Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahojky, naprosto souhlasím, ta kabelka je nádherná, gratuluju, jsi vážně šikulka :-) co se jídla na hostině týče, my plánujeme knedlíčkovou polévku a možné hlavní jídlo teprve chodíme ochutnávat a co se nám bude pozdávat nejvíc, tak to pak vyberem (vypadá to ale na gordon blue...) ;-) další teplou večeři už neplánujeme a taky počítáme s tím, že bude raut s oboloženýma mísama, a ať si každý vybere, co mu chutná a čím se doplní 8-) stejně si myslím, že budou tak přecpaní sladkým, že ani hlad moc mít nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochvalu, potěší :-N je ze zbytku látky na kratší šaty, které bych chtěla na večer.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za názory co se týče jídlla. Další problém máme v barvě do které budem vše ladit. Přítel se od začátku zamiloval do zelené košile a nejsem proti, ale jsem blondyna, tak mám strach, abych nebyla vedle něj moc vybledlá. V restauraci nám udělají vyzdobu do jaké barvy budem chtít, akorát mají pouze temně červené závěsy na oknech. Tak nevím jak to zkombinovat. Vypadá to, že to bude docela cirkus. Jinak zelená je dobrá i na kytkách, moc se mi líbí.
Odpovědět
Přidávám se do houfu...raut, švédské stoly, toť nejlepší řešení! třeba vím o pár lidech, kterým moc nejede svíčková, která bude k obědu, tak jsem jim řekla, ať si vezmou jen trošku ze slušnosti a pak se dojí rautem, souhlasili:-) Na rautu nebudu šetřit, bude tam od každého něco, maso, sýry, zelenina, ovoce...asi nakouppím hodně věcí v makru...ze zkušenosti hosta na svatbách musím říct, že přišlo strašně k chuti něco kyselého, kyselé okurky, zavináče atd. Doporučuju mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjjb, hm, zelená košile, k ní bych dala hodně světlou až bílou kravatu, ať aspoň ta ladí k šatům a na kytku budou nejlepší jen bílé, max. žluté květy a zeleň, ať to není přešlahané. a k temně červeným závěsům dekoraci nejlépe jenom v bílých a smetanových odstínech, a dekorace z živých bílých kytek opět se zelení... toť můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak tu byl dotaz na tu košili bez kravaty, nemyslíte rozhalenku, myslím že ji má v albku Ivik (je to moje sestřenka) a ženichovi to fakt seklo, z toho vyplývá že my rozhalenku mít nebudem, aby to nebylo opakování se :-p Ohledně jídla: oběd, večeře, švédské stoly ... tatík a tchán by prý měli hlad a ne jen oni ale i ostatní hosté - platí to rodiče napůl, tak ať si tu večeři mají, když je to tak nutné ji mít :-| Ale doufám že udu aspoň moct říct co na tu večeři bude - i na ostatní jídla, podle toho jak jsme se o tom bavili, tak jejich představa je oběd:knedlo vepřo zelo, večeře: zelo knedlo vepřo 8-( , naštěstí o švédském stolu máme stejnou představu :-N . Aspoň něco
Odpovědět
Ahojky, my zas teď aktuálně řešíme, v jaké barvě koupit ženichovi kravatu. Já budu mít šaty v barvě šampáňa, tak chceme skoromanželovi pořídit černý oblek (v šedivým by vedle mě asi nebyl moc výraznej a navíc černý oblek využije i v budoucnu víc než šedivej) a do něj asi béžovou košili v odstínu mých šatů (pokud ji teda seženeme) :-. A přemýšlíme, jaká barva kravaty se do toho bude nejlépe hodit :-| co myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
katiz, náhodou jsem narazila na fotogalerii s jedním ženichem v rozhalence. vypadalo to pěkně, jenže to byl takový drobek a romantický typ, navíc se to hodí spíš na léto. mojemu by to nepasovalo. masjo, a co takhle bílou košili a krémovou kravatu nebo košile s kravatou tón v tónu? mrkni na www.svatebnisalonvera.cz je tam pánská kolekce a klidně tam jsou i s oblekem v jedné barvě a vypadá to dobře. nebo ladit kravatu k barvě tvojí kytky. tu budeš mít jakou?
