Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Jo a budete mit jako i nejakej kozisek nebo kabatek v dubnu? Ja myslela ze ne, ze bude nejak tak normalne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mallorry, vítej v klubu :) svatba se dá zařídit i za měsíc, ale pak už třeba není takový výběr. my se zatím taky jenom díváme, co kde a za kolik a na pevno budeme objednávat v lednu. tu restauraci bych zamluvila radši dřív. A holky, nakonec s mýma šatama to bude úplně jinak. Ušijí mi je v místním salónu podle jednoho střihu, který mi padl, dali jsme to dohromady s jedněma šatama z nového katalogu a myslím, že to bude konečně to pravé. už se těším, až budou hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, plánuju přes šaty sáčko. holky si tuším taky půjčují pelrínky nebo kožíšky. v dubnu může být pěkná kosa
Odpovědět
dobré odpoledne, dámy vítám mallory :) - kabátek mám, protože naposledy sice ve Znojmě kvetly stromy,ale na Vranově byl ještě sníh ]-( Půjčila jsem si k šatům hladký kabátek s dlouhým rukávem a jemnou kožešinou kolem rukávů a klop (takové jako sáčko) Nedělám si iluze, že mě to nějak zahřeje, ale lepší než jít na "holo" COrsicanko? Já sice pozde, ale prece... líbí se mi Agnes. Ty s tou serpou jsou zajímavé, ale víc se mi líbily tamty. Každopádně jsem ráda, že jsi našla "to ono" :) Dneska jsem měla nepříjemný hovor se sestrou. Trochu ignorovala zprávy o tom, že jdu vybírat šaty a že jsme už po zasnoubení mluvili o tom, že za svědky nám půjdou kamarádi (abychom se vyhnuli tetám a kmotrám, které tam prostě mít nechceme). Moje sestra nesouhlasí vůbec s ničím, dělá, že neví, že už mám šaty a že si myslela,že je půjdeme ve Znojmě vybírat spolu a že když to bude v kapli, tak by měl být za svědka někdo věřící a že třeba ONA.... ou je.. je asi neprávem ukřivděná... a já si to zase beru osobně. Přitom záměr v tom rozhodně nebyl :-( je mi z toho trochu nanic, protože jsem se takovým projevům kolem svatby chtěla vyhnout.... ještě, že mám doma toho mého skoromuže
Odpovědět
Profilova fotka
kulilic, na šaty JP jsem dostala fakt rozporuplné reakce. hrozně mě lákaly, ale cena půjčení si myslím je přemrštěná vzhledem k naprosté jednoduchosti. věřím,že ten poslední nápad bude neméně originální. a bude to něco úplně jiného, než co jsem doposud zkoušela :) Taky bohužel ve spojitosti se svatbou řeším sesterské neshody. mamka má sestry dvě, z nichž jednu pozvu nejspíš jen proto, aby si to pak nevyčítali. Teda samotná by mi ani tak nevadila, ale jak jí říct, že sebou rozhodně nemá brát manžela léčeného alkoholika?
Odpovědět
Holky moje, mám prstýnky!!!! jsou nejhezčí na celém světě :-D :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Kat, vyfotíš nám je do alba? ;-)
Odpovědět
Hermui, vyfotím, ale nabíjím rychle baterky:-)
Odpovědět
Čau holky, tak zase jsem tu pár dní nebyla a koukám jak jst eopět pokročily, Katwid a jaký jsou (materiál) a koukej je vyfotit. kulilic a corsicanka... je nás víc comají nějaké ty překážky před tou svatbou a hlavně je víc lidí co strkaj nos do čeho by neměli(konkrétně u mě). Vdávám se já a můj přítel a rozhodně by to mělo být podle nás a né podle příslušníků rodiny....to mě taky vytáčí, že každej má kecy. My to ale přečkáme!!! A v květnu už si tady budem jen psát jak se nám vydařilo! :-)
Odpovědět
holky, jste tady ještě někdo? :-o
Odpovědět
jo je já
Odpovědět
tak já ho dávám na chvíli do alba!
Odpovědět
Článek se načítá
Jůůůůů ty jsou hezký!!!! Na kolik Vás vyšly, jsou nádherný!! Mátě tam i něco vyrytého nebo ne? Ale fakt skvělý!!! Na to že já zlato nemusim se mi až moc líběj, budu ještě uvažovat o změně.
Odpovědět
legax, děkuju!! Legi, jsou od Rýdla, celkem za 10 tis. 3 tis záloha, celkově 9950,- a nechali jsme mu těch 10 tis.) A můžu jen doporučit Rýdla, moc ochotnej, všechno vysvětlil, sms za 16 dní, že už jsou hotové, popřál nám štěstí do manželství, dal certifikát k těm briliantům... Moc milej, určitě ho pochválím tady někde, myslím, že tu je témátko přímo o něm... vyryté máme, já: Pája 21.4.2007, on Káťa 21.4.2007
Odpovědět
Super, jsem nadšená, toho znám, ale tyhle kousky jsou fakt skvělý, tohle jsme u něj neviděla. Musim ještě jednou napsat ssssssuuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr :-) :-) :-)
Odpovědět
legax, on nám je dělal podle fotky, kterou jsme měla z netu;-) Jen s malinkou změnou. Takže máme originál x-) A díky moc, jsme za to hrozně šťastná, je to hezký slyšet:-)
Odpovědět
Neděkuj je to pravda, přemýšlím, že bude změna,místo bílého zlata asi zlato....no nevím, ale úplně jsi mi popletla hlavu, tak hezký sny a hlavně je neztrať!!!! Jsou fakt nezvykle hezký!
