Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam zkus zavolat... hlavu ti neutrhnou a budeš vědět na čem jsi...Když tak ti řeknou at zavoláš ve středu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Apfelíku, když já je tam prudim každou chvilku, jak jsem nedočkavá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko to máš jedno, já bych jim zavolala, vždyť už je listopad. Pak dej vědět co ti řekli. Nebo se vemte na Zvíkově jako my a termín budeš mít hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) díky za tip, ale u nás je od Písku jen ženich a mě přijedou příbuzný ]-( z Vysočiny a už tak určitě bude strašneeej problém jak se sem dostanou, když mají chudáci nový auto :-) Určitě dám vědět, kdo tentokrát vyhrál x-)
Odpovědět
Maalinko okamžitě volej, já bych se nedočkavostí asi zbláznila. To já mám termín naštěstí zamluvený už 1,5 měsíce. Honem volej a dej vědět. DRŽÍM PALCE.
Odpovědět
ahoj holky, zdravím po víkendu nejprve postřehy Luciasku: mně se na tobě nejvíc líbí 1 a 4, 2 bych brala s hladkou sukní (přijde mi, že se to takhle dost mlátí), ale je to jen otázka vkusu. Osobně mám raději jednodušší modely Maalinko: volej, žhav dráty... :o) Tak. Jak jsem psala už minule, v sobotu jsem si byla zkoušet šaty a i přes počáteční obavu jsem našla dost velké i dost dlouhé :o) (velikost mám 42, přes prsa 44 a výška 182 bez podpadtků není málo). Zjistila jsem, že jinou volbu než šněrovací korzet nemám, protože jakmile byl někde zip a bylo to v celku, bylo to malé nahoře nebo velké přes boky... Holky, já jsem ty svoje našla taky, salón NEVĚSTA - Praha - Tř. 5. května. Tento víkend přijede mamka, tak se jí půjdu ještě ukázat, ale jsou to ty ony. Samozřejmě absolutně jiné, než byl můj "sen" ve fotoalbu, ale s tím se počítalo. Až mi svědkyně pošle fotky, přidám. Jen jako perličku pro nás normálního vzrůstu. :) Zkoušela si přede mnou šaty jedna slečna ve velikosti 34 a několikrát jsem zaslechla: "tak tohle ne, to mi dělá velké boky".... upřímně jsem se pobavila :D Kromě Něvěsty jsme byly ještě v Evanii (krásné šaty, milé prostředí, ale trochu drahé) a v salonu Calla (měla jsem na sobě tři absolutně kýčovité kousky a spodnička strašně škrábala. Ve všem jsem vypadala jako mutace buřtu a cukrového bonbonu (moc nic) pěkné pondělí
Odpovědět
Tak to jsi se aspoň pobavila. Už se těším na fotečky. Holky mám dotaz, budete si kupovat bílé punčochy nebo tělové? Já mám koupené tělové (pro případ nehody mám dvoje), samodržící s krajkou. Jsou moc hezké a nebyly ani drahé. Jedny stály 100,-- Kč a druhé 139,-- Kč. Což se dá. Mně totiž připadají ty bílé jak na malé dítě, nemůžu si pomoct. Tak pa a díky za názory.
