Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
katwind -> já mám šaty v barvě šampáňa a skoromanžílkovi plánujeme pořídit černý oblek, do toho košili v barvě mých šatů a asi zlatou kravatu (jdeme mu to zrovna teď v úterý vybrat). restaurace, kde chceme mít hostinu, protože je to tam fakt perfektní je vymalována do modra (bohužel do takové té výrazné šmoulovské modré) takže stoly necháme vyzdobit asi taky do takové tmavomodré s bílou, ale necháme si ještě poradit od paní provozní, která je tam fakt hodně ochotná a dost nám vychází vstříc. můžeme si mimo cukroví přinést sebou dokonce i víno. sice si účtují 20,- Kč na litr za obsluhu při jeho rozlévání, ale furt nás to vyjde líp, než kdyby jsem to víno kupovali až tam u nich :) té modré jsem se ze začátku bála, ale nakonec jsem s ní smířená a aspoň tam se ženichem vyniknem :-D ještě jednou díky za tip s těma vizitkama, i manžílkovi se líbil :-)
Odpovědět
teda skoromanžílkovi ;-) strašně nám to letí a duben se přibližuje čím dál víc :-|
Odpovědět
Ahojky holky tak jsem tu zase nějaký čas nebyla a koukám jak pokračujete. katwid: budeš mít na dortě toho surfaře? mylsím, že Ty jsi mi dala tu adresu na tu cukrárnu viď? No a to se máš, že Vám dovolí i víno,nám jasně řekli jen dorty a sladký. Což se námzdá taky docela špatný,ale jinak to snad dopadne dobře. Děláš ještě tu tabulku nebo je v tom zmatek už. Jinak holky, chtěla jsme se zeptat,jeslti jdou reklamovat prstýnky, tak aby nám vrátili peníze. Zatím se mějte ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak já chci mít kytku a vlastně celou svatbu do bílo-růžova. Zbývají nám jen si objednat prstýnky. Skoromanželovi :-) tmavý oblek a rozhalenku (nechce kravatu) no, květiny a místo kde bude hostina. Stále to řešíme a nevíme kam? Doufám, že do konce ledna to vyřešíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebyla jsem tu a tak se ještě vracím k té matrice, po nás chtěli (v Praze), ještě oddací list nebo rodné listy našich rodičů (pokud se narodili po roce 1953), prej tím sledujou občanství, ale nevím proč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten víkend je tak neuvěřitelně krátký (hlavně když se chhodí do práce i v sobotu), člověk nic nestihne ]-( Přemýšlím co udělat s prací, koncen ledna mi končí zkučební doba a váhám jestli tady zůstat nebo ne, jak jsem sem nastupovala bylo vše perfektní, teď to tu nesnáším ... když ptáča chytají krásně mu zpívají - nebo tak nějak to bylo v jedné pohádce. Majitelka a její dcera si podle mě dokazují že jim to tady patří, a teď se vybarvily... Ale nechce se mi to ukončit tři měsíce před svatbou, být na pracáku, hledat nové místo... v dubnu bez dovolené... Ale zase přemýšlím jestli tady ty tři měsíce vydržím psychicky, z práce chodím protivná a podrážděná, miláček se tím taky trápí... Je tu některá kdo má svatbu v kostele?? Budete mít obřad se mší nebo bez?? Já váhám jestli tak nebo tak, Oba jsem věřící, ale ne zas tak poctiví, aby jsme byli každou neděli v kostele - pokud se tam objevíme 5x do roka, tak i to je moc, a hosté jsou tak napůl... Babičky by asi chtěly i mši, ale nedokážu si představit ty nevěřící, co tam budou dělat, nebudou vědět kdy povstat, co s rukama...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak ještě mám jedno dilema. Jestli se závojem nebo bez? Jak jste na tom vy? Kadeřnice mi závoj rozmlouvá. mám polodlouhé spíš kratší vlasy. Nic moc kvalita, jemné. Mám půjčený závoj od bud. švagrové. je asi 50 cm dlouhý.
