Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat ;-( ;-( ty jsi zlatíčko :-)
Odpovědět
ahoj holky, všechny zdrávím. V poslední době jsem neměla čas sem za váma zaskočit. Vidím, že pěkně pokračujete. U nás moc nového zatím není, protože paní na matrice je nemocná, takže termín pořád nic. Mali: Tobě moc gratuluju a přeju hodně štěstí, zdraví pro všechny tři.
Odpovědět
Profilova fotka
Stormy, děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky máte tolik práce? už sem skoro nikdo nic nepíše. u nás je teda typický předvánoční blbinec.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, za chvíli začínám pracovat ale nechce se mi!! :-| Vidím že nejsem jediná, která se nemá momentálně čím novým pochlubit. Já teď momentálně řeším jestli na hostině udělat: oběd - večeře - švédské stoly a nebo jen oběd a na večer raut, který bude k dispozici až "do rána" Jak to řešíte vy??
Odpovědět
No my to domluvené tak, že na oběd bude knedlíčková polévka, svíčková a na večeři se udělají stoly, kde budou kuřata, řízky, salát až po studenou kuchyni. Takže od každého něco a každý si může vzít, co bude chtít, protože když oběd bude ve 2, tak někdo v 6 nebude chtít večeri a takhle si každý vezme, kdykoliv bude co chtít. Je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
na hostinu plánujeme oběd klasická polévka a nějaké dobré maso s opékačkama,zeleninová obloha. svíčkovou nechceme. k večeři nejspíš řízky s bramborovým salátem a mezitím chlebíčky, brambůrky, zákusky, dorta. věřím, že o hladu nikdo nebude.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se musím přidat, hotový blázinec, všichni jsou v práci nějak stresovaní, asi to je fakt tou předvánoční dobou nebo co... Ad žrádýlko - my budeme mít polívku s drožďovými knedlíčky, svíčkovou a smažáka - dvě varianty (ženich je vegetarián). A pak už jen stoly, kde bude všechno možné a kde to bude mít jedna osoba za úkol doplňovat a trošku aranžovat (vypadá blbě pět talířů s jedním salámem) :-D Přijde mi to taky jako nejlepší nápad, všichni si vezmou, na co mají chuť a kdy mají chuť. Navíc takhle nemusí být někomu trapně když mu něco nechutná nebo drží dietu nebo já nevim co. Vezme si třeba zeleninku ;-)
Odpovědět
Tak holky, jsem ráda, že to taky tak s tou hostinou budete mít. Jasně, že je to lepší, když si každý může vzít cokoliv. My ještě nakoupíme ovoce pro děti, aby měli co zobat.
Odpovědět
Profilova fotka
Už nevím jakým způsobem vysvětlit že večeře je zdytečná, že raut stačí, mají pocit že bude málo, musím nějak vysvětlit že e jedná o svatbu ne žranici - to bude asi největší boj!! :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tak koukám většina taky trochu polevila v přípravách, já totálně, nějak nestíhám vůbec nic. Jinak co se týče jídla , budememít oběd a pak taky jen raut. Svatba není o jídle ale o zábavě, kamarádka se mi ptala, proč nebude večeře, no a celkemmě naštvala, protože mi přišlo, že se chce jen najíst. Má smůlu, je to náš den s přítelem. Holky budoucí tchýně, s emi docela do toho všeho plete. Klidně řekne příbuzným,, který mají 3 holky, že půjdou za drůžičky. A teˇd mi pořád volají kdy mají přijet do salonu si pučit šaty. Docela mě to dostává, drůžičky už mám 2 a rozhodně nechci mít nějaký lidi co skoro neznám. A to je jen jedna věc, začínám už toho mít dost. Co u Vás?