Odpovědět
Profilova fotka
corsicanko, souhlasím s tebou :-) Zrovna včera jsme s partnerem koukali na košile a kravaty a dost se mi právě líbí varianta tón v tónu. Viděla jsem fotky kdy ženich měla bílo košili i bílou kravatu a nebo to samé ve variantě krémové (myslím si, že se hodí ke všemu a nic se tím nezkazí ;-) a pak mě zaujala varianta, kdy ženich má košili v barvě kytky nevěsty a kravatu o chloupek tmavší. Vypadá to taky dobře, ale já chci kytku do oranžova a to by mi připadla na ženichovi moc. Dneska se jdeme podívat po košilích do obchodů, tak snad něco vyberem :-)
Odpovědět
Holky, taky by se mi líbila kravata vínová a košile světlejší, jenže to by ta košile asi byla růžová en? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
původně jsem chtěla bílou košili a k tomu tmavší kravatu. a teď mi to připadá jak na pohřeb. takže kravata bude nejspíš nějaká leskle šedá až stříbrná (včera jsem viděla jednu moc krásnou), pokud budu mít bílé šaty nebo krémová, pokud budou krémové šaty. Kytku budu mít nejspíš jen z bílých květů, růže, frézie, šater. mimóza asi nebyla dobrý nápad. tuším, že hodně voní. ale jinak by se mi mo líbila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, mohla byste mi některá poradit, kde na internetu najdu podprsenky pod korzet. šaty? Ale mám velikost 85C a to není zas tak jedno´duchý. Díky.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Levie, bohuzel nevim :-. Holky, já mám šaty, zaplacenou zálohu! Nebudu je dávat do alba, ať jsou taky někdo překvapenej:-) Ale snad to není nejhorší...akorát jsem chtěla bílé a tyhle jsou šampíčko, ale ne moc tmavé, prý to na světle, kde není srovnání s čistou bílou ani nikdo nepozná ;-) Tak jsem se zase posunula a můžu plánovat vesele dál 8-)
Odpovědět
ahojky, katwind -> gratuluju, šaty jsou podle mě základ ;-) levie -> mám podobnej problém, akorát, že potřebuju velikost 85 D, což v kamenejch obchodech ani v půjčovnách, kde ti ji můžou prodat, prostě snad nevedou :-( nakonec sem našla na netu tady tuhle http://www.luxusnipradlo.cz/damske-sp.... je sice drahá, ale líbí se mi. teď jen čekám, jaká bude ve skutečnosti, až mi přijde z netu domů a doufám, že mi fakt bude a nebudu ji muset vracet a shánět jinou ... tu velikost 85 C mají taky + korzetový typ tam mají mimo tédle ještě jeden, tak se kukni. corsicanka -> děkuju za typ, jdu se na ty stránky kouknout, a´t získá drahá polovička představu, jak to může vypadat. 8-) kytičku chci v kombinaci kaly + bílé růžičky, takovou menší, ale převislou, ne aby byla do kulata. v pondělí se jdu právě domluvit do květinářství, zatím mám kytice obhlídlé jen z netu a tato kombinace se mi líbí nejvíc, tak doufám, že mi vyjdou vstříc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Msjo děkuji za typ, je moc pěkná. Asi do toho taky půjdu a objednám si ji přes net. snad bude sedět..... Jinak už mám taky zamluvený šaty, jsem ráda. Měla jsem strach, že na duben budou všechny krásný šaty už zamluvený... ;-)
Odpovědět
Ahojky holky. Po dlouhé době vás zdravím. Tak já už jsem kravatu přítelovi koupila pod stromeček. Je meruňkové barvy a má tam jemné kostky. Je moc hezká. Já chci kytku do meruňkova a celou svatbu taky, takže to bude snad dobrý. Košili bude mít čistě bílou a oblek černý. Šaty si jdu zamlouvat příští týden. Dostali zase nové, takže je ještě jdu omrknout a pak už se na 100 % rozhodnu. Prstýnky budou do týdne. Jinak už máme kompletně vše zařízeno. Akorát nám chybí vybrat svatební dovolenou. Chceme Řecko nebo Španělsko. Nemá někdo typ na nějakou levnou cestovku???? Díky a pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak prstýnky máme už doma. jsou takové jednoduché, ale pěkné. prodavačka říkala, že taková velikost u pánského prstýnku se u nich vidí tak jednou za rok :-D fakt, že větší, už tam neměli. je minimálně 2x těžší, než můj. luciasku, v Řecku je prý nejkrásnější ostrov Lefkada a specializuje se na něho cestovka: www.lefkada.cz. Na líbánky jako stvořené ;-)
Odpovědět
ahojky holky, zdravím nově příchozí. Je vidět, že nás dubňaček bude opravdu hodně. corsicanka: Kabelka je moc pěkná. Máš nějakou fotku vašich prstýnků? My jsme původně chtěli kombinaci bílého a žlutého, ale nakonec zvítězila kombinace bílé s červeným. Přišly nám ty prstýnky jemnější. Jinak k těm oblekům - tu košili si taky neumím představit. Uvažujeme i o vestě, protože mi přijde, že když se ženich vysleče ze saka, tak s vestičkou je to takové slavnostnější. No ale uvidíme.... Kravatu zatím nevybíráme, protože ještě nemáme upřesněnou barvu kytky
Odpovědět
Taky zdravím všechny dubnové nevěsty! Meteorologové začínají strašit, že až přijde mráz, tak vydrží až do dubna.....no super... :-( asi půjdu ještě vybrat teplou pelerínu...
