Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahojte! Pridávam sa do spolku aprílových neviest. Ako ste na tom z prípravami? My sme v Hlohovci, svadba bude doma v Prešove, tak všetko vybavujeme, keď prídeme na pár dní domov, alebo na diaľku. Máte už oznamká? Dajte pár typov.. My práve teraz lámeme hlavičky ;-) Ešte dokúpiť " drobnosti" typu košeľa, topánky, ... A ozaj, pod šaty chcete biele nilonky, alebo len nadkolienky ( či ako sa tomu hovorí).
Odpovědět
Ahoj Dupi, máme stejné datum ;-) Takže já mám oznamka objednaná od .stloukalovi. (napiš jako link s www a cz) Tak doufám, že budou hezká. Jinak má hodně lidí od .4m. Pod šaty chci samodržky, to jsou ty jakoby nadkolenky s krajkou a pod ní je silikon, takže krásně drží ;-) Jsem na ně zvykl normálně, takže proto :-) A nemám toho mnohem víc než jen drobnosti, takže neboj 8-)
Odpovědět
Ahoj katwind, gratuluju k sateckam :-) Nehodis sem na chvilku obrazek? Prosim, prosim...
Odpovědět
Holky, když klknete na seznam členů, tak už tam jak je "nejblíže má svatbu..." uvidíte 1.3. To je mazec, za chvíli tam uvidíme sebe :-D Zirafko, ukázala bych, ale jsem na přítelovým notebooku, tak jí tady nemám...až budu u sebe a uvidíme Tě tu, tak se nahlásím ;-) Jinak jsem z toho taková všelijaká, měla jsem jasnou představu o bílé, princeznovské...a mám šampáň a takové jednodušší... Jak jsem alinká (158), tak na mě ty široké nařasené sukně vypadaly divně, ještě mě jakoby zmenšily... Takže sice je mám zamluvené, ale nějak pochybuji o všem... kamarádce se tedy líbí, příteli taky (prdím na tradice a pod tlake svých pochybností jsem mu je ukázala)... Ale asi se ještě pojedu někam podívat...jsem hrozná :-|
Odpovědět
Katwind, OK, tesim se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji za rady a zkusím to ještě vymyslet.A taky až to ukážu našim, uvidím, co na to řeknou.Když dobrý,tak to neřešim a posílám.Stejně to všichni zkouknou jen když to přijde, pak to vyhodí a je to :-N
Odpovědět
Maali, jé, Ty nemáš v profilu nové datum...nemůžeš se sledovat, že už budeš mít svatbu :-D :-D Příští týden už tam budeš...v tom seznamu členů ;-)
Odpovědět
Holky, budete mít polštářek na prstýnky?
Odpovědět
Ahojky, my teda polštářek neplánujeme. necháváme to na klasice, která bývá u nás na radnici. mají tam krásný podnos na kterém ty prstýnky vždycky pěkně vynikají, myslím, že to bude alespoň nám určitě stačit :-) jen fakt nevím. tak odhadem, kolik metrů stužky se spotřebuje na jedno auto, měřili ste to už některá? :-| My plánujem stužku klasicky do véčka, jak bývá na kapotě a pak bokem pásek přes zadní sklo.
Odpovědět
Ahojte holky. Katwind, tak vidím, že jsi na tom podbně. Sice nejsem zase tak úplně malinká (167cm), ale prostě do těch hodně nabraných princeznovckých šatů mi cosi chybí, takže mám míň bohaté šaty, nicméně jsou krásné, taky barvy šampaň. Nevěš hlavu, ta barvička vypadá na fotkách skoro jako bílá a navíc lichotí světlejší pleti. ;-) Já jsem teda z té barvy úplně nadšená. Celkově z šatů... Sice jsem taky dlouho váhala a na počítači jsem na ně koukala několikrát za den. Ale protože už hrozilo málem zešílení :-D , musela jsem si je smáznout a teď mám klid. Prostě si buď jistá, že budeš neodolatelná. Zvláště když se líní i nastávajícímu...můj ženich ještě šaty neviděl (dodržujeme tradici) a mám z něho asi největší nervy, protože jeho požasdavky na šaty....opravdu je v tomto směru hodně náročný, ale myslím, že jsem ve všech požadavích vyhověla. :-)
Odpovědět
Polštářek plánujeme. Máme dvě varianty. Buď si půjčíme tam, odkud budu mít šaty - půjčují zdarma v Evanie v Brně krásnou zavírací mušli s mašličkami. A nebo si ušijeme nějaký polštářek s krajkou, peříčky a dvěma ozdobnými špendlíky na prstýnky. Holky, máte vybraný prstýnky? Odkud? My pořád váháme jestli Retofy nebo Primossa...
Odpovědět
Lucyy, děkuji, hrozně jsi mě potěšila! Děkuju Ti! Fakt mi už hrabe...jak říkáš, taky na ně furt koukám v PC :-D masjo, co jsem pročetla, tak počítej raději 7m, ať máš sichr, je to většinou 5, ale na větší auto to prý jde k těm 7mi:-) Ale němřila jsem to. Já bych chtěla sobě vlizelín nebo tyl a na ostatní dám asi jen na přední skla, dozadu ne...