Odpovědět
Ahoj holky, jen vas chci informovat, ze sem si zkousela sve "vysnene saty", jela jsem kvuli nim az do Prahy a zjistila jsem , ze nejsou bile, ale sampano:/// coz me jako nastvalo, bo na fotce vypadaji jak snehove bile...pry to ta fotka nezachyti, tak jemny nadech:) takze nic, musim nechat saty az po novem roce:)))... stejne v praze chteli 9.000,- za pujceni satu...to mi prijde dost, kdyz to nejsou uplne krasne nove luxusni saty ne? Mam to trosku slozitejsi, ziju na severu Cech a vdavat se budu na Morave, tak nevim, kde ty saty pujcit, asi na te Morave:), i ceny budou asi lepsi. Jinak my budeme mit knedlickovou polivku, svickovou a hotovo:) Klasika je klasika:) Vecer pak svedske stoly, uzeninove a zeleninove a syrove misy a jedno sele:) snad to jako bude stacit, k tomu nejake to cukrovi, chlebicky, ja myslim, ze to je nejlepsi varianta:)
Odpovědět
Článek se načítá
legax1: jako mluveni do svatby odsud posud:) prece nebudes mit 5 druzicek ne?:))) Vim, ze kazda mama nebo tchyne ma tendence hodne do svatby mluvit, ale clovek musi stat za svyma nazorama a rozumne jim to vysvetlit:) navic bez tveho svoleni, asi bych ji jasne rekla, jak to chci a basta ;-)
Odpovědět
dobré ráno, dámy :) nebyla jsem tu dlouho - dvě služební cesty a víkend v předvánočním Regensburgu mi nenechávají přiliš času. Maali: to je úžasné. Strašně moc gratuluju a přeju, abyste měli krásné a zdravé miminko. variantu stravování máme trochu jinou. Obřad je až v 15:00 a budeme mít jenom slavnostní večeři s posezením do 22:00 pro 18 lidí. Druhý den se koná pořádná párty pro kamarády (něco jako svíca po svatbě :) Knedlíkový skoromuž chce svíčkovou (bude to prý zážitek i pro jeho polské příbuzné), ale já bych raději něco jiného (zatím ještě nevíme, kde bude hostina, takže jídlo neřešíme) Legax: na pět družiček bych taky nepřistoupila. Jediná možnost je se tchýni postavit... samozřejmě rozumnými argumenty - nemůže přece něco plánovat bez tvého souhlasu.. ]-( Mallory: Já jsem teď v Praze a vdávat se budu ve Znojmě. Šaty tam asi vyjdou levněji, ale předpokládej, že to bude chtít další zkoušky a vem v úvahu, jestli není pohodlnější mít šaty u nosu, než se za nimi tam a zpět přepravovat. - 9 000 je dost i za nové... myslím já Naše přípravy dost polevily, protože důležité víme a o tom ostatním se rozhodneme, až zase pojedeme na Moravu.
Odpovědět
Ahojky holky, díky za podpoření, tchýně už semnou nemluví a dokonce nám řekla, že na vánoce na ní můžeme zapomenout, no tak nám to pěkně začíná, přítel j evýbušnej takjí pěkně vynadal a teď máme zkažený vánoce díky jejím plánům na naší svatbu, nechápu to. No nebudu se tím trápit, když si nedala rozumně vysvětlit, že je to naše svatba a chceme sijí udělat jak my chceme, tak má smůlu, bude mě to mrzet, jeslti se do té doby neumoudří, ale jinak to ais nepůjde. Jinak se začnu soustředit na svatbu až po vánocích, teď vůbec nic nestíhám, tak holky držte se a ať máte přípravy lepší než já!!!
Odpovědět
Profilova fotka
legax1, určitě bych to těm dalším 3 družičkám nějak rozumně vysvětlila. že to bylo nedorozumnění a že už družičky máš. Sama jsem nejdřív o družičkách přemýšlela, protože na svatbě budu mít dvě malé holky. Ale jednak tu je otázka, kdo bude financovat oblečení a pak bych se s nima musela i fotit a věřím, že by mi to akorát otrávily...
Odpovědět
Tak holky, musím říci, že já mám super skoro tchýni. Ona je úplnej flegmoš. Akorát se někdy zeptá, co máme zařízené a co plánujeme, ale vůbec nám do toho nekecá, což je super. Moje mamina taky, prostě to berou, že je to naše svatba, tak ať si to zařídíme podle sebe. Dnes jsem objednala oznámení, dám do alba fotku, jaké máme vybrané a pak vyfotím originál až přijde. V počtu 40 kusů to vyšlo se vším všudy na 1.000,-- Kč, což je super cena. Tak se mějte krásně a držím palečky, aby tchýně nezlobily.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já mám s tchýní taky problémy, ale my to máme jednodušší, nám bylo řečeno, že na svatbu nepůjde :-( Takže kvůli tomu budeme mít svatbu pouze se svědky. Ale i tak si svatbu užijeme a moc se na ní těšíme.
Odpovědět
ahoj holky, konečně nám potvrdili termín. Takže opravdu 28.4.2007 budeme brát. Jinak přípravy u nás taky polevily, budeme pokračovat až v lednu. teď není kdy. ;-) Mějte se moc pěkně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si na tchýni nemůžu stěžovat. Nikdy nám do ničeho nemluvila. Možná je to i proto, že s přítelem bydlíme a skoromanželovi bylo nedávno 31. Pro svatbu jsme se rozhodli sami, počítali jsme s tím, že si všechno sami i zaplatíme. Naši mají taky dobrý přístup. přispěli mi nemalý obnos aniž by si dělali nějaké nároky. nechávají to na nás a jsem za to ráda.