Odpovědět
kstablova, nestras! ja si zrovna vcera objednala jen sal pres sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
storm07, fotky zatím nemám, vyfotím je, ale nesmím si zapomenout foťák. dneska je mi nějak mizerně. všichni kolem mě chrchrali, šéf se hodil marod a už jsem taky něco chytla. ksablova, mrznout klidně může, hlavně ať neprší.
Odpovědět
katwind: neboj, však ono to meteorologům nevyjde jako vždycky.... :-D
Odpovědět
ahoj děvčata, zdravím jenom na rychlo z nové práce, kde to asi nepůjde, abych Vás navštěvovala tak často... meteorologové mě taky dost straší... prý sníh a mráz.... blázinec... pomalu znovu rozjíždíme přípravy.... o víkendu jdeme zamluvit prstýnky a asi zkusit ženichovi oblek, smoking...nevíme tak ať vám to jde pěkně od ruky
Odpovědět
Kuli, ahojky:-) Koukám, že jak se přehoupává sto dní, tak se tu rozjíždíme :-D Já to mám dnes přesně za 100;-) Většina z vás je asi až týden poté...ale to neva. Já dnes objednala bižu z harman-art. Tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý, svatba bude.....máme objednaný prstýnky :-) :-) :-) tak mám velkou radost. A navíc jsme sehnali trošku pěkný papír, tak jsem zkusila vytvořit oznámko.Jenže obrázek je z oznámka starého 30 let a náš scener to vzal moc citlivě.Takže kolem je takový jako stín a to se mi na tom nezdá.Nevim, co s tím vyvedeme.Jestli nakonec nebude jen text bez obrázku.Mrkněte v albíčku a napište nějaký moudra ;-)
Odpovědět
Ahoj kamiii :-)
Odpovědět
Kamco, tech smouh se muzes treba zbavit v Malovani... ale je to piplacka...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že všechny zdárně pokračujeme. Já teď řeším kapelu. Nejdřív jsem chtěla jen pouštět CD, ale nakonec si říkám, že živá hudba je živá hudba. Nemáte nějaký tip na dobrou a přitom cenově přijatelnou skupinu z Prahy a okolí? Corsicanko-kabelka je fakt nádherná. Jsi šikovná. Já se zmůžu tak maximálně na jemnovky :-) Maalinko-nevím, jestli je to na obrázku v albu dobře vidět, ale mně to připadá, jako schválně. Vypadá to jako ruční papír. Moc se mi to líbí. Je to zvláštní, takové oznamko nikdo nemá. Z počasí mám taky trochu strach. Jsem hrozná zimomřivka, asi půjdu do kožíšku :-)
Odpovědět
katwind: já už to mám jen za 85 přesně dneska. dvávám se na Velikonoce 7.4. :-) děsně to uteklo, před Vánoci to vyadalo, že to je ještě hooodně daleko :-)
Odpovědět
Maalinko, oznamko je super, já bych se rozhodně obrázku nevzdávala, je pěkný! Navrhuju buď udělat jakoby šmouhy všude, protože jak zmínila Zuzkap, tak to vypadá fakt jako shcválně. A nebo druhá varianta dle žirafky, pohrát si s tím v malování. Hele přítel říká, že kdo se věnuje grafice, tak mu to bude trvat max. 15 minut. Tak popřemýšlej nad kamarády a někou to pošli a za flašku by Ti to mohl uděat ;-) Zuzko, bohužel nejsem od Prahy, ale taky jsem pro živou kapelu než DJ... kstablova, tak Ty to parádně odstartuješ ty naše dubnové svatbičky ;-) Fakt to hrozně letí, holky, za chvíli se vdáváme!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?