Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Tak znovu, omlouvám se...přítel přepnul klávesnici :-D Masjo, a jakou budeš mít kytčku a ženich kravatu? Volila bych asi tuto baru i na hostinu ;-) Hasik, super, stejný datumek, tak paráda, pojď na to! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, duben je krásnej, ale aby nesněžilo :-)
Odpovědět
misau - ty pesimistko! ;-)
Odpovědět
katwind:..copak máte zařízené vy? Já mám jen bjednané nějaké maličkosti jinak nic. Ale myslím, že je pořád dost času. Jen oznámka si necháme udělat. Původně jsem je chtěla tvořit sama ale na to není čas misaungerova:...jo z toho mám taky trošku strach
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, já to mám totiž venku, tak se musím připravit i na tuto možnost a tím letošním počasím teda fakt nevim. ;-)
Odpovědět
Taky jsem to chtěla venku, ale Ondrovi se nelíbilo spoléhat na počasí v červnu, natož v dubnu :-)
Odpovědět
Holky, my měli taky být původně venku, na zahradě zámku, ale pak jsme si to raději rozmysleli a jsme uvnitř:-) Jistota je jistota... Hasik, no, já už mám to podstatné všechno, teda šaty, místo, datum, hospodu, fotografa, kapelu, řidiče, domluven svatební dort, dekorace na stoly...chybí nám oblek pro ženicha:-) a kytky... Objednávám teď z eshopů, co mě napadne za blbůstky :-D
Odpovědět
Jo a máme prstýnky a oznamka...a nemám boty:-) A příští týden jdu poprvé ke kadeřnii se domluvit a na kosmetiku. Od února až března chci chodit na solárko... Malovat mě bude kamarádka vizážistka... A to je asi vše ;-)
Odpovědět
:-D tak to jsem trošku pozadu. Jsem jen u těch blbůstek. No za týden pofrčím se mrknout na šaty, termín jdeme zítra, oba děláme v restauraci, takže hostina nebude problém - to půjde ;-)
Odpovědět
Hasi, moje hostina je v hospodě rodičů, takže taky jasná volba...táta navíc zařídil kuchaře, obsluhu a tak...takže velké ušetření a velká pohoda ;-)
Odpovědět
tak to jo, my tam půjdeme jen s rodičema a svědkama a pak se přesuneme do hasičárny (jsme oba u hasičů) a tam to oslavíme se všema známýma
Odpovědět
budeme grilovat, pít, ...
Odpovědět
Článek se načítá
Hasi, je mi to jasné, kamarádi jsou taky hasiči, takže si to umím představit. To jsou náhodou super uvolněné pohodové oslavy! ;-) Kdybys chtěla nějaký typ na něco, stačí písnout:-) Zrovna jsem objednávala bižu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou krásné vyhlídky, no my sice máme variantu vevnitř ale je to tam tak strašně malý že nevíme jestli je to technicky možné.... :-| Snad bude hezky.
Odpovědět
Hasi, koukala jsem Ti do albíčka, máš tam krásné dorty! A jedna z fotek prstýnků mi sloužila jako vzor pro moje prstýnky ;-)
Odpovědět
jo ta by se mi taky hodila. Odkud si ji objednávala??? Eventuelně bys mi mohla do IP písnout nějaké adresy eshopů - nestíháme někde jezdit - vidíme se jednou za 14 dní na víkend :-S
Odpovědět
Hasi, my se vidíme každý víkend a je to děs :-|
Odpovědět
My měli prstýnky vybrané, jenže pak jsme je viděli v reálu a vůbec se nám nelíbili ;-(
Odpovědět
A který jsou ty vaše???
Odpovědět
Hasi, jsou vyrobené dle obrázku číslo sedm v Tvém albu ;-)
Odpovědět
tak já běžím - miláček se vrátil
Odpovědět
Holky, až tu budete, dejte mi někdo tip na nějaké prádýlko...vůbec nevím, po jaké značce jít nebo kde vůbec koukat...dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat k vám? Svatbu máme sice 30.března, ale v diskuzi se březen moc neuchytil :-(.