Odpovědět
Profilova fotka
Luciasku, já mám klasické kalhoťáky v bílé barvě.Ale pokud budou šatečky do šampaň, tak si pořídím tělové a taky raději dvoje ;-) No a teď se podržte...volala jsem na matriku a zapíšou mi to až v úůce měsíce listopadu, tak tedy ve středu :-D :-D :-D Myslela jsem,že mě raní mrtvice, že si to tam nemůže pani poznačit už 13,ale to jsou holt někteří úředníci s velkým Ú :-D :-D :-D Takže miláček má 2 dny na to najít rodný list a ve středu vyrážíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: s termínem jsem si taky užila svoje - máme to na chodovské tvrzi 30. března a teprve před 14 dny nám povolili rezervaci termínu - jenže před tím mi pokaždé když jsem tam volala sdělili jiné datum, od kdy budou nabírat. Pořád to posouvali dál a dál až jsem se naštvala a poslala jim mail, že mě to fakt štve a že by mě zajímalo proč to je a oni prý, že kvůli volbám. Každopádně kamarádka se bude vdávat v dubnu na Bertramce a nabírat budou až v prosinci...a pak si to zařizování užijte bez stresu a dopředu, když to zdržje matrika 8-( no někdo to holt dělat musí
Odpovědět
Profilova fotka
Vrani, mluvíš mi úplně z duše.K čemu pak ty všechny rady za novin a časáků na co jak má být čas. Ale jak to zapíšou, vrhám se do toho po hlavě :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Držim palce ať se ty úřednický stvoření slitujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se zas po jisté odmlce hlásím. nějak nestíhám. luciasek: mě se taky nejvíc líbí č. 1 a i 8 nejsou špatné. ostatní jsou taky pěkné. jen 2 se mi nelíbí. toť můj názor. maalinka: máme stejný problém s rodným listem. nenašli jsme ho a už si radši zažádáme o nový.zítra musím sesmolit dopis na úřad, kde se přítel narodil. snad to nebude trvat celý měsíc, který na to mají. a u šatů mám opačný problém. jeden by řekl, že na hubenou holku bude šatů spousta a ve všech salónech opravdu většinu šatů mají v 38 a na mě jsou zase velké. jasně, dají se zabrat. jenže všude v tom nechtějí vyjít vstříc. taky holé ramena nebo korzety, jak je většina šatů koncipovaná, nevypadají na mě zrovna úžasně.takže to řeším šatama na ramínka a přes ně si šiju kabátek s dlouhým rukávem.
Odpovědět
Článek se načítá
Maali, to je vopruz teda s těma úředníkama ]-( Ad punčošky, já jdu do tělových, ty bílé taky nějak enjsou moje gusto... ;-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak to je fakt divné. My jsme si zamlouvali termín už koncem září na duben. Oni koncem září začali vypisovat termíny všech svateb i na konec roku 2007. No záleží asi na matrice. Tak jsem ráda, že to bylo první z krku a máme klid.
Odpovědět
Maalinko koukala jsem na Modrykonik.cz a viděla jsem, že tam máš taky založené album. Vy už plánujete mimi?
Odpovědět
luciasek, já tam mám taky album :-D Scházíme se tam s holkama odsud a je to fajn ;-) Snažilky jaro-léto 2007 :-D Termín mám dokonce od května, jsem ráda 8-)
Odpovědět
Aha tak to jo. A jaký termín máš? Já jsem to nějak nepochopila. Asi jsem natrvrdlá.
Odpovědět
Dobré ráno, koukám, že si některé z Vás přivstaly ;-) Punčochy jsem taky řešila, vidím to tak, že na svatbu budou tělové samodržky :-) (dvoje) Mám menší obavu z teploty v kapli, ale to se ještě uvidí. Třeba tam posadíme někoho s knížkou a přímotopy 8-) Protože se mi ale bílé punčochy líbí ke spodnímu prádlu a chtěla bych čerstvému muži dopřát nějaké krásné prádlo na svatební noc, dokoupím asi k tomu účelu bílé podvazkové. =-)
Odpovědět
Ahojky, tak se taky hlásím po delší odmlce. Co se týká punčoch jsme taky pro tělové, jen jsem zvědavá jeslti ¨mi vydržej,mám sice 2 rezervní, ale já a punčochy to je něco. Včera jsme byli v restauraci kde to budeme mít, byla jsem příjemně překvapená, chovali se mile, ceny taky přijatelné a hlavně budeme v celým podniku sami. Dokonce nám nabídli ke sportovnímu vyžití tenisový kurt a hřiště na fotbálek. Je tami dětský hřiště, tak děti budou mít co dělat. A veškerý sladký si dovezem sami a dokonce můžeme i nějaký maso na raut. Co u Vás jak to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Luciasu, mimi by jsem chtěli, ale bohužel , jak jsi mohla vidět, zatim se úspěšně nedaří.Ve ČT jdu opět k Dr, tak jsem zvědaá, jestli její jednání už povede k něčemu rozumnému. Jinak včera jsem našli s miláčkem křestní a oddací listy jeho pra babky a pradědy, bohužel jeho nikde.Taky výkresy, co kdysy tvořil, tak to říkal, že už jsme blízko.No tak nevim, jestli raději nežádat o duplikát.Nevíte jak dlouho to trvá a jak se to provádí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se konečně domluvila se ségrou a zítra jdu zkoušet šaty, už se docela teším! :-) Beru foťák a spoléhám, že mi poradíte! ;-). Ještě k těm punčochám, já plánuji taky tělové a nejméně 2! Jsem hrozný ničitel a málokdy mi vydrží déle než jeden den! :-N Termín máme zamluvený asi už od začátku září a někdy v půlce října jsme ho definitivně potvrdili. Ještě tam musíme dojít s vyplněnými papíry a rodnými listy, ale to prý vůbec nespěchá. Bereme se na Novoměstské radnci a pani na matrice 2 je hrozně milá, dokonce nám půjčila i fotky. Vrana: také jsme to původně plánovali na Chodovské tvrzi (bydlím na Jižňáku), ale nelíbí se mi tam ty paneláky. I když kamarádka se tam vdávala a na fotkách vůbec nejsou vidět.