Odpovědět
Katiz - tak to mě mrzí, že se ti nelíbí v nové práci. Máš pravdu, jakmile je člověk v zaměstnání dýl, hezky se mu všichni kolem vybarvují. Nenuť se do ničeho. Já jsem taky chodila do práce, kde to bylo na mašli a protože už to bylo téměř k nevydržení, měsíc před zápisem na vysokou jsem šla na pracák. Je ale fakt, že před svatbou...uvidíš sama, jak se budeš cítit. Jinak my máme svatbu taky v kostele, ale čistě jen obřad. Jsme oba věřící, ale ženichovi rodiče nejsou, vlastně celá jejich strana jsou ateisti, moje rodina je sice věřící, ale do kostela téměř nikdo nechodí, akorát my dva spolu občas. A taky jsem přemýšlela nad mší, jenže jsem prostě omdlívací a stresový typ, takže přdstava více jak hodiny v kostele - to mě přesvědčilo, že obřad stačí. :-N Pepinko - tak i kdybych měla krátké vlasy, tím psíš bych asi trvala na závoji, stačí krátký, jak máš ty doma, ale bez závoje se mi to nezdá úplné. Je to ale jen můj dojem, takže dělej podle toho, jak se budeš v závoji cítit. Nevypadá špatně, když ti kadeřnice vlasy hezky vyčeše a závoj si dáš jakoby až na týl. Nech si teď délku vzadu růst, aby to mohlo dobře držet. Uvidíš, budeš krásná. :-) Jinak holky, včera jsme byli objíždět prstýnky a jsme teda docela zdrcení. :-( Primossa-nemohli jsme vybrat, protože nejsou vůbec flexibilní v barvě zlata. Když byl nějaký vzorek kombinovaný a my ho chtěli jen v bílém zlatě, nešlo to. Retofy - tam teda byly pálky jako hrom. Cena prý kolem dvaceti. Jiank ostatní zlatnictví - to bylo zoufalé, výběr žádný, prstýnky otřesné. Holky z Brna a okolí - kde vybíráte prstýnky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda závoj rozhodně nechci, připadala bych si jako v zácloně, myslím že i tobě by slušelo upravit vlasy jen kytkama, sponkama nebo tak ;-) Ale hlavně si musíš představit jak se v tom budeš cítit a podle toho se rozhodnout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, no, uvidíme. ted mám teda delší vlasy než na fotce,už mám vlasy pomalu na ramena. Až si budu zkoušet šaty (nechávám si je šít), tak to zkusím, jestli se k tomu hodí. uvidíme. ;-)
Odpovědět
Ahojky, pepinka -> já mám taky spíš polokrátké vlasy, i když si je teď nechávám trošku dorůst. Kadeřnice mi taky závoj rozmlouvala a mimo melíru, který nosívám, doporučovala kytičky do vlasů. I přesto si závoj nakonec nechávám. Mně se totiž na mně zrovna líbil a i mamka s taťkou, kteří se mnou šaty vybírali, mi jej jednoznačně schválili => nenech se zvyklat a co se bude líbit tobě, to si pak vem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, budu zvažovat. líbili by se mi kytky do vlasů, ale i závoj. Nějak to zkloubíme. rozhodnu se podle šatů, pak uvidím. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka, nalévejte šampaňské....protože se našel ještě včera večer originál rodného listu mého milého :-D :-D Takže nemusim na úřad se na ně zlobit, že nic nedělají ;-( ;-( a já se tak těšila. Ale mám o to větší radost, že ve středu už to oficiálně vyřídíme s matrikou, vč.hudby, co tam budou brnkat. Nevím co nabízí ale hodně si nechávají hrát melodii z Popelky.Tak asi půjdu na jisto a nebudu vybírat podle názvu a pak aby to byla hrůza :-S Jinak jsme včera taky předběžně domluvily s mamkou a známou asi metrák cukroví :-D. Upečou i něco slaného, dort, rolády.No jsem na to zvědavá. Teď jen nevím, jestli si mám nějak ozdobit krabičky, nebo je nechat normálně bílé. Konečnou podobu šatů taky vyřešíme tento týden, tak jsem ráda.Pokud budou šampaň, tak v té barvě doladím i košili a kravatu Mírovi.