Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dubnačky. Tak už se nám to pomalu blíží. já mám dnes fajn náladu, protože už mám zamluveného fotografa. Navrhl mi super cenu asi 100 fotek za 1.800,- Kč. Což si myslím, že je dost slušná nabídka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Vánoce se nezadržitelně blíží, moje pracovní nasazení vrcholí..., ale taky se mi včera podařilo domluvit fotografku, která doufám nezklame :) na stránkách http://foto.tvojeimage.cz/fotogalerie... jsou ukázky její práce. Snad ty naše budou neméně pěkné. Do pátku budu ještě válčit v práci a pak mám do konce roku dovolenou, takže se tu delší dobu neobjevím. Přeji vám především klidné prožití vánočních svátků, spoustu romantických chvílí se svými miláčky, krásné dárečky pod stromečkem a spoustu štěstí a zdraví do nového roku.
Odpovědět
Ahojky holky, přeji hezký dne po dlouhý době, nějak nestíhám ten vánoční shon. Tak Vám chci jen popřát KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHÁTÉHO JEŽÍŠKA A HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A LÁSKY DO NOVÉHO ROKU! Vl ednu už se chystám věnovat pouze přípravě na svatbu, tak snad to stihnu a nic nezanedbám. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Corsicanko: fotky od zvoleného fotografa vypadají moc hezky a nápaditě. Taky všem přeji krásné a pohodové vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a ať se nám vydaří přípravy na svatbu a svatba samotná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty..... Tak i "my" se připojujeme k tomu, popřát vám všem krásné svátky vánoční, hodně dárečků pod stromečkem a určitě jen to nejlepší v novém roce :-) Kami+mimis+Míra
Odpovědět
Já taky všem přeji hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a v novém roce vše nej. Hlavně, aby se všem dařilo při svatebních přípravách. Jo a holky včera mi došly oznámení. Po novém roce přidám fotky. Musím vyfotit vše, co už mám hotové. Mám hotové skoro všechny jmenovky, takže se pak těšte na fotky. Pa a mějte se moooooooooocinky krásně.
Odpovědět
Holky, zdravím a přidávám se! Přeju všem hodně zdraví - ač se to nezdá, všechny víme, jak v době nemoci nevnímáme nic jiného -hodně lásky, hodně peněz, hodně sexu, hodně těhotenství těm, které si to po svatbě přejete a samozřejmě úspěšnou svatbu každé z nás! Je mi tu s vámi fajn! x-)
Odpovědět
:-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky příjemné prožití vánočních svátků a ten správný vstup do nového roku, lásku, štěstí, lásku, pohodu, lásku, zdraví a ještě jednou lásku, ta je potřeba. :-) :-) :-) Dneska mi šefka něco nepěkného řekla, nechápu na co narážela, jelikož mi včera řekla, že je s mou prací spokojena... Tak až příjde z jednání tak si dáme řeč ať mi to vysvětlí. Krásný dárek k vánocům :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne vanoce, bohateho Dedu Klause a Santu Mraze. Je cas zabalit kapry, upect darky a zabit vanocku. Hlavne to v tom shonu nepoplette! Vesele Vanoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám k přání - Všem přeji příjemné prožití Vánoc a do toho Nového roku hodně zdraví , štěstí a lásky.
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, ptala jsi se, na kdy teda plánujeme změnu datumku, tak odpovídám, že ještě opravdu nevím. NA vánoce jsem se pohádala s tátou,protože má debilní nápady.No řekněte.Když chce pozvat jeho sestru s manžou a bratra se ženou, je normální, aby je dovezl někdo další, když mají oba řidičáky ]-( ]-( ]-( Tak snad když mě někam pozvou a vím, že druhý den musím řidit domu, tak se nezpiju do němoty.Co myslíte vy. Mě to teda vytočilo na max, že by musel přitáhnout i bratránek, kterýho jsem naposledy viděla před 15ti lety, jenom aby se ostatní mohli opít jak mají ve zvyku 8-( . Takže jsem práskla dveřma, že nepozvu ani tátu ať si trhne nohou.Vyřešíme si to s Mírou celé sami a ať si čeká co bude. Nenechám si zkazit nejkrásnější den jen kvůli tomu, že nám to zaplatí a pak ještě bude sto let vyčítat, kolik ho to stálo. Ufff, tak jsem si postěžovala a jsem ráda.Tady to alespoň chápete, protože řešíte podobný případy.
