chce 300-350,- a kosmetička 200-250,- Nakonec jsem zvolila uplně jiné než jsem psala dříve a obě jsou schopny dojet ke mě domů!!! Což je super!!!
Odpovědět
Ahojky holky, nevíte kde bych mohla sehnat tyto šatky??? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
hasiku, nikde jsem nic podobného neviděla. zkus si je nechat ušít.
Odpovědět
Profilova fotka
hasik, jéé ty jsou nádherný..., ale taky jsem je ještě nikde neviděla :-|
Odpovědět
Ahoj, já už je tu jednou viděla i na nějaký nevěstě, bohužel, skleróza, za boha si nemůžu vzpomenout na který a ani ji najít :-(
Odpovědět
Ahoj holčiny, šatečky jsem díky Ywonn našla ale jsou z Phy, takže kdyby měla nějaká pražská, nebo středočeská nevěsta zájem, stačí písnout. 150Km je pro mě kvůli šatům fakt dálka :-/ Jinak jsem si byla zkoušet šatky včera a mám tu smůlu, že mi bylo vše co v tom salónu měli (až na jedny maličký), takže výběr bude hodně těžký. Navíc se mi líbili jedny princeznovský a jedny jednoduchý - asi nevím co chci :-O
Odpovědět
Profilova fotka
To máme stejnej problem, já sice šaty zž mám, ale v čemkoliv se rozhoduju je to děsnej boj. ;-)
Odpovědět
jojo nejhorší je, že se nemůžeme shodnout ani s nastávajícím (hlavně o prstýnkách) :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak jobovka dne...dnes mi přišel mail z matriky, že se paní moc omlouvá, ale že mi bohužel musí říct (v tuto chvíli mě omývali, co se děje)...že městská rada odsouhlasila režijní poplatek za svatbu mimo obec 3000,- Kč. Takže já dám dohromady 4000 městu a 3500 zámku... Jsem pěkně nas...ale nic s tím neudělám ;-( 7500 jen za obřad...tak tomu říkám luxus :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Kat: to je teda síla, to bych byla taky pěkně nas... Ale jak říkáš, co naplat, vdát se chceme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?