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to my ho budme muset také najít. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi, tak to už začněte hledat, jinak to je docela žůžo vyřizovat na úřadě kopii.Každá madam ti tam řekne něcojiného a hlavně, že na to je 30 dnů.Ale do dubna je času trošku víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem! Tak jsme byli konečně v neděli obhlídnout restauraci na hostinu. Mají tam pěkný salonek, ale ještě tam musíme zajít na jídlo. Ceny jsou přijatelné, ale taky by chtělo asi vedět jak to chutná a kolik toho je. :-) Po sobotní oslavě totiž nikdo neměl na jídlo pomyšlení. ;-) Taky mám už domluvenou kadeřnici, koncem ledna si mám zavolat a domluvit termín na zkoušku účesu. Jen pořád nějak nevím co...., závoj bych chtěla, tak uvidím jak to bude vypadat. Líbí se mi i čelenka, ale vše dohromady asi nepůjde :-) katiz: úplně ti rozumím. Já jsem byla ve stejné situaci, ale u mě se šéf vybarvil plně až po zkušební době. Nakonec jsem sice v té práci vydržela 2 roky, ale ke konci už to fakt bylo strašný, pomalu jsem se musela přemlouvat abych tam šla. Takhle zpětně bych volila jinak, a to jsem z celkem dobré práce šla původně za "lepším". Já bych ti radila odejít, protože lepší to nebude spíš horší. :-S Kdyby to nebylo před svatbou asi by to rozhodování bylo jednoduší, ale na druhou stranu jak píšeš chodíš z práce "protivná" a to před svatbou taky není nic moc... Tak ti budu držet palečky.
Odpovědět
Ahoj holky, teda tady se to rozjelo :-o Reaguji - legax - tabulka už nejde, ti, co tu byli, sem nechodí a jsou to nové nevěsty... Maalinka - to je super! Blahopřeji a ať vše zdárně vyřídíte! ad závoj - já mám i závoj, i korunku a vypadá to super! Budu mít vyčesané vlasy nahoru a závoj bude pod tím drdolem. Zkoušela jsme to tak ledabyle v salónu a bylo to moc fajn! Korunka je lepší perličková než štrasová, ta štrasová dost blbě drží, není tak ohebná... ale to záleží samozřejmě na celkovém ladění, já mám perličky i na šatech, takže je to jasné;-) Katiz, já mám naštěstí super práci, takže to neznám...ale asi se přikláním k tomu odejít...ono vždycky bude něco, proč se to nebude hodit...teď svatba, pak to může být těhotenství...asi bych odešla a hledala práci jinde, nejlépe s nástupem od května;-) Lucyy, opět lobuji za Prahu a Rýdla:-D (fakt to není můj milenec ani příbuzný) :-D Kravata by holky měla být v barvě kytičky, vy budete mít kyti do zlata, šampíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě napadá, pomáhaj vám ti vaši chlapci a přípravama? Ten můj všechno zařídí, ale někdy mám pocit že je mu všechno jedno :-N Nebo spíš souhlasí se vším, prostě to tak neřeší a já jsem naopak ze všeho vyplašená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miso, ten muj je na tom podobně.Něco navrhnu, on na to mrkne, buď souhlasí nebo navrhne nějakou změnu.Ale aby sám vytvářel to nee.K tomu ho raději nepouštím a on je rád, protože od lepidla by bylo vše, co má být čisté a podobně. A hlavně, chlapům to je úplně jedno a polovina z ncih by mohla jít klidně v montérkách jen aby nemuseli zkoušet obleky a tak :-D Tak nezoufej ;-)
Odpovědět