Odpovědět
Článek se načítá
Maali, koukám, že to je všude stejné ;-) Udělala jsi dobře! Já dnes dávám poslední šanci mamině-jdeme spolu kouknout na šaty-třetí pokus. Pokud mi i dnes bude říkat, jak jsem tlustá a že mám zhubnout a ať se podívám jak vypadám...tak jdu příště s kámoškou... Jinak jak to udělat s řidičema a odvozem a dopravou všech vůbec, to taky ještě vůbec nevím ]-( To je docela blázinec co? :-| Nějak to na mě teď začlo padat, nervozita...uvědomění si, že to je už za chvíli ;-) Přítel se v pondělí probudil, kouknul na mě říká "ty jo, ja se za 100 dní žením" :-D
Odpovědět
Holky... drzte se a nenechte si nejkrasnejsi den zkazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
KAT, tak to docela koukám, jak ti mamka dokáže "poradit"...To se nezlob na můj názor, ale i když jsi taková jaká jsi, tak snad ve všech šatech nemůžeš vypadat strašně.A hlavně, by mamka měla být právě ta, co by tě měla vidět jako princeznu, když se chystáš na nejhezčí den v životě. Mrzí mě to a držim palce, aby to dobře dopadlo.A když nee, vem kámošku a vyber šatečky, co se ti budou líbit.Hlavně.....budeš v nich oblečená ty a ne mamka. Mě to čeká po novém roce znova.Bříško jsme zjistili se začíná ukazovat, tak doufám ještě v únoru obleču ty šatky s vleškou co mám albíčku.Moc se mi líbí. Ještě se těšim na matriku na změnu toho termínu.To zase budou miloučké jako med :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přidávám se do diskuze. Máme zamluvený termín na 21.4.2007 v 11.30 kromě toho máme domluvenýho jen fotografa. Jinak zatím nic. A začínám z toho být docela nervózní....... Jak jste na tom vy s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Levie, my máme zamluvený termín 7.4. v 13 hod. a zamluvený máme pouze obřad a dnes budu telefonicky domlouvat hostinu a kapelu. Takže si z toho nic nedělej :-) Jinak co se týče toho mluvení blízkých příbuzných do zařizování svatby, tak s tím mám taky zkušenosti :-( Termín jsme schválně zvěřejnili o Vánocích, všichni měli velikou radsot, ale od té doby má pořád někdo nějaké připomínky. S přítelem jsme si řekli, že si vše uděláme dle svého a tak jsme začali prohlašovat, že už vše máme naplánované. Snad to pomůže ;-) Co se týče šatů, tak zkoušet jdu příští týden s mamkou a ségrou. Ségra už teď vidí problém v tom, že nehni závoje, ale jen čelenku. No, bude to zábava ;-) Mamka se mě zastala, že si mám vybrat co chci, tak snad to dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já výběr šatů vidím na konec ledna, půjde se mnou segra, mamka a kamarádka. Z mamky mám docela obavy, bude mi chtít do toho mluvit, a nejspíš se nám nebude líbit to stejné. Jsem zvědavá.... Já bych chtěla távoj i čelenku, tak uvidím jak to zkombinuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, po krásných dnech volna a nicnedělání jsem se opět zapojila do pracovního procesu a tak vás zdravím v novém roce! Kancelář se od rána nestačila moc vyhřát, takže zmrlými prstíky sotva mačkám klávesy... Vidím, že máme nové přírustky, které tu vítám. maalinko, nedělej si zbytečně vrásky, kvůli dopravě příbuzenstva, o které ani nestojíš. Čekáš mimčo a ostatní ti můžou vlést za hrb, no ne? Vem si příklad z mojí mamky. zrovna čekala mě, když se vdávala a vůbec si nevzpomíná, že bylo tolik věcí zařizovala. Byla docela překvapená, na co všechno při přípravách myslím, protože jí to bylo celkem ukradené a druzí se postarali. Jinak mezi svátky jsem přípravám moc nedala. Akorát jsem dělala dekorace na stůl, sice vánoční, ale jako průprava na svatbu dobré. Až stáhnu fotečky, dám je do fotogalerie.
Odpovědět
Ahoj dubněnky moje! Levie, máš stejné datum, tak super!:-) My s přítelem vybrali oznamka...sice jsme je chtěli dělat, jenže on by ten tisk nebyl nijak levný a bylo by to dost pracné (chtěli jsme vytisknout kartičku a lepit ji na vínový papír). Tak hned zítra zajdu na matriku, abych měla definitivně potvrzený čas a pak ho hned objednám, chceme je rozeslat už v únoru;-)
Odpovědět
ahojky, všechny vás zdravím v novém roce a všem přeji jen to nej... včera mě přepadla drobná hysterie, že nic nemáme a že to nemůžeme stihnout. Chci se vidět měsím před svatbou. hahaha :-)
Odpovědět
Storm, těší mě, že máme podobné pocity :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I já jsem na tom stejně, když se dívám co už mají zařízené holky co se vdávají až v červnu, tak na mě jde hrůza. :-o Katwind, dívala jsem na tvé albíčko. Kde jsi sehnala viselín? Já sháním oranžový, ale ne moc sytě oranžovou.
Odpovědět
Levie, sehnala jsem ho na jednom e-shopu, je to dílna inspirace, písnu adresu do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, už jsem se na nějaké stránky dívala. Mají tam i oranžový, ale mám obavy že pak to bude jiný odstín, než jak to vypadá na netu. Jakou s tím máš zkušenost?
Odpovědět
Levie, já mám tu vínovou barvu a vypadá fakt dobře i ve skutečnosti ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak Vám přeju hezký NOVÝ ROK! Co přípravy jak postupujete? Storm: mě taky popadá menší nervozita, když vidím jak tady mají vše zařízeno a já nic moc. Hlavně nám odřekl hudbu kamarád co jí měl na starosti a vůbec nevim kde jí sehnat. Hrůza! A ještě se docela bojim, že v dubnu bude zima, jak to tak pozoruju, tak teď je jak n ajaře a v dubnu půjdu asi v kožichu.
Odpovědět
Profilova fotka
Počasí se taky obávám...... Ale loni bylo krásně,tak věím, že letos bude stejné... ;-)
Odpovědět
levie- budu taky doufat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plačte....maalinka vás opouští ;-( ;-( ;-( Vdává se totiž 3.3. ve 12,00 ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?