Odpovědět
děkuju!!! Moc! I Tobě krásné sny! A mám je zamčené v šuplíčku :-D
Odpovědět
No tak Katwind, co to je? Já jsem se chtěla kuknout na prstýnky, abych Ti je mohla pochválit a tys je smazala. To se dělá? Honem je dej zpátky, ať se můžu pokochat.
Odpovědět
Luci, já nechci, aby mi je někdo stahoval zatím...tak je sem šoupnu zase na chvíli večer, jestli tady budeš ;-)
Odpovědět
dobré ráno, katwind, je to škoda, že nám je nechceš ukázat, ale rozumím tomu... vůbec jestli máte originály. Večer se bohužel na net nedostanu, takže se budu muset nechat překvapit třeba na svatební foto :) Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind ;-( taky je chci vidět !!! a večer tu nebudu! Můžeš mi je poslat třebas na mail? V sobotu jdu na ten svatební festival do Ostravy, strašně moooooooooooc se těším. A doufám že tam taky něco nakoupím.
Odpovědět
Já tady taky večer nebudu. ;-( Tak bys mi je taky mohla poslat na mail nebo si budu muset počkat na svatební fotky, tam je snad ukážeš.
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, budu se asi opakovat, ale taky mě mrzí, že už se na ty krásné pstýnky nemůžu podívat :( navíc cena je super, tak by mě zajímalo, jak vypadají. když mi je pošleš do mejlu, nemusíš mít strach, že je okopčíme. taky mám ráda originál ;)
Odpovědět
Holky, dekuju za privitani:) v sobotu si jedu zkouset svoje prvni saty, sem do nich cela paf, tak snad na me budou vypadat dobre:) Mate uz vymysleno, zda budete v den svatby mit vecer i veceri nebo jen svedske stoly? Ja bych radsi ty bohate svedske stoly, nez veceri, nechce se mi kolem seste prerusovat zabavu a vsechny hnat ke stolu k veceri... co myslite?
Odpovědět
Ahojky mallory, my budeme mít jen oběd a pak raut, určitě bude každý radši, když si vezme k jídlu něco když bude mít hlad. Tak Ti držim pěstě ať je vybereš!!! Holky viděly jste už ty prstýnky katwid? Co na ně říkáte? Mě se strašně líběj!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, tak jsem se byla v sobotu podívat na Svatební festival v Ostravě, jsem z toho docela zklamaná, nic nového jsem se tam nedzvěděla, to znamená že 1. to bylo o ničem a nebo 2. vše o svatbě už mám nastudované 8-) Očekávala jsem od toho víc. Jedná zajímavá věc byly, že jsem se ve dveřích srazila s Ali Amirim - až na to že jsem mu ani ahoj neřekla, jak jsem byla v šoku :-D :-D sestřička je nešťasná že nemá jho podpis do zbírky ;-( Koupila jsem si v supermarketu ubrousky pro svatební tabuli - večer je dám do alba, jsou nádherné ale taky nechutně drahé, ale náááááááááááááááádherné jsem z nich úplně na větvi. Ať vám to v práci rychle uběhne. :-)
Odpovědět
KATWIND - prstýnky jsou fakt krásné. Závidím Ti, že už je máš. My teprve pojedeme vybírat. Jinak u mě nic nového, tak pa pa a já jdu makat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno při pondělku, v práci je otrava :( O víkendu jsme slavili narozky a od mamky jsem dostala knížku Vaše svatba.jsou tam teda parádní hlody. Třeba si tam můžu napsat zážitky ze svatební noci :-D Jinak jsou tam pěkné obrázky, ale je vidět, že je to převzaté z ciziny. Sestřenice mi ještě půjčila další brožovanou knížku o svatbě. Jsou tam docela praktické rady. Napsala to nějaká svatební poradkyně. neměla bych to ovšem vůbec číst. vrtalo mi pak hlavou, jak rozesadit hosty a jestli vůbec jim určovat, kam si sednout. a taky se v těch knížkách lišilo, jak má sedět nevěsta se ženichem. nevěsta po pravici nebo po levici? :-| nebo je to jedno? Pak nevím, jestli udělat svatební list s dary nebo to nechat na nich. z toho mám zas strach, co pak budu doma skladovat, protože už všechno máme a když tak se mi líbí moderní věci... Už máte vymyšlené, jak to řešit s dary? no a konečně jsem tam vyčetla doporučení, jak URČITĚ jet na svatební cestu, že se pak může dostavit pocit neúplnosti, bla bla... což o to. já bych aj jela, ale jak přesvědčit přítele, když se mu nikam nechce? hned po svatbě jít do práce se mi teda fakt nechce. a trčet místo líbánek doma? ;-( prostě z toho mám akorát depku. legax, prstýnky katwind jsem neviděla :(
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, prstýnky jsou opravdu moc pěkné, takové jednoduché. Máte tam něco vyryté?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?