Maali, pod to bych se mohla podepsat...on mi řekl, že ví, že když to já naplánuju, bude to dobré...což jinak znamená, že ho tím nemám otravovat:-D Co řeknu, zaplatí, na nátlak udělá, ale aktivita žádná. My to přeci jen prožíváme jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoolky díky, já si trochu zoufala že v tom jsem sama, no co asi to s nima budem muset vydržet. ;-) My jsme ještě obleky nezkoušeli, takže :-( :-N :-p :-|
Odpovědět
misa - my taky a ne a to teprv bude porod! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to hodně štěstí a pevné nervy ;-)
Odpovědět
ahojky, no my jdeme na oblek zítra, tak sem zvědavá, jak to dopadne :-) dnes jsme byli objednat moji kytku a kytičky mamkám a babičkám, takže už si konečně trošku oddechuju, že toto mám už také za sebou :-) mimochodem, koupili jsme si ty dekorační nůžky na tvorbu vizitek (ještě jednou díky za inspiraci) Nakonec nás vyšly jen na 45,- Kč, ale nemají žádný náhradní nože, tak snad na těch pár vizitek vydrží (té umělé hmotě, která je drží totiž moc nevěřím ;-) chci se vás však zeptat, co budete mít jako hlavní jídlo na hostině? my dnes zkoumali jídelní lístek a protože chceme na oběd jen jedno jídlo společné pro všechny hosty, tak chceme něco neutrálního, co chutná obvykle všem. Napadl nás plumlovský kuřecí řízek, ale říkám si, jestli je to to pravý na svatební hostinu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My se rozhodujem mezi řízkem a svíčkovou. Taky chceme jen jedno jídlo. Já jdu na kytku ve čtvrtek a zítra na prstýnky. :-)
Odpovědět
tak to přeju hodně štěstí při výběru :-) my prstýnky vybírali asi týden a pak ještě dva dny lítali po všech zlatnictvích, co v pv máme. Na obrázku totiž vše nakonec vypadá jinak, než pak ve skutečnosti. my měli dva favority -> kombinaci bílého a růžového zlata a kombinaci bílého a žlutého. Nakonec jsme vybrali kombinaci toho žlutého a bílého zlata, líbila se nám pak víc. máme je v albu, tak se klidně kukněte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky máte fakt hezky, no jsem zvědavá jaké nakonec vyberem my. Taky jsem vytvořila album, zatím tam nic moc není ale snad brzy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera večer to tu pročítala a miláčkovi citovala příspěvek od Maalinky, a jeho odezva: jsem ti říkal že je zbytečné kupovat nový oblek, když jsem v práci teď fasoval nové monterky ]-( :-D Už jste přemýšlely nad tím jak bude vypadat svatební den před příjezdem ženicha? Mi to vychází tak že budu muset vstávat tak v 6. Cesta k holičce více jak půlhodina, cca hodina tvorba účesu, od holičky ke kosmetičce 50minut, nějaká doba u ní a pak 30minut domů, obléct se a v 10:30 ženich by měl přijet s rodinou k nám a po 11 odjezd do kostela... zatím mi to vychází že budu utahaná dřív než si dáme prvni manželský polibek :-o Asi budu muset najít jinou kadeřnici ať to není jen a jen samé cestování, protože jsem si chtěla ráno zajet zkontrolovat výzdobu sálu...
Odpovědět
Profilova fotka
No, můj ženich se mnou bydlí, přijede jen jeho rodina, ale i tak to bude docela hrozný zmatek. taky si myslím že ;-) a oslavě, možná už na hostině usnu.
Odpovědět
Ahoj holky, já to mám vcelku v pohodě, nalíčit mě přijde kolegyně domů a kadeřnice je kousek od domu...navíc je obřad až ve 12.30 ;-) Jinak já jsem pro svíčkovou, holt klasika, navíc babičky se na ní těšej 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?