Odpovědět
Tak holky změna, budeme tomít na Chodovské tvrzi, dnes nám volala paní matrikářka z Průhonic, že se omlouvá, ale že ten den co se chceme brát má plno, že nám to špatně řekla, takže jsmedocela naštvaná, protože při osobní návštěvě na matrice, nám vše potvrdila a dnes tohle. Nabízela sice jiný termín,ale to už nechci, po tom co nám provedla. Tak Chodovská tvrz vítězí- Vrána: musíš mě informovat, já to mám až ke konci dubna, jaký to bylo, hlavně na matric ebyla paní milá a hned nás ujistila, že termín je náš. Jé holky, co chcete mimčo, já už ho mám, a taky to chvíli trvalo nešlo to a pak jsem na to nemyslela a najednou to přišlo. Tak se těšte, určitě Vámto vyjde!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Legax, tak to ti závidím, že se podařilo :-) Já na to taky nemyslím, jen ty problémy co mám, mě nebaví ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
legax1: ahoj, no u nás Chodovská tvrz zvítězila jednak proto, že bydlíme kousek, nechtějí žádný poplatek, oddací síň je moc pěkná a ta tvrz taky. Pravda, okolo jsou sice paneláky, ale na fotkách nejsou vidět, asi to chce seznámit fotografa s prostředím. Většinou doporučují toho místního, ale mně ty jeho fotky přišly takové obyčejné a nudné, takže sáhnu po někom jiném a rozhodně budu chtít aby to místo viděl před obřadem. Určitě napíšu zkušenosti z tvrze.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, podívejte se na stránky http://www.smidovi.cz/svatba.htm, klikněte na video a pobavíte se. Dostala jsem tenhle tip od známe, je to krásný a zároveň vtipný. Takhle kdyby nám to někdo sestříhal. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mi zase vrtá hlavou to moje datum a jestli neudělat svatbu v pátek, abych si to užila ještě v sobotu a neděli.Co myslíte, je hodně blbý datum 13.4.( je to pátek, ale na to nevěřim :-D )
Odpovědět
jéé, holky, vy jste tady hlavně dopolko, to já se v práci neurvu 8-) Maali a jak bys to udělal, kdyby se zadařilo a byla jsi těhulka? ;-) Duben by zůstal? 8-)
Odpovědět
A pátek 13. by se mi líbil, je to naopak takové akční :-D Luciasek , s termínem jsem reagovala na předchozí debatu, že termín svatby mám už od května zamluvený :-D
Odpovědět
maalinka- neboj problémy se vyřešej, určitě :-) a 13.4. je super, my tomáme taky v pátek, abychom si celý víkend užili pořádně! A můžu vřele doporučit gyncentrum, jeslti tam třeba nechodíš, znám už několik holek co už byli beznadějný a tam jim pomohli a jaký jsou teď maminy!!! Určitě to půjde neboj!!! vrana- dík určitě dám na radu. Nevíš jak to tam probíhá, hlavně hudba, dali nám nějaký papír na výběr, ale tak yzáleží jak to tam bude znít. katwid- to víš dopoledne nám do toho nekecaj DRUHÝ POLOVOČKY :-D
Odpovědět
Aha, tak už chápu. Já jsem to s tím termínem nějak nepochopila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?