Odpovědět
Vrani, no jasný! Březen je přeci jen v menšině... :-| Vítej! Předpokládám, že už máš skoro všechno zařízené viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, koukala jsem, že v březnu je nás skutečně poskrovnu a navíc se ani moc neznáme a nekomunikujeme :-). Všechno zařízené moc nemám, ale dnes jsem s velkou slávou koupila svíčky, svícny a okvětní plátky růží na tabuli. Teď zrovna hledám, jak skládat ubrousky.... Co ty a zařizování?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....která pořádnemáte bílé botky svatební??????? Doporuřuji navštívit prodejnu RENO a snad budete mít takové štěstíčko jako já v sobotu.Jela jsem s mamkou na nákup a je tam i obuv.Tak jí říkám,že jsem tady na BRMS četla, že je některá nevěsta sehnala práve v této obuvi.Tak jsem tam koukly a ženský....MÁM JE.Normální loďky se širším podpatkem a neúukou špičkou :-) :-) Tak jsem jásala málem i v obchodě a celý odpoledne pak v nich nacvičovala chůzi. Tak se to pomalu začíná rýsovat.Restaraci a cukroví už máme taky rozjednané a to vypadá, že obojí tak na 95%, jen pořád zbývá ten rodný list. To jsem naštvaná na naše úředníky, protože každý vám řekne úplně něco jiného, že vypadáme jako blbci.Hlavně že na vše mají svoje lhůty a zákony, ale práce žádná.Tak jsem zvědavá, jak zítra dopadneme.Míra mě teda nechce vzít s sebou, protože jsem rozhodnutá se tam trochu rozkřičet, jestli to nebude vyřízené---a to tam dával žádost začátkem listopadu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maali já boty stále sháním, takže moc díky za tip. Ještě zkusím i Deichmanna, až jim navezou jarní a letní zboží. Koupili jsme tam ženichovi bílé boty za 399, naprosto perfektní, dokonce i ve sloní velikosti (46 :-) ) a dokonce měli na výběr více druhů. Taky sháním podprsenku do korzetu bez ramínek, strašně se mi líbí tato, co má hrusti: http://www.beremese.cz/album/view.php... Nevíte, kde takovou sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nově příchozí, už v tom nemám přehled :-| ale je tu s váma dobře, člověk se toho dozví :-) Já mám: termín domluvený s panem farářem (čas ještě potvrzený nemáme), restauraci, auto pro nevěstu+řidiče, cukroví, koláčky, dorty - musí se upřesnit počty, kila... hudba, video - rezervováno, v březnu se máme domluvit na podrobnostech a s panem fotografem máme schůzku v pátek, jelikož jsem s nervama v háji, deptá mě to počasí, chci mít fotečky venku v přírodě a ne někde v ateliéru či kde :-S Ve středu jsem na matriku, objednat prstýnky, cvaknout zálohu na šaty, taky bych chtěla navštívit květinářství, ale nevím jestli to za ten jeden den všechno stihnem :-( ale jinak 8-) Holky, prosím o radu, co všechno s sebou vzít na matriku, psalo se tu někde už o tom ale nemůžu to najít: občanky, rodné listy...a co ještě??? hlava děravá Díky
Odpovědět
Katiz, po mně chtějí jen ty občanky, rodné listy, jména svědků a vyplněné ty papíry-formuláře. U nás ještě hudbu, jakou jsme si vybrali z jejich nabídky... ;-) Jinak snad nic ;-)
Odpovědět
ahoj katiz, souhlasím, na matrice ti rozhodně stačí občanka a rodný list a vyplněný formulář. my na matriku půjdeme ještě začátkem března, termin v dubnu sice už zamluvený máme, ale půjdeme si upřesnit hudbu a verše, který tam obvykle u obřadu pak recitují. sem zvědavá, co si vybereme za hudbu, protože nejsem žádný hudební expert a názvy písniček my nikdy nic neříkají, až jak uslyším melodii, tak si uvědomím, že to znám. tak snad nám napřed dycky kousek pustí, abych se v tom i já neexpert vyznala ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?