Odpovědět
Ahoj děvčata - dubňačky. Chtěla bych Vám popřát krásné přípravy. My jsme měli svatbu letos v dubnu, tak mi to nedalo Vám nenapsat. Takže přeji krásné přípravy, klid (ikdyž na nervování je ještě asi čas ;-) ) a ať to dopadne dle Vašich představ. Resp. Vám přeju, aby se Vám ten den D vydařil alespoň tak jako nám. Byl bez chyby. Mějte se. B
Odpovědět
Ahojte holky. Ráda se k vám přidám. Jsem z jižní Moravy a termín svatby máme 21.4.2007. Šaty máme zamluvené, kapelu, místo obřadu a hostiny taky...tak snad budeme pokračovat až v lednu. Jo a vlastně ještě zvládneme šaty pro dvě družičky. Přeju všem šťastnou ruku při vybírání šatů, moc jich nezkoušejte, protože pak je to o to těžší. Vyhlídla jsem si přes net jedny, ty mi hned padly, pak jsem ještě pro sichr zkusila další dvoje, jestli náhodou nebudou vypadat líp, ale nevypadaly. Takže už se mooooc těším na svatební den. Papa.
Odpovědět
Ahoj holky, je tady některá z Vás přímo z Mostu?Nebo okolí?
Odpovědět
Betty, děkujeme! Lucyy, máme stejné datum, vítej ;-) Já teď neplánuji nic, jsme rda, že zvlůádám vychytat vše v práci, stres jako ďas :-D Tak mějte všichni hezký předvánoční čas! ;-)
Odpovědět
dobré ráno, nějak mi to svatební plánování k Vánocům ani nejde. Betty: díky za přání. Měla jsi nádhernou kytku. Chtěla bych taky oranžovou - ale tulipány a frézie (smetanové) - ujistila jsi mě, že to půjde s trochou zeleniny k sobě :) Holky, tak tchýně, jak vidím, jsou téma č. 1. Je mi líto, že se kvůli takovým záležitostem jako jsou družičky pokazí rodinné vztahy. Já mám tu výhodu, že tchýně je daleko 8-) Nerozuměly jste mi asi dobře, protože ona je HODNĚ daleko. :-D Vzdálenost je něco málo přes 1000 km. V polském Gdansku. 8-) Ona je ale prima, takže by to snad ani nevadilo. Lucyy ... odkud z Jižní Moravy? Já su ze Znojma :) všechny zdravím
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám ráda přidám. Termín svatby máme 28.4.2007 a zařízené jen místo svatby a hostiny :-) zbytek nechám po vánocích. Určitě to stihneme :-) šaty jsem si prohlížela na netu, tak nějakou představu už mám a vybírat budu zřejmě v Praze. Zatím to nikdo z rodiny neví :-) mějte se krásně S.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám nově příchozí. :-) Sabbi máš stejný termínek jako já, kde se budete brát? Já mám naštěstí taky tchýni v pohodě, do ničeho nám nekecá a když potřebujem, tak pomůže nebo poradí. ;-) Jinak mé přípravy zatím byli odsunuty stranou přípravami na vánoce, takže začnu zase až v lednu. V práci je taky fofr, takže nestíhám ani koukat na net. Takže raději dopředu, kdybych jsem se sem už nedostala, všem přeji krásné a pohodové vánoce a do nového roku jen to nej!
Odpovědět
Ahoj jake, ja jsem z Litvinova:) ale vdavat se budu na Morave ;-)
Odpovědět
Kulilic, no ja si ty saty chtela pujcit na morave, protoze nevim, kdy se z tama budu vracet (po svatbe) a abych nemela problem s vracenim nebo zbytecne neplatila za tyden pujceni vis, kdybych si je pucila tady, kde bydlim, no uvidim. Jinak devet tisic je palka, ale vim, ze i na Morave za saty z nove kolekce das kolem osmicky :-|
Odpovědět
Ahoj holky...tak já zdárně nepokračuju :-D OP víkendu chci něco upéct a nějak teď nemám náladu ani čas připravovat něco na svatbu;-) Slibuji si, že začnu v lednu. Objednám se na zkoušení šatů 8-) Moc se mi nechce, ale bez toho se nějak nemohu odpíchnout dál a já se už docela těším na nakupování dalších blbůstek jako je bižu a tak ;-) jo a nevím, zda jsem to psala, dala jsem fotky mých vysněných dortíků kolegyni v práci, jejíž dcera je vyučená cukrářka, a prý to nebude problém a udělá to ze známosti za cenu surovin + 100,- Kč. Tak to je super! Od ní budu tedy mít svatební a pak bych chtěla medovník - ale ne ten typický, ale takový ne kulatý, normálně na plech, nemůžu si vzpomenout na jméno. Je to chuťově stejné, ne-li lepší a mnohem levnější. Taky ho mají v restauracích...je podle arménské receptury. Ty jo, já to vím, ale úplně mi to teď vypadlo :-| :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?