Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
kulilic - krásný příspěvek, děkuji za všechny. já nejsem bohužel obdařená tak krásnou figurou jako tady většina z vás, ale i tak doufám, že budu aspoň trochu hezká nevěsta :-) Holky, tabulku jsem poslala, ale na dvě z vás jsem nenašla v IP nikde mail, myslím, že to je Storm a Korsicanka... Mějte se bájo ;-) 8-)
Odpovědět
Krásné ráno holky. Kulilic vítám Tě mezi nás. Tak dnes jdu na to. Jdu vybírat šaty, už jsem celá nervózní, nebojte foťák mám sebou, takže v pondělí přidám foto do alba a budete mi radit, jasný? Tak se mějte krásně, užijte si víkend a pa pa
Odpovědět
Luci, jasný! těšíme se! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Kulilic, moc krásný příspěvěk, jen jsem nepochopila, proš nemáš jezdit do toho salonu.To už ty "madam" tam dokonale poznají po telefonu, jak vypadá tvoje postava, nebo jak :-S Já jsem chtěla jít zkoušet včera, bohužel jsem salon kvůli šilené zácpě aut u nás ve městě nestihli a dneska nemám s sebou foťák. Takže se snad dočkáte foteček a zážitků příští týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kulilic, opravdu pěkně jsi to napsala :) Taky jsem se chtěla zeptat, jak to v Andělském studiu mysleli?? katwind, mejl mám: corsicanka, s "c" na začátku. už jsem zvědavá na tabulku. V přípravách jsem teď nijak nepokročila, rodný list jsme ještě nenašli, bude si muset zažádat o opis. Už jsem to chtěla napevno zamluvit na matrice, ale snad tu nebude takový nátřesk. Šaty mám prozatím vybrané ty JP - ve fotogalerii jediné s komentářem. Nové kolekce v Brně čekají až v lednu, takže ještě počkám, než je napevno zamluvím. A mám trochu obavu z prstýnků. místní klenotník nás postrašil, že to, co se nám líbí, vyjde kolem 20tisíc, když přítel potřebuje velikost 74 :-S. Tak nevím. Mě zas stačí menší, třeba se to vykompenzuje :-). Poptám se ještě v Brně, tohle se mi nezdá. Od Bisaku mi došel katalog s ceníkem a ceny tam byli kolem 8,9tisíc za pár. ovšem orientační. nemáte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásný páteční den! ;-) A vítám nově příchozí. katwind: díky moc za tabulku, ještě ti posílám chybějící údaje. Kulilic, taky by mě zajímalo jak to v tom salonu mysleli? Já jsem našla jednu takovou menší půjčovnu na Černém Mostě v Praze. Je to kousek od metra. Sháněla jsem knížku Naše svatba a tam jí měli. Paní byla strašně milá a ochotná. Řekla mi ať přijdu kdykoliv i když v prosinci by jim měla přijít nová kolekce. A hlavně tam mají do půl 8 večer a jsou tam i v sobotu. Chystám se tam ve středu, tak jsem na to zvědavá. Ten salonek se jmenuje Svatba snů, mají i webovky a zařizují i ostatní věci okolo svatby - prstýnky, dorty, kytky....