Odpovědět
Článek se načítá
Lucyy, my máme od Rýdla a jsou fakt nádherný!! udělal je dle fotky a byl moc milej a i cena je ok - máme kombinaci žlutého matu a lesku, já mám v tom lesku 5 briliantíků... cena necelých 10 tis. jsou fakt boží! ;-) Jinak Primossa mi přijde dražší než Retofy a Retofy má přitom krásné prstýnky ;-)
Odpovědět
Katwind, jenže my jsme od Brna, takže Rydl patrně nepadá v úvahu, což mě moc mrzí, protože jeho prstýnky jsou prostě něco úžasnýho. ;-( Ohledně výzdoby auta, jak říká Katwind. Pěkná je i malá stužka na klikách, je to taková drobnost, ale hezká.
Odpovědět
Luccyy, já to mám do Prahy asi 120 km a taky se to dalo, udělali jsme si výlet...stojí to za to! Ale to Tě samozřejmě nehlodám, jen že on opravdu udělá úplně všechno, co si přejete ;-)
Odpovědět
No právě. Uvidíme, zítra di nejspíš zajedeme do Olympie juknout na kolekce od Retofy a pokud si tam nevybereme (o čemž pochybuju), tak bychom zajeli do Prahy. Jo a koukala jsem, že ladíem svatbičku do stejné barvy jako vy - šampaň a vínová. Myslím, že ta kombinace je moc hezká. Jakou budeš mít kytku - už víš? A vlastně kdy je to osudové datum? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak se nám to krátí, co? ;-) Už máte vyřešené kytky? Já stále řeším. růže či tulipány. nebo kombinace? co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty sis přivstala, já kytku ještě nemám vybranou, ale asi bude oranžová :-)
Odpovědět
Ahojky, ja chci kyticku v kombinaci zelené a bílé. pár ukázek včetně mojí prozatímní favoritní, kterou sem tu našla, jsem dala do alba. prstýnky už máme hotové, tak je sem dnes taky přidám, kdo chce, může se kuknout :-) je to strašný jak to letí. onehdy to bylo 3/4 roku, pak půl a teď už jen necelej čtvrtrok, snad to všechno stihnem. kytičku pro sebe a pro maminy jdeme obědnat zítra, tak uvidím, jestli třeba nenarazím v jejich albech v květinářství ještě na nějakou jinou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě děsí jak to letí, pořád mám pocit že nemáme ještě vůbec nic zažízené a že to nemůžem stihnout, fakt panika :-|
Odpovědět
Lucyy, když najedeš na mou fotku tady, na tu ikonku, tak tam vidíš údaje o mně (nebo o komkoliv jiném stjným způsobem) - máme stejné datum 8-) Já bych kyti chtěla z růží, možná kombinaci vínových a smetanových...
Odpovědět
Tak právě jsem přidala do laba naše prstýnky :-) uvažovali jste už některá o vizitkách, kdo kde bude sedět, na hostině?
Odpovědět
Masjo, jojo, jmenovky vyrábím ;-) Myslím, že to je fajn 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsem uvažovala, bude to hrůza usadit všechny příbuzné aby se nestalo neštěstí :-D Vizitky určitě chceme, aby nedošlo ke zmatenému pobíhání okolo stolu.
Odpovědět
vizitky si budeme taky vyrábět sami, zrovna přemýšlím o papíru a jeho barvě. viděla jsem v papírnictví takový nůžky s vyměnitelnými noži, co automaticky stříhaj okraje papíru třeba na vlnovky, trojúhelníčky. pomocí nich chceme pak udělat vizitky se jménama, aby měl každej jasný, kam si sedne. Stojí 200,- Kč, tak to do nich určitě obětujem :-D podobně chci udělat i cedulky na krabičky s výslužku, ať je jasný co komu patří :-)
Odpovědět
Masjo, tyhle nůžky mám v albu a stály mnohem méně;-) Jmenovky dělám na PC, třeba Káťa a pod to nevěsta. To je na bílém papíře a nalepuji to na vínovou čtvrtku (10 na 10), kterou jsem přehla. Z jedné strany je to jméno, z druhé je cedulka "novomanželé... vám přejí příjemnou zábavu). Jednoduché a vypadá to dobře ;-)
Odpovědět
o:) tak to ještě obejdem i jiná papírnictví, ty naše vyhlédlé nůžky mají 5 nádstavných nožů, tak proto jsou možná dražší, ale pochybuju, že jich zas tolik budem potřebovat :-) jinak s těma vizitkama děkuju za tip, podobně jsme to plánovali taky, jen ten podklad chceme buď hráškově zelenej nebo modrej (ještě přemýšlíme, jak si sladíme výzdobu hostiny) ;-)
Odpovědět
Maso a jakou 6e m83 kzti4ku a 6enich kravatu< Volila bzch asi i tut06 barvu na tu hostinu ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak já asi budu patřit k vám ;-) Zítra jdeme na matriku zamluvit termín. Měli jsme se brát až 2.6., ale včera Ondra navrhl, že bychom mohli i dřív. Takže jsme nakonec vybrali 21.4. a musíme už teda začít něco zařizovat :-D
Odpovědět
Hasiku, gratulace :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?