Odpovědět
Pěkné dopoledne, dámy. Co se týče Andělského studia. Slečna v telefonu byla velmi milá. Zeptala se na velikost šatů (běžně 10-42) a pak mi sdělila, že se zbavovali staré kolekce a nová ještě nepřišla. Prý bych si mohla zkusit tak maximálně troje šaty. Na jednu stranu jsem byla mírně pobouřena tím, že mě odpálkovala tak na přímo, ale na druhou stranu mě potěšilo, že mi ušetřila cestu. :) Jóo a prstýnky za 20 tisíc? Tím jsme si taky prošli. Původně bylo v plánu bílé zlato, ale 8 000 za kus jsme fakt nerozdýchali :-. Jak jsem psala minule. Výběr byl obrovský a materiály různé. Slečna v Ráji snubních prstenů (Praha, metro Vysočanská) byla úžasně trpělivá. Nabízela nám stříbro, titan, dokonce i platinu (ta mě rozesmála, protože za jednoduchý kroužek chtěli nepředstavitelných 24 000 :D) Chirurgická ocel se mi zdála prvně dost "neušlechtilá", ale v kombinaci s proužkem stříbra jsou nádherné. (v mém albu) Založila jsem album, abych měla trochu pocit dobře vykonané práce, když už se kolem všeho tak starám a i přes velké předsevzetí, že si nebudu hledat šaty-favority jsem narazila na jeden klenot. Tak tam koukněte, jsou až na konci. Vybírat jdu zítra. Držte pěsti. Fotky budou příští týden. paparapapa. Pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Kuli, to mi stejně nwříkej, že i když se zbavili starých šatů, tak v normální velikosti 42 tam mají jen 3 kousky....to snad všude mají jen 36-38, víc nešijou...grrrrr ]-(
Odpovědět
ahoj kulilic ja som svojmu drahemu kupila striebornu retiazku na styl chirurgická ocel a to postriebrené vyzera fantasticky a presne ako kebyže je čisto strieborna,všetci ju chvalia a tie tvoje prstienky su krasne :-D
Odpovědět
Ahoj holky? kri: kde je to na tom Černém mostě? ,docela to tam znám a jaký mají šaty? V andělském studiu jsme byla a chovájí se tam dost blbě, alemusím říct, že když narazíte na paní tak je milá, ale pak tammá ještě 2 slečny a to je jak když mluvíte s někým bez inteligence a slušného chování. Z těma velikostma mě taky dost štvou, co takhle zjištuju a i od Vás tak mají samé malé velikosti , což mě se netýká. 38 neoblíknu a těch mají dostatek! kulilic. ty prstýnky jsou fakt hezký.
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás všechny. katwind: poslala mjsem ti email do IP, tak snad konečně došel :-) Musím utíkat, tak někdy pa
Odpovědět
Ahoj holky, storm, došel a odesláno (omlouvám se, ale opravdu jsme to ve starších IP nenašla =-) ) Ano, ano, šaty mají ve velikosti 34-38 a pak už to je o štěstí. Je pravda, že nejvíce holek má asi tu 38, ale my větší (navíc 42 nepovažuju za nějakou obezitu) to máme blbý ]-( Prstýnky budeme mít od Rýdla za 10 tis a můj má pět malých briliantíků. Pan Rýdl super, trpělivý a výborný. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vy co máte 42 tak jste podle mě ještě v klidu, my 44 to máme horší ( a navíc vysoké - viz album - krátké šaty), tak to řeším korzetem, připadám si v něm jako jelito :-S , ale učel plní :-) !!! Špeky nejsou vidět a celkově to vypadá myslím dobře :-D . Prstýnky zatím vybrané nemáme :-| . Přitel ho stejně asi nosit nebude, tak možná koupíme je mu pozlacený stříbrný a pro mne zlatý, ale uvidíme jaký bude přístup u zlatníka!! V Novém Jičíně mají prstýnky už od 2.000,-/pár až po 20.000,-/pár, výroba podle předlohy je nemyslitelná (ptala jsem se ve 4 zlatnictvích)!!!Ještě zkusím ve Frenštátu p.R. kde pracuji, ale tam jichmoc není (1 nebo2), tak to by byla jooooo náhoda, aby vyhověli přání! Jak se tak na to dívám tak narážím na samé voly :-) ( s prominutím) viz. boty ]-( , dekorace ]-( , prstýnky 8-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
katiz, tak to my taky! Máme tu tři zlatnictví, v jednom vůbec nevedou snubní prsteny!! A v těch dvou mají prstýnky z dob našich maminek, nic moderního, o briliantech ani nemluvě... Boty - nejsou žádné nebo s černým podpatkem! Dekorace - to tady snad ani nevědí, co to je... Takže dekorace kupuju z netu, prstýnky mám od Rýdla z Prahy a boty asi taky koupím v Praze... :-D :-D :-D Mimochodem - v mém 18ti tis. městě není jediný svatení salón! :-S
Odpovědět
katwind - jsem tu jen na skok než půjdu do práce. Omlouvám se, připadám si už otravná, ale stále mi nic nedošlo. storm07@seznam.cz
Odpovědět
storm, to me mrzi, posilam podruhe, v odeslane to mam, mrkni, zda neni problem na seznamu, casto blokuje prilohy...nemas jeste nejaky jiny mail? Jinde nez na seznamu? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se vám zase hlásím, s nějakým zpravodajstvím :-) V týdnu jsem se byla podívat na prstýnky a dnes jsme byli s miláčkem oba.Ukázala jsem mu svoje úlovky a líbily se mu taky.Paní mu vyzkoušela velikosti, a může mít 63-64, pak jsem se smála, že jedině zbývá kroužek na klíče :-D :-D :-D Byli jsem v ČB v kině a předtím jsme courali po náměstí a měli tam otevřeno v jednom zlatnictí až do 20,00 tak jsem zašli. Taky si tam zkoušel prstýnky Míra a docela dost se nám 1 zalíbil.Zdá se mi, že není tento tip v našem okolí u nikoho ze známých.Jen si myslím, že bude tak za 20,000 za kus :-D :-D No a další úlovek byl celkem slušně vypadající salon, tak to taky zkusím v realu, jak dopadne.. To je vše....přeji pěkný večer :-)
Odpovědět
Maali, to je super, blahopřeju! Holky, já si asi jeden den vezmu v prosinci dovolenou a pojedu omrknout nějaký salón do Prahy, nevěsty XL chválí Adinu a šaty z Romantiky, tak to asi zkusím. Nemám zapotřebí se stresovat přístupem majitelek salónů tady, který končí velikostí 38 8-( Storm, pak napiš, fakt mě to mrzí... =-) my měli dnes romantický večer, kino (super film o českých loupežích - Prachy dělaj člověka) a pak jsme si domů koupili šampíčko a brambůrky, jen tak ;-)
Odpovědět
Ahojky holky. Zdravím všechny po víkendu. Tak dámy, přidala jsem do svého alba fotky ze zkoušky svatebních šatů, tak se prosím mrkněte a napište mi, ve kterých se vám líbím nejvíce. Pro mě jsou favoritky šaty č. 1, 2 a 3. Tak fakt nevím, pořád se nemůžu rozhodnout. Jsem z nich ale nadšená. Parádní přístup paní majitelky, příjemná, nedělalo jí problém sundat jakékoliv šaty z figuríny a navléct je na mě. Fakt super. Tak díky za názory a pište, pište.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luciasek nejvíce se mi na tobě líbí šaty č. 2. ;-)
Odpovědět
Ahojky:-) Tak moje favoritky jsou na Tobě 6ky ;-) Líbí se mi tyhle šaty. Jinak jsou hezké ještě jedničky, ty jsou taky pěkné... Trojky se mi moc nelíbí, nevím, nějak mi nejdou na Tebe... Toť můj názor ;-)
Odpovědět
Díky za názor holky, cením si toho.
Odpovědět
Ještě jsem tam přidala jedny šaty - jako č. 7, tak se podívejte.
Odpovědět
Oprava: přidala jsem tam šaty č. 8.
Odpovědět
I tak zůstávám u 6 a 1 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci, tak mě se líbíš v 1,2,6 a 7.Ty 6 a 7 jsou hodně zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mě se nejvíce líbí 1 a pak 6 nebo 7, ty jsou zajímavé. :-) legax1: mrkni na www.svatbasnu.cz, ulice je to Maňákova 744, hned jak vyjdeš z metra, daš se kolem Spořitelny do prava a první kolmou ulicí zase do prava, ale to už je vidět nápis... byla jsem tam jen pro tu knížku, ale šatů tam měli celkem dost a zajímavý. Jdu to tam ve středu obhlídnout, tak pak poreferuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Luciasku: Mně se na tobě líbí nejvíc šaty č. 1 a 8. Ty jsou podle mého vkusu :-))), který ovšem není vůbec důležitý. Myslím, že jsem na tom stejně, když korzet, nebo vrchní část šatů končí pod pasem, dělá nám to krátké nohy. A to myslím i s podpadkama. Já už mám šaty zarezervované a jsem fakt šťastná. Včera jsem vzala maminku, tetu, ségru a svědkyni na procházku po salonech a vyplatilo se. Doplňky k šatům dostanu jako dárek k vánocům, tak jsem ráda, že se zadařilo. Teď zbývají ještě botky a podprda :-)
Odpovědět
Tak já jsem podpadky neměla, byla jsem na boso. Takže s botama to bude vypadat úplně jinak. Mám koupené, ale nevzala jsem si je sebou. Ještě půjdu jednou s maminou a kamarádkou, takže vezmu boty a už si vyberu fakt jenom jedny, ale bude to těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....mám dilema.Na matrice mi řekli na zamluvení termínu zavolat až v půlce listopadu, což vychází na středu.Ale mě se tam chce zavolat už dneska, když maj delší úření den...co myslíte vy? Mám dodržet jejich zbožné přání ;-) Míra stejně ještě nenašel